Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam,
dziś w końcu lepiej 🙂 Paulinka nie marudzi hehe 🙂 i noc ładnie przespała bo tylko o 3.30 cyc i spała do 7 🙂 oby tak zostało, ale zęba jeszcze nie ma, a idzie lewa górna jedynka 🙂 ciekawe kiedy się przebije, oby jak najszybciej!

Gosiaczek najbardziej mi się podoba ten berecik, na pewno kupię i opaskę też, chyba taką samą jak ma Lencia 🙂

MajaCj gratuluje 3 kg!! 🤪trzymam kciuki za kolejne 🙂 i koniecznie pochwal sie opaską jak będzie gotowa 🙂
a Maju jeszcze jedno, napisz mi jak się ten tusz nazywał bo wtedy nie zapisałam, a kończy mi się mój więc kupię sobie ten co tak chwalicie na próbę 🙂
co do pampersów: używałam pampersy, dady i huggisy, zdecydowanie wygrały pampersy, na razie daję na noc a na dzień huggisy bo dostałam dużą paczkę ale już nie będzie kupować, jak dla mnie pampersy sa najdelikatniejsze, po huggisach na czerwone nóżki (chyba ją drapią) a dady też sztywniejsze i często miała pupkę czerwoną.... no ale to zależy od dziecka.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
gosiaczek to wcale dużo Lenka nie wazy, Natalka tez raczej drobna bo ważyła na szczepieniu 7,500 i lekarka mówiła że jest w sam raz 😉


Maja ty to masz zdolności 🤪, a robisz ręcznie czy maszyną 🤔


tedi pisałam ci ,że masz mi podać przepis na ten pyszny sernik 😉 Wózek ładny , ile takie cacko kosztuje ? O rany znalazłam chyba to ten 🙂 a cena 😮 http://allegro.pl/wozek-britax-b-agile-dwa-kolory-baby-jogger-grati-i2119594471.html

    McDa87 super ,że u ciebie nocka tez lepsza, oby tak dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek Natalia tez dzis szybko padła bo przed 20 😉 i mleczka nie chciała 😞 , ale u nas to jest tak ,ze jak wcześnie zaśnie to się częściej budzi a nawet wybudza 😠 wczoraj zasnęło o 22 i nocka była super 😉 Faktycznie nie złą brykę tedi kupiła 😉 u mnie to troszkę inaczej ,z racji tego ,że to moje drugie dziecko i z rozsądku kupie coś do 300 zł 😉 jak urodziłam syna to też wtedy szalałam 🤪 hehehehhe mój mąż przy sobocie tez pewnie będzie ode mnie coś chciał , a ja taka przeziębiona z nosa cieknie aż kluk boli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia ach ta pogoda zawsze musi się coś przyplątać rano tez myślałam że mam katar ale na szczęście to tylko alergia 😉 kuruj się może mąż cie podleczy 😜
Co do wózka ja ma 3w1 wiec spacerówkę mam ale i tak będę kupowała parasolkę koło maja choć też jakąś niedrogą bo to taka na wyjazdy 😉
No to mam nadzieje że Natalka sie nie obudzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

Mieliśmy gości i zajadalismy się sernikiem. Emilia jutro podam Ci przepis 🙂

Wózek troche kosztował ale my sprzedajemy komplet 3 w 1. Poza tym waży on 8 kg i jest lekki. Rozkładany do pozycji leżacej i dobrze zabudowany 🙂

A mojego mężula nie ma i sama bym coś od niego chciałą ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh dzięki za link, zamówię 🙂

Gosiaczek dziękuje za info o bereciku, na pewno zamówie i chyba żółty bo ma płaszczyk czerwony i zieloną kurteczkę to będzie pasowało do obu 🙂
I witaj w klubie mnie mąż już 3 dzień męczy 🤪hehe i specjalnie ukołysał Paulinkę do snu żebym nie była zmęczona, no nic idę się kąpać bo czeka już w łóżku 🙂

AnjaP ja bym wybrała pierwszą 🙂

i jutro zaglądnę dopiero wieczorem bo znów jadę na uczelnie, bleeee

to życzę wszystkim upojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZieki dziewczyny ,mąz tez mówi że pierwsza , znalazłam ładne zaproszenia http://allegro.pl/zaproszenia-na-chrzest-komunie-ze-zdjeciem-koperta-i2087562099.html
juro zamówię po rozmowie z księdzem a męża muszę poprosić żeby córce fotkę piękna zrobił

A mój dziś gra, kupił nowo gre na xboxa tak wiec zainteresowanie mną dzisiejszej nocy będzie znikome, ale mam cukiernie pod amorem ostatnio cześć, zaczytam sie i tam te moje romantyczne uniesienia będę przeżywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki! 😘

