Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

😁 Emiliaa1 heheh a ja sie dzis rano zwazylam bo wczoraj to bylo po obiedzie itd. i mam 2 kilo mniej 🤪 zajebiaszczo mi sie to podoba 😁 oj dziala dziala to zdrowe zywienie. Rose otworzyla mi oczy bo ja wczesniej na dietach nie jadlam otrab itd,a one rzeczywiscie napelniaja brzuszek i pomagaja usuwac resztki 🙂
a to moje dziecie sprawilysmy sobie prezent bo ja zawsze chcialam djembe ale zwlekalam z kupnem wiec kupilam opcjonalny ja pogrywam i Zuzia bebni az uszy bola 😁 i oczywiscie bardzo jej smakuje 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/img5528k.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9614/img5528k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
a to ubranko jakie jej wczoraj sprawilismy w nexcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia Natalia już od jakiegoś czasu ładnie sama siedzi tak z dnia na dzień 🙂 ale jak siedzi na macie to podkładam do tyłu kołderkę bo straszne wygibasy robi 🤪 nawet jak zrobi pozycje raczkowania to odchyla się do tyłu tak jakby chciała usiąść , ale jeszcze jej to nie wychodzi 😉 a co do wstawania w nocy to u mnie podobnie jak u gosiaczka , jak minie 5 godz to daje mleko jak mniej to smoczka , co do smoczka to w ciągu minuty potrafię wstawać z łózka 3 razy 😠 bo się kręci na boki , ale po chwili śpi dalej 😉 zdarzało się , że obudziła się o 1 wszej o godz oglądała bajki na szczęscie już tego nie robi 😉 potrafi tez krzyczeć w nocy to wezmę ja na moment na ręce i kładę na boczek do łóżeczka i śpi 😉


pogoda okropna , strasznie wieje brrrrr mi Natalia pospała tylko 30 min, a teraz jak się zabawi to jest ok , ale jak się znudzi to marudna 😮


tedi podaj przepis na ten dietetyczny sernik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Gosiaczek tak muzyke topo rodzicach bedzie kochac 🙂 kazdy rodzaj kaaaazdziusienki leci w domu ,a najwiecej reggae i Davida guetta bo strasznie lubi teledyski i koncerty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kupujecie (bądz może już macie ) kojce dla dzieci? nie wiem czy jest sens bo ja akurat jestem straszną minimalistką i im więcej gratóww w domu tym bardziej jestem nerwowa. Fajna to jest rzecz? warto kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia321 nic się nie martw tym siedzeniem,z tego co piszesz jest tak samo jak u nas, fakt że Maksik na buźkę nie leci ,najwyżej się wgramoli na brzuch i szaleje dalej, ale na boki owszem, nie zawsze ręką się podeprze, ja obkładam Go poduchami ,a on i tak siedzi sztywno bez opierania się, a jak się zmęczy ma na czym wylądować, tez na długo nie sadzam, na zmianę mata brzuch/plecy (sam się wierci ^^), bujak no i właśnie siedzenie 🙂

Dziękujemy za miłe słowa , cóż migiem te 8 miechów zleciało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia Ja mam kojec od kilku dni bo wcześniej nie miałam miejsca. Teraz mam duży salon więc może sobie stać. Mała trochę w nim siedzi. Zawsze mam trochę spokoju i nie muszę się martwić ze się uderzy albo z czegoś spadnie.
A poza tym dostałam go od znajomych, sama nie wiem czy bym kupiła 😉


A to mała królowa na tronie 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilii super siedzi na tym tronie. Mamy taki sam tylko żółty i czeka aż Ania stabilnie bedzie siedzieć to od razu nauka sikania 🙂) szkoda kasy na pampersy hahhahahah


Ach Maksiu wszystkiego najlepszego ty 8 -mio miesięczniaku 🙂) 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilii a ten kojec jak już dziecko bedzie większe i samo bedzie wstawać to nie może się wywrócić? jest to takie stabilne?

A jeszcze odnośnie tego siedzenia to mi się przypomniało jak siostrzeniec mojego męża w wieku 8 miesięcy zaczął chodzić. Urodził się bardzo duży i ogólnie był silnym dzieckiem i właśnie w 8-mym miesiącu zaczął chodzić. Dla mnie niepojęte bo patrząc na Anię to ona mizerota jest, ale każde dziecko inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny,
ha znów się męczę z humorkiem małej 😞 wrr myślałam że to tylko wczoraj, a dziś to samo, ciekawe czy zęby czy kolejny skok 😞 w nocy ciągle się budziła, popłakiwała, teraz ciągle marudzi, usypiania pół godziny na rękach z szumem, spała 7 minut, wzięłam ją znów na ręce, zasnęła szybko, spała 15 minut, znów na ręce i 5 minut;( poddałam się i teraz siedzi w chodziku i się bawi, pewnie 5 minut 🙂
ale o 17 jedziemy do mamy, dziadki chcą pobawić a ja sobie odpocznę 🙂

Monia321 u nas z siedzeniem marnie 🤨 jak ją posadzę to chwilkę siedzi i zaraz leci albo na boki albo do przodu, róznie, więc nie daję ją jeszcze siedzieć, czasem na chwilkę, a tak tylko na kolanach…. Też przewraca się dawno z plecków na brzuszek, ale usiąść sama nie potrafi….
A co do smoczka to u nas wystarczy że dam i zaraz śpi, tzn ona cały czas niby spi ale na spaniu kwęka to dam jej smoczek, przed 3 w nocy najczęściej po włożeniu wypluwa, daję drugi raz, jak znów wypluje i kwęka to daję cyca i spi dalej 😁

sto lat dla Maksia! przede wszystkim siły i zdrówka!!

