Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
tedit u nas bez zmian mm, jogurty, słoiczki i kaszki, chrupki nie smakują a biszkopty też średnio przypadły do gustu z innymi rzeczami narazie nie próbuje a poza tym zastanawiają mnie suche plamki na nóżkach wiec nie wprowadzam niczego nowego 😉

Cholera w tv znowu wieje nudą 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
cześć dziewczyny,
uff ja w końcu ma chwilkę żeby Was poczytać 🙂ale w tym tygodniu jeszcze mam tyle planów że będzie ciężko siedzieć na forum 😞 a od przyszłego tyg mam nadzieję że w końcu wypocznę 🙂

ja po ostatnim egzaminie, jeszcze tylko z 1 przedmiotu nie mam wyników, reszta zdane 🙂 więc PRAWIE po sesji 🙂
z nowości to takie że mamy 2 ZĄBKI!!!! 🙂 a piątek się 1 przebił, wczoraj drugi 🙂 ten pierwszy już jest baardzo ostry, jak próbowałam palcem to aż mnie zabolało tak ugryzła 🙂 hehe no i baaardzo marudzi, nawet na chwilę nie potrafi się sama zając, zostawię ją i stękanie.... no ale wybaczam bo to pewnie te zabki 🙂 i dziś zrobiła 2 rzadkie kupki, takie jak robiła zanim zaczęła jeść inne rzeczy poza mleczkiem... ale tylko 2 więc biegunka to chyba nie była no i znów dziś parę razy zwymiotowała 😞 zobaczymy jutro....

Gosiaczek ja kupuję samą kaszkę i dodaję mleko dlatego że ma uczulenie na nabiał i musze dawać to droższe mleko 😠 albo swoje…
I zdrówka dla Lenki

KIniek dzielny jest bardzo ten Twój Młodzieniec…

Emilia Paulinka tez ma suche policzki i ta plamka czasem wraca, zawsze jak zjem trochę sera albo innego nabiału… ale teraz nic nie jadłam takiego i znów się pojawiła 🤨 i ciągle ma suche policzki
Co do kurteczki to mam 4 (taka nieprzemakalna, polarowy płaszczyk, jeansowa i welurkowa), wszystkie dostała 🙂 więc nie kupuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jeszcze na chwilkę i zaraz znikam

darka - no no wózek ma niezła cenę to za wozek 3w1 tyle nie płaciliśmy 🙃aczkolwiek konstrukcyjnie średnio mi sie podoba
np. dostęp do kosza od strony nóżek chyba jest

tedit
- Nasz je mm, kaszki, kleiki, i wszystko co ze słoiczków - oprócz aromatycznego rosołku z indykiem (ma grudki), czegoś z królikiem (teraz mam zacmienie i nie napisze dokladnie, chyba jakaś potrawka to jest) 🤢 a ostatnio jarzynowa z kurczakiem mu niesmakowała ale to już go choróbsko brało i może dlatego
z owocków wszystkie jak na razie - i banany tez je i brzoskwinie (słoiczkowe)

Teraz ostatnio wcinał ciągle mm, marchew z ziemniakami i kurczakiem, kleik ryzowy z bananem ale to ze wzgl na biegunke po antybiotyku a do tego ok. 300 ml picia - nigdy tyle nie pił
Dzis juz kupa byla normalna czyli oslonowe lekarstwo przy antybiotykach działa

Na szczęście antybiotyk mu smakuje i strzykawką mu daję 🙃 i jeszcze marudzi i krzyczy jak kończę dawac bo by jeszcze zjadł

Aha i dziś dałam kawałek buleczki mu - suchej jak jadłam śniadanie ale ją olewał, w sumie tak jakby nie za bardzo wiedział po co mu wpycham tą bułę i co to takiego jest - nie smakowała mu



