Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Wercia wedlug tej ksiazki jezyk niemowlat jest czas na nauke w jest nie ma ,czy akuku dziecko wtede wie,ze mama na chwile znika np w kuchni i wraca z usmiechem.Wspolczuje Ci kochana wiem,ze mi latwo tak pisac nie jestem w Twojej sytuacji. Koniecznie wygospodaruj czas dla siebie bo kiedy Ty jestes rozjuszona emocjonalnie,Patryk tez....idzcie razem do lazienki jesli nie chcesz go zostawiac. Wez lezaczek ja tak robilam jak Zuza byla malenka ale powodem byl raczej paniczny strach ,ze np sie zakrztusi a ja jestem w lazience itd. ...
Ja tez mam pelno rzeczy do wystawienia na ebayu ale czekam do weekendu wtedy sie wystawia za darmo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no właśnie "kukam i kukam" mu a tu beczenie 😞

obiad zjadł ładnie 🙂 czyli nie znienawidził swoich ulubionych "smakowitych jarzynek z cielęciną"

ja wystawiam troszkę, potem choinka i porządek na półce
dobrze ze obiad mam od wczoraj

MajaCh
- no właśnie - ja nieszczęśliwa to dziecko marudne coraz bardziej ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no moja dziś też tak marudzi że szok... ale widzę dziurkę na dziąsełku na dole 🙂 może wyjdzie w końcu jakiś zębol....
i my dziś ruszamy na zakupy 🙂 mam nadzieję że przynajmniej tam będzie wesoła 🙂 zobaczymy.... i mam nadzieję że kupię w końcu coś dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!
I znów mnie nie było ze dwa miesiące... 🤔
U nas wszystko dobrze, malutka rośnie i jest zdrowa. Czas tak szybko ucieka, nim się obejrzałam Natalka skończyła sześć miesięcy i sielanka się skończyła, bo już w piątek wracam do pracy . 😞
Z jednej strony tak w środku czuję, że trochę tęsknię za ludźmi, ale z drugiej szkoda mi rozstawać się z córcią. Ot, takie to dylematy w mojej głowie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa - udanych zakupów

agnessa - witaj "po przerwie"
dziś mam doła to napiszę Ci agnessa że ja bym sie cieszyła że idę do pracy, popracowałabym parę godzin a potem cieszyła się z przebywania z dzieckiem a tak to siedzę w domu i usiłuje zajmowac sie dzieckiem, domem i firma w domu i co??? zgrzybiala, sfrustrowana maruda ze mnie i kopciuszysko , zwłaszcza dziś 🤪 🤪 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia podobnie się czuję choć staram się o siebie dbać mimo ze pracuje w domu, choć czasem też bym chciała wychodzić do pracy no ale nie wyobrażam sobie zostawić Lenki ☺️

McDa udanych zakupów i oby kaski coś na jedzenie zostało 😜

agnessa no super że udało Ci się zajrzeć, zaglądaj do nas częściej o ile czas Ci na to pozwoli Buziaki dla Was.

tedit mniam a u mnie dzisiaj pulpety w sosie śmietanowo-pomidorowym 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej a co tu dziś tak smutno 🤨 wercia uśmiechnij się 🙂 zawsze mogło być gorzej 😉 dziecko ruchliwe , krzykliwe itp świadczy że zdrowe 🙂 😁 😉


agnessa witaj po przerwie 😉


Co do wystawiania ciuszków na allegro ja mam pecha nic nie schodzi a wystawiam naprawdę za grosze 🙂 tyle tego jest w tym dziale ze szok , prędzej coś po starszym sprzedam 😉 Natalki wystawiałam i wystawiałam nic prawie nie sprzedałam a za użytkowanie trzeba płacić 🙂


ja tez mam miałam obiad od wczoraj kotlety mielone 😉 Natalii się odwidziało i juz od 3 dni nie spi dlużej niz 30 min teraz tez pospała 30 i obudziła się marudna 😮 wiec zmykam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiluś może spróbuj wystawić na Gumtree... 🤨

