Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Zgadzam się dziecku musi być wygodnie moja też body i rajstopki albo jakieś spodnie dresowe dopiero na wyjścia stroimy 😜

Co do szmateksów to jak pracowałam w Warszawie znalazłam sobie drugą pracę na nocki w szmateksie przy rozkładaniu ciuchów i wtedy jest najlepiej bo można było wybrać najlepsze niepowtarzalne ciuchy 😉

Anetaa zdrówka dla Was 😘

MajaCh
sukienka śliczna 🙂 dobre pieniądze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzisiaj byliśmy na ostatnich (mam nadzieję zakupach) panele, listwy itp. Właśnie trwa malowanie. W tym tygodniu będzie kuchnia i możemy po woli się wprowadzać 😎 Już nie mogę się doczekać 🙃
Sabinka prawie 3 godziny przespała w sklepie w foteliku 😮 w życiu tyle nie spała. Już myślałam że w jakąś śpiączkę wpadła. 3 godziny bez żarcia? u niej to wyczyn 😉


Sto lat dla Olka

Co do ubranek to kupuję małej w lumpksie, ale mam taki gdzie są markowe ciuszki. Głownie H&M i NEXT., Mała ma fajne ciuszki za 2-5 zł 😉 Kocham takie zakupy 🙃
Faktycznie przydałby się jakiś internetowy.

Darka Rybę po grecku też bym zjadła. Zwłaszcza zrobiona przez mamę 😉

Wercia Ja też uwielbiam promocje, a jeszcze bardziej bezpłatne próbki itd. 😉
Co do ciuszków to moja teściowa tez kupuje wszystko o kilka rozmiarów za duże, ale mam już zakładać żeby dłużej ponosili…. Ja grzecznie dziękuję i chowam do szafy. Nie będę dziecka w za wielkie ciuchy ubierać, bo wyglądaliby śmiesznie. Ale ona tego nie rozumie… przecież nogawki i rękawki można podwinąć. 🤢Kiedyś się wkurzyłam i jej powiedziałam że sobie niech kupi za duże ubrania i podwija rękawki. To już nic nie mówiła.

Aneta Witam po przerwie i trzymam kciuki żeby było dobrze. Na pewno będzie.
A słychać u Leonie?


MajaCh Śliczna sukienusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneta jesteśmy z Tobą! Dużo siły i zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!

MajaCh sukieneczka piękna, ja też uwielbiam szmateksy i komisy 🙂

emilia
wózek super, koleżanka ma i chwali,.

wercia najbardziej podoba mi się nr 2.

Dziewczynki, jak u Was nocki? Ja mam dość Lenka się budzi ciągle, kiedy to się skończy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

emilia ładny wózek 🙂

tedit co do nocek to u nas wygląda to tak idzie spać o 19.30 albo tak jak dzisiaj o 20, potem o 23.30 daję jej na śpiocha mleko i wtedy budzi sie tylko raz o między 3.30 a 5.30 no ale u nas nie widać ząbków wiec może dlatego noce są spokojne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta daj linka do tych pomp insulinowych o jakie Ci chodzi? zobacze ile to u mnie kosztuje, a nuz sie trafi znajomy z cukrzyca wtedy jest za free leczenie bo zagraza zyciu....
Serio daj linka. sprawdze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit26 ja mam to samo 😞 Natalia zasnęła o 20,30 nie ma jeszcze 21 a już płacze i kręci się i tak cala noc , jedynie co ładnie śpi to tak od 3 do 7 ale to i tak nie zawsze 😉

    Na dodatek u góry znów imprę robią drą te jadaczki a łażą tak głośno jakby stado słoni tam było 😮 jeszcze trochę i mi sufit odpadnie 😠 Nie wiem co to za debile tam mieszkają 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh - sukienka super

Tilii
- tak poczytałam co piszesz o tych ciuchach za dużych to sie spotkałam już z paroma takimi
"poradami" - wszystkie od osób starszych, wiadomo że przedtem był problem w ciuszkami dla dzieci
i ubierało się co bylo, tu podwinac tam wywinac
ciuchy byly "na wyrost i ewentualna spuchliznę 😜"

Ja tez właśnie jestem za nr 2 wozka, ale bedziemy ogladac w sklepach bo co na zywo to na zywo jednak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja moją niestety ubieram grubo bo w domu ok 18 stopni;( brrr a ja uwielbiam ciepełko 😞 czasem jest 20 to już lepiej 🙂 więc ma zawsze rajstopy, dres, body, na to bluzeczkę i jak zimno to jeszcze polar;( więc bardzo się cieszy jak się zbliża wieczór, grzejemy piecykiem elektrycznym w pokoju i jest porozbierana, wtedy szaleje 🙂 i już się nie mogę doczekać aż będziemy mieszkali w nowym domku z ogrzewaniem gazowym.... te stare domy bez ocieplenia, stare okna i do tego grzanie w piecu węglem czy mułem to masakra....raz zimno, raz ciepło 😞

Emilia z uszkami nic kompletnie się nie działo 🙂 nie były ani czerwone, ani nie ropiały i nic nie bolały 🙂 także jestem bardzo zadowolona! i polecam przekłuć uszka teraz póki jeszcze nie są świadome, koleżanka terazz przebijała córce co ma dwa latka, to wyszły z jednym przebitym uszkiem, mała zaczęła uciekać, trzymała za ucho i za nic nie dała przebić sobie drugiego 🙂 czyli najlepiej albo teraz albo jak już będzie dziecko większe i samo zdecyduje.... no i kolczyki zupełnie w niczym nie przeszkadzają 🙂
i życzę zdrówka dla siostry, oby się okazało że to nic groźnego.

