Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć Mnie od kilku dni strasznie męczą zatoki. Tydzień temu jechałam do szkoły pociągiem i mnie przewiało, teraz się męczę


Gosiaczek Pyrka wypija 240 ml. Ale ona chyba ma tasiemca bo w ogóle tego po niej nie widać.

Tedit Piękny pokój. Mam salon praktycznie w tych samych kolorach 😉
Ale stół i krzesła mamy stare teraz są odnawiane. Jak już będą wszystkie meble to wrzucę zdjęcie całego pokoju 🙂
Może wszystkie pokażcie, chętnie pooglądam 🙂

Kasia Ja też 1 ścianę mam czekoladową 🙂
Widzę że wszystkim nam podoba się mniej więcej to samo 😉

Kiniek Ja też wolę słodkosci od ćwiczeń 😉


Aaaaa i Sabinka się przewróciła... i koniec chodzenia. Nawet nie chce sama stać. Tylko przy ścianie chodzi 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam na chwilke

Dziekujemy za zyczonka.
Wczoraj uronilam pare lezek

PAtryk spi a ja lece za chwile pod prysznic.
Te upaly w miescie - zwlaszcza tutaj sa wykanczajace

Od rana 28 stopni w mieszkaniu, teraz mam 27 a na dworze 25 - okna otwarte

Przepraszam ze nie skrobie na biezaco ale z czasem zle jak na razie
Ale sie pochwale - toboly rozpakowane w 99%
Nie licze 2 toreb - 1 z praniem naszym i 1 Patryka ktore nie zmiesily sie juz w koszu na pranie 🙃

Na koncu mego wpisu tez sie pochwale 😜 😜 😜

Tiliii-
zdrowka dla Ciebie, znam ten bol zapalenia zatok mam srednio 3 na 5 katarow 😞

tedit
- salon ladny, jaki porzadek i przestrzen, u Nas wyglada jak w sklepie zabawkowym, suszarni, jadalni i ogolnie zagraconej rupieciarni

Kiniek
- dobrze ze z oczkami ok

darka
- hmmm co do wozka daj znac co zdecydowaliscie

Cala reszta- o Was rowniez pamietam 🙂 🙂 🙂 🙂

A teraz pochwalę sie:
Mamy 9 ząbka i kolejne 3 szykuja sie do wyjscia
Wychodza teraz 4-ki
Aaaaaaaaaaaaa masakra mała bo te ząbki już "wieksze" i Patryk jest marudny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Kurcze przez te upały poprzestawiało się Lence z tym spaniem znowu nie może zasnąć 😮

anjaP strój super i muszę się przyznać że ja nigdy nie oglądałam gwiezdnych wojen ☺️ 😜

Kiniek mam nadzieję że ból głowy przeszedł jej znam ten ból i współczuję 🤢

Tilli nie martw się dzieci szybko zapominają w każdym bądź razie moja tak ma 😉 najważniejsze że nic się jej nie stało 😉 a co do mieszkanka to gdzieś mam zdjęcia ale muszę poszukać to coś tam wstawię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek - wczoraj a wlasciwie dzisiaj Nam odstrzelil numera - hehe ale mysle ze to przez ten upal wlasnie i zeby bo ida znów pełną parą

Numer:
Spał, obudzil sie po 23 i zaczal patrzec na tv - w pelni rozbudzony i sie chichrac i sciagac pajaca usilowal z siebie
Przebralam go w lzejszego rampersa, dostal butle i co?
I d..a - zasnal po 1 w nocy, a tak to marudzil, chcial wychodzi z lozeczka itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ja tez na chwile, bardzo zajety dzien..
Wercia mebelki swietne ,tez mam brazowe makarony ,ogolnie taki przyzwoity salon 🙂 ja wole zywsze kolory, jesli chodzi o sciany ale reszta super.
AnjaP to pogoda i do Ciebie dojdzie na dniach bo u nach goraco!!!!!! w koncu,caly dzien w ogrodku ,znajome z dzieciakami byly i na kocyku porozkladane bylysmy pol dnia, pozniej spacer z mezem i wieczorem sobie siedzielismy jak mala spala przy piwku w ogrodzie , ogolnie fajny dzien, jutro ma byc jeszcze cieplej i jedziemy nad ocean do Weston tak sobie to miejsce angole chwala wiec zobaczymy co to za szal. 😜
U nas na szczescie wszystko gra. Tylko diabelek sie budzi w Zuzi heh. a wogole to od rana sprzatalam mylam podlogi itd. Takiego mam powera jak jest slonce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do roczku to zapewne zalezy to od dziecka ale z moich obserwacji - hehe takie malutkie dziecko potrzebuje spokoju i wszelkie odstepstwa odbijaja sie na tym spokoju

