Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej!
U nas dziś Bo przeszedł samego siebie!
Spał przez cały dzien aż godzine, potem cała minutę!!!
Na spacerze go uspalam i co?! Wozek stanął dziecko nie spi!!
Wlozylam go do lozeczka a on wpadł w szał i histerię!! Darl sie 20minut, padł i za 15 min juz po spaniu i dalej płacz!!
Teściowa przyszła wieczorem jak mnie zobaczyła to została z nimi na 15 min bo dłużej nie dała rady.. Od trzech dni wieczorem dostaje wypiekow, z nerwów ciśnienie mi skacze aż cała czerwona jestem. Wieczorem dokazuja oboje. Dziś mi sie oko rozlalo z ciśnienia. Wyglądam jak burak..
Boje sie o niego. Może to zeby?! Może ta wysypka go swedzi?! Nadmanganian potasu troszkę pomógł, zbledlo wszystko oprócz tej rany w zgieciu..
W poniedziałek alergolog juz nie mogę sie doczekać. Uczulenie pewnie cudownie zniknie w poniedziałek rano...
Kacperkowi wykryli uczulenie na gluten i białko. Ma 4,5 roku, badali go od niemowlaka i nic nie wychodziło teraz był u immunologa i wyszło pare ogromnych kartek alergenow. Teraz go odtruwa..
Jak lekarz nie da zaświadczenia na mleko to będę od nich dostawać .. Od tego zacznę może coś sie zmieni..
Ufff cieżko i coraz ciężej. Zaczynam krzyczeć na dzieci juz wieczorem. Bo wisi na mnie nie mogę nawet do wc sama iść, włosów prawie tydz nie mylam aż mi zaczęły sie spać.
Normalnie chce mi sie płakać..

Jeszcze ta noga wyglada coraz gorzej, jest po prostu wykrzywiona i. Niestety wyglada to tak jakby kość była skrzywiona. Boje sie ze bedą mu łamać i zaloza gips :-(
Na wizytę czekam do 23maja, Priv, podobno świetny specjalista..

Mam nadzieje ze u was lepiej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
W nocy lało :-(
Ma szczęście m znów spał z Bo. Ja sie wyspalam trochę, Bo obudzil Niki o północy i spała ze mną. Trochę mnie poturbowala ale w sumie ok 7 dopiero wstalismy.
Bo zaczyna mówić!!
W nocy Mama, dziś Nie i coś jeszcze próbuje ale ja nie rozumiem ;-)

Myszko mąki próbowałam, jest z nami od urodzenia. Boryś ma tendencje do ran w zgieciach i faldkach wszelakich..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas nie pada, ale tak jakoś szaro buro jest..

Dzień dobry 🙂

ja dzisiaj sprzątam, jakiegoś takiego powera dostałam 🙂 zupa się robi, mięso odmraża na pulpety w sosie pomidorowym, a ja zaraz biorę się za łazienki. Pościel się wietrzy, bo zmieniam dzisiaj, po tym jak Milo zrobił na niej graffiti swoimi mazakami, na szczęście zmywalnymi 🙂
potem maluje już przygotowane literki na imiona Antek&Franek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, no cicho jak nie wiem co było..

Gosiu, Beti !! wracajcie!!

Agatka koniecznie strzel zdjęcie i się pochwal 🤪

U nas pogoda w miarę już byłyśmy w sklepie a teraz się bawimy klockami 🙃

aaaa jeszcze z pozytywów to kupiliśmy swoją pralkę 😁 w poniedziałek ma być, koniec z ręcznym praniem!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milo - Slodziak!
Agata nie przesadzaj z tym powerem! Jeszcze przy 2 sie narobisz!
Pochwal sie tymi imionami ;-)

Ja dziś nawet dałam radę pocwiczyc i sie umyć!! Szok!! I płatki zjadłam.. Święto!!

Magda a w teściowej prace nie pralas?! Chcesz mi powiedzieć ze 2 lata pierzesz ręcznie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i tak na zdjęciu wygląda to gorzej, nie widać tak tych wszystkich detali, jak zrobię kolejne to podeslę 😉

Madzia tak samo pomyślałam jak Iza, że teściówka zamknęła pralkę na klucz 😁
Fajnie, macie już coś swojego 🙂 jedna rzecz mniej do kupna jak będziecie się wynosić na swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata dokładnie, dlatego się cieszę 😁

Imiona cudne!! super! działaj dalej bo naprawdę masz myk w rękach 😉


Dziewczyny pomocy! moja koleżanka ma 21 urodziny za kilka dni... w sumie to przyjaciółka... jedyna moja w Płocku 😮 i kurczę chcę dać jej coś niebanalnego... wiem co jej się podoba ale niestety nie stać mnie 😞 i utknęłam... myślałam o książce, ale to takie ... oczywiste mi się wydaje... i nie wiem kurczaczki 🤢 rzućcie jakimiś pomysłami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!

Ale ciszaaaa! Pewnie wszyscy maja super pogodę!!

Dziś mam z Bo alergologa. Trzymajcie kciuki!! Jadę z nim sama do innego miasta.. Będę go nosić w foteliku bo tam nie ma jak wjechać wózkiem a in wazy 9300! Boje sie ze sobie nie poradzę jak trzeba będzie czekać 2h...

Agata jak samopoczucie?
Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...