Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agapurka tort generalnie kojarzy się z urodzinami więc ta okazja odnośnie samego tortu jest chyba ważniejsza, jednak możesz zamówić dodatkowo malutki na chrzest , decyduj kochana! 😁 ja pewnie bym na łatwiznę poszła i jedno święto machnęła , biorąc pod uwagę,że moja zapracowana rodzinka by urlopu 2 razy nie brała i nie dała rady zjechać się z całej Polski na osobne okazje . No i super,że z uchem już ok 🙂

Edytko zdjęcie rewelka !! naprawdę masz śliczną córcię 😉

Tak piszecie o chorobach i mnie bardzo niefajna przypadłość dopadła, mam zapalenie pęcherz ai nieziemsko się męczę 🤢 a tu w pt szykuje się 8h w samochodzie, żebym tylko dała rade to złagodzić lekami przez jutrzejszy dzień ,bo będzie nieciekawie 🤨
Maksior tak nieziemsko marudzi ostatnio, niech no te zęby już się przebiją ,bo już pomysłów brakuje co by tu wymyślać dla księciunia na poprawę nastroju .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Poranek dzisiejszy powitałam mega pawiem... ☺️ I biegunką,więc chyba jednak u nas to wirus.
Noc koszmarna, choć Mały spał jak suseł, ja miałam młyn w brzuchu 🥴 Teraz już lepiej.

Byłam troszkę na mieście, kupiłam sobie fajną bluzeczkę 😜 I miałam chęć na platformy,ale odpuściłam... ☺️

McDa, Edytka jakie córy śliczne! 🤪 Aureolek brakuje nad główkami 🙃

Ja też muszę chyba pomyśleć o jakiejś sesji 🙃 Może fotograf na urodzinki??? Zobaczymy 🙂

Gosiaczek
pokaż zdjęcia z sesji 🙂
Ja z perspektywy czasu też żałuję,że sesji nie miałam z brzuchem 😞 Troszkę byłam zaokrąglona,ale chyba tragedii nie było, oprócz bębenka z przodu 😁
Pocieszam się jedynie,że Oluśka chciałam urodzić jak najszybciej,a w drugiej ciąży z porodem będę zwlekać i cieszyć się każdym momentem 🙂 Niezależnie od kilogramów 🙃 ---> ale byłam egoistką! ☺️

No i powiem Wam newsa 🙂 Znajoma wczoraj dostała skurczy, pojechała rodzić dziewuchę,a wyszedł chłopisko 😠 A wyprawka czeka różowa 🤪 😁 Szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jej Paula dziś marudna jak nie wiem, byliśmy drzwi zamawiać do domu i ciagle marudziła, dopiero jak ją dałam na podłogę to szczęśliwa biegała na 4 i cała czarna potem była 🥴 uparciuch mały! i wyszła w końcu dwojka dolna, czekam na resztę bo wychodza jeszcze conajmniej 3! także mamy 7 zębolów 🙂

Tedit Lenka też śliczniusia 🙂

Emiliaeem no pomyłki się zdarzają 🙂 dlatego ja nic różowego wcześniej nie kupowałam, wszystko uniwersalne 🙂 dopiero jak zobaczyłam na własne oczy że to jednak dziewucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my po sesji to była jakaś masakra Lenka w ogóle nie współpracowała nie ma nawet ani jednego zdjęcia gdzie by się uśmiechała ale jak się krzywi i płacze to znajdzie się kilka 😉 w każdym bądź razie zdjęcia wybieram w piątek wiec wtedy się pochwalę 😜 bo coś tam powinnam wybrać 😉 Widzę że i wasze dzieciaczki dzisiaj marudne może to na ząbki albo pogodę 🤔

