Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehehehe Lenka naprawde straszy minka hahaha 🙂 ale fajniutka jest!!!
zapomnialam Wam napisac,ze Zuza podskubywala nam sniadanie dzis, maz jadl parowke ,dal jej ociupinke doslownie paznokciami urwane i az mruczala!!! a ja jadlam wrapa z ciemnej máki i tez jej pourywalam , memlala troche wyplula troche polknela. Ale na kolacje byla juz tak wyglodniala!!!!! az sie boje,ze sie zrzyga przez sen. Wychlala 180 kaszki po 6 miesiacu i jeszcze 120 ml mleka!!!!! to strasznie duzo, nie wiem czemu taka glodna !!! w sumie wczesniej jadla deserek z bobovity owocowy,zrobila kupsko czyli miala miejsce w zoladku ale zeby tyle naraz! szok, postaram sie zeby to sie nie powtorzylo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tez ogladlama ten reportaz ale w necie na stornie uwagi. Nio coz po tygodniu poszukiwan sami pewnie juz nie wiedza co maja myslec placz nie pomoze tak jak mowil ten ojciec nie ma czym plakac. Ja sobie nie wyobrazam gdyby mi zabrali Oskarka

Lenka boska ja tez malemu robilam ostatnio zdjecia w kapieli wstawie na agu jutro bo mi sie ju znie chce szukac aparatu i w ogole to zmykam spaciu zimno brrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit przesłałam Ci hasło na priv bo obecnie mam jakiś problem z poczta 😉

darka no wiesz tak to odczułam tym bardziej że wcześniejsze wypowiedzi też były takie suche no ale każdy tragedie przeżywa inaczej ja znam siebie i wiem że łzy to same by mi leciały 🤨

MajaCh oby brzuszek jej nie bolał no ale potrafi z jeść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Mój Syn odstawia właśnie wielkie wycia a mąż próbuje go uspokoic chustajac w foteliku 😉

To i ja sie pochwale wozem naszym 3w1 Jedo Fyn - jak na razie sprawuje się bez zarzutu
Spacerowki - naszej na zywo nie zobaczylam, bylam w szpitalu z malym jak zapakowana pojechala na przechowanie do mojej Mamy

I my chcemy kupic jakas spacerowke ale chcialabym jakas taka w miare porządna, lekka


Moj też taki maruda teraz jest 😞

Dziewczyny - co do zakupów napisze zbiorowo - super że udane 🙂

Kiniek
- Maksio pobił chyba rekord 😁
Mój się tez za "stanie" bierze, marnie mu to wychodzi ale chce, haha jeszcze siedziec nie umie, nie siedzi tak jak powinien (wg zalecen jakie mamy)
a tu cyrki wyprawiac na nozkach chce...

darka
- co do programu to leci na jednym z discowery "łowcy promocji czy okazji (jakoś tak) - tam to dopiero korzystają ludzie, My sobie możemy pomarzyc



Gosiaczek
- hehe fotka fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia wypiła o 20 tej 120 mleka nr2 z kleikiem i teraz przed snem jeszcze 90 ml mleka tez 2 tylko bez kleiku i zasnęła 🙂 Ale było by fajnie jakby spała do 7 🙂 ooooooooooooo rozmarzyłam się 😁 😁 😁


gosiaczek Lenka pokazuje taka duża jestem 🙂 co do reportażu i całego tego porwania to ja już sama nie wiem Jasnowidz twierdzi że dziecko jest w sosnowcu i ze niby rodzice coś kręcą sama nie wiem co mam myśleć, najbardziej szkoda mi maleństwa jest takie nieświadome bezbronne 😞


Maja Natalia tez już memlała parówkę i chlebek z masełkiem 😉


tedi wysłałam ci hasło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czuję się zwyczajnie wypompowana... 😮 Olek był dzisiaj nie do zniesienia, aż łezkami płakał... 😞 Myślałam,że wszystko przez brak kupki,ale jak dałam Mu pićku na rozluźnienie, tak strasznie gryzł smoka,że mało nie wyrwał go z butli 🥴 Smarowałam dziąsełka żelem, słaby efekt ☺️ A najgorsze,że dwie dolne jedynki już elegancko wyrosły a pozostałego uzębienia nie widać 🥴 Czy górne idą, nie mam pojęcia,aczkolwiek marudzi, oj bardzo 🤢
Zobaczymy jak jutro będzie się zachowywał... 🤨

