Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam

Nocka ok Lenka zasnęła o 20 mąż dał jej mleczko koło 24 i spała do 6 mleczko i jeszcze pospała do 8 🙂

No i nici ze spacerku a zapowiadają że mróz ma trzymać jeszcze przez 10 dni 😮

megan tak jak dziewczyny piszą trzymaj się i nie poddawaj masz dla kogo walczyć, jesteśmy z Tobą 😘

tedit pewnie to skok albo ząbki idą 😉 a co do suchej główki to smaruj oliwką jeśli to we włosach to na pewno ciemieniucha moja nawet na brwiach miała 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No miecho udało mi się pokroic i gulasz sie dusi
Nie cierpię kroic mięsa innego niż filet z kurczaka 🙃 😠 😠 😠

Ech następny powód do gderania mam - Patryk chyba zaczyna nienawidziec obiadów - ostatnio co jakiś słoiczek to go nie lubi 😞 - wychodzi na to że będzie jadł tylko "ziemniaki ze słodką marchewką" i "smakowite jarzynki z cielęciną"
Jeszcze jak ładnie jadł to teraz jak mały prosiaczek - zsuwa sie z leżaczka, chwyta łyżkę jak mu ją zbliżam z jedzeniem do buzi = zawartosc łyżki ląduje na nim albo leżaczku, pluje, kicha (no ale to już pomijam bo jak mus to mus), papra sie i buczy 😞 😞 😞

majaaaa - wcale się nie dziwie ze jestes wkur....a, nienawidze takich zachowan
ech jakby kasa była toby inaczej było
ja ostatnio chyba przybiorę ksywę "Pani Promocja" bo oprocz podstawowych produktów to wszystko na promocji kupujemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Mojemu Olkowi marudzenie się załączyło 😮 Ma problemy ze spaniem w dzień... 🥴 W dodatku tak strasznie gryzie smoka od butli,ze mało go nie urwie 😮 Posmarowałam dziąsła żelem i jakoś cudem Go ukołysałam... ☺️ W dodatku mąż ma tysiące i wiele innych spraw do załatwienia 😠

MajaCh fajna sukienusia 🙃 Ja w ciucholu ostatnio wygrzebałam zajefajną kurtałkę Nike w rozmiarze 74 🙃 O bluzach i gaciach Adidasa nie wspomnę ☺️ Superowe rzeczy za bagatela niską cenę 🤪

Gosiaczek a jakiej firmy masz wózek? Ja mam Bebetto Solaris, gondola fajna, nosidełko też, a spacerówa taka landara 🥴 Nie wiem jak ja mogłam coś takiego kupić! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem ja też mam 3w1 firmy TAKO, gondola fajna, fotelik też aczkolwiek zaraz będzie mały, spacerówki jeszcze nie testowałam....
moja Paulinka dziś śpi bardzo niespokojnie, ukołysam ją, za 5 minut płacze, trze rączką po smoku i nosku, wezmę na ręce, uspokoi się i za chwile znów to samo;( a między pobudkami marudzi jak Olek, więc to pewnie te cholerne ząbki, tylko u nas ich jeszcze nie widać 😞

a moja mama znów wczoraj buszowała po ciucholandzie i kupiła super sweterek i sukienkę, żadnych sladów użytkowania, praktycznie nówki sztuki 🙂 w sumie 21 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa i emiliaeem witam w klubie moja ma to samo cały dzień marudzi nawet zaraz po drzemce 🥴 w buzi rączki cały czas i tak dziwnie języczkiem bierze po dziąsełkach a co wyczynia ze smoczkiem 😮 no ale ja ząbków też nie widzę 😠
Jeśli chodzi o wózek to ja mam Coletto Austin i powiem tak jestem zadowolona. Bardzo zwrotny, dobrze sie prowadzi, stelaż łatwo się składa i zajmuje mało, gondola i spacerówka ok tylko nosidełko takie sobie 😉

Powiem tak ja nie mam teraz czasu chodzić do ciucholandu ale ciotka męża chodzi i zawsze coś małej fajnego znajdzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia z jedzeniem mamy to samo, zupkę jednak je ale z przebojami.

Ja mam TAKO zadowolona jestem z gondoli i nosidełka, a tak jak McDa spacerówki nie wypróbowałam jeszcze. Jednak wydaje się ok, tylko Lenka taka malutka się w niej wydaje.

My na wakacje kupimy parasolkę bo TAKO jest za ciężki na podróże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie pochwale znow wyrwalam fajne rzeczy dzis przy okazji jak poszlam raniutko na poczte obok sa dwa charity sklepy i weszlam bo bylam sama 🙂 pogrzebalam i wyrwalam bluzeczke dla malej i spiochy krowki nawet na stopach maja krowki. Jak nowki, jak wypiore to zrobie zdjecie 😉 jestem przezadowolona 😉 a t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś Maksik rozbroił zjadł śniadanie o 8:15 i spał do 15 ... właściwie spałby dalej ale powiedziałam basta, zjadł obiadek, pobawiliśmy się i od godziny znów śpi, poza tym chce stać ciągle i ciągle, jak nie to się drze jak opętany 🤢

Postaram się na dniach nadrobić co pisałyście, bo tak jednym okiem czytałam ale się nie wtrącałam ☺️ ☺️