Kiniek
oby przypadłość ustąpiła 😉

emiliaeem życzę lepszego samopoczucia, co do znajomej to ja zawsze się tego bałam 😉 a odnośnie sesji to Lence planujemy zrobić w plenerze na wiosnę 😉 bo tą sesje w studio nie można zaliczyć do udanych 🥴 niestety to nie był najlepszy dzień Lenki 🤢

idę do mojej marudy ☺️ 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez Lenka slodziak hehehe kurde ja nie mam w kompie tych zdjec dowodowych.....
Agapurka ja bym jedna impreze robila,nie ma sensu tracic czasu ,kasu i nerwow. Bo przygotowywanie do przyjemnosci nie nalezy. Torcicho jakies wyjatkowe urodzinowe najlepiej, zaproszeni beda wiedziec ,ze chrzest sie odbyl tez ,prawda? Wiec moze potraktuj to jako jej prezent- impreza w kosciele heheehe. Nie bez kitu. Jeszcze zalezy na co kladziesz nacisk, ja bym chrzest zmininalizowala 😜
Gosiaczek napewno sa zdjecia swietne, glupoty gadasz 😉
a u mnie tata zabral mala zeby przymierzyc ja do rowerka bo chcemy jej na roczek kupic ale trzeba znalezc odpowiedni. A ona taka jedza mala sie robi hehehe, wczoraj mi awanture urzadzila w markecie bo jej karty nie dalam platniczej! szok !!
Ahh i zjadla dzis kilka truskawek po czym zrobila zielona zapestkowana kupe. I juz wiem,ze za wczesnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu moj dran na dobranoc :*
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/56436033.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/1725/56436033.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek
Maja no mała cwaniara Ci rośnie 😁

Maksik mój mały popierdółek zawsze mnie rozbroi, budzi się o 5 siada, ,garbi się ,ciumla pieluchę i jęczy sobie, to jest tak słodki widok, czeka aż mama przyjdzie, przytuli,odłoży i idzie spać dalej , czasami ta sama sytuacja zdarza się w nocy zwłaszcza jak miał jakieś wrażenia w ciągu dnia 🙂 ja już na nogach, a maluch wciąż śpi 🙂 idę na śniadanko ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja się witam

Nocka taka sobie Lenka płakała przez sen o 22 i dopiero mleczko ją uspokoiło, potem o 1 się obudziła i nie spała do 2.30 tylko wstawała i siadała w łóżeczku potem mleczko po 5 i wstała o 7.30 wiec ja średnio wyspana 🤢

Maja śliczna mała a po kim ona będzie takim urwiskiem?

Kiniek
to widzę ze Maksiu tez budzi się ale czy zdarza mu się tak obudzić wcześniej np koło 2-3 bo lenka rzadko ale potrafi tak się obudzić ja pisałam wyżej 😉

Dziewczyny mam pytanko czy wasze dzieciaczki tez tak dużo sikają przez noc bo moja zawsze ma pampka na maxa wypełnionego czasem zmieniam jej między 1-2 w nocy tak jak dzisiaj o 1 miała tak pełnego że szok wiec ją przewinęłam a rano to samo wypełniony na maxa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja w kiepskim nastorju i zastanawiam sie komu by sie tu wyzalic bo juz tkwi to we mnie od dluzszego czasu i zle sie z tym czuje mam nadzieje ze sie nie obrazicie jesli wam to napisze ale zanim

Gosiaczek jesli dajesz lence w nocy do picia mleczka wode badz cokolwiek to licz sie z tym ze pampik nbedzie pelny oskar ma tak samo jak dostanie w nocy herbatke rano pampers 2kg hehe