Wercia głowa do góry, u mnie też nie najlepiej póki co 🥴 W razie coś świetnym antydepresantem jest Nutella 😁 😉 Mam nadzieję,że to wszystko przez pogodę... 🥴
Oby do wiosny, wyjdziemy wietrzyć kupry na miasto 😉 🙂

Idę coś zjeść jeszcze przed 18... ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercia no właśnie tak sobie to tłumaczę, wyjdę do pracy, to przynajmniej podmaluję oko i nie będę siedziała w dresie... Choć się do tego nie przyznaję, to tak w głębi czuję, że przyda mi się kilka godzin odpoczynku od domu i dziecka. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny Qurwa ledwo się trzymam...goście zarazili mi jakimś wirusem Misię i 38,5 temperatura...i jeszcze dalej tłumaczą sobie to tym, że ciężko pracują i ferie im się należą... MASAKRA !!!

U nas wercia też szykuje się jutro najprawdopodobniej lekarz, już dzisiaj chciałam, ale do domu żaden mi nie przyjechał na wizytę a u nas -20 stopni i do przychodni się nie odważyłam...Ale to nic WSZYSCY " nie martw się będzie dobrze, ZDROWA !!!
Qurwa boję się, że może niebawem dojść do konfliktu rodzinnego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nio i wkoncu cisza i spokoj maly spi od godziny, widze ze nasze dzieciaczki rownoczesnie uwziely sie na nas i daja nam niezle popalic

Zimno jak ch..... w domu w moim pokoju tez mam zimno bo mam taki durny pokoj ktory wychodzi na klatke schodowa ktora jest nieogrzewana;/ i ciagnie mi od drzwi i trzeba sie pozabezpieczac maly jest na noc ubrnay jak na syberie ja zreszta tez poprzykrywana dobrze ze moj sie nie odkrywa i moze spac pod pierzynka

Maja i Wercia zdrowka dla was i dzieciaczkow my naszczescie zdrowi jako tako przeziebienie nas nie dopadlo jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po lekarzu, Lenka waży 9300 g i ma 75 cm 🙂

Zdrowa, ząbków brak.

Oj dziewczynki, ja też bym chciała wyjsć z domu do pracy...czasami mam dość ehh.

majaaa qrwa ludzie są pojeb***!!!!!!!!!! Jak mogą być tacy samolubni!
Nerwy mam od razu!

Witaj agnes dobrze, że wszystko ok u Was 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Lenka zasypia w łóżeczku, oby szybciutko zasnęła 😉 dzisiaj było trochę lepiej 🙂

Mąż pojechał sobie na zakupy po buty narciarskie i kask bo jedzie sobie na narty na Ukrainę ale świnia z niego a prosiłam żeby nie jechał a ten sprzęt jeszcze taki drogi. W zeszłym roku kupił kurtę, spodnie gogle i rękawiczki to chyba wyszło koło 2 tyś 😮

McDa wczoraj pisałam Ci jak mała sypia w dzień a dzisiaj pierwsza drzemka godzinę trwała druga 40 minut a trzecia 45 no i zrozum ją 😜

majaaa no powiem ci że masakra to co piszesz i szczerze współczuję to prawda co mówią z rodziną najlepiej na zdjęciu się wychodzi 🥴 Zdrówka życzę 😘

wercia Wam i Patryczkowi też mam nadzieje że to nic poważnego i to szybko przejdzie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majaaa mi chyba by nerwy puściły! Nie znoszę takich sytuacji,a sama obecnie znajduję się w podobnej! Najchętniej rzuciłabym wszystko w pizdu i wyemigrowała gdzieś dalej!
Ostatnimi czasy wszystko kumuluję w sobie i chodzę podminowana jak irańskie drogi 🤢


Zmykam spać, bo cały czas mam ciśnienie,żeby wywalić z siebie wszystko,a obawiam się w dalszym ciągu,że jakieś konfi mnie czyta 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...