Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
gosiaczek Lenka sliczna a chrupek najwyrazniej jej niesmakuje a ja mam tak zimno bo pokoj wychodzi na klatke schodowa ktora jest nieogrzewana wieje nio i to jest osttani pokoj za moim nic juz nie ma czyli gola sciana i wieje tam bo ja na wsi mieszkam to i zandych domow nie ma trudno akos trzeba przezyc jutro kupie chyba grzejki na noc sie bedzie zalczac najwyzej kosztem rachunku za prad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

AnjaP ja też będę robiła pokój nastolatce i niemowlakowi 🙂 będzie temnatycznie i podziałowo, ściany maluje sama w obrazy, a to księżniczek z głupimi minami, a to może superbohaterów dla młodego, gadżety już mam, łóżeczko piętrowe upatrzone ,czekam tylko do maksowych pierwszych urodzin z hakiem 🙂


Emiliaeem nie poddawaj się! ja tak Ci zazdroszczę tego cyca 🙂 sama na to byłam nastawiona bojowo, że hej i mi nie wyszło, normalnie spełniasz moje marzenia xD więc Cię dopinguję !!

Monia321 Maks to by zjadał po 300ml jakbym dawała ;/ przeraża mnie taki jest mega wrzask po 210 ml jak się skończą ,po godzinie dostaje deserek, albo picie, bo on by jadł i jadł ...(jada rano:210ml, przed południem 120 deserek, popołudniu obiadek 150 ml zupka plus około 150 ml mleko, wieczór 210 ml mleko- resztę dnia przesypia to gubi jedno karmienie )

Gosiaczek Lencia superasto je chrupka ^^

Ja też uciekam spać za chwilkę 🙂 Branoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znaleźli ciałko Madzi ... w weekend powinno być wiadomo jak zginęła i co z rodzicami zrobią, matka na sto procent dostanie zarzuty, nieumyślnego spowodowania śmierci albo morderstwa,fałszywego zgłoszenia o popełnionym przestępstwie, w końcu całą Polskę na nogi postawiła .... wiecie co nie rozumiem troszkę po co kobiety tego typu decydują się na dzieci, wiadomo nie od dziś że to spore poświęcenie ... no nic wstrzymam się od komentarzy choć aż mi się gotuje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny

Śpicie 🙃

Lenka płakała o 23.30 i musiałam jej dać mleczko a potem obudziła się koło 4 i wstała o 7.30 wiec wzięliśmy ją do łóżka i do 9 poleżeliśmy 😜 I tak jestem niewyspana ale jak mi mąż rano powiedział ze znalezli ciało Madzi to już spać nie mogłam i tv musiałam włączyć. Ale kłamczucha z tej matki i tak kręciła wszystkich za nos świetna z niej aktorka.

A my dzisiaj nigdzie nie wychodzimy bo jest zimno brr.

No nic idę śniadanko robić i za sprzątanie się bierzemy 😉

Zajrzę później mam nadzieję ze ktoś tu dzisiaj zajrzy bo inaczej to będę prowadziła dialog sama z sobą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny!

Od rana śledzę tv... Jestem wstrząśnięta!!! Nic nie tłumaczy matki! O ile można ją tak nazwać!

A u nas kolejny poranek pod znakiem płaczu... 🤨 Przez sen 😮 Znów musieliśmy Olka wybudzić, a później tak nam nakopształ w pampersa,że bokami się wylewało 😮

Kingusia dziękuję Ci za doping!!! 🙂 Mam nadzieję,że do tego czasu sutków nie stracę ☺️ 🤪

Monia ja o apetycie Olka wolę się nie wypowiadać 😮 Im bliżej końcówki zupki, tym szybciej wiosłuję łyżką, taki ma pociąg do jedzonka ☺️ I tak staram się podawać jedzonko jak najwolniej,żeby poczuł się syty, a nie łykał i rozpychał żołądek... 🥴 Dzisiaj na śniadanko już wciągnął jogurcik 🙃

