Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No moj lobuz tez juz usypia w lozeczku jeszcze sie troche kreci dzis pozniej mu sie usypia jakos nie ma on "weny" do spania ciekawe do ktorej pospi ja chce sie wyspac bo jestem wykamana jeszcze jutro tylko te upaly bogu dzieki

Ale mi dzis starcha napedzil moja mama dawal amu herbatke w wozku i nie wziela go do odbicia i zaczol jej sie dusic 😞 a ja juz cala w nerwach potem bylam teraz jak po jedzeniu go kladlam to go niezle wytrzaslam mimo ze beklo mu sie dosyc sporo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jakaś masakra z tą pogodą ;/ moja mała przez to gorąco nie może usnąć... cały czas płakała do póki nie przebrałam ją w body na szelkach.... dopiero wtedy się uspokoiła... no i na razie tak próbuje usnąć...ehh nie wiadomo w co dziecko ubrać... jak uśnie to chyba będe musiała ją ciut cieplej ubrać..albo jakoś przykryć..sama nie wiem 🤨 ... mogło by się coś ochłodzić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂

Lenka też już śpi w samych bodach przykryta tylko tetrową pieluszką. Potem ją kocykiem przykryje.

Dziś paradowała w samym pampersie, a ja w koszulce i majtkach ale jakbym mogła to nago 🙂
Chce już wrzesień i niech ta pogoda się skończy. Nasze Skarby tylko się męczą 😞

Teraz mocze nóżki, bo trzeba porządek zrobić ze stopami i paznokcie pomalować. A jutro jedziemy na cały dzień do teściów.

Buziaki i spokojnej nocki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nio Emilia1 ale tobie dobrze wskazuje suwaczek na mamusiach bo ty rodzilas w piatek i kazdy piatek ci sie zmienia a ja rodzilam w srode i mi sie dopiero w piatek zmienia 😞 ale wedlug daty to faktycznie jest rowny miesiac

Ja malego niczym nie przykrywam spi w samych bodach nawet kocykiem go nie przykrywam bo i tak on kopie tymi nozkami ze sam sie rozkopie nie ma sensu a zimno mu napenwo nie jest dzisiaj nie paradowal w samym pampersie bo siedzialam z nim caly dzien w moim chlodnym pokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje dziewczyny za wsparcie i tyle miłych słów 😉 miałam tu pieknego długiego posta wklepanego i akurat internet wysiadł 🥴

Teraz zmykam spać bo młodzian dziś dał pokaz siły i darł się bite 40 minut jak obdzierany ze skóry ... wykańcza mnie tym psychicznie, oczywiście drąc się nie mógł zrobić kupki, która jest tuż tuż, zjeść nie chciał bo skoncentrował się całkiem na krzyku ...ale na szczęście już smacznie śpi i pewnie tak do tej 4-5 da radę , więc i ja pokorzystam , dobranoc 😉

Ah jeszcze słów kilka do moni, nie przejmuj się w ogóle porównywaniem, bo każde dzieciątko rozwija się po swojemu i póki jest zdrowe i rozwój postępuje nie masz się w ogóle co martwić,a pewnych rzeczy malec może w ogóle nie robić i też będzie ok (choćby raczkowanie później), także spokojnie wszystko gra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo... Halooo! 🙂
W końcu na stronkę wejść mogę 🙂

My dalej walczymy z tym cholernym uczuleniem,ale znaczną poprawę już widać 🙃
Krostki zniknęły, została sucha skórka,ale nawilżam systematycznie, więc damy radę... 😉
Dupka też pięknie się goi 🙂

U nas upałów praktycznie nie było 🙂 Ciepło,ale nie parno 🙂 Ogólnie rzecz biorąc- wakacje mega porażka 😮 Liczę,że za rok dzieciakom pogoda będzie sprzyjać 🙂

Darka
takie odloty z duszeniem mój Olek też miewa 🤢 Raz za szybko podałam mu witaminkę , a tak poza tym jak zasypia przy cycu muszę go pilnować, bo nazbiera mleka w buźkę,a nie połyka 🥴 I zaczyna rewolucje z krztuszeniem 😮

Dziewczyny ile krwawiłyście po porodzie?
U mnie już zaraz miesiąc,a dalej leci 🤨 Niby niedużo,ale jednak... I często pojawia się jeszcze czerwona krew 🤔 A niby karmienie naturalne hamuje...

Miłego dzionka 😘

PS. Mój śpiący susełek ważący już ponad 5 kg 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem słodki ten twój Olek, no i widzisz mówiłysmy że wszystko będzie dobrze 😆
co do krwawienia po porodzie to już nie pamiętam ale jakoś tak przez 2 tygodnie to taka krew była która później przeszła w kolor brunatny potem coraz jaśniejszy beżowy no i nawet nie pamietam kiedy się to skończyło 😉

No i u nas upały się skończyły no ale jak z 36 stopni spadła temp. to od razu do 19 no ale dla naszych dzieciaczków lepsza taka 😜

Mam pytanko moja mała dzisiaj strasznie ulewała takim mleczkiem już strawionym z żołądka myślicie że to przez to co wczoraj zjadłam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej no w końcu strona działa, bo już się stęskniłam za wami 😆