Msza- wicie sie w lawce godzine 😆 ja obsliniona,
drugi chlopczyk byl troche starszy i chodzil juz i co? wiekszosc mszy spedzil z tylu kosciola tuptajac

Dodam jeszcze ze wychodzace zebiska denerwuja Mistrzunia i ciagle gmeral w buzi, stad zalewanie Matki slina 🙃

Wczoraj byl torcik i sesyjka foto, wkleje foty
Beczenie bylo bo cos tam sie nie spodobalo, wsadził łapkę do tortu
Jak swieczke "zdmuchiwal" to beczal 🙂
Hehe a potem prezenty - i zdjecia hehe i beczenie

Prezenty:
od mojej Mum - kasa - ale Ona ciagle cos kupuje i pomaga i tak wlasnie chcielismy
od Dziadkow- kasa i zabawka pociag
od Chrzestnych - Kubuś Puchatek czytajacy opowiadania i spiewajacy piosenki i jeździk
od Nas - Reksio
od Cioci - Saksofon i bluza

Kubuś
http://allegro.pl/interaktywny-kubus-puchatek-nowa-wersja-pl-gratis-i2398031638.html
jeździk
http://allegro.pl/whirlee-jezdzik-pojazd-cztery-kola-i2423895405.html

Reksio - bateria jest na stale = szczeka poki bateria sie nie wyczerpie, tak jak np w owieczkach
odcielam od razu ten sznurek bo mnie wkurzal
http://allegro.pl/reksio-19cm-plusz-z-glosem-budzie-z-dobranocki-i2404672674.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia swietne prezenty, a takiego puchatka mamy od narodzin malej dopiero teraz sie nim bawi, dostala kiedys od przyszywanej babci, a on tez tanczy nie? i ona z nim tanczy 😁 swietna zabawka 🙂
buziaki jeszcze raz dla Patryczka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh hehe jak masz takiego powera to może wpadniesz do mnie w piętek i mi mieszkanko ogarniesz 😁

wercia no właśnie moja też wczoraj zasnęła o 23 (dla mnie to szok bo najpóźniej szła spać o 21) i miała taki humorek ze jak ją przewijałam to cały czas na brzuszek się przekręcała i śmiała 😉 oczka jak 5zł i gaduła straszna no ale dzisiaj straszny płacz wiec po miziałam ja i zasnęła 😉
Co do prezentów to super oby służyły jak najdłużej 🙂 ja tam wszystkim powiem co mają kupić (tym bardziej ze sami się pytają) a moja mama i babcia powiedziały ze kaskę dadzą 😉

Moja Lenka to jakaś taka rozwydrzona się robi jak wychodzę z nią na spacer i skręcam w uliczkę na końcu niej jest plac zabaw to Lenka już się cieszy bo wie że tam są huśtawki. Któregoś dnia idziemy z mężem miedzy blokami i nagle Lenka wrzask i płacz i co się okazało zobaczyła huśtawkę 😮 jej aż czasem jak z nią idę na spacer to muszę uważać żeby nie przechodzić obok placu zabaw 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miałam pytac ale zawsze zapominam jak u Was z przewijaniem dzieci?