A teraz przejde do rzeczy otoz wkurzylam sie i zawiodlam na moich rodzicach roczku malemu nie robie a ze tort zamowiony to we 3 czyli ja maly i adrian zjemy tort zaspiewamy mu sto lat damy prezent i na tyle do chrzestnej mam wpasc w piatek bo tez jej powiedzialam co sie dzieje, nie zaprosze moich rodzicow na kawe i torta po tym jak mnie potraktowali prezentu od nich tez nie chce niech wiedza ze i bez nich moge sobie poradzic i tak zrobie szukamy obecnie mieszkania i ja pracy bo tutaj mieszkac nie mozemy wyobrazcie sobie ze moja wlasna matka traktuje mnie jak obca osobe daje mi jajka z naszego podworka za ktore musze placic, przynosi z pracy mieso i wedliny wprawdzie polowe musze placic i akurat z tym to nie mam zalu ale o te jajka 20 lat tu mieszkam a ona mi po 20 latach takie cos byla na zakupach i bez mojej wiedzy kupila sok za ktory musialam jej zaplacic a mowilam jej ze nic nie chce moj tata wciaz ma pretensje do Adriana ze mu nie pomaga a niby jak on ma mu pomagac skoro moj tata ostatnio zrownal go z blotem pojechal po nim rowno i jeszcze chcial go uderzyc nio i obaj twierdza ze Adrian mnie buntuje przeciwko nim i ja dziecko takze(powiedzcie mi jest to normalne by roczne dziecko buntowac przeciwko dziadkom) przeciez nie wytlumacze mu ze nie ma chodzic do babci i dziadka bo sa zli czy cos w tym stylu a juz zauwazylam ze Oskar sie mojego taty boi nie chce do niego isc ale to nie moja wina ze ja siedze z dzieckiem 247 a oni pobeda z nim pol godz raz w tyg. Wczoraj miarka sie przebrala mam dosc maly bedzie mial urodziny jakie bedzie mial nio trudno nastepne beda o wiele lepsze bo juz na pewno nie w tym domu

Mam humor jaki mam i nikt mi go juz nie poprawi 😞 mam nadzieje ze i wy sie nie odwrocicie i przestaniecie mnie zauwazac

P.S Maju Zuzula cwaniara jedna jezyczek pokazuje, jeszcze da ci popalic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
darka no pewnie masz racje ale nawet jak tylko raz się budziła o 4 to i tak rano miała gigantycznego pampka no nic może taki jej urok 😉
Co do sytuacji w domu to nie zazdroszczę i rób wszystko żeby znaleźć pracę i iść na swoje z tym ze nie wiem czy masz z kim zostawić Oskara bo opiekunce też trzeba zapłacić. A co do rodziców hmmm no ja uważam że tak nie powinno być najwidoczniej oni chcą Ci pokazać że za wszystko trzeba płacić i nie ma tak dobrze w życiu. Moim zdaniem rodzice powinni wspierać ja osobiście nie potrzebuję pomocy od moich i męża rodziców ale jak coś dają jajka czy jakieś warzywa, owoce nawet wędlinę to nigdy nie chcą pieniędzy mimo że ja chce za to zapłacić 😉 Albo może jakaś rozmowa z rodzicami choć sama wiesz czy to ma sens czy nie. Dlatego wytrwałości i dąż do swojego celu nie ma to jak na swoim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieńdobey!

Nocka nieprzespana - mały budził sie z 20x 😞 😞...ale jeszcze sie jakos trzymam..

