Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam was kochane

Jak tka moznadziecko zakopac w gruzach ehh jesczze jak patrze na te relacje i te archiwum co pokazuja z konferencji z niedzieli i innych wypowiedzi wierzyc sie nie chce ze ona moze tak klamac i te zarzuty podobno od 3 m-cy do 5 lat za spowodowanie nieszczelsiwego wypadku za malo jak dla mnie. Tez w glowe zachodze jak moze sie wyslizgnac i po kapieli wychodzic na dwor w -20 ja nawet w sierpniu gdzie bylo 15 stopni na plusie po kapieli nie wychodzilam z malym

Megan ja nie jestem dobra w pocieszaniu ale dolaczam sie do słow Kini i Majaaa nie poddawaj sie z tym da sie zyc nie musilsz koniecznie wyladowac na wozku my jestesmy zawsze z toba masz Marcelka, meza bliskich na ktorych mozesz tak smao polegac

Kinia Maks nas wszystkich zadziwia jak mozna tyle spac masakra ja ublagac pol godzinnej drzemki nie moge a moj to len i wszystko robi do tylu posadzilam go w chodzik na doslownie 5 min i zaparl sie nogami i tylko do tylu sie przesuwal.

Ja dzis upieklam ciasto ala "kopiec kreta" na normlana blache upieklam biszkopt ciemny potem przekroilam na pol i na spod dalam pokrojone w plastry banany a potem ubilam kremowke z kawalkami czekolady i bananami ktore wczesniej zmiksowalam blenderem polozylam na banany przykrylam druga polowka i na gore polewa orzechowa

Teraz maly lezy smoczka wyrzuca non stop poza lozeckoz i zadowolony z zycia ale ja nie podchodze poczekam i usnie sam a jak nie to za pol godz pojde dac mu smoczka powienien juz byc spiacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wercia marchew zestala na bank, o bananku nie wiem, ja wyznaje zasadę, że owoce południowe i egzotyczne po roku wprowadzam , bananka się boję ☺️ ale można spokojnie mieszać deserki z kleikiem jak coś 🙂 także działaj swobodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej ale dzisiaj Lenkę przetrzymałam dopiero o 20 ją kąpaliśmy bo na TVN 24 oglądałam fakty po faktach i to co tam się działo no śmiech na sali, jakbyście zobaczyły jak dziennikarka naskakuje na Rutkowskiego no byłam w szoku przecież ona powinna być obiektywna, szkoda że nie ma jeszcze tego w necie tobym Wam linka przesłała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i Natalka pospała 2 h od 17-19 🙂 już jest wykąpana i pije mleczko 😉


Kinga a wieczorem jak kładziesz Maksia to śpi do rana czy tez potrafi się w nocy przebudzać 🙂


gosiaczek kurcze szkoda że nie oglądałam 🤨 może będzie jeszcze gdzieś pokazane


darka ja skromnego murzynka upiekłam ☺️ a ty tu z kopcem kreta wyjeżdżasz 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no a ja nic nie upiekłam ale mam ciasto z imienin znajomej 🤪

emilia jak tylko będzie to w necie to prześlę linka, we mnie to aż się zagotowało 😠
ale możesz poczytać sobie opinie ludzi którzy oglądali ten program
http://www.tvn24.pl/1,251,24,95399181,236065120,3678400,0,forum.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale musze to napisac, Ci ludzie sa popierdoleni! Gdyby nie on to by dalej szukali "porywacza" ,nawet jesli nie ma licencji detektywa zna sie na tym co robi skoro sie zglosil do darmowej pomocy, noz mnie nosi jak sie polityka wpierd......wszedzie. Teraz beda na wyscigi grac ,zeby policje w lepszym swietle przedstawic juz zapomnieli ,ze dziecko nie zyje i trzeba dowiezc prawdy..... 😠 😠 😠 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maly buszowal jeszcze 1,5h w efekcie zasnol bylo cos przed 21 a tak sie smial

emilia1 murzynek tez pychotka za mna jakiekolwiek ciasto chodzilo caly tydzien myslalam o Wuzetce ale dzis podczas zakupow jak zobaczylma te ciasta gotowe w opakowaniach to sie skusilam by troche przerobic ciasto a kopca kupe lat nie jadlam

Tez mam takie zdanie jak Maja powinni mu dziekowac a jeszcze maja jakies pretensje ze licejncji nie ma wczoraj ta babka w faktach po faktach jak na rutkowskiego najezdzla "a bo on licencji nie ma nie powinien sie mieszac" itp