Gosiaczek jak Lencia pozuje do zdjęcia 🙃 Mój Olek tak robi ,,huuuraaaa!" 😁 A dziś w wannie leżał dumny jak sołtys na włościach 😉
Dzieciaczki nasze już bardziej komunikatywne i takie kochane 🙃 Olo co raz zaskakuje nas nową minką 🙂 Nawet oduczyłam Go podgryzać sutki 🙂

MajaCh chwal się łupami! 😜

Co do tej zaginionej dziewczynki, wydaje mi się,że matka jest konkretnie naszprycowana psychotropami 🥴 Ojciec z kolei jak to facet, silniejszy... 🥴 Uważam,że gdyby maczali w tym paluchy, nie prosili by o pomoc Rutkowskiego... Tym bardziej,że facet zgarnia konkretną kasiorę za tego typu roboty 🤨
No i co jeszcze, według mnie nikłe szanse na odnalezienie... Każdy kolejny dzień działa na niekorzyść rodziców, niestety 😞 Ja bym zwariowała, to pewne 🤢 !!!

Asiulka chyba o nas zapomniała... 🥴 Pisałam do niej na fb,ale wiadomość pozostała bez echa... 🤔 Aśka!!! Cholender deska daj halo!!! 😜

Mykam gnić... Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaeem tez co do Madzi tej malusnej zaginionej rokuje,ze juz "po ptokach" modle sie tylko wciaz zeby trafila do innej rodziny ,nie na organy ani potrzeby psychola... swoja droga ja dziwie im sie,ze nie zatrudnili jasnowidzow , lapalabym sie kazdej deski -kaazdej!
A co do marudzenia Olka moze viburcol Wam pomoze? wyciszy go troszke, sprawdzalas temperaturke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy cioteczki za miłe słowa

Emiliaeem pocieszę Cię-z założenia jak wyjdą 4 jedynki przy 2jkach
dzieciątko nie powinno cierpieć 😉

Co do sprawy zaginionej dziewczynki, mi się zdaje ze to było zaplanowane porwanie, być może
dziecko już za granicą jest, ja bym biła w media najbliższych sąsiadów ... 🤨

Ok lecę, bo Młodzianek od 7 gada, ale teraz już oznajmia, że głodny pomału .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

co do Madzi to uważam tak samo jak Emiliaeem 😞 oby tylko mała nie cierpiała 😞 biedne dzieciątko, za każdym razem jak o tym mówią to patrzę na Paulinkę i wyobrazić sobie nie mogę co by było jakby się jej coś stało;( 🤨 dlaczego dzieciaczki muszą cierpieć?? 😞

myśmy o 8 wstały a mała już marudzi i zaraz będę usypiać 😞
a w domu 13 stopni, masakra;( piecyk elektryczny w ruch 🙂 a potem tylko czekać na rachunek za prąd;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z ranka 🙂

Dzień rozpoczęty w miarę spokojnie, nocka też dobrze przespana... 🤨 Zobaczymy co później... 🤨

MajaCh ja do jasnowidztwa podchodzę bardzo sceptycznie... Nie wierzę w takie rzeczy 🤨 Kasę inwestowałabym w dalszy rozgłos... Chociaż i tak sprawa dobrze nagrana 🥴 Daj Boże, oby to nie była wersja z pieprzonym zbokiem!!!

Zmykam na śniadanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Nocka ok u nas też narazie jest dobrze no ale rano Lenka zawsze ma dobry humor 😉

emilieem no właśnie oby nie była w rękach złych ludzi 🥴 przyponiałpo mi się głośne porwanie Madeleine z Wielkiej Brytanii akurat w tym czasie pracowałam w Anglii ale i w Polsce o tym mówili nie wiem czy pamiętacie http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zaginiona-Madeleine-nie-zyje-rodzice-podejrzani,wid,9090835,wiadomosc.html?ticaid=1dd7a Taka śliczna dziewczynka

McDa jej no to powiem Ci że mega zimno u Ciebie u nas w bloku kiedyś było 16 i było cholernie zimno 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobiety
no to Maks zjadł,pobawił się i śpi ... zobaczymy do której dziś pociągnie.