Nic znikam
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcda!!!! gratulacje dla Paulinki 🙂))))!!!!!! i sesji tez zdanej gratulujemy! 🙂
U mnie Zuza tez ma po spacerkach suche poliki ale staram sie codziennie jej buzie rano kremowac mam kemik z ziajki i jeszcze jakies tam typu sopelek i chyba bambino. Kremuje já jak mamy gdzies isc bo w domu nie potrzeba jak siedzimy caly dzien to buzia ladna 🙂 a wcina wszystko prawie, chociaz dzis probowalam jej dac sloiczek po 7 miesiacu warzywka z indykiem ale tam sa troszke wieksze kawalki juz nie packa to pluuuuula pryyykala nie pytajcie gdzie jedzenia nie bylo bo nie wiem !!!!hehehe ale proste......nie smakowalo jej ! a byla bardzo glodna ale plula. Tatus sprobowal co ona jje i mial odruch wymiotny 😮 😁 wiec sobie darowalam i dalam jej kaszke ,ktora od raz zjadla. A poza tym wszystkiego po troszku probuje. i chrupka possie, i czekolade polize, bulke possie, biszkopty uwielbia, mandarynki uuuuuwielbia ssac, bananka troche zje, grejfruty ssie jak ja jjem no wszystkie owoce, procz jablka. 😮
ok,spokojnej nocy dziewuszki i dzieciatka! dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Jestem, jestem... choć czasu coraz mniej... ☺️ Ale nadrobiłam 🙃!!!
U nas póki co nic nowego, Olek marudek pochłania całą uwagę matki 🥴 Dzisiaj idę do lekarza po zwolnienie (mam nadzieję)... 🥴 Będę kombinować z tym moim nieszczęsnym kręgosłupem.

Na marginesie- właśnie Oleksiątko wstało, więc udaję,że nic nie widzę, nic nie słyszę... 😉 😁
A On miny struga do żyrandola 🤪

Gosiaczek dobrze,że mąż pojechał, przynajmniej da potęsknić za sobą 🙂 W takim przypadku bym nie broniła, niech jedzie, niech wie,że nie trzymam go na sznurku 🙃 Ja tam lubię tęknić za Mężusiem i wymyślać sobie niestworzone historie co on tam robi ☺️ 🙂 Przynajmniej mam pewność,że miłość nie wygasła 😁 A jaki powrót może być gorący 🤪
Odpadają imprezy firmowe, z których wraca upity jak dętka 🙂 Wtedy kabel w ruch i napierdalanko po gębie 😁 😉

Emiluś łojoj jaka Natala wykraszona będzie na wiosnę 🙃 Ja tam wczoraj kopałam w szmatach jak kombajn do porzeczek i nakupiłam Olkowi ubranek ☺️ Nawet kapotka wiosenna się nawinęła... U nas rozmiar 74 teraz jest w sam raz ☺️ Tylko mamy problem z rękawami i nogawkami, wszystko przykrótkie... Olek odziedziczył chyba po mnie długie kończyny 😁 Jak Bobek z Muminków 🤪

McDa
czy Twój ,,Mały kasownik do biletów" podgryza Ci sutki? 🙂 😮 Mój Olek jest nie do zniesienia! Podczas karmienia muszę na Niego patrzeć i głaskać, inaczej łapie za pierś i przeciąga sutka po zębach 😲 Wczoraj aż mi krwią podeszły... 🤔
Poza tym trzymamy nadal kciuki za pomyślność egzaminów 😜

Spóźnione,ale szczere życzona dla Lenusi 😘 😘 😘

A propos Madzi... chaos, niespójność, zbyt dużo znaków zapytania... 🤨 Mimo wszystko nie miała bym na tyle mocnych nerwów,żeby zakopać własne dziecko! Nie osądzam, gdyż podane nam fakty są kompletnie powyrywane z kontekstu... A nagonka na Rutkowskiego służy chyba zaretuszowaniu niedociągnięć popełnionych przez policję... Przez co podarliśmy się z mężem 😜
Fajna postawa Bartka, nie zgnoił Dziewczyny publicznie, nie najeżdżał na nią... Ale jaka prawda? Nie wiem... Pozostaję bezstronna.

Miłego dzionka Paniuśki 😉 Zmykam się szykować, trzymajcie kciukasy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka super Lenka obudziła się tylko raz po 1 na mleczko a potem o 8, ja z kolei budziłam się co 2 godziny 😠

emiliaeem no jesteś i od razu gębula się cieszy jak się czyta twojego posta 😉 Tęsknie za mężem i to bardzo tylko zawsze razem gdzieś wyjeżdżaliśmy i nigdy na długo eis nie rozstawaliśmy a poza tym już szykuje mu się wyjazd w marcu że nie wspomnę o rejsie brzegami Chorwacji w maju no ale o tym to przynajmniej mi powiedział 😉
Mam nadzieję ze uda Ci się ze zwolnieniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ania jest teraz tak absorbująca, że mam coraz mniej czasu żeby was poczytac 🙂)(a do tego druga córa ma ferie więc czasu baardzo mało.J) Anula jest marudna, w nocy budzi się co chwila, już nie wiem co się dzieje, sama nie polezy teraz w łózeczku...no może chwile i nas wzywa a jak weźmiemy na raczki to zadowolona i zwiedza 🙂)robi się coraz cwańsza.