U Nas niedługo minie miesiac odkad sie zaczelo, o dziwo do tego czasu udawalo mi sie przewijac na przewijaku na lozeczku ale moge juz sobie pomarzyc

Zaczelo sie od przewracania na brzuch, podnoszenia itp
W gorach sie rozkrecilo - uciekanie, podnoszenie sie, stawanie na nozki
We dwoch go przewijalismy
Teraz jak ma "siku" to na stojaca przewijam ( raz zapomnielismy sprawdzic czy kupy nie ma i Patryk odcisnal obsrana pupe na koszulce meza a akurat mielismy wychodzic w odwiedziny 🤔
Jak ma kupe to na maxa staram sie go czyms zajac zeby choc 10 sekund polezal
Czasem mam straszne nerwy juz 😞 😞 😞 😞

Kupy ma srednio 3 na dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek
Ja już na nogach bo trzeba śniadanie zrobić rodzince, Maksik jeszcze kima ( wczoraj spał do 10 :blink 🙂

Gosiaczek masz małą Spryciulę - "pies na huśtawki" haha 😁 a co do GW, ja ich nie oglądam ja w nie grałam ^^

Wercia gratulacje ząbków!!! z przewijaniem jesteśmy w pół drogi do tego co Ty masz, wierci się i złości, na brzuch przekręca, ale nie wstaje i czasem poleży 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
nocka fajna, spała do 5, tylko o 3 dalam smoczka, o 5 jedzonko i z nami do 7.30 🙂

Tedit bardzo ładny pokój! a jakie to masz panele jeśli pamiętasz? bo ja właśnie szukam takich jasnych do salonu 🙂

Gosiaczek mala też nie chce spać jak cieplo jest, w wózku nie ma szans, zaraz mokra jakby z basenu wyszła, w domu całą noc idzie klima, bo inaczej ponad 30 st!
w pokoju koło południa załączam klimę, jak słonko zaczyna tu świecić 🙂

Wercia śliczny awatarek, a Patryś jaki duży wygląda 🙂 zabawki super
co do przebierania to u nas to samo, ja już nie używam przewijaka odkąd mała zaczęła się obracać bo nie mogła uleżeć, teraz na łóżku albo na dywanie ją przebieram i najczęściej to wygląda tak że ona na 4 ucieka a ja ją gonię żeby założyć pamka, czasem jak po kupie to daję jej mój tel i puszczam filmik z nią to leży i ogląda 🙂 wtedy spokojnie mogę powycierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Ja ledwo zaspana maly, maly od 5 nie spi , najpierw nocnik, potem mleczko, marudzenie, hwerbatka i nie wiem czy zasnol bo ja wkoncu padlam obudzilam sie niedawno slyszalam tylko jekniecie wstalam a tam maly siedzi tylem do mnie przed soba garnuszek i ledwo zyje polozylam go i spi, czyli wniosek taki ze spal tak z dobre pol godz na siedzaco

Wercia gratulujemy kolejnego zabka to juz 9 nio idzie chllopak z zebiskami my mamy 3 razy mniej 🙂 Nie martw sie tym ze Patryczek byl niegrzeczny w kosciolku ja z racji tego ze mam dopiero 15 lipca to maly juz bedzie tak biegal ze nawet znajdzie sie zapewne na dworze. nio i zabawki swietne widzialam tego Kubusia byly wystawione przez swieta cos kolo 150 zl kosztuje jeszcze byla Myszka Miki podobalo mi sie to ale za drogie i boje sie ze maly sie wytsraszy on sie juz boi biedronki a co dopiero czytajacego kubusia

Tilii nic na sile nie zmuszaj jej do chodzenia ma czas, przejdzie jej, Oskar tez mial tygodniowa przerwe w chodzeniu a nie wywrocil sie, teraz sie wiecej wywraca bo on od razu chce biegac, z Adrianem gonia sie po calej kuchni bo tam najwiecej przestrzeni a jak maly sie wkurzy bo nie moze go zlapac to po kolanach zapierdziela wkoncu ja musze tym moim dwum dzieciaczkom przypomniec ze Oskar nigdy go nie zlapie i ze ma sie dac zlapac

W ogole wczoraj kolo poludnia przez pol godz wyla syrena juz sie balam ze cala wies sie pali czy cos niedlugo potem straz ze 6 ich jechalo drogas byla zablokowana do 15 podobno spalila sie stodola i cos jeszcze bo taki pozar jedna straz sie wrocila do jednostki i potem spowrotem jechala na sygnale wiem ze gdzies niedaleko mnie bo straz szybko wylaczyla syrene i stanela ale nie bylam wczoraj na dworze z racji tego mojego oparzenia II stoopnia dzis szukac cos na necie ale najpierw chcialam zajrzec tutaj

