Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
emilia Natalia staje???? 🤪

majaCh gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!

emiliaeem ja też trafiłam na tą promocję i owocki też były.

Ja normalnie wychodzę z Lenką na spacer jak jest - temper. Ok. 1-2 h spaceruję. Dziś było -8 to godzinkę. A ona nie spała tylko oglądała wszystko, a teraz padła przy mleczku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
darka - mój czasem jeszcze uleje i to obojętnie czy mlekiem czy obiadkiem czy tez deserkiem (na szczęście plamy z ulewania schodzą lepiej niż "świeże" np. z marchewki 🙃
obiadkiem to np jak zje ok 12-13 to potrafi koło 15 ulac
no ale na pewno mniej niz jak był młodszy

MajaCh
- zebolki idą, gratulujemy 🙂

emilia1
- no proszę, już stoi 🙂

emiliaeem
-to miałaś szczęście na te słoiczki promocyjne, a co to za market/sklepik może i u mnie będzie 🙃
a tym co kasjerka myśli to się nie przejmowałabym, ludzie zawsze będą gadać czy tak czy siak,
ja też jadę na słoikach i mogą mi gadac
a promocje uwielbiam - ostatnio tylko z nich zaopatrujemy sie w pieluchy i chusteczki - mamy swoje "przeliczniki" 😜 😜 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Dziewczyny byłam u brata ciotecznego i jego córeczka jest śliczna ma 2 miesiące i wazy 6kg (no ale urodziła się mając 4kg) i wcale nie wydaje się na jakaś dużą choć moja wyglądała tak jak miała 4 miesiące 😉 no i wszystko pięknie tylko troszkę przeraziło mnie to jak ją podnosi i nosi w ogóle nie podtrzymuję główki i ona tak dziwnie jej opadała na bok albo lekko do tyłu, no ale nic nie mówiłam bo nie chciałam żeby pomyśleli że sie wymądrzam 😮 to nie tylko moje odczucie ale i mojego męża i siostry hmmm może ja jestem przewrażliwiona bo swojej to nawet do początku 5 miesiąca asekurowałam,

emilia jak jest -7 to ja nie wychodzę dzisiaj u nas było -5 😉 no proszę jak stoi a co tam będzie siedziała 😁

darka to ja pytałam dzięki 😉 co do ulewania moja ulewa zdecydowanie mniej 🙂

MajaCh to nasze gratulacje 🙂 a piosenkę jutro Lence puszczę, płytkę już jej nagrałam i dzisiaj w samochodzie pościłam. Jej jak ona się cieszy jak słyszy ulubione piosenki muszę ją nagrać 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nio i od 15 min moj maly ma 7 miesiecy 🙂

gosiaczek byc moze te oznaki opadania moga oznaczac lekkie napiecie miesniowe ale to slyszalam w 3 miesiecu sie reguluje ja mialam tez na tym punkcie giola bo moj dlugo zaciskal lewa piastke. a co do noszenia przyznam sie bez bicia robilam to samo ale jak maly skonczyl 3 miesiace przestalam go asekurowac bo w miare nie kiwal sie tylko trzymalam za plecki jeszcze ale juz dawno teog nie robie

Nio to mowie wam DOBRANOC caluski dla nocych markow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa87 dzisiaj tak pierwszy raz ja puściłam do zdjęcia 😉 ale oczywiście wcześniej sprawdzałam ile tak potrafi ustać około minuty 😉 na tyłku nie usiedzi prostuje nogi stoi na naszych kolanach 🙂 wczoraj stała oparta o wersalkę i tak po około minuty nogi się uginają i znów stoi 😉 Wiem ,że to za wcześnie ale nie puszczam jej tylko trzymam pod paszkami tylko do zdjęcia raz puściłam 🙂

    tedit26 to cie podziwiam że tyle spacerujesz, ja po 2 oskrzelach boje się o Natalkę . wystarczy ,że pójdę po chleb w -8 i jak mi uszy zmarzną to z Natalia już nie wychodzę 😉
MajaCh no i się doczekałaś ząbków gratuluje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a i dziewczyny w Zarze mają fajne przecenione spodnie jeansowe kupiłam małej na 9-12 miesięcy a siostra takie na teraz. Co do Zary to my z mężem nie możemy tam znaleźć nic dla siebie a te niektóre ciuszki dla dzieci to są takie dziwne tzn. są tam takie miniaturki ciuchów dla dorosłych lekka przesada no ale to moje zdanie 😮

emilia no widzisz ale tak sobie pomyślałam ze jej mama albo teściowa przychodzą i widzą jak ja noszą a z drugiej strony to może ja jestem przewrażliwiona bo moja taka mała się urodziła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek ja tam Zary nie lubię 🙂 Wieje nudą jak dla mnie 🤔
Za to z Tally Weijl mogłabym nie wychodzić... o Bershce nie wspomnę, bo tam skłonna byłabym nocować ☺️ 🤪

Emilciu jestem w szoku 🤪 Mój Olek sporo w tyle... 🙂

MajaCh gratulacje dla Zuzi 🙃 Będzie miała czym rępać Mamusię 😉

A co u Megan??? Nie odzywała się... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no właśnie Maegan odezwij się!!!