Co do temperatury, u nas niby 20 na termostacie, ale ciepło się równomiernie nie rozchodzi i u córki jest około 4 stopni mniej zawsze,ale ona już przywykła,a generalnie zdrowo jest spać w 18-19 stopniach ,byle ciepło było pod kołderką, u Maksika za to dogrzewamy także rachunek już był ciosem ale będzie gorszy... w końcu mrozy właśnie się zaczęły ;/

Powinnam poprasować bo czekają wysuszone 4 prania, ale od wczoraj stałam 3h przy desce i mam dość ;/ A no i się pochwalę od dziś zaczęłam 6stkę Weidera,zobaczymy czy tym razem dociągnę do końca 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

nocka lepsza, tylko musiałam Lenkę z brzuszka na plecki odwraca, co ona się tak uparła na ten brzuch. Wstaliśmy o 7:40, a teraz od 30 min śpi, mam nadzieje, że sąsiadka jej nie obudzi bo już jestem na skraju wytrzymania!

Dziś jedziemy na kontrolę do lekarza, wszystko wypytam. Chyba zrobię małej testy na przeciwciała, czy nie ma alergii. No i krew i mocz.

U nas -10, zimnooooo i znowu na spacer nie pójdziemy, no chyba, że później będzie cieplej.

Buziaki dla Was 😘

Aha a ja zaczęłam dietę 1000 kcal 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 u nas noc spokojna itd . Zuzu oglada baje od rana pojadla juz calego biszkopta i mlesio rano. Dzis ja troche wyposzcze hehehehe
Kiniek ja niecierpie prasoac i tego nie robie. Chyba,ze juz musze, malej rzeczy prasowalam jakos do 2go miesiaca i basta. 😜 powodzenia z 6 weidera, tez to cwiczylam wytrzymalam 8 dni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tedit powodzenia ta diete tez stosowalam przed ciaza i meeega dzialala ! i bez jojo sie obylo tylko po prostu trzeba zmienic tryb zycia na zdrowszy... 🙂 ehhh ja dzis robie rzuta na mate i bede sie rozciagac bo skrzypia mi kosci jak babuni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam was

Ja juz nie mam sily na te dziecko spal godzine rano a teraz co odejde na moment np do kuchni to jest ryk ledwo dalam rade ogarnac dom i wstawilam mu zupke

Teraz wypil herbatke i moze pojdzie spac ale jest ryk jak go klade do lozeczka 😞juz nawet nie reaguje jak teraz placze bo wiem ze wymusza bym go wziela na rece 😞

Kinia ja tak samo jak Maja nie prasuje rzeczy od dobrych paru miesiecy jak przyszlam z szpitala w pazdzienriku to mi sie odechcialo prasowac i juz nie prasuje

Dobra lece bo juz nei umiem tego sluchac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Dziewczyny!!!

Jak na chwile poki Patryk śpi
Nasze dziecko z Rozbójnika dostanie awans na Wiecznego Rozdarciucha i Wyjca 😞 😞 😞
Ale z tego co czytam to u Was podobnie
PRawie cały dzień darcie jest, z chwilami przerwy ale marudzenie na maxa, jak go zostawie to od razu wycie
Dzis nie umylam sie i nie uczesalam, przy ubieraniu rano bylo wycie nie z tej ziemi, juz chyba dzis ze 3 razy beczałam ja sama jak dzieciuch
Mam dosc dzis, czuje sie jak smierdzio-kopciuch, zeby jeszcze szło wyjsc na spacer to nie dosc ze slisko, w parku sam lód w alejkach to jeszcze jest z -10

Dziś nikomu nie otwieram nawet drzwi bo wygladam jak strach na wroble

A no i choinka do rozebrania i zaś pół chałupy w brokacie
🥴
Mam pełno rzeczy do wystawienia na Allegro no i moze jakis grosz by wpadl i miejsce by sie zrobilo no ale czasu na to nie mam (dlaczego nie ma ikonki z "placzem" tutaj 🤢)

W domu ok 22 stopnie ale przy grzejnikach odkreconych prawie na maxa i od razu zrobilo sie sucho - ok 30% wilgotnosci, wiec nawilzacz chodzi

Rachunki za prad - my zbankrutujemy calkiem chyba - ostatni o 50 zeta wyzszy od poprzedniego

To wywalilam"żale", buziakiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...