Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
oj mykam.
Iza ja polecam w mące ziemniaczanej kąpiele na te krostki. mam nadzieje ze nie ssypie go az tak bardzo. moj chrzesniak wygladał tragicznie tak go ssypało.
a ciekawostka: wiekszosc tych markowych produktów i w ogóle produktów dla niemowląt nie powinna byc uzywana dla dzieci a tym bardziej dla nowowrodków. mają : parabeny, których nie powinno byc, rozpuszczalniki nieodpowiednie itp. uczulające, kancerogenne itp. fajnie ze tak trują nas od młodego. jedynie bardziej zahartowani na alergie bedziemy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka
Jak wstałam i zobaczyłam , która godzina to się przeraziłam, Majka jeszcze spi 😮 może zdążę wypić jeszcze kawę.
Magda książeczki , które polecałaś na fb są fantastyczne.
Agatka fajnie , że znalazłaś stronkę wydawnictwa bo i dla Kuby widzę kilka fajnych książeczek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
o a ciekawa jestem jak Ci spi maluszek w nocy


Beti na razie jestem happy
generalnie on spi prawie 24h w międzyczasie sruta, je, sika, na mame sruta i siusia itp
ostatnio sporo się pręży i dusi..
dziś nad ranem od ok 5 do 6 dusił i połakiwał ale wystarczło go przytulić i wziąć do siebie i spał do 8 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Agata a może jakiś spacer do apteki?
ja planuję dziś werandowanie.. troszkę mam pietra przez ten katarek

książeczki super, chyba też zakupię ale ja szukam jakiś fajnych gier na wyciszenie, coś do układania, nazywania itp jakieś kartoniki itp
polecacie coś?


http://www.argos.ie/static/Browse/ID72/14417785/c_1/1|category_root|Toys+and+games|14417629/c_2/2|14417629|Games+and+puzzles|14417785/r_001/4|Age+range|Child+%281-2+years%29|1.htm my mamy coś takiego, Milo nawet się tym interesuje, wyciąga te elementy, ale nie zawsze trafnie włoży 🙂 ale próbuje 🙂 no i trochę przy tym siedzi.. coś tam sobie gada pod noskiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza tak to właśnie jest... dlatego ciesze się, że mieszkam na parterze.. i jak zdarzało się że Miły przysnął na spacerku to wracałam od strony tarasu... a jest fajny podjazd - przez trawę 🙂 akurat taras nie jest w całości w balustradzie więc wjeżdżałam wózkiem i zostawiałam go na tam, okno otwarte zostawiałam żebym miała oko na niego i gitara 🙂

my po drugim daniu.. chyba będziemy się spacerować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
IZa no to miła odmiana puki co co do spania 🙂
na wyciszenie polecam np.mule,takie drewniane puzle ale najłątwiejsze sa gdy pod puzlem jest podobny rysunek co na puzlu, bo czesc tych drewnianych puzli jest taka ze pod puzlem jest pustka i ciezsze są do ułozenia bynajmniej dla roczniaka.segregacja kształtów, rysowanie,ogladanie ksiazeczek, układanie klockow.wkąłdanie i wyjmowanie np:spinaczy z koszyczka,czy tez torebeczek herbaty zafoliowanych do pudełeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki, ostatnio roznoszą mnie nerwy… Ja nie wiem co się ze mną dzieje, ale jestem w takim napięciu, że za chwilę albo eksploduję albo oszaleję!!!
Lenka „niestety” [chyba] odstawiła się od butelki…
Generalnie ma wywalone na jedzenie,dziś zjadła 1/2 kanapki na drugie śniadanie 😮 Wczoraj na noc kaszkę łyżeczką w krzesełku do karmienia…
Wiem, że tak powinno być ALE… z dnia na dzień, człowiekowi ciężko się przestawić!
Poza tym nie mam siły na gotowanie i jeszcze bardziej niż kiedykolwiek odpycha mnie od kuchni a tu bądź człowieku mądrym i jakoś nakłoń dziecko aby chociaż piło… Bo wczoraj piła ze wszystkiego i z niczego 😮
Albo to te trójki, albo bunt dwulatka w zenicie!

A ja z nerwów dostaję skurczy…
A tak jej pisie i dupkę odparza, że zastanawiam się czy to jakaś infekcja czy to zęby?!?! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi głowa do góry! to zapewne sprawka hormonów, że tak Cię nosi.. ale pomyśl masz zdrowiutką śliczną córeczkę 🙂 syneczka w drodze 🙂 ja jak mnie coś wyprowadzi z równowagi, staram się myśleć o tym wszystkim co dobrego mam.. że jestem zdrowa no i że zawsze może być gorzej 🙂
wypij meliskę 😉
a Lenka może faktycznie przez kły apetyt straciła.. albo i ten bunt dwulatka, bo ona przecież do przodu jest z rozwojem 🙂 fakt jest, że na pewno to minie 🙂 prędzej czy później. Wiem, że łatwo się tak pisze... i też wiem jak dzieciak czasami potrafi dać w kość.. sama nie raz nakrzyczałam na Miłka..
A butlę może dobrze że sama z siebie odrzuciła.. już w zasadzie czas.. też powoli myślę żeby likwidować kaszkę w butli na noc. A Lenka ma smoczek? czy masz ten problem z głowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatko dziękuję Ci za te słowa!!

Lenka w ogóle nie była smoczkowa. Nigdy nie chciała, tylko przez jakiś okres może 3tyg ssała smoka na noc, a później odrzuciła zupełnie, a to było jak miała, może 2 miesiące.

Bardzo martwi mnie odparzenie Lenki. Pojawił się biały placek jakby pęcherz 😞
Pierwszy raz coś takiego widzę!!
Może trzeba iść do lekarza? A może lepiej zrobić mocz? Kurde, ale jak zdezynfekować jej krocze jak tam wszystko zaognione 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...