Ja też lecę wrzucić coś na ruszt, bom głodna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże dziewczyny boje sie o moja chorobe ze wyladuje na wozku inwalidzkim z ta chorobą do tego Madziula..jej diadek ..tata..siadam psychicznie..nie daje rady!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Megan kochana, najgorsze co teraz możesz zrobić to p0oddac się!!! musisz być silna i walczyc a wszystko będzie dobrze!!!!!!!nie wylądujesz na żadnym wózku, bedziesz biegającą starą babcinką, zobaczysz 🙂

a co Madzi to straszne, rozszarpałabym te matke!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie matka...tak jarała papierosy ze dziecko traciło puls dlatego miała cesarke jak ją otworzyli to miała czarne wody ktore śmierdziły nikotyną..Madziula dostała rzucawki z odstawienia tytoniu walczyła o zycie 2 tygodnie..dała rade...zyła to matka ja dobiła!!! a smialismy sie ze bedzie dziewczyna Marcelinka...jade do sklepu wszystko po 5 zł bo są getry skarpetki itd na nasze szkraby.
boze gołymi rekami bym ją udusiła mam straszny smutek w sobie..nie da sie opisac..a jak ona zyła tylko byla oszolomiona? boze strach pomysleć a Bartek jej maż znosił wózek...na to wyglada ze z martwą córcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan kochana, moja mama od przeszło 30p lat pracuje na ojomie od 10 na ojomie w centrum onkologii ... wypytałam ją o stwardnienie i naprawdę, że tak to ujmę "nie jest źle" ,owszem najlepiej by było uniknąć takich przypadłości, ale spokojnie możesz życie przeżyć, nie marnuj sił i czasu na martwienie się, ciesz się każdym dniem, synkiem, żyj pełnią życia normalnie , dbaj o siebie ,odwiedzaj lekarza jak trzeba i tyle. Dopytam mamę dokładnie, bo podobno są zapisy na program leczenia specjalnym białkiem i NFZ to sponsoruje ale trzeba się zapisać, podobno daje to bardzo dobre efekty . To chyba o to chodziło :
http://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Program-leczenia-SM-NFZ-zapewnia-zarzadzenie-prezesa-juz-niedlugo,116194,1.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja witam z rana . moja psychika tez siada , kluchę mam w gardle jak pomyśle sobie o tej uśmiechniętej Madzi , zadaję sobie tyle pytań dlaczego ....i tu brakuje ikonki z płaczem.

    Jasnowidz to wszystko przewidział , mówił także ze jest w to jakiś mężczyzna zamieszany 🤨 zobaczymy... moje zdanie jest takie ,ze ona tą Madzie zabiła , zaplanowała to z zimna krwią , bo przecież nie kąpie się dziecka i w -20 i nie wychodzi na spacer


Natalia w nocy w miarę ładnie przespała, nie budziła się z krzykiem , a to najważniejsze, no i nie oglądała w nocy tv 😉 Jadła o 1 i 6 🙂 teraz sobie drzemie , a ja zdążyłam zrobić murzynka , właśnie siedzi w piekarniku , będzie ciacho do kawuni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan nie wkurzaj mnie babo bo sie spakuje i polece do Pl i osobiscie nakopie Ci w doope! Tracisz tylko niepotrzebnie energie na zamarwianiu sie, masz juz fakt,organizm zachorowal. Nie zmienisz nic na lepsze dolujac sie. W ten sposob chces spedzic reszte zycia? w dolku przegapiajac rozwoj swojego dziecka, dajac mu taki wzor rodzica? Slabego? Przestan ,wstawaj i jazda z usmiechem witac nowy dzien. Masz szczescie ,ze zyjesz ,to jest cud. A defekty ma kazdy, nawet my nie wiedzac o tym. Ty jestes w tej sytuacji,ze wiesz juz co masz leczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh Zuza dzis zjadla taki tutejszy budyn jajeczny, baaardzo jej smakowal, a i codziennie zjada po 1 biszkopciku. Zadnego problemu, a za chwile dostanie kaszke z glutenem jakies dwie wczoraj kupilam nestle chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Mamuśki!!!