Dobra juz padma lece milej niedzili ja zajrze dopiero w pon :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia Maksik, od w sumie dawna ,sypia całe noce od 20-21 do 8-9 🙂 bez pobudek

Ja też mykam właśnie spać ,a co do ciast ja mam murzynka z bakaliami i polewą czekoladową plus świeże truskawki ^^

Branoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U nas nocka ok mała wstała o 3 na mleczko a potem o 7.30 się obudziła ale standardowo poleżała 😉

emilia tu masz ten odcinek tylko najpierw musisz reklamę obejrzeć i samo przejdzie do rozmowy http://www.tvn24.pl/28377,1733769,0,1,fakty-po-faktach,fakty_wiadomosc.html to się nazywa obiektywizm. Ja tam popieram Rutkowskiego bo zrobił wszystko tak jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki!

U nas nocka ok. Teraz Lenka tnie komara.
Ona nie chce jeść już słoiczków, wczoraj dałam jej gołąbka bez kapusty, zjadła pół 🤪

Jak jej śniadanie to musze też jej dać, więc mam przygotowany kawałek chlebka z masełkiem.
Dziś jej gotuję marchew z groszkiem, ryż i pieczoną pierś z indyka.

A jak Wasze Szkraby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry 🙂 u mnie mala sie obudzila o 00.40 i wolala o mleko 😮 pozniej o 7.30 znow glodna...teraz padla po wybawieniu itd.
Jak sie chwalilam,ze noce zaczela przesypiac to chyba sie skonczylo hehehe
Tedit Zuza tez z nami jje sniadanka i obiad zreszta tez dzis jadlam kefir to malo co nie wybuchla tak chciala do mnie na kolana hehehe, i na kolankach jedna lyzeczka dla mamy,jedna dla Zuzi 🙂 kefir jej bardziej smakowal niz jogurt naturalny 😮 🙂 ale nieduzo zjadla. a tak przewazne buleczke, uwielbia!!! a po niej sa zwarte kupki ,wczoraj tylko tak narobila w pampka,ze tatus nie wiedzial jak sie zabrac zeby glowy jej nie pobrudzic przy sciaganiu obkupkanych ubran 😁 😁
Aaaaa ja wczoraj jadlam jajecznice na maselku i mala troszke pociupala ale naprawde malo bo sie obawialam jak zareaguje ale nic jej nie bylo. o dziwo bo to z patelni.....
A po kaszce z glutenem 7 zboz tez nic sie nie dzialo, tyle ,ze szybko kupke zrobila. Wogole wczoraj chyba z 5 bylo.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek tego spokojnie nie można oglądać, aż mnie nosi wyjeb....ć ją z tv.Nic nie mówi o udzieleniu pomocy tylko jej broni


tedi a jak sama gotujesz obiadki to tez blenderem jak wcześniej czy z kawałkami dajesz ? Natalia jeszcze nie za bardzo je te obiadki po 6 więc kupuje po 5. Dawałam jej tez chlebka i parówkę ale więcej języczkiem wypchała niż zjadła , ale jest o miesiąc młodsza od twojej i mam nadzieje że szybko się nauczy.


Natalia przed 10tą drzemała 30 min , już południe powinna znów się położyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia moja nawet nie wie co to stópki widzi je ale ich nie łapie jedyne za kolanka, he jak by mi nogi wkładała to musiałbym ją przed karmieniem związać 🤪 🤪 🤪

a ja mam obiadek z wczoraj 🙂

Lenka spałą już 30 minut miedzy 10.10 a 10.40 ale druga drzemka dopiero po 13 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U Nas choróbki ciąg dalszy
Dziś już mam mniej wodnitą kupę Rozbójnik
Za to chrypi jeszcze jak po przepiciu 😜 🙃 🙃

Kiniek
- co do banana to juz wczesniej wcinal i nic mu nie bylo wiec dalam wczoraj do kleiku ryzowego zeby nie byl taki bez smaku
Twój Maks to śpioszek na prawdę, to u Nas niby nocka przespana ale jak idzie ok. 23 spac - wieczorem czyli czasu dla siebie nie mamy za wiele
ale wolę jak przesypia cala noc niz jakby chodzil spac o 20 i sie mial budzic w nocy

darka
- musze kiedys upiec ten "kopiec"

emilia1
- murzynka uwielbiam po prostu
u Nas dzis tez byly udka, kartofle i buraczki do tego 🙂