darka kochana wiem co czujesz i jestem z Tobą - ja mam podobną sytuacje tyle że nie mieszkam ze starymi - na szczescie bo bym zwariowała.
U mnie sytuacja budowała sie latami - obecnie w skrócie jest tak że ojciec ma mnie w d..e - mama trzyma jego strone - jedynie 12 letnia siorka mi została.Mój ojciec to w łagodnym słowie świnia a mama to przyporządkowany mu robot. Mój ojciec nie trawi mojego męża, obraża go i tak jak u ciebie narzeka że mu nie pomaga jak jest. Po porodzie mieszkałam u teściów - oni w pracy a ja ze szpitala prosto sił nawet jedzenia nie miałam zrobic, chodzić nie mogłam a mały płakał bo głodny - ja tez głodna to i pokarm lichy - prosiłam rodziców o pomoc , by przywiezli mi cokolwiek zjadliwego. Wiedzieli że nie moge sie poruszac a ojciec do mnie - no córka ale za te rzeczy bedziesz musiała mi oddać 🥴 🥴Rodzicielska miłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u nas juz powypadkowo od rana broda otarta, guz na czole. Tylko wstala i sie poplatala no nie moge.........teraz znow spi a taka wsciekla na mnie ,ze jej nie zlapalam ale ...no jak..
Gosiaczek Zuzia czasem siusia duzo az pelno czasem prawie suchy rano zmieniam...a pije na noc 180-210 mleka wiec nie wiem czy Ci ta odpowiedz pomoze....
Dareczka trzymaj sie dzielnie kobieto tyle juz przeszlas jestes mega silna mimo,ze taka mloda pod wieloma wzgledami bys mnie przebila czuje.
A ja robie juz biszkopta -sie piecze znaczy sie. Na sobote. Chce miec pewnosc ,ze bedzie git. Jutro pokremuje itd. a odstoi noc to bedzie przesiakniety i megaaaa mniam 🙂 - mam nadzieje...
Agapurka to rzeczywiscie przykrego ojca masz....a ja na moich narzekalam ale oni po prostu nie maja zeby dawac . A jak juz jestesmy tam to nic nie chca,za nic. Przekarmiaja nas itd. Mama oddalaby mi wszystko co juz ma. Tylko z kasa jako tako krucho ale to akurat mnie nie pociaga.Bo sama prowadze swoje zycie. Tylko garnki mnie ucieszyly bardzo hehehe.Kurde tak to napisalam wiecie o co mi chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darka nie z rodzicami będziesz wiodła zycie tylko z facetem którym jesteś...uciekaj stamtąd po co maly ma patrzeć na twój smutek...wystarczy ze mój się napatrzył jak dowiedziałam sie o mojej chorobie..nie rób mu tego samego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej ale temat zarzuciłyście z rana ..

u mnie to temat rzeka, było bardzo źle z rodzicami,teraz jest najlepiej jak tylko można sobie wymarzyć, Dareczko ja powiem Ci tak, na swoje idź jak najbardziej, bardzo nieładnie,że mama bierze pieniążki, chociaż może ma jakieś swoje powody ? może oczekuje pomocy od Ciebie? wiesz nie znam sytuacji ,poza tym zawsze słuchamy tylko jednej ze stron,a wiadomo ,że każda ma jakieś swoje racje, w każdym razie ja bym tak pochopnie mostów nie paliła, nauczyłam się jednego, jak bardzo by się nie obnosili rodzice, jak bardzo wredni nie byli w sytuacjach kryzysowych zawsze wyciągają rękę . Może przemyśl raz jeszcze na spokojnie te urodziny, bo to generalnie urodziny Oskarka nie Twoje, pomyśl czy on by nie chciał babci i dziadka na urodzinach ? ja zazwyczaj własne urazy trzymam w kieszeni jeśli idzie o dzieci, one same decydują czy chcą kontaktów czy nie ,jak są na to za małe a dziadkowie do nich przychylni,nie ograniczam kontaktów ,może wtedy między dorosłymi jest czerstwa gadka albo jak to ja mówię "poprawna" ,ale robię to dla dzieci . To tylko moje zdanie, decyzja i tak należy do Ciebie.

Maju zrozumiałam do wzmianki o garnkach xD zakręceńcu Ty ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
a tu moj dran na dobranoc :*
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/56436033.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/1725/56436033.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


tu diabełki z oczu patrzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie,

nocka super, obudziła się raz o 5 na jedzonko i spała do 7, dałam jej znow jeść i jeszcze do 8.10 pospałyśmy 🙂

