Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kurczę, a ja zapomniałam się pochwalić... ☺️
Oluś ostatnio wypił całe 40 ml herbatki z butelki 🤪 Tyle,że trwało to ponad 40 minut... ☺️
Ale są postępy 🙂

Rączki Olka samiutkie tak się złożyły 🙂 To taki dwuznaczny przekaz 😉
Uczyłam Go pokazywać ,,fakolca"... ☺️ I się spodobało 🙂 Ale to tylko jedyny gest maminego łobuzerstwa, to będzie wzorowy facet 😉

Dziewczyny które mają Synków... Czy Wy, myjąc swoje Skarby, zsuwacie z siusiaka delikatnie skórkę? Bo ja nigdy tego nie czyniłam, a dziś się dowiedziałam,że później może mieć nacinany napletek 😮 I nie wiem co robić... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosiaczek, nietypowa Twoja praca 🙂
Ale fajnie,że masz takowe zdolności projektanta 😉
No i zaleta pracy w domu...
Projektant wnętrz- fajna sprawa, coś co lubię. Chociaż jak dla mnie to i praca przy betoniarce byłaby ciekawa 🙂 Przynajmniej tak twierdzi mój mąż 🙂

AnjaP piękne fotencje... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziś jako pierwsza 🙂


u nas nocka się unormowała Natalka budzi się 2 razy w nocy 🙂 2-3 i 5-6 🙂 W domku mamy cieplutko bo włączam ogrzewanie 🙂 Na spacerku wczoraj byliśmy z 2 ,5 godz i na bluzeczkę i spodnie założyłam jej ciepła kurtkę i do śpiworka i na to osłonka na wózek 🙂 I nie była ani spocona ani nie było jej za zimno 🙂


emilia ja nie pamiętam czy coś z tym robiłam , ale na pewno nie ściągałam skórki może tylko przy kąpaniu troszkę ruszałam , ale najlepiej zapytać pediatrę bo wiem że zbyt mocne naciągnięcie tez nie dobrze 😉 Gratuluje postępów Olusia, jak już raz załapał butle to teraz już będzie chciał, pamiętasz jak ja pisałam i marudziłam 😁,że Natalka nie chce pic z butelki a teraz ciągnieeeeeeeeeee 🤪 i cycuszki zaschły 🤪a jak zmalały 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja dzisiaj 🙂

Emiliaeem widać, że Oluś docenił wagę sytuacji i zaczął się modlić 🙂 pobożny chłopczyk 🙂 🙂 🙃 hehe

Gosiaczek super taka praca. też kiedyś marzyłam o karierze architekta...ale jakoś te marzenia moje poległy w gruzach ..eeehh i tak oto studiuję Ekonomię Usług Biznesowych ..hahahaha

Z tym fleszem to mnie trochę zastanowiłyście...bo myślałam...baaa byłam pewna, że raczej nie powinno się dzieciom robić zdjęć z fleszem hmmm 🤔

ok zmykam ogarnąć domek...póki moja pociecha śpi 🙂 buziaki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć Mamuśki!
śliczne te Wasze dzieciaczki!!

Emiliaeem poruszyła temat pielęgnacji chłopczyka to ja zapytam o dziewczynkę, czy czyścicie córkom między wargami? ja delikatnie próbuje, ale boję się za bardzo, że jej krzywdę zrobię a jeszcze widzę od porodu że ma ciut białe, tylko to jest tak głęboko że się boję jej to wyczyścić, żeby nic nie uszkodzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

No wreszcie się rozpisałyście 😉 Jeśli chodzi o pracę to nie narzekam ale wolałabym zająć się projektowaniem wnętrz ja swoje mieszkanie urządziłam tak jak chciałam 😁 minęło dwa lata od remontu a ja już bym co nieco zmieniła 😜

McDa ja małej tam przecieram codziennie wacikiem z woda przegotowaną ciepłą bo tak mi kazała położna i tak już robią od dawna i nie ma tego białego, robię to delikatnie i wszystko jest ok, na pewno powinno się tam przemyć po kupce 🙃