Tedi salon sliczny i ten kolorek czerwony ja chce miec czerwona kuchnie z racji ze kuchnia jest bardzije na zachod tczyli w dzien daje slonce ostro a wiec troche ciemniejszy kolor oziembi mowia ze niebieski to kolor zimny i troche maja racje mialam w pokoju niebiesko-czerwony kolor scian i faktycznie w pokoju bylo przyjemnie chlodno po poporzednim zaslonieciu do polowy rolet

Maly juz wstal wiec ja juz zmykam buziole i sloneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka ok pobudka na mleczko tylko o 4.30 a wstała tradycyjnie o 7 🙂

Ja już poodkurzałam mieszkanko co by Lenka nie zbierała moich włosów z podłogi 😜

wercia śliczny awatarek tort wygląda smakowicie i widać że Patryczek miał na niego ochotę 😁

McDa powiedz mi jak to jest z tą klimą bo mąż się zajmuje m.in. zakładaniem klim i chce założyć w domu ale ja jakoś nie mogę się do niej przekonać, no i jakość wizualnie mi się to nie widzi choć nie ukrywam ze było by miejsce żeby niewielką jednostkę powiesić 🤢 i jaką temp. nastawiasz??

Kiniek mój mąż to się dziwi jak ja mogłam nie oglądać GW i gdzie ja się chowałam 🤪

U mnie o 5 popadało i teraz fajne powietrze a jak wyjdzie słoneczko to idziemy na spacerek i huśtawki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka standardowa z tymże Rozbojnik dzis juz wstal przed 7-ma

Ja dzis jade do lekarza ale na szczescie moja Mum przyjedzie pobawic sie z Malym

Od rana znowu gorąco jak diabli

Apropo biedronki(tej uciekającej) to Nam sie zepsula

Gosiaczek - hehe mała Cwaniara z chustawkami od mojej kolezanki blizniaczki tez od razu pokazuja jak widza plac zabaw
no a ogarnac dwie dziewczynki w pojedynkę to sobie nie wyobrazam

McDa
- zazdroszczę klimy, sama bym od razu poleciała do sklepu zakupic, żeby chociaz te 25 stopni było w mieszkaniu

Ufff za gorąco jest, za duszno - sauna w mieszkaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieńdobry

Na wstepie sie ochwale - uwaga - moje Fifilątko jak poszło spac ok. 21:00 tak obuził sie o 4 bo dydka nie miał i znów spał do 7;00 !!! 🤪
No ale zazwyczaj jest tak,że jak on dobrze spi to ja zasnąć nie moge 🤢

Byłam po przerwie w siłowni i dumna z siebie jestem...Rękoma podciągnełam 70x 40kg, i nogami wymachłam po 35kg 🙂
Już nie moge sie doczekać nasepnej "wizyy"

Co do plamek...po wielu telefonach udało mi sie dodzwonic do Kinderarzt ..Niestety nie ma miejsca teraz na wizyte .Skierowania do dermatologa nie musze mieć ale jak jej powiedziałam z czym chce do niego iśc to lekarka powiedziała ".tak, niech Pani z nim idzie"... 🤔 🤔 Sęk w tym,że polski dermatolog spoooro stąd a autka jesdzcze nie mamy...dzisiaj mąż może zakupi jak sie znajdzie dobra oferta 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek ja też była na początku przeciwna klimy w domu ale upały 35 stopniowe w pokoju mnie zmusiły 🙂 jestem bardzo zadowolona, mamy mają jednostkę nad drzwiami, nie rzuca się oczy, a poza tym już się przyzwyczaiłam 🙂 no i prawie jest w kolorze ściany więc może dlatego tak nie rzuca się w oczy 🙂 nastawiam najczęściej na 25 st, wtedy jest fajnie chłodno ale nie zimno, jak mamy gości to trochę mniej nastawiamy bo szybciej się grzeje... w sypialni mamy drugą klimę i tam na noc na 24 st mamy nastawiona i śpimy odkryci, mała w samych bodziakach i nakrywam ją cienkim kocykiem, wtedy nie jest ciepła, temperatura w sam raz... dodam że jeśli jest normalnie 24 st w pokoju to odczuwalnie dużo cieplej niż jak jest tyle samo z klimą... nie wieje nas w ogóle, mamy ciągle nawiewy na góre nastawione więc jest super 🙂 polecam 🙂 no a jak mąz sam jest to nastawia sobie na 23 ale dla mnie to za zimno 🙂

