Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam
Paulinka wczoraj zasnęła ok 21.20 ale po pół godz obudziła się z płaczem 😞 dałam jej jeszcze cyca i spała do 8.10 🙂 z przerwą o 2 na smoczka i o 4.30 na jedzonko 🙂 także spoko....

zdrówka dla Natalki, Sabinki i Oskarka!


no i Emilia wszystkiego najlepszego z okazji 18-stki 🙂 spełnienia wszystkich marzeń!!

i powodzenia na komisji, koniecznie napisz jak poszło....

dziewczyny ale się rozpisałyście o gofrach że i mi się zachciało a nie jadłam dobrych kilka lat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas nocka taka, że do 00:00 Lenka co chwilę się budziła, miała zapchany nosek. To na pewno ząbki. Bo takie same miała obiawy przy dolnych jedynkach.

Ja dziś na obiad mam gołąbki, które zamroziłam wcześniej, także luz z obiadem.
Ze spacerku nici, ale to dobrze bo chce Rozmowy w toku zobaczyć.

Nam dziś mija 7 lat związku 😘 Czekam na mężulka z kolacją.

Zdrówka dla dzieciaczków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja się witam 🙂

u nas nocka standardowa czyli spanie od 20 do 6:30 Weronika a Paulinka do 8 🙂
teraz Weronika na drzemce a my z Paulinką w kuchni obiadek robimy - dzisiaj lasagne 🙂

Emilia
powodzenia 🙂 i czekamy na wieści!!
no i najważniejsze STO LAT DLA CIEBIE, WSZYSTKIEGO NAJ NAJ!! :*

ZDRÓWKA DLA NASZYCH MALUSZKÓW NATALKI, SABINKI I OSKARKA - KOLEJNYCH TAKICH SZCZĘŚLIWYCH I RADOSNYCH MIESIĘCY

Tedit a dla Was wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🙂
a przede wszystkim dużo MIŁOŚCI!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula ,mniam, uwielbiam lasagne!!! ale nigdy mi sie jej robić nie chce 🙂 kurcze masz dwójkę małych dzieci a noce duużo lepsze od wielu z nas co mają jedno 🙂 to niesprawiedliwe hehe 🙂

Tedit gołąbki też pyszne! i wszystkiego naj naj z okazji rocznicy, kolejnych szczęśliwych lat! a my w tym roku mamy 9 lat 🙂 3 po slubie... jak ten czas leci...
i ja sobie muszę rozmowy w toku nagrać bo o 15 jadę na zakupy więc pewnie wrócę wieczorkiem i sobie wtedy obejrzę, jestem ciekawa, w DDTVN opowiadała Drzyzga co będzie i się wypowiadała matka co zabiła swoje dziecko, masakra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiluś dużo zdrówka, pomarańczy, niech Ci Mężul nago tańczy 🤪 😘 😘 😘
Powodzenia 🙂

U nas noc tragiczna... O 1 w nocy Mały się obudził z wysoką gorączką ( w pupie 39.8), dałam Nurofen- zwymiotował, zaaplikowałam czopek- zrobił po chwili kupkę,więc niewiele myśląc o 3 pojechałam na pogotowie... ☺️ Dla świętego spokoju i uśpienia swoich nerwów. Lekarz Go zbadał,ale w oskrzelach i płucach brak objawów, bez kaszlu, kataru.. . Mylące ciąganie za uszka,ale tam też ok. 🤨 A dzisiaj temperatura mniejsza- 38.3,ale dziąsła na górze aż bordowe 😮 Nie spałam większe pół nocy 😞 Chodzę jak zombie...

Edytko wieczór romantico??? 🙃 Oby tak dalej 😘 W miłości i z gromadką dzieci 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem trzymajcie się dzielnie. Biedny Oluś 😞
niech ząbki wychodzą szybciutko i niech gorączka mija

McDa bardzo sprawiedliwe dlatego właśnie że mam dwoje, kiedyś muszę odpocząć 😉
a od zmiany czasu Paulinka mi w dzień nie śpi więc nie mam kiedy się zregenerować dopiero wieczorem 😉
a na lasagne zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh mówiłaś o ilości picia mleczka, Maks pija po 230ml , a na obiadek 300ml zjada, on jest jak mama ,jak siora, wór bez dna 😁 ale z drugiej strony po ważeniu 10,5kg na liczniku i 78cm 😁
Gratulujemy ząbka !
Świat wielkanocnych też nieuznaję, tzn jadę do teściowej zjem jaja i takie tam ,ale tyle , nie bawię się w święconki,mam jedynie pretekst do porządków większych 😉

