Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
miec wszystko w d...pie 😉i cieszyc sie zyciem!naprawde zauwazylam,ze im mniej sie denerwuje i przejmuje,tym lepiej sie czuje i wszystko sie uklada.no a zeby forme utrzymac-proponuje Ci "dorobic"Marysi rodzenstwo za 15 lat 🙂
tak na serio to teraz walcze z nadwyzka kilogramow po ciazy,zostalo 8 z 25 do zbicia,ale dopoki Lenka ssie cyca,nie moge zadnych drastycznych srodkow wprowadzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witaj Andzia!!!
Malgorzatta Ty cos mówiłąs o dietetyce, chyba studiowałas tez czy cos? jestem tego samego zdania co Ty co do wprowadzania produktów.
Andzia dodaj jakies zdjatka Lenki od narodzin do teraz!
No co do wakacji to mysle w chuscie go w pieniny i gorce wziac i moze na mazury na chwilke bo nie byłam nigdy ale nie wiadomo.a wy?
ps. martwiłam sie że znów mostki powróciły ale widzę że są to raczej te prawidłowe mostki.bo dzieci w tym wieku robią tez mostki. tak mis ie zdaje bo teraz robi je na piętach a nie jak zawsze na palcach stóp. nie dotykał wczesniej powierzchnią stopy, tylko na samych paluszkach.a teraz robi na pietach i na stopach.wiec chyba jest ok.
nareszcie mam cieplutko w domku az musze przykrecic kaloryfer 🙂
o włąsnie przeczytałam maila!!! Andzia dzieki wielkie!!! mimo ze juz nie zdazyłam z tymi pomiarami przy sasiadach to i tak napisze pisemko o zwrot kasy za dwa miechy a co.jeszcze wode załatwic musze...wrr...jak ja nie znosze tej spółdzielni.

Nequitia jesli zje całosc to normalną dzienną porcje glutenu dajesz nie wiecej.nie wiem ile normalnie sie daje bo ja jeszcze nie wprowadziłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bo kurcze nigdy nie wiadomo kiedy ten kaszel jest normalny kiedy nie.tak szamo z tą sapką. mały ma dwa razy dziennie i codzien sie zastanawiam czy nie jest chory.no ale zadnej goraczki nie ma.kaszlnie tez z rana i w sumie killa razy bedzie tego.ale zawsze tak ma i zgłupiec mozna kiedy to jest inne.28 i 29 lekarze wiec zobacze chyba ze sie to zwiekszy to pojde, ale za bardzo nie chce isc do dzieci chorych z biegunkami ospami itp.jak nie ma goraczki a dzieci zdrowe przyjmują tylko 3 dni w tygodniu!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
od dzisiaj zaczynam dawać jeden posiłek... ale kurde, jakbym musiała wrócić do pracy, a Mała nie chce w ogóle pić mm, to co niby bym miała zrobić?
Ale po co gdybać...


no Julka właśnie nie chce a z moich wstępnych planów to wracam koło marca/kwietnia, ale może do ego czasu sporo się zmienić, będzie też jadła bardziej "wykwintne" rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequita Małgorzatta, pisałyście o podawaniu jednego posiłku przy piersi.
No tak ale kurcze skoro 1 stycznia mama wróci do pracy to dzieciak musi już od teraz dostawać więcej posiłków tak aby wytrzymał bez piersi podcza gdy mama będzie w pracy. (9-16).
U nas o 9:30 kaszka na bebiku, o 12 deserek. o 14 zupa, od 16 do rana 5:30 następnego dnia pierś, ale po drodze o 20:00 na kolację kaszka, po której śpi i budzi się w nocy tylko dwa razy.
I mam zamiar się tego trzymać inaczej żadna niania nie przyjdzie do dziecka, które nie jest przestawione na butle ( i nie będzie) i które nie jest nauczone jeść nic innego niż pierś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas gluten jest wprowadzany od 5 miesiaca (tak tez powiedziala mi polozna) dlatego od tego czasu mala dostaje co ktorys dzien biszkopta (jednego) . 🙂

A mnie lapie jakies przeziebienie, strasznie boli mnie ucho i gardlo 😞 😞... ale coz uroki tego klimatu i wiatru 😞

Zaraz uciekamy na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu ale to już nie jest karmienie samą piersią tylko mieszane
pierś to tylko cyc + jeden posiłek
a jak musisz zostawić dzidziusia to nie masz wyjścia, trzeba sobie radzić i tak jak piszesz, opiekunka musi mieć już przyzwyczajone dziecko do butli

Aniu sorki, ale po prostu wyobraziłam sobie jak dziadek biegnie (tylko z wózkiem) z latarką przez dróżkę... i tak się zachicholiłam 🙂

u nas dziś pobudka o 3 w nocy - jak zwykle
potem o 6 rano i o 7:40
teraz o 10:00 znowu drzemka a mama kawusia

mamy katarek i to taki porządny.. 😞 iść na spacer czy nie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny nie wiem co dolega mojemu dziecku 😞 😞 😞 😞 😞
Latam po lekarzach ma gorączkę ale nie wysoką nie przekraczającą 38 stopni lekarka twierdzi że to trzydniówka i zleciła też badanie moczu dziś po 12 idę odebrac.
A nie pokoi mnie to iż kazała przez 3 dni dawac nurofen nawet jak gorączki nie ma i tak robie gorączki nie ma dziś 3 dzien powinna mu się pojawic wysypka i czekam czy to ta trzydniówka.Najbardziej zaniepokoiło mnie to iż wczoraj mały zrobil się chłodny wieczorem i zaczął zalewac się potem lało się z niego z tyłu glówki i całe plecy i nóżki miał mokre ale chlodny był trwało to 2godz i mineło co to bylo nie wiem.Dziś jest ok jak narazie rano gaworzył aż krzyczał.
Wiecie coś na temat pocenia się ???
acha czy wasze maluchy też dużo śpią w dzień ale krotko po 30min lub godzinke????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...