Kurcze Lenka wzywa to narazie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie o ulewanie, piszecie że Wasze dzieciaczki ulewają, u mnie to norma, tylko najgorsze jest to, że czasem godzine po jedzeniu ulewa, a raczej nie ulewa tylko wymiotuje, czasem jak chluśnie to nawet spodnie ma mokre, najczęściej tak robi po uśmiechaniu, jest uśmiech a potem chlus na mamusie 🙂 jak pytałam lekarza to powiedział, że ładnie przybiera i się nie martwić, ale mnie to i tak niepokoi, czasem wyleje chyba więcej niż zje....a najbardziej mnie martwi to plucie na odległość z dużym ciśnieniem 🙂 i to raczej woda o zapachu wymiotów niż mleko.... 😞 czy któraś też tak ma ze swoim dzieckiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hellol 🙂

Wpadłam się przywitac i jak znajdę chwilkę to napiszę
Niby chrzciny były w lokalu a w chałupce zrobił się taki bałagan jakby ze 3 imprezy były - ciuchy, kosmetyki, gumki, spinki, tony garow i prania itp itd
Jak skończę to dzisiaj mam nadzieję popiszę z Wami 🙂

Dziecię zaś mi się podrapało 😞 a już tak mu te pazurki przycinam....
A płyn do mycia butli ( oraz naczyń oczywiście ) z Rossmana jest na prawdę rewelacyjny!!!!

Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mojej prawej mój bracik a po lewej synek z mężulciem :-)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc00280wp.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3615/dsc00280wp.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/dsc00306jp.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1333/dsc00306jp.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ale przed chrzcinami spotkała mnie okropna rzecz ze strony księdza :-(
poszłam do spowiedzi i między innymi powiedziałam że czasami nie szanowałam męża i byłam zła na niego i że na początku jak urodził się Marcelek to też czułam niepokój lęk czasami nawet złość że on płacze a ja nie wiem co on chce..chciałam mieć spowiedz z prawdziwego zdarzenia dla synka a księdz na to:
twoje małżeństwo to fikcja jesteś z mężem jak ususzona roślina wasze małżeństwo jest bez miłości a dziecko masz po to żeby tylko się nim chwalić a w nocy jak płacze to krzyczysz na nie i pewnie szarpiesz..nie jestes dobrą matką i żoną...no i przywalił mi tyle pokuty że nie wiem kiedy się odrobię...zraziłam się do spowiedzi...wyszłam i się popłakałam..zepsuł mi całe chrzciny dziecka..zrobił mi gówno z mózgu może naprawde taka jestem nie wiem...ale każdy ma jakieś chwile słabości ...zrobił ze mnie totalną patologię :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
megan85 piękna rodzinka a księdza nie słuchaj widocznie to nie ksiądz z powołania tylko jakiś zakompleksiony i wredny, a człowiek po spowiedzi powinien czuć się lepiej a nie gorzej więc głowa do góry 😉

McDa87 no nie wiem a lekarzowi też opisywałaś jak to wygląda, może zasięgnij opinii innego lekarza, w sumie jak dobrze przybiera to nie ma się co martwić, moja od dwóch dni też dużo ulewa czasem myślę że oddała połowę z tego wypiła no ale zważę ja w piątek i zobaczę ile przytyła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek może faktycznie zapytam jeszcze innego lekarza... a czytałam teraz dużo na necie i bardzo często piszą, że może to być objaw alergi, najczęściej na nabiał, żeby spróbować na tydzień, dwa wykluczyć z diety nabiał i zobaczyć czy nie ustąpiło... i chyba tak zrobię... może się uda 🙂 a ja tak uwielbiam mleko i jajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
megan śliczne fotki a co do spowiedzi to się nie przejmuj .


Dziewczyny brałyście dodatkowe 2 tyg urlopu macierzyńskiego , bo mi kiedyś Monia mówiła ( a ostatnio jej na forum nie ma 😞 ) że doliczone ma do macierzyńskiego, a ja mam tylko te standardowe co w szpitalu wypisali ( do 15 grudnia)i te 2 tyg dodatkowe to podobno trzeba samemu wypisać czy któraś się orientuje jak to powinno być??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...