Wercia ja mam zmywarkę, a i tak pokrywki od garów, sztućce myję ręcznie i tak potrafię godzinę stać xD

Monia321 super kurteczka! żeby takie z czachami czy z czymś dla chłopców były ehhh 😞
co do częstotliwości karmienia ja trzymam schemat 3h chyba, że młody zaśnie a podsypia czasem po 1,5-2h i przesypia karmienia,ale tak to co 3h 🙂 a co do tego co je, różnie kaszkę manną lub płatki owsiane z mm, jogurty naturalne z łyżeczką dżemu eko 🙂 kaszki staram się wybierać niedosładzane, ale tych wiele nie ma na rynku. Gotuję mu warzywa,dodaję do zup surową nać albo szpinak świeży, ryby do zup, żółtka jaj, generalnie prawie wszystko prócz owoców południowych,cytrusowych,truskawek,czekolady i wywarów mięsnych, no i my nie jemy twardych co najwyżej rozgniecione widelcem.

Emiliaeem haha! boskie Olo ma minki 😁 dawaj więcej zdjęć !!!
a ja tez się smaże na solarce co 2gi dzień,mam karnecik na 140 minutek 😁 choć u mnie po tych 140 będzie skóra jak u przeciętnej kobiety po 20 min ...powaga -_-
doczytałam o przejściach nocnych, dużo wytrwałości kochana i jak najwięcej sił dla Olusia ,na szczęście mleczne wychodza tylko raz,a przy stałych to już inna spiewka 😁


Jak tak czytam o tym ze Wasze pociechy tyle jedzą ehh ,a Maksik nie może twardych rzeczy, bo wszystko przez brak podniebienia od razu w nosiu 😞 dopiero po 1,5 miesięcznej diecie płynnej od operacji, czyli w sierpniu, będzie mógł zjeść coś z tych rzeczy 😞

Asienko!!! super ,że zawitałaś! No no faktycznie dużą masz córcię,a ta mniejsza też niczego sobie 😁
a z jedzeniem nic się nie bój, jest taka zasada, dziecko samo się nie zagłodzi, o brak witamin też się nie martw,a soczki próbowałaś ,takie naturalne coby te witaminy w lepiej przyswajalnej formie podać ?no i warzywne soczki ? może to pójdzie ? ?


Emilia kobieto kochana, udanej osiemnastki, bez lania pachem po tyłku 😁 czekam na zdjęcia z imprezy :P

Edytko 7 magiczna liczba , no i piekna 😉 udanych kolejnych 70ciu więc 😉

U nas z nowości nie za wiele, Maksik śmiesznie śpiewa ostatnio, jodłuje po swojemu, czasem krzyczy "nie", pięknie mówi "hej" na powitanie no i słysze, że moduluje różne ciekawe głoski ale jeszcze nie wymawia ,za to kocha parskać i pluć śliną, jego ukochana zabawa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit no no 7 lat dużo szczęścia i jeszcze więcej miłości na następne lata 😜
My młodzi stażem 5 lat jesteśmy w związku w tym w maju będziemy mieć 2 rocznicę 😉

asiula ale kusisz tą lasagnią jak i wy wszystkie kurcze gołąbki tez bym zjadła, no ale ja robię naleśniki i kropka 😜

McDa no u was to też już długi staż i dla was dużo szczęścia i miłości 😘

emiliaeem
wytrwałości dla ciebie a buziaki dla Olusia niech te zęby w końcu wyjdą i go tak nie męczą 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaeem to górne jedynki nie zdziw sie jak będzie miał mega katar...ja tak wyladowalam z Marcelem w szpitalu wieczorem i okazało sie ze to zęby

a tu dla dziewczynek: http://allegro.pl/ogrodniczka-plus-bluzeczka-rozm-80-86-i2173980636.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalka i ja dziękujemy za życzenia