Tilii jaka Twoja Pyrka dumna na tronie 🙂 ja też już się rozglądam za nocnikiem ale chyba się skusze na ten grający 🙂 z nadzieją że szybciej zrozumie o co z tym chodzi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia ja nie kupuję kojca bo nie chce mi się zagracać pokoju mimo że ma 18 m2, ale kupiłam łóżeczko takie turystyczne http://allegro.pl/show_item.php?item=2001138613 i ma ono takie wymiary że dziecko spokojnie może w nim siedzieć i się bawić moment się je składa i rozkłada a że ma kółka to łatwo je przetransportować 😉 Dodam że sprawdzone przez siostrzenice która w nim sie bawiła a potem spała 🙂 a mi się przyda na wyjazdy 😜

Tilii Sabinka ślicznie siedzi na tym tronie 🤪

McDa no to Paulinka daje Ci popalić no miejmy nadzieję że to chwilowe 😉 co do chrupków mojej daję dwa dziennie no ale nie wiem ile można dać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
Tilii bomba! 🙂
I ja gapa ......DUZO SILY DLA MAXA!!!! naprawde ten czas leci............ 🙂
ja dzis sie jakos odnalezc nie moge czasu na wszystko brak.......hehe
Monia Zuzia tez jeszcze nie siedzi, jak ja za raczki podciagne to ok ale musi wiedziec ,ze ja hmmm otaczam, tak miedzy nogami mi siedzi albo obok na kanapie i tak ciagle ja aseuruje bo chce siedziec ale na boki leci, najwygodniej jej na kanapie zreszta bo na podlodze ona mysli,ze ma oparcie hehehe i nie chce sie pochylic zeby zlapac balans 😁
a ma juz takie zgrubienia na gorze lada chwila sie przebija te zebiska.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jestem 😁 😁 😁


a jak wychodzą górne jedynki to dziąsła u góry są spuchnięte????? bo Natalia ma straszne pagórki 🤔

    No i spała mi dziś tylko raz do południa 30 min i w samochodzie o 16 tej z 20 min i tyle 😉 jest już zmęczona trzeba sie naprodukować żeby ja zabawić , a takie akrobacje robi że hoho i pieluchę ostatnio w buzi trzyma 😁 😁 A w łóżeczku siedziała ok 30 min i ani razu się nie obaliła widocznie jest silna ,ze tak ładnie siedzi 😉


    Mcda ja bym dała tyle chrupek ile chce, moja lubi chrupki o smaku toffi zje 3-4 i później tez jej daje jak che , teraz kupiłam zwykle te długie to zje jedną pałeczkę nie całą , chyba woli toffi 😉 Zauważyłam też ,że te smakowe chrupki nie przyklejają się do podniebienia i łatwiej się rozpuszczają. Boje się dać do ręki biszkopta bo gryzie dość duży kawałek , także ja jej łamie i daje to zje pól 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tili super!!! Prawdziwa ksiezniczka! :P

Jejku! lenka oszalała nie wiem co się dziś z nią działo ale była tak marudna, że szok. Musiałam ją wcześniej wykąpać bo już nie mogłam znieść jej marudzenia!! Brrr mam nadzieje, że to przejściowe...

A ja siedzę wypompowana, męża jeszcze nie ma i mam ochotę na coś słodkiego z tego wszystkiego ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit moja też maruda straszna wykąpałam ja wcześniej zjadła i nie minęło 5 minut a ona śpi 😜

emilia moja o dziwo pierwsza drzemka 55 minut a druga 1h20min 🙃

a tu moja niunia 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/schowek02nn.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/135/schowek02nn.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj moja tez marudna 😠 😠 zrobiłam jej 150 mleka a ona nie chce pić, a ostatnio pila przed 16 tą 90 ml . Jest zmęczona , a w łóżeczku krzyczy i akrobacje robi zamiast spać to samo w leżaczku obraca się na brzuch i dupka do góry 😮 😮 😮


gosiaczek ślicznie Lence w tej opasce , to od kompletu czy tak ładnie dobrałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia Zrobiła, ale nie świadomie 😉 Świadomie to wylizała foczce głowę 😉

Monia To się okaże na ile stabilne, ale na razie Filip się na tym opiera a raczej wisi.. i nie przewraca się.

McDa Pierwszy nocnik też mieliśmy grający, ale popsuł się po jakimś miesiącu a pyzatym jak Filip sikał to leciało przodem..… I kupiłam ten

Emilia Gosiaczek Superowe zdjęcia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...