Emiliaeem mówisz że Olek w tyle to ja nie mówie gdzie jest Paulinka, ona nawet ząbków nie ma 🙂 nawet nic się nie zapowiada na te zęby.... do siadania też jeszcze daleko, tzn. na kolanach ładnie siedzi ale jak ją spróbuję na tapczan dać to zaraz się przewraca, więc w ogóle jej nie sadzam, nie obkładam poduszkami itd... przyjdzie czas.... siedzi tylko na kolanach i w leżaczku...
no ale za to ładnie się obraca w prawo na brzuszek z plecków bo w lewo nie umie 🙂tylko na bok i koniec hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia hehehhe Natalka powariowala!!! 😁 😁 ale szczerze jak sama sie rwie to musi sie czuc pewnie to silna jest napewno....
Darka pytalas o ulewanie, Zuza nie ulewala wczesniej od niedawna ulewa ale nieduzo. Ale znam przyczyne- nogi ciagle w gorze ,stopy lapie,nawet jak jje to trzyma stopki,brzuszek scisniety i zaraz reakcja. Albo siedzi u mnie na kolanach i tez stopy podciaga sie wierci itd. po prostu wiecej i gwaltowniej sie rusza...
Ehhh.....spedzilam swietny weekend z jedna mamusia z forum na ktorym pisze mamuski w uk 🙂 szkoda,ze juz niedziela ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam my ranne ptaszki

Ale wkoncu ja moge kolo siebie cos zrobic ubralam sie doprowadzilam do porzadku mimo ze ubralam dzis dres 🙂 i wlasnie grzeje sie toster na sandwiche 🙂

Mcda moj to samo mial jak go posadzilam to lecial od razu i tak samo bylo w dniu kiedy usiadl rano dzwonila mama od Adiego i pytala jak tam maly i mowilam ze jeszcze nie siedzi bo sie kiwa wprawdzie on mi na boki nie lecial tylko bardziej zwijal sie w koperte od dluzszego czasu a na kolankach siedzial ladnie prosto wyprostowany. ale na kazdego przyjdzie czas.

Wczoraj na mamazone ogladalam o raczkowaniu specjlaista mowil to tak zabrzmialo ze jesli dziecko nie raczkuje to jest z nim cos nie tak bo dziecko koniecznie musi raczkowac bo to stylumuje dalszy rozwoj(jak dla mnie bzdura)ale nie bede podwazac kompetencji specjalisty

Ide bo chyba sie juz nagrzal a maly oglada bajki na polsacie w lezaczku to ze siedzi nie pozwalam mu zeby caly dzien siedzial musi tez polezec zeby jeszcze wyprostowac kregoslup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Jej no i po weekendzie 😞

wercia no właśnie ja nie mam "takiego języka" za to mąż ma wiec się uzupełniamy 😉

emiliaeem co do Zary mam takie samo odczucie, choć niektóre ciuszki dla dzieci są naprawdę ładne ale ja kupuję tylko jak w tym sklepie jest wysprzedaż bo tak normalnie to ceny zabijają 😮 no ale każdy lubi co innego mam znajomych którzy uwielbiają ten sklep 😉
Tally Weijl też lubię tak jak Top Secret, Mohitto czy Orsay a Bershce też mamy choć nie zachodzę tam muza tam tak jest głośno że szkoda mi Lenki 😉 no ale jak zachwalasz to muszę tam zajrzeć 😜 Jej ja to jestem uzależniona on zakupów szafa pęka w szwach i w połowie nie chodzę 🥴

Dziewczyny spokojnie moja nawet z plecków na brzuszek sie nie przekręca choć tak niewiele jej brakuje 🤢 no i nie siada jedyne co to gada jak najęta 😜

dobra lecę na śniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja witam z rana 🙂


wczoraj pierwszy raz miałam o 1wszej Opere 🤪 Natalii chyba coś się śniło 🤔 rzucała się na boki i darła 😮 wzięłam ja na ręce i starałam się ja rozbudzić 😉 Bardzo sie przestraszyłam ,że coś ja boli , ale jak otworzyła oczy i zobaczyła tatę to banan na twarzy gadanego dostała 🙂 i tak do 2 giej oglądała bajki w leżaczku 🙂 i zasnęła. Okazuje sie ,że jest w skoku rozwojowym to co piszą w 22-26 tyg wszystko się zgadza. Mam tylko nadzieje ,że te krzyki były jednorazowe i się nie powtórzą 😉.Myślałam ,że pośpimy dłużnej , ale gdzie tam od 8 na nogach 🤢 byłam nieprzytomna kawa troszkę pomogła, a Natalia w leżaczku zwija się w naleśnika i gryzie buty 🙂