ja już po komisji i tak : trafiłam na starą zołzę 😠 kazała mi się rozebrać , zbadała mnie, kazała stanąć na palcach, na pietach i się nachylić i stwierdziła zdolność do pracy 🤢 no ale nic i tak przecież wracam do pracy 😉 miałam wyczucie czasu do kiedy mogę chorować 😁 😁 Zawiozłam ten papier do zakładu i od jutra powinnam wrócić do pracy na 1 dzień bo później mam wypisany urlop , ale poszło wszystko ok i za jutrzejszy dien wypisałam urlop 😉 dyrektor nie może na mnie patrzeć ze wzajemnością. Nie wiem co on chciał tym osiągnąć jak i tak zgłosiłam ,że wracam do pracy 🙂 Kazał mi przekazać ,że mam nie myśleć ,że wrócę na kasy 🤔, a dla mnie to i lepiej jak mnie da na market po pierwsze jest tam tylko jedna zmiana na 6-14, a na kasach sa różne godz 😜 a po drugie robię swoje i mam wszystko w dupie, a na kasach muszę z klientami się męczyć , uważać żeby manka nie było 🙂 Wiem ,że kierowniczka walczy o mnie ,zebym została na kasie, a jak to będzie to się okaże po 16 kwietnia , bo pojadę do niego pogadać w cztery oczy 😮 czy wracam na kasy czy na dział 😉


emiliaeem oj współczuje, oby te zęby szybko sie przebiły, masakra 🥴 aż sie boje jak to Natalia przejdzie 🤔


tedi Wszystkiego naj naj z okazji rocznicy , dużo miłości 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Sto lat i Wszystkiego Najlepszego emilia1 na tą 18-tkę !!!!!!!!!!!!!


Wszystkiego Najsuperowszego dla Natalki, Sabinki i Oskarka!!!

Nie piszę zbyt często teraz, przepraszam

I Nas zaczyna sie obgryzanie wyrka - musimy w Ikei kupic osłonki na lozeczko, ma któras takie cus???


Patryk jest chory, złapał jakiegoś wirusa - goraczka 39 stopni i kaszel i katar, bierze antybiotyk
Od razu bylo wiadomo ze cos nie halo bo zaczal w nocy wrzeszczec strasznie, wstaje a on rozpalony jak piecyk

Wczoraj przewrzeszczal wiekszosc dnia, dzisiaj jest juz lepiej

Został wczoraj zwazony - ma 9,2 kg i Pani doktor powiedziala ze kolo roku dzieko potraja swoja wage a on to juz ma dawno za soba

Patryk bawi sie w łózeczku, umie się sam podniesc do siedzenia 🙂


Mieliśmy ogladac foteliki i spacerowki w innym sklepie ale przez chorobsko wszystko sie pozmienialo
Okna niepomyte juz prawie szare ale pochmurno jest i pada wiec i tak bym nie myla

Tak piszecie o gofrach - ja nie jadłam juz ze 2 lata


MajaCh - ja nienawidzę pleśni, jeszcze nosa mam do niej że jak wejdę do jakiegoś pomieszczenia a jest pleśc to od razu wyczuwam,
moze dlatego ze kiedys mieszkalismy przez "chwile" w familoku (czyt. kamienicy ;p) z plesnia i ma niemile wspomnienia
oby plesc nie wrocila

No i widzę że niezle sie napracowałas
Ja Zosia- Samosia jestem i uwielbiam wszystko robic sama a przy dziecku niestety jestem ograniczona bo wiadomo ze jego bezpieczenstwo najwazniejsze
a dogladac go musze ciagle w tej ciasnocie -np. suszarki z praniem, nie moga byc w innym miejsu i Rozbojnik ciagle chce przy nich majstrowac...
Maju - kotów u mnie nie brakuje codziennie na podłogach, tutaj sie strasznie kurzy a na kotach włosy jeszcze...



emilia1 - co do ząbkow to pewnie sie czają i czekają na Wielkie Wyjscie, u Nas miedzy dolnymi a gornymi byl miesiac przerwy a potem i 1 i 2 gorne wszystkie
na raz wyszly...
no no jak gofra (czy jak sie to tam pisze" zajada


monia321 - mleko Bebiko2

jedzonko:

ok. 8 - mleko - 210 ml

ok 10.30 (jeśli nie spi) - owoce lub deserek waniliowy (jak na razie) - jak owoce to zazwyczaj z 2 lyzkami kaszki z glutenem

ok 12 (jak nie spi) lub ok 13-14 (jak spal) - obiad - słoiczek jarzynki w miechem (rozne ;p) + pół żołtka co 2 dzien
i tutaj żeby nie pokrecic to

ok 15 (jak nie spal w godzinie "drugiego sniadania) owocki

17 - kaszka

20-20.30 - mleko 210

23-23.30 - mleko 180

jakby co to pytaj postaram sie wytlumaczyc dokladniej

generalnie je srednio co 3-4 godziny, czasem jak przysnie to co 5 ale to rzadko, miedzy tymi "posiłkami" jeszcze pije herbate lub soczek (soczek podchodzi
oczywiscie bardziej ;p ) - i herbatke i soczek daje rozcienczone (jak 100 ml soczku do dolewam do tego wody i jest 150 ml) - picia potrafi do 500 ml wydoic
plus wcina chrupki kukurydziane (te pały) do 5 sztuk na dzien