Niestety nadal brakuje mi czasu,żeby wszystko nadrobić, aczkolwiek postaram się być z Wami na bieżąco... ☺️ Ależ Wy uzależniacie! 🤪 Czubaski moje 😉

Wczoraj złapał mnie jednodniowy wirus 😮 Żołądek myślałam,że mi eksploduje 😮 Ledwie się łamałam na zakrętach do kibelka... ☺️ Gorączka wzrosła do 39 prawie, wzięłam Paracetamol i dziś jak ręką odjął 🤨 Co za cholera w powietrzu? 😮
Poza tym jestem ogromnie rozżalona, bo chyba zanika mi mleko w piersiach 😞 😞 😞
Zresztą nie wiem co jest grane,ale Olek wcale nie chce pić mleka! Żadnego! Pierś ssie tylko i wyłącznie w nocy 😞 A w dzień nawet modyfikowane wypluwa i co najgorsze ma odruch wymiotny... Zupki, kaszki i jogurciki zjada ładnie, tak jak zawsze. Strasznie dużo pije herbatek i soczków z butelki, natomiast mlekowstręt od dwóch dni nie wiem skąd 🤨

Po szpitalu jakoś się zebraliśmy, teraz leczymy siniaki... 😞 Oto ,,dzisiejsza rączka Olunia...



Z jednej strony powinnam pójść do ordynatora oddziału i pokazać, co pielęgniarki zrobiły dziecku, z drugiej strony... One pomagały 😞 Grunt,że już jesteśmy w domciu 🙂

Jestem w szoku,że nasze Dzieciorki już takie zębate 🤪
Mój Olek znów wszedł w fazę gryzienia mnie za brodę 🙂 I okropnie ciąga się za uszy 🙂 Jakby znów na zęby... 😮

No i chciałam się pochwalić, waży 9,360 🙂

Gosiaczek na Twoją Lenkę napatrzeć się nie mogę, na nk co raz to w inszym ,,czapkowym" wydaniu 🙂

Emiluś Natala też Gwiazda, uśmiecha się do aparatu 😁 A te Jej oczyska... bajka! 🙂 Rwańsko będzie miała, Adrian musi dobrze przykoksować,żeby siostrę bronić przed tabunami chłopów 😉

AnjaP pierwsza wersja sukienusi ładniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
biedny Olunio ale dobrze że już wszystko w porządku.... a co On to dostał?? to był rotawirus czy inne świństwo??
i może mu herbatki i soczki zasmakowały i będzie gardził mleczkiem 😞 współczuje, ale może w końcu zmieni zdanie 🙂
ja nadal mam dużo mlesia i karmię 🙂 ale dziś dałam pierwszy raz kaszkę manną z butelki przed spaniem, wypiła 90 i dopiła cycem bo nie chciała zasnąć, przystawiłam ją i biedna nie mogła się oderwać 🙂 hehe ciekawe czy będzie dłużej spała....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaa1 siama zrobie recznie opaske, nie mam jeszcze maszyny, dopiero mam plan kupic 😉 zobaczymy co wyjdzie ,a wierze,ze wyjdzie 😉
Emilia biedny Olus.....nie przejmuj sie,ze malo mleka jje, niektore dzieci jak posmakuja inne potrawy minimalnie jedza mlesio....mojej znajomej cora ma 11 miesiecy i tylko raz wieczorem pije mleczko juz i lekarze mowili,ze wszystko ok, dziecko samo Ci daje znac, nie wciskaj na sile, porcje mleka mozesz zastapic 2ma jogurcikami dla dzieci lub polowa jogurtu naturalnego ten drugi polecam. Zuzia tez pije coraz mniej co prawda jeszcze popija ale zdarza sie,ze tylko rano i wieczorem, ba nawet nie,bo kaszke mamy na noc co na wodzie sie robi.. a jest wszystko dobrze.
No ja tez zauwazylam,ze nas sie mniej robi ale rozumiem... sama dzikosc naszych dzieciaczkow nie pozwala na chwile w necie 🙂
Anja ja tez bym wybrala nr1 kiecke sliczna!, zaproszenia bardzo ladne 🙂 zazdroszcze xboksa pewnie bym tez na poczatku grala 🙂 chociaz ja takie rzeczy omijam lukiem........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh i jeszcze musze powiedziec,ze Zuzia z kolei nic nie pije poza mlekiem! zdaje sie,ze sie nie odwodni powinna sama chciec prawda? podsuwam jej czesto jakis soczek czy wode, czy herbatke rozana to tylko gryzie smoczek nie ssie......i sie smieje do mnie "co Ty mama chcesz mnie wykiwac" hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...