U Nas choróbska ciąg dalszy 😞 😞 😞

Patryk ma biegunkę przez te leki najprawdopodobniej. Co zrobi w pieluchę to przemaka od razu i ciuszki brudne
Dzisiaj pojawiła się u niego chrypa, dajemy mu syrop
Jesli mu sie nie poprawi to w pon. ponowna wizyta u lekarza

Bardzo szkoda mi biednej Madzi [*]

Bardzo przepraszam jeśli pominęłam "miesięcznicę" od któregoś dzieciątka ☺️ ☺️ ☺️ - tradycyjnie Wszystkiego Najsuperowszego i zdrówka życzę

Nic idę zajmowac się Naszym Choróbkiem

megan - nie piszę że kopnę Cie w dupę żeby dodac Ci sił bo kopa dostałaś już porządnego od życia, ciężko nie dołowac i nie przejmowac się w takiej sytuacji,
po prostu dużo siły, korzystaj z każdego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia wspolczuje biednemu Patrysiowi......jakby byl dorosy polecilabym zabrac go na spacer w minusowej temp.ktora zabija zarazki, niestety dorosly nie jest wiec tylko modle sie w duchu aby szybciutko wyzdrowial....
U nas snieg pada! Pierwszy ale jaki gesty....Zuza zachwycona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mnie głowa tak rozbolała że musiałam się położyć spałą 2 godziny ale niestety nie pzreszła 😠

emilia to porwanie i zachowanie matki to od razu było podejrzane, najważniejsze że ciało się znalazło sekcja wykaże co i jak mam taką nadzieję. No i Jasnowidz miał racje można sobie w takie rzeczy nie wierzyć ale to co powiedział to wszystko się sprawdziło.

megan no widzisz niektórzy nie powinni mieć dzieci, jak można palić w ciąży 😠 pewnie i piła, moja koleżanka tez paliła dziecko zdrowe ale wiadomo czy to nie będzie miało jakichś późniejszych skutków.

wercia oj biedny Patryczek mam nadzieję ze szybko wróci do zdrowia. Lenka przesyła buziaki 😘

MajaCh moja też była zainteresowana śniegiem no ale teraz niewiele z niego zostało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ubrac w slowa to co czuje w zwiazku z Madzia....my jestesmy jej obcy a tak czujemy jakby to bylo wsrod najblizszych......i to mi zostanie w glowie dlugo, patrze na Zuzie i powstrzymuje sie od placzu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
megan dziewczyny maja racje, dasz radę 😘


wercia a podajesz lakcid przed antybiotykiem, Natalia tez jak brała antybiotyk to robiła częściej i rzadsze kupki , nawet miała tyłek odparzony, zdrówka dla Patryczka 😘


Maja fajnie ,że u ciebie śnieg pada 😉


gosiaczek tym razem ciebie ból głowy dopadł, oby szybko przeszło 🙂


Emilia jak tam Oli , krzyczy jeszcze , wydaje mi się że razem z Natalia ma skok rozwojowy , uważaj żeby nie zachciało mu się oglądać bajek o 2 w nocy 😉


Natalia spała dziś 3 razy po 30 min i teraz zasypia i pewnie pośpi te swoje 2 godz 😁 , odmieniło jej się od kilku dni zamiast po 14 spać 2h to dopiero po 17 robi długą drzemkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia od antybiotyku i ewentualnych czopków są biegunki, my z Maksikiem w szpitalu mieliśmy to samo ,tak robi 2-3 kupki ,tam było ponad 6 zielonych, wodnistych i to normalne ;/ dawaj dużo kaszek ryżowych by jakoś zrównoważyć ,no i ja cały czas z Wami -dużo zdrówka dla Patryczka!

Maksik dziś znów wstał o 9:30, śniadanie i zabawa o 10:30 spać do 15:30 , obiadek zabawa ,deserek z mleczkiem, no i o 17:45 spać poszedł i śpi ... kiedy on ma się nauczyć kurcze raczkować jak leniwiec śpi i śpi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a moja pierwsza drzemka 30 minut druga 2 godziny (wtedy i ja spałam) no i trzecia 30 minut wiec nie jest źle a le i tak podziwiam Maksia 🤪

Dziewczyny mam takie samo odczucie jak patrze na Lenke to zaraz widzę tą Madzie jeszcze ten sam wiek, jak można skrzywdzić takie dziecko 🥴 A z drugiej strony to nie wiem jak takie duże dziecko może wyśliznąć się z kocyka? coś mi mówi że to nie był wypadek 😞 Oj na długo w naszej pamięci pozostanie to wydarzenie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...