Aneta współczuję cukrzycy;( ja biorę leki na tarczycę tak jak Ty, ale na szczęście cukrzycy nie miałam i nie mam 🙂 dbaj o siebie jak najwięcej! życzę zdrowia!

Tilii gratuluję spania Sabinki!! ja chyba nigdy nie doczekam żeby Paulinka tak spała... i jak zazdroszczę że już kończycie się urządzać 🙂 my dopiero będziemy robić instalacje i tynkować 😞 daaaleko do końca... ale i tak odliczam 🙂

Tedit u nas standard, zasypia ok 20-21 i budzi się na cyca ok 3, dziś o 4 🙂 i potem ok 6 się już kręci, biorę ją do nas do łóżka i jeszcze tak do 7.30-8 pośpi... ale najczęściej jeszcze ze 3-4 razy wstaję dać smoka jak się kręci, czasami nie trzeba i ładnie śpi a czasami niespokojna w nocy, nie wiem od czego to zależy 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczor ja tylko na szybko jutroo moze jakis poemat walne

My dzien dzienw biegu nio i 1 jazda w nowym foteliku i maly jak wracalismy do domu to zasnol specjlanie mu ustawilam na lezace i pieluche na buzke bo slonce dzis walilo niemilosiernie a mroz przekraczal jakie kolwiek granice

Emilia1 i wercia wozki super ale ja sie uparlam chyba na firmez tje co mam fotelik czyli caretero i tam sa 2 modele spaceorwek ale nad tym pomysle tak ok marca nei wczesniej jakos ta zime przezimuje mimo iz moj juz lezec nie chce ale wozek gleboki tez mozna na siedzaco dac

jutro reszte poczytam bo juz nie pamietam DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej....szpital mam najwcześniej za 2 tyg..mialam pod koniec lutgo ale mąż zalatwił i ide w jego urodZiny :-( 13 go lutego drętwienie i mrowienie dalej jest...w szpitalu zrobia badania podadzą sterydy na te objawy a pozniej juz hamowanie rozwoju choroby SM. Stalam sie calkiem inna osobą..bez uczuć.. nie wiem jak interpretwoać...leczenie SM czy to tylko spowolnienie mojej destrukcji czy jak przyjmuje leki to choroba sie nie pogłębia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!

Dziś nocka taka: poszła spać o 20, o 22:30 przebudziła się z płaczem, zrobiła kupkę. Przebrałam, dałam pić i zasnęła. O 4 sie obudziła, nic nie pomogła tylko mleko, zjadła zasnęła - spała na brzuchu!!!!!!!! Obudziła się o 8:30. Całą noc w swoim łóżeczku. Kurdę już nie wiem, nie jadła w nicy, teraz je...Poza tym mam wrażenie, ze więcej ulewa, chociaż nie zwiększyłam jej ilosci mleka...jutro jedziemy na kontrolę do lekarza.

Aha i całą główkę ma tak jakby suchą, łuszczącą 😞

megan dużo siły! Jesteśmy z Tobą!

Czy po bananie Maluchy miały czarne kropki w kupce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny...

megan 3 mam kciuki !

Goście u mnie już są a perspektywa całego tygodnia mnie wykańcza...Kuzynka Michasi przyjechała z kaszlem i katarem a teść nawet nie reaguje na moje prośby o nie zbliżaniu się do Misi, tylko pozwala jej na wszystko...już nie odzywam się nic, bo i tak nie skutkuje ( nawet mówiłam, że u takiego małego dziecka katar to katastrofa, bo trzeba budzik ustawiać co 2 h w nocy i ociągać już nie mówiąc o męczeniu się małej...) i nic QURWA nie dociera !!!
Mam ochotę ich wszystkich wyjeba...ć, a tu druga tura gości się szykuje na jutro, kolejne dziecko 4 letnie i brat męża z przyjaciółką...i tu apropo mieszkania w bloku, takiego czegoś nigdy nie miałam...z wiadomych względów 😞
Mała wczoraj jak nigdy dodatkowo zasnęła dopiero ok 23:00 , bo bidulka nasłuchała się piszczących chomików itp...a potem tylko ja i dziecko się męczymy... 😞

McDa też chciałabym wybudować sobie swój domek...120 m salon z kuchnią, sypialnia, pokój małej i jeden dodatkowy jakoś zagospodarować, ale bez łóżka dla gości... 🙂 Tylko wiadomo główna przeszkoda pieniądze, a tego nie mogę sprzedać...wprawdzie jest na mnie, ale z szacunku dla teściów, i tak źle i tak 😞

Właśnie pojechali na narty i cieszę się chwilą i cisza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...