Pozdrawiam Mamusie (no jeszcze Was oklaskałam a co ! 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam was

w dzien nie mam czasu poczytac bo maly marudny jak 150 nic juz nawet siedzenia na dluzsza mete nie pomaga aaa tak jak Maksio spodobalo mu sie stanie tylko ze z moja pomoca bo sam nie umie jak go chwyce za raczki z siadu to sam prostuje nogi i podpiera sie i wstaje i taki zadowolony jest ehh siedzenie na dlugo nei pomoglo

w ogole dzis znizylam lozeczko bo juz nie moglam patrzec jak on rano wstaje i nogami walil w przewijak a teraz maly cwaniak sie smieje zamaist spac

Bylam dzis u lekarza z tymi moimi wynikami nio i mam niedoczynnosc tarczycy mam skierowanie na kolejne badania na te dokladniejsze a potem powidziala ze przepisze leki da skierowanie do endo oraz na USG pozyjemy zobaczymy

kinia maksiu przecudny a jakie wloski ma sliczne jeszcze go z przodu nie widzialam jakie duze oczka ma

U nas ze spaniem 3 drzemki po 30 min ehh masakra jakas Kinia zazdroszcze ci

wercia= pani promocja na discovery chyba byl kiedys program o maniakach promocji. Ale w dzisiejszych czasach kto by sie nie skusil na promocje ja czasem trafie tez ale to zadko a w ciucholandzie ja nie mam nerwow na takie sklepy podobno w okregu katowickim jest siec ciucholandow textile house czy cos takiego tam maja extrac ciuchy ale jeszcze tam nie bylam

I ja sie przylaczam by Maksio oddal godzinke mojemu malemu szkrabowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu to Maxio nas przegonil jak patrzec 🙂 sliczny radosny chlopiec 🙂 Moja pani dzis ma apetyt na wszystko, dalam jej kawalek bananka siama gryzla kawaleczki, pociumkala biszkopcika az sie trzesla i sloiczek deserek z bobowity po bananku , taki z jablkiem ,brzoskwinia i winogronkiem, jak sie kwasila heheh ale smakowalo bardzo. Zabek juz sie robi ostry,a ona ciagle jezyk wywala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MAKSIO TY SŁODZIAKU!!!!!!!!!!!! BUZIAKI!

Kinia on to ma pociąg do spania. Moja Lenka śpi przy pierwszej drzemce 2-3 h, potem jak jesteśmy w domu to 30 min, a jak na spacerze jesteśmy to z 2 potrafi 🙂

darka daj znać jak wyniki!

Lenka już śpi, cudowna jest! Też wywala jęzor i super reaguję jak np. wyjdę gdzieś i wracam a ona się tak cieszy, że serce mi ściska 🤪

Dziewczynki gdzie jesteście? Asiula, ramonka itd.!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny oglądałam Uwagę na TVN było o tej porwanej Madzi i i jakoś dziwnie odbieram tych rodziców oni tak jakoś normalnie o tym mówią nawet nie słychać jakiegoś załamania w goście nie wiem może są młodzi i tacy silni, całkiem inaczej słucha się wypowiedzi tej babci Madzi która mówi ale słychać w głosie taki płacz żal a dziadek od razu się popłakał. Aż mnie łezki w oczach stanęły 😞
Jej oby sie znalazła.

darka widać że Oskarek też dokazuje 😉

MajaCh no wiedzę ze mała lubi wszystko moja też ale u nas narazie tylko słoiczki, herbatka, mleczko i kaszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naskrobałyście troszkę , przeczytałam i kurczę jak się notatnika nie otworzy to trudno każdej odpisać skleroza 😮 😮


kinga Maks jest taki słodki jak dziewczynka 🙂 Oczy ma cudne 🙂


emiliaeem mi się twoja spacerówka podoba 😉 ja też mam wózek 2 funkcyjny implast i spacerówkę wczoraj założyłam tak na moment i tez jest dużaaaaaaaaaaaaaaa Natalii w niej nie widać 😁 😁 Uważam że jest jeden plus takich dużych wózków z dużymi kolami dobrze się je prowadzi na naszych polskich drogach 😁 😁 😁 😁 minus są ciężkie, ogromne i szerooooookie Lekkie wózki są ładne a te malutkie kółka niepraktyczne i być tu mądrym i kup wózek 🤪


tedi tak jak już wiesz Maja pisała że po bananie są czarne kropki w kupce a na główce to pewnie ciemieniucha, Natalii pojawia eis i znika 😉


gosiaczek ja też zauważyłam, że nasze grono znów się zaciaśniło 🤨


Natalia przeważnie ma 2 drzemki po 30 min popołudniu 2 godz i jeszcze wieczorem z 30 min , dziś jej sie odmieniło prawie cały dzień nie spala i jeszcze nie śpi 🙃 🙃 🙃 Dałam jej obiadek od 6 mies z bobovity i były tam kawałki marchewki i ryżu nie chciała jeść udawała że się dławi ale sie nie poddawałam i zjadła 😉 zjadła tez a raczej gryzła chrupki kukurydziane toffi 🙂

    Teraz marudziiiiiiiiiiiiii oszaleje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...