    Teraz z innej beczki 🙂 Natalia odparzyła sobie tyłeczek od 3 dni robi dużo razy kupkę 🤔 i nie wiem od czego z nowości dawałam jej danonki potrafi zjeść 2 , deser od 6 miesiąca jogurtowy z jagoda i mleko 2 . No i nie wiem od czego na razie zrezygnuje z danonków i mam nadzieje że to nie jest wina mleka 2 🤔


emiliaeem jeszcze raz 100 lat dla Olka

    maja super ,że miałaś taki fajny wekend 🙂
do miłego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kobitki

I po weekendzie 🙂 tym razem weekend super, nie było najazdu rodzinki, ale niestety ferie i jutro chyba przyjeżdża 8 letnia kuzynka Michalinki i zobaczę przez tydzień jak to jest mieć dwoje dzieci 🙂 i tu wymagania większe, bo młoda już mi mówi " ciocia a będziemy codziennie jeździć na nartach ? " Chyba wujek będzie musiał zrobić sobie wolne, albo namówimy dziadka, żeby przyjechał razem z wnuczką 😎

...też się wzięłam za siebie darka, dieta, ćwiczenia i już się czuję lepiej 🙂 Teraz muszę poszukać fajnych sklepów z ubrankami, bo od czasu ciąży jak dotąd żadnej inwestycji w siebie nie poczyniłam...

I tu dziewczyny pytanie, gdzie kupujecie ciuchy???...oczywiście emiliaeem w Bershce to już wiem 🙂

Miska niestety dalej ulewa, zarówno mlekiem jak i obiadkiem, czy deserkiem 😞 i podobnie jak Paulinka leniwa dziewczyna...jak próbuje coś zrobić na macie np. podciąga nóżki leżąc na brzuszku i coś jej nie wychodzi to wpada w taką histerię, że nie idzie przetrzymać jej i nie wziąć na ręce bo aż się zanosi...to samo jest z chodzikiem, jak ją wsadzę bawi się interaktywnym blatem, ale jak już zaczyna się poruszać i zrobi 2 kroki w przód lub tył to histeria i wyciągam ją, bo nie chcę do niczego zmuszać...Nic pozostaje cierpliwie czekać, aż nadejdzie ten dzień 🙂

Majach gratki dla Zuzi 🙂

emiliaeem wszystkiego naj naj naj dla Oliego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

Majaa u nas w okolicy to jedynie BB- Sarni Stok, Gemini albo Sfera.... można pochodzić i coś kupić fajnego, ale ja tak samo jak Ty, od porodu żadnej inwestycji w siebie 😞 wybieram się jeden dzień do sfery na zakupy, muszę w końcu coś dla siebie kupić a nie do Paulinki 🙂 choć pewnie i bez zakupu dla niej się nie obędzie 🙂

sto lat dla Olusiątka! rośnij zdrowo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem buziaki i zdrówka dla Oliego 😘 😘 😘

majaaa ja w poście tez napisałam gdzie kupuje ciuchy, dla Lenki kupuje w H&M, C&A, Zarze(jak są wyprzedaże bo jak dla mnie to drogo tam), 5.10.15, Tk Maxx 😉

emilia
może od jogurtów co do mleka 2 to nie wiem Lence jeszcze daje tylko 1 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂
Emilia !! u mnie tez byl jakis dziki krzyk ale o 22giej. i wolala mama....takie smiesznosmutne to bylo bo ona nie wiedziala o co jej chodzi, a wolala maamaaa a mi micha sie cieszyla jak to slyszalam ,wzielam ja na raczki potulilam,ona jakby jeszcze w polsnie byla, jak sie wybudzila posmarowalam na przypadek dziasla bo moze to te nowosci w paszczy ja ruszyly i po tym poszla spac .
a ciuchy dla dziecka na ebayu. Ewentualnie h&m szczerze w Pl sa o wiele fajniejsze ale i ceny kosmiczne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja wam powiem szczerze ze Natalii w sklepie to kupiłam czapkę szalik i rękawiczki 😉 tak to kupuje na allegro nowe i używane . Natalia od chyba 3 miesięcy nosi ten sam rozmiar 68 🙂 więc ciuchów mam dość 🙂 podostawałam też sporo większych ciuszków od siostry i kuzynki są naprawdę super , ale to dopiero jak będzie chodziła , już nie mogę się doczekać 🙂 teraz to najwygodniej w bluzce i rajstopkach 😉 nie lubię jak ma spódniczkę i jej się wżyna w brzuszek a sukienki podchodzą pod paszki 🙂


darka narobiłaś mi ochoty i zrobiłam sandwicze z bochenka chleba dla męża i syna nie tylko dla mnie 😜


MajaCh no na pewno wołanie mamaaaa było urocze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...