Emiluś śliczny jest Oluś z dnia na dzień coraz większy 🙂 ,super że krostki znikają , a co do krwawienia to ja też cały czas plamie i teraz ostatnio na czerwono 🤔. Niby od trzech tyg jadę na dwóch wkładkach , ale to zamiast się skończyć to zmieniło barwę 🤔 a mam ochotę już pobaraszkować z mężem ☺️


U mnie w sobotę był taki upał że mała nago leżała, wieczorem było jak zwykle darcie to się bidulka spociła i znów ją wysypało na buzi 😞 W niedzielę taki skok temperatury ,że jak wychodziłam rano o 9 na spacer do koleżanki to ubrałam ja w śpiochy i dresy i jeszcze kocyk szok 🤪
    Mam już miesiąc 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja mała też ulewa i to coraz częściej, niby nie dużo tylko z buźki jej się troszkę wyleje, ale za to jak biorę ją do odbicia to niezłe mnie obrzyga 🤪. Zdarza jej się to wieczorem jak ma kolki je łapczywie , krzyczy i zaś ulewa.


megan ja używam do noska spray roztwór soli o nazwie TRTRISAL ,I PSIKAM JEJ TAK 2 RAZY DZIENNIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia ale czas leci, co??? 🙂 Dopiero na porodówach trzy muszkieterki stękały, a już miesiąc zleciał 🤪 😁
Natalusia rośnie jak na drożdżach 🙂

Ja właśnie ogarnęłam moje Szczęście i usypiam Go na rękach 😮
Mąż po 3 tyg. laby wraca do pracy, a my sami wojować będziemy ☺️

Co do baraszkowania- u mnie ochota się wzmaga jak karmię Olka... ☺️ Podobno takie efekty powoduje naturalna oksy... 🤨
A tak szczerze- okropnie się boję tego ,,pierwszego razu" 😁 😉

Ja bardzo rzadko podnoszę Małego do odbicia 🤨 Ale nie ulewa...
A nos czyszczę mu kilka razy dziennie, tak się kozuchy pasą 😉 Na widok gruszki krzyczy jak opętany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
darka9118 napisał(a):
Nio Emilia1 ale tobie dobrze wskazuje suwaczek na mamusiach bo ty rodzilas w piatek i kazdy piatek ci sie zmienia a ja rodzilam w srode i mi sie dopiero w piatek zmienia 😞 ale wedlug daty to faktycznie jest rowny miesiac.



Darka równy miesiąc liczy się od dnia w którym urodziłaś a nie że w środę , moja Natalka miała w piątek równe 4 tyg i tak było na suwaczku a dziś jest pon 29 i ma równy miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No nareszice na bruzskzu podli mi linka do forum i wkoncu zadzialalo bo z glownej storny nie chcialo wejsc

aaa i zmienilam mleko w niedziele rano o 10 zapierniczalma do hipermarketu po mleko narazie wzielam Humane myslalam nad bebilonem comfort alew zobaczymy co po humanie bo jak narazie to cholera bym musialam wziaalesc humana 1 plus bo on 1 sie nie najada dopiero jak dam mu 170 ml to sie naje a jego dawka wedlug wskazan to 130 a ponoc 1 plus jest bardziej syte ale jak skoncze to male opakowanie to kupie tne bebilon bo humane ciezko gdziekolwiek dostac a nie bede latala po wszystkich supermarketach i kupilam tez Dade 3 boze jakie to wielkie chyba przesadzilam ale Dada w porownaniu do pampers jest wieksza wiec 3 pampers beda ciut mniejsze chyba

Nio i mamy 2 miesiace boze jak to szybko leci a moj to juz kolcuszek jestme ciekawa ile ma ale pewnie do 5kg jeszcze nie dobil 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć koleżanki 🙂
1. Dziwnie, wczoraj nie mogłam w ogóle wejść na stronę... wy chyba też 🙂
2. Karmię piersią i chciałam włączyć herbatki raz po raz w te upały, zwłaszcza, gdy mam mniej pokarmu. Moja córka nie potrafi pić z butelek aventu. Macie jakiś sposób, żeby dziecko zaczęło pić z butelki?
3. Też coraz częściej myślę o seksie 😉 W środę idę do ginekologa i mam nadzieję, że nie będzie przeciwskazań 🙂 Poza tym marzę o kąpieli i wierzę, że w środę wymoczę się w pełnej wannie wody, a potem może bara bara, hehehe. Tak naprawdę krok przestał mnie boleć dopiero kilka dni temu, także wcześniej raczej o baraszkowaniu nie myślałam.
4. W piątek chcemy jechać na upragnione wakacje nad morze. Oby pogoda dopisała.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie!
No narescie mamy nasza strone,tak jakos bylo mi pusto bez Was.
Moja Blaneczka wczoraj skonczyla juz dwa miesiace.Ale ten czas leci.Dzis juz drugi dzionek testujemy pieluszki dada i jak narazie odparzen nie ma.Narazie zakladam jej na noc orginalnego pampersa a caly dzien dada.I jak sie sprawdzi to bedziemy kupowac juz tylko dade i chusteczki dada.No nic narazie musze uciekac bo obowiazki wzywaja.Ale wieczorkiem nadrobie zaleglosci i napisze.Moj mezulo juz do pracy wrocil po urlopie i na dodatek jedzie na dwa miechy na poligon szok 😞Bede bardzo tesknic za Nim.
Milego dnia Zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...