ps. mąż też sam sobie zakładał ale się uczyć 🙂 udało mu się 🙂 klimę kupiliśmy za 600 zł chyba 3 lata temu i trzeci sezon cały czas idzie bez zarzutu... w sypialni ma już 8 lat klimę, bo tam wcześniej miał swój pokój...

Agapurka tożyczę żeby każda kolejna noc już taka była 🙂 no powodzenia ze znaleziem lekarza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po spacerku Lenka spała 30min

Ja źle się czuję słabo mi i niedobrze głowa boli znaczy się migrena mnie dopadła i zauważyłam że zawsze tak jest przed okresem 😠

McDa no kurcze to może i ja się na klimę zgodzę porozmawiam z mężem tzn. on nie zakłada tylko sprzedaje wiec załatwił by jakąś dobrą na rabatach 🙂 a ma dwóch kolegów znajomych którzy zakładają 😜

agapurka
oby lekarz się znalazł no i życzę już każdej takiej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Wercia ale sie usmialam z tego jak napisalas,ze Patryk mezowi obsrane dupsko odcisnal heh, u nas najczesciej Zuzia osikuje tate jak ja podnosi do wanny bo sie zawsze zagapi na mecz czy cos ,a wiadomo, sciagasz pampka to chwila i jest siusiu 🤪 my dzis bylism nad oceanem ale sie zjaralam....ramiona masakra, i nawet tak slonca nie bylo ,w sumie cale szczescie.....ale fajny dzien 🙂 maluch teraz spi z tatusiem na naszym wyrku, ciekawe czy bedzie po kapieli spac.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/232/img6199hy.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3624/img6199hy.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
to z wczoraj przed wizyta dzieciaczkow.

Agapurka,a co to za wysypka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki!

Dzisiaj zwariowany dzień i niskie ciśnienie, więc ból saganka murowany 😮
Jestem po rezonansie, przeżyłam 🙃 Aczkolwiek 20 min. spędzone w tubie ciągnęły się w nieskończoność 😮 Wyniki za 5 dni ☺️
Podróż zniosłam przeokropnie, mam problemy z błędnikiem chyba, bo aż na wymioty mnie zrywało...

Poza tym wyszłam z Olkiem na spacer i zmokliśmy jak polne myszki 🙂 Ale mój Urwis miał radochy po pachy jak w buziola zacinały Go kropelki letniego deszczu 🙃
Gosiaczek Twoja Lenka wykazuje huśtawkomanię,a mój Olek tak reaguje na psy 😉
Najchętniej wycałowałby każdego napotkanego kundla 🙂 No i dzisiaj zobaczył gołębia i narobił krzyku ,,ko ko!" 🤪

Wercia piękny awatarek 🙃 Ja już doczekać się nie mogę roczku 🤪

Przepraszam,że tak pokrótce,ale jestem wypompowana na maksa, a w dodatku mąż w pracy,a Olo jeszcze szaleje na dywanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

majaCh to nie wysypka...ma białą"ścieżke" i plamki od przedramienia do kciuka tylko z prawej strony...to takie bardzo blade białe plamy które pojawiły sie nagle i obawiam sie bielactwa ktore u nas w rodzinie nie wystepowało 🤨 🤨

mój małż dzisiaj "zagłębił " sie w temat kupki...

Sprawdzał co rusz czy fifi kupki nie zrobił bo bączki śmierdziuchy puszczał co rusz..no i raz tak sprawdzał że palucha w kupe wsadził - tym razem to nie był fałszywy alarm - 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...