Gosiaczek
- u Nas z jedzeniem jest tak samo - jak daję to rączki pcha i śliniak - czasem mam nerwy niezle 🙃
a co do chwytania za stópki to już niedługo pewnie zacznie chwytac, skoro dostrzega kolanka to jest na dobrej drodze do odnaleznienia stópek
Patryk od jakiegos m-ca dopiero załapał że ma stópki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehhe Wy tu piszecie o karmieniu tak 😁? to Wam powiem,ze jak karmilam Zuze na lezaczku jakis miesiac temu jeszcze ta wiezilam jej rece hehehe bo inaczej nie szlo jej nakarmic !! jak sa te zapiecia,zeby nie wypadla to po prostu raczki ukladalam wzdluz ciala i zapinalam 😁 skutkowalo do czasu jak sie nie nauczyla ich wyciagac 😁 🤪
najadlam sie i spaaaac sie chceeee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A cóż tu takowe nudy??? 🙂

My ponajadani jak bąki leżymy w mroźną niedzielę do góry kołami 😉 I spanie nas łapie 🙂
Olek odrobinkę grzeczniejszy,ale nad ranem szumi w dalszym ciągu ☺️
A mi piątej klepki brakuje, tak bynajmniej się czuję 🥴 I ciśnienie zaskakująco mam niskie 🤨 🤔

Mój Mały też wiercipięta podczas jedzenia 😠 Łapie za łyżeczkę, ściąga śliniak, szła ciał po prostu 😉 Ale się wycwaniłam i najpierw dzidziuś z nakrętki na słoiczek daje Olusiowi buziaczka 😁 A później Oluś dzidziusia przytula i jakoś karmienie mija w spokoju... Ewentualnie karmię jedną łyżeczką, a drugą Olek miesza jedzonko w pysiu 😜
Co raz kichnie z pełną mordką i mamusia robi się w cętki 🙂

Edytka dałaś Lence takiego gołąbka z mięska mielonego? 🤪 Ja nawet ziemniaka gotowanego z solą nie podaję ☺️ Chociaż podejrzewam,że gdybym popuściła to jedzenie poszło by razem z talerzem, taka Głodomorra 😉

Z niecierpliwością wyczekuję obdukcji zwłok Magdusi 🤨 Gosiaczek te najazdy na Rutkowskiego są banalne 😠 Sądy puszczą nas z torbami jeśli będą się tak ceregielić z wyjaśnianiem spraw!

Spokojnego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia to miałyśmy ten sam obiad 🙂 uwielbiam buraczki do sosiku 😉 Ja to lubię jak ziemniaki pływają w sosie i surowce bądź buraczkach, Mąż jak to widzi to mówi że jej zupę 😜


Emiluś ja kiedyś próbowałam dać Natalii ziemniaka z soli z masłem pisałam już kiedyś , wykrzywiła się jakbym cytrynę jej dala 😁 Mam nadzieje ze jak skończy 7 miesięcy to nie będzie wybrzydzać bo chciałbym żeby jadła z nami 😉


    [/ul Mieliśmy dziś popołudniu gości i Natalia zasnęła przed 17 tylko na 30 min i już marudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny, nie pisałam kilka dni (uczyłam się do egzaminów), ale czytam cały czas.

Co do Madzi to brak słów po prostu... brak słów.

U nas niewiele się zmieniło przez ten tydzień. Tylko tyle że rezygnuje ze słoiczków. Mała dostała już rosołek i pomidorówkę i jest zadowolona 😉 Codziennie zjada danonka z biszkoptem.
Chlebek też już pociumciała i smakował jej. Ale większych kawałków nie umie jeść i wszystko miksuję.
Dzisiaj dałam jej cukierka Michałka to aż mruczała z zadowolenia 😉 Myślałam że mi rękę odgryzie razem z tym cukierkiem 😁
Ząbków nadal nie ma, nie obraca się na brzuch. Tylko siedzi prawie cały dzień i myśli że jest taka ważna 😎

W międzyczasie pomalowałam też pokój Sabinki. Wrzucę dzisiaj zdjęcia. Jestem zadowolona z efektu.

Emilia Możesz podać sobie ręce z moim mężem. On tez wszystko w sosie topi 😉

Kinia Widzę że Maksio bije wszelkie rekordy snu. Jak to roisz? Czym go karmisz, a może czym uspokajasz że tak śpi? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...