Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny 🙂
Normalnie mam problem , żeby ogarnąć 2kę chorych maluchów a tu jeszcze my ... 😞 eh...
Muszę jakoś poprawić sobie humor...zrobię cappucino 🙂
Może zrobię dziś budyń na mm..a co do niego dodajecie? owoce ze słoiczka ? dużo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna ja do budyniu dodaję tak 1/3-1/2 zależy jaką mają te owocki konsystencję i jak gęsty mi wyjdzie budyń 😉
Dużo zdrówka życzę !!!!

A kisiel dzisiaj planuję zrobić, ale z torebki zwykły i dodać jabłuszka 🙂

My po spacerku, Marysia pospała...
Ogarnął mnie leń i kupiliśmy małej obiad słoiczkowy-lasanie 🙂 ciekawe czy zje... ale chyba to zmiksuję, bo tak kawałki wielkie a Mary nie ma ani kawałka zęba 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski!
U nas masakry ząbkowej ciąg dalszy.
Po tej nocy stwierdziłam, że pójdę z Julką do pediatry prywatnie tak da pewności wykluczyć te uszy i gardło bo w nocy miała 38,5 st. , dotykała uszu często ...
No i dobrze zrobiłam bo okazało się, że jedno uszko (ale nie to co mi się wydawało, że bardziej przy nim "majstruje" 😮 ) ma lekkie zapalenie, gardło też zaczerwienione (być może od krzyków), ząbki górne przebiją się lada chwila 🤪 więc ogólnie mam dawać masę rzeczy :
tantum verde, traumel, atecortin, vibrucol, nurofen/eferalgan - czopki ...
Zdjęcie dam póżniej bo gwiazda się budzi ... i wogóle więcej popiszę / odpiszę ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!!

Mysza dużo, dużo zdrówka dla Was wszyatkich!!
Dużo zdrówka też dla Julci 🙂

Ja jutro jadę na eeg.. Trochę mam stracha, bo poźniej pobieranie krwi, a ostatnio Filipowi nie chciałs lecieć... Pielęgniarka mówiła, że jak z żyły w rączce nie poleci to z główki pobiorą.... :/

Małgorzatta powodzenia jutro w pracy!!! Trzymam kciuki, oby było ok!!!

No i gratulacje dla Dzieciaczków za postępy!!! Widzę, że Maarysia wymiata! Widzisz Madga jak sobie super daje radę? Zuch Dziewczynka!
No i chłopaki też już śmigają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
przed fryzjerem :

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1358/2ff3efcd1662d140med.jpg[/IMG][/URL]

po fryzjerze (po umyciu w domku już inaczej wyglądam, fryzura jest bardziej "szalona" 🤪 czytaj rozczapirzona 😉 ) :
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1225/bface2d971ce2ed4med.jpg[/IMG][/URL]


a to jeszcze kilka dni wcześniej :
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1422/4a4606be0a2e57d9med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
Nequitia napisał(a):
raz dziennie podawałam 🙂

A antybiotyk miałaś częściej ?
Czasem jak zadaję pytania to czuję się jak kretynka 🤪 ale wolę się upewnić, wybaczcie 😜 ☺️


nie pzejmuj się, po to jest forum !
Ja też tak mam - wolę się kilka razy spytać niż popełnić błąd ...
My jak braliśmy augmentin - antybiotyk to on był 2 razy - rano i wieczorem a probiotyk - dicoflor 30 w kropelkach dawałam pośrodku dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...