Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mysza - Przepis na życie już obejrzałam przed wcozraj online 😆 - nie mogłam się doczekać !

Czerwcówka - Julka też nic nie je - nie dość, że wychodzą dwie gorne jedyny to jeszcze zapalenie uszka i gardziołka ...ja dziś padam na pysk po prostu ... od soboty śpię po 2 godziny ... jeszcze w sobotę byłam lekko ... na bani ☺️ więc noc była wielkim koszmarem ... dziś dzień był 2 x viburcol ...
Dziś na noc zjadła 60 ml mleka, nawet cycem gardzi ... jak tak dalej pójdzie to sama się odstawi od cyca bo jak nie ssie to się nie napełniają i czuję, że są ... sflaczałe 🤢

Basia - trzymamy z Julką kciuki by jednak krewka jutro poleciała, żeby główki nie ruszali 😞 i oby wyniki były prawidłowe ... zresztą nie może być inaczej !!! GŁOWA DO GÓRY !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewuszki za komplementy !
Ja musiałam coś zmienić bo miałam już dosyć moich włosów - co z tego, że dłuugie jak musiałam je nosić cały czas związane bo wygodnieh przy JUlce ... wyrywała mi non stop.
i pomimo tego, że raz ułożą się lepiej raz gorzej to jest mi naprawdę wygodniej i ... swobodniej ...i nie żałuję !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia - będziemy jutro z Tobą myślami ! Strsujesz się troszkę ? Napisz koniecznie jak minął WAM pierwszy dzień !

Monia - myślę, że nie masz się czym stresować jeśli chodzi o reakcję Szymka na inne dzieci. Moja Julka też miała 2 razy takie "akcje" gdy była u nas rodzinka z rozwrzeszczanym 2 latkiem. Raz się do niego śmiała, zaczepiała go tak, że on był skrępowany i zawstydzony, a za kilka minut ryczała bo on coś głośno krzyknął.Nasze maluszki nie są jeszcze przyzwyczajone ... tak jak te, które chodzą do żłobka i te co mają juz rodzeństwo ...

Ja też muszę kupić takie ochraniacze na gniazdka i na rogi ... kupowała któraś z WAS taki "zestaw" do domku przez neta ? Muszę się chyba rozejrzeć bo Julka chciałaby tylko stać cały czas no i zaczęła raczkować ... niestety przez tę chorobę i zęby nie może biedna doskonalić swoich umiejętności ... tak mi jej szkoda, że szok - nie widziałam jej w takim stanie jeszcze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
Magda dałam mu taką cienką, drobiową parówkę - Smakusie się nazywają, są może o połowe krótsze niż te zwykłe cienkie wieprzowe. Rozmemlałam mu ją widelcem, bo póki co tylko 2 ząbki na dole ma, ale sobie radzi, nie krztusi się 🙂


co do kawałków to moja jest cwana bo jak jej coś smakuje to nie ma problemów z przełknięciem ale jak coś jest beee to udaje, że grudki są nie do pokonania ... hihi... oszukaniec mały ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to goń go prędko 😁
JUlka nie jest taka szybka, muszę ją kusić ... laptopem 😁 lubi strasznie pisać na klawiaturze 😁 ...
narazie robi kilka kroczkóe ...
Dzięki Agata za moc komplementów ! Jeśli chodzi Ci po głowie od dawna zmiana fryza to polecam, poprawiłam sobie humor, a jak szybko się myło włoski i rozczesywało ...zmiany są potrzebne !
Nie farbowałam sama bo nie mam takich zdolności ale wykazałam się odwagą bo poszłam do innego fryzjera niż zwykle ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia Wam tez powodzenia życzę jutro! Oby wszystko było ok!

Dziś u orto miałam taką wizytę żeby ustalić już takie końcowe rzeczy, dała mi skierowania na zdjęcia, mam dodatkowe wyciągi jeszcze... będziemy zdejmować chyba w drugiej połowie kwietnia, czyli po świętach...

no i szpilki kupione!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris chyba Ty pytałaś, ja dziś zakupiłam osłonki zabezpieczające na rogi z canpolu, to są takie kulki, poprzyklejałam i najgorzej to nie wygląda...
http://allegro.pl/oslona-naroznikow-4-szt-canpol-niebieska-i2160334698.html

kupiłam to w realu bo nic innego nie było.

a do gniazdek mam takie zabezpieczenia z ikei, ja już mam powsadzane, bo gniazdka niektóre zrobiły się bardzo interesujące...

http://allegro.pl/ikea-zaslepka-do-gniazdka-zaslepki-patrull-12szt-i2186705983.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...