aha i kaszka i tak i tak tzn z mlekiem i bez
sporadycznie kawełek bułki ale nie przepada
lubi z HIPP- jablka z bananem i biszkoptem - pychaaaa sa

emiliaeem
- no no Olus wystrojony w markowe ciuszki
przykre bardzo z ta kolezanka, szkoda kazdej osoby a tu jeszcze mloda dziewczyna i zycie przed nia...
widze lozeczko turystyczne - fajne jest ? i ile placiliscie? bo my sie przymierzamy, nawet na "biedny" wyjazd musze miec lozeczko...
doczytałam właśnie że Oluś gorączkuje, zębiska - ech, oby szybko przeszła


asiula
- super że jesteś i że u Dziewczynek ok, a Weronisia pewnie ma teraz taki okres "niejedzenia", oby szybko to minelo


darka
- oj widzę że masz niezły zawrót głowy ale fajnie że chociaż grajac sobie oddychasz od tego kieratu...
z czystoscia podlog to w naszych stronach one nigdy nie beda do konca czyste niestety, ja tez umyja a za i tak ciuszki od malego brudne az wstyd


Tilii- super że i ty zagladasz!!!

tedit - widzę że u Was szczęśliwa 7-mka dzisiaj 🙂

Kiniek
- jesteś i Ty
i zmywarka i u Was - musze nakusic męża - tylko szkoda że kuchnia nie ma gumowych ścian u Nas 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia ale przynajmniej masz już ta cholerna komisję za sobą i wiesz co i jak 😉

Wercia to Patryczek sporo Ci wcina 🙂 niezła przemiana materii bo i picia tyle, mój jak dużo wypije to już tylko deserek,albo owocki, a nie butle, bo nie zmieści 🙂

McDa haha! ja mam przeciąg na koncie od momentu jak powstało allegro 🙃 🤪 🙃 🤪 z jednej strony narzekam,że nie mogę tych śliczności w kokardki kupować, a z drugiej strony to i tatuś by miał przeciąg ... ☺️ ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olek dalej gorączkuje... 😞 zbijam temperaturę na wszelaki sposób... Mleka nie chce pić z butelki, więc Go nie męczę, podaję łyżeczką 🥴
Kupiłam też w aptece plastry chłodzące ibum ice,ale nie wiem czy mogę na czółko przylepić, farmaceutka nie potrafiła odpowiedzieć 😮

No i po ,,Rozmowach w toku"... wiem jedno, mam zbyt słaby charakter abym mogła żyć z takim piętnem.!

Wercia my mamy takie- Model Roma http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-kolyska-od-kidsplay-i2216765888.html Ogólnie ok 🙂 Łatwo się czyści, szybko składa no i ma płozy,które ratują nam życie ☺️ bo zastanawialiśmy się nad tym http://allegro.pl/new-2012-lozeczko-turystyczne-kojec-moolino-atest-i2211904389.html - kolorystyka przecudna 🙃

Kinia a mnie solara opala jak parówę 😁 Mam bardzo podatną skórę na opalańsko 🙂 Byłam 20 min.i już jestem brązowa 🙂 A karnet mam na 100 😜

Zapomniałam Wam się pochwalić- kilka dni temu w ,,Ukrytej prawdzie" grał mój sąsiad 😁 ale śmiesznie się ogląda znajomą gębę w TVN 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Całe mieszkanie posprzątałam 🙃 🙃 🙃 wiec jutro luz, przychodzi do mnie koleżanka z 2,5 letnia córeczką już nie mogę się doczekać 😉
A dzisiaj była u mnie siostra wiec zrobiłam naleśniki, kawusie i zamówiłyśmy ciuchy w bon prixie 😜

emilia no to nie fart że taka franca Ci sie trafiła 😠 dobrze że już po, a i nie spij sie dzisiaj 🤪

wercia oj biedny Patryczek zdrówka i jeszcze raz zdrówka 😘

McDa ja dzięki projektom zawsze coś na koncie mam wiec mogę na allegro szaleć 🤪

emiliaeem łóżeczka śliczne, a mój kolega grał w W-11 i też dziwnie się go oglądało 🤢 Jej poszłaś na 20 min 😮 ja to bym się spaliła na węgielek 😜

Dobra idę kończyć projekt bo zaraz małą trezba kąpać bo tak marudzi że szok dobrze ze mąż wrócił to się nią zajął 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...