wczoraj się wymęczyła u kuzyna i padła w aucie jak wracaliśmy przed 22 🙂


Darka oj nie zazdroszczę kontaktu z rodzicami, przychylam się do wypowiedzi dziewczyn 🙂 ja na szczęście moich rodziców ma cudownych, zawsze mi pomagaja, nawet jak nie chcę 🙂 np. dziś mama się uparła że przyjedzie bawić bo ja się muszę uczyć do obrony 🙂 mówię jej że mi się nie chce a ona przyjedzie i koniec,, ja mam się uczyć 🤪 zawsze mi pomoże, nie musze nawet prosić, jak trzeba było na sesję moją to nawet urlop w pracy brała... a z pieniążkami odwrotnie, kupuje mi jak coś chcę jak np do nas jedzie a ona nigdy nie chce kasy, o to zawsze się kłócimy, no i Paulince ciągle coś kupuje i też nie chce zabrać za to kasy... odwieczny problem problem w naszej rodzinie 🙂

Majaaa faktycznie rozrabiara Ci rośnie 🙂 tak jak mi 🙂 ja będę miała to samo, jak ostatnio bylyśmy na zakupach i przechodziliśmy obok zabawek to awantura 🥴tak samo obok tych samochodzików na kasę, do każdego musiała wejść i jak ją zabierałam to wrzask... na szczęście jeszcze nie rozumie że jak się da pieniążek to się rusza 🙂 i cieszy się z tego że tak stoi i kręci kierownicą 🤪

a Paulinka jak wczoraj marudziła strasznie to dziś jest kochaniutka, przynajmniej na razie 🙂 przychodzi ciągle do mnie i się przytula, znów idzie się bawić, za chwilę znów przychodzi się przytulić i wraca do zabawek 🤪 i ogląda swój album ze zdjęciami i całuje swoje zdjęcia 🤪



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie

My informujemy, że żyjemy i czytamy nawet czasem, ale ostatnio znowu ciągle brakuje mi czasu. Dziasij moja córa miał zakończenie roku (zerówki miały dzień wcześniej) także od jutra wakacje 🙂)

darka nie zazdroszczę kontaku z rodzicami, który chyba z natury powinien byc dobry, ale cóż w życieu nigdy nie jest tak pięknie jak byśmy sobie życzyli, ale pamiętaj, nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie i pod wpływem emocji, czasem warto po prostu na pewne rzezcy "przymnknąć oko" i żyć dalej, ale nie palić mostów od razu.

dziewczyny byłam wczoraj u ginekologa (nowego, zmieniłam sobie) a dzisiaj mam domieszkę krwi w śluzie, czy macie tak czasem po badaniu, nigdy wcześniej mi sie to nie przytrafiło. Teraz sie martwię, że może cos nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Wniosek złożony o DO dla Lenuśki, za msc odbiór.
Pogoda nie najlepsza, cały czas pada. Chyba ze spaceru nici 😞 Nuda...

gosiaczek jak zmieniam Lence rano, ok. 7 to jest zalany na maxa. Także to normalne, pewnie po kaszce by tak nie było.

dareczko współczuje Ci...sama już wiesz, że lepiej iść na swoje...przykro, ze Oskarek będzie miał takie ur. ale impreza to nie wszystko. Widzisz mnie już ic nie zdziwi odnośnie rodziców, bo jak się nasłucham jakich mój szwagier ma teściów to głowa boli.
Życzę Ci dużo wytrwałości, będzie cieżko ale razem dacie radę.

MajaCh świetna ta Nasza Zuza!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia jeśli to nie okres a badał Cię wziernikiem to mógł tam cię skaleczyć, obserwuj powinno to ustąpić a jak nie no to już nie wiem najlepiej zadzwoń do niego i zapytaj się co może być powodem ja bym tak zrobiła 😉

a mi przyszedł telefon i mam teraz co robić muszę nauczyć się go obsługiwać. Jest śliczny i cieszę się jak dziecko pewnie jeszcze ze dwa dni i mi przejdzie 🤪
Przyszedł mi prezent dla męża jutro ma imieniny wiec kupiłam mu kruszarkę do lodu i akcesoria do robienia drinków 😉 mam nadzieję ze będzie zaskoczony 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...