U nas ząbków nadal brak 🙂) ale za to wczoraj mała nauczyła się robić "kosi kosi łapki" puka rączkami tak komicznie, że sama się z tego śmieje 🙂) a jak rączki jej się znudzą to łapie za stopy i stuka stopami jak foczka jak śpiewam kosi łapki 🙂) pocieszna
Pozdrawiam was i możę poźniej coś napiszę,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂

no w końcu nasza piękna Emilio 🙂 Buziaki dla Was, a Oluś to chyba lubi suteczki, w końcu facet 🤪
Co do Madzi, podzielam Twoje zdanie, choć nie mieści mi się to wszystko w głowie 😞

gosiaczek ja też nie jestem przyzwyczajona, że mój ciągle gdzieś wyjeżdza. Ale trudno 😞 Może w ost. weekend lutego pojedziemy do Wrocka, ona na mecz a ja do koleżanki na balety 🙂

A dziś idę wieczorkiem na plotki.

emilia płaszczyk piękny, ja będę szukała kurteczki bo dopóki nie chodzi może jej być nie wygodnie w nim.

co z Asiulą? tęsknimy!

czesć Monia gratulacje dla Ani za nowe umiejętności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tedit26 ty kiedys pisałaś, że Lenka miała na ciele gdzies taki jakby liszaj. co to było co powiedzieli lekarze? bo u Ani pojawiły sie 3 takie małe plamki jakby liszajki koło łokcia i na udkach ona ma od urodzenia podejrzenie skazy białkowej, ale do tej pory to tylko na twarzy ma wysypkę. Napisz mi proszę czy Lenka ma skzazę czy nie? a jesli tak to czy miała jeszcze jakie inne objawy i jakie mm dajesz.
Ja sie przestraszyłam i musze isc do lekaza bo podałam wczoraj i przedwczoraj trochę mm "normalnego" nie HA i dzisiaj mała zrobiła kupkę z domieszką śluzu z krwią.Bede wdzięczna za odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia, Lenka miała ale zmienilismy mleko na HA. I smarowałam kremem S.O.S. Nivea, zeszło. Ale dziś zobaczyłam, ze ma szorstką skórkę na brzuszku i udkach i boje się, ze to od masła albo proszku.
Lenka nie ma skazy.

Pierzecie dalej w tych dla dzieci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko ja piore wciąż w dzidziusiu lub w bobasie 🙂 bez płynów do płukania, pociągnę tak do roku potem przejdę na nasz proszek pomalutku ...tak z córą robiłam, ale dalej prasuje i ubranka i pieluchy 🙂

Dziś Maksik normalnym rytmem jak przystało na normalnie ruchliwe dziecko pospał tylko 1,5h i wstał na obiad o normalnej godzinie, czyli w południe, a nie o 15stej 🙂 zobaczymy dalej 🙂

Emiliaeem zaglądaj zaglądaj do nas, na dłuższą metę czuć mocno braki Twojej osoby ^^

Ok zmykam zaraz córę ze szkoły odebrać, naszykować tatuśka na wyjazd służbowy ( w temacie wyjazdów ;/ ) no i pitraszę dziś udka pieczone, może pomidorowa zrobię 🙂 Miłego dnia Kochane !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh mamy taką samą czapeczkę jak Suzanna 🙂) HM prawda?
Enfamil? nie znam takiego mleka. Dostepne w hipermarketach czy w aptece?

Tedit ale Lence widać to zwykłe mleko nie pasowało skro na HA jedziecie, czyli nie jest to rodzaj jakiejś alergii? ja już się w tym wszystkim gubię. czasem jem nabiał i nic się nie dzieje czasem coś zjem i mała ma wysypkę. Ostatnio to non stop ma na buźce krosty, takie suche. ale nie ulewa, nie ma biegunek tylko dzisiaj mnie zmartwiła ta kupka z krwią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia taaak 🙂 HM sliczna jest jakby byly duze to bym dla siebie kupila heeheh
Dziewczyny!!! mamy 3ciego zábka!!! gorna prawa jedynka bezobjawowo znow.......!!! chyba mam zlote dziecko heheh lezy teraz sobie na puzzlach i uderza noga o nie i gada do siebie wklada paluchy az prawie wymiotuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem 😜 czyżby oznaczało to że L4 jest 😉


Maja no to gratuluje 3 ząbka 🤪 Natalii miały niby wychodzić jeden po drugim , bo takie opuchnięte dziąsełka a tu są tylko 2 dolne i to już takie duże 😁 😁


tedi ja od samego początku używam do prania wizir i płyn do płukania dla dzieci różnych firm 😉 Prasować też nie prasuję już chyba od 3 miesięcy, ponieważ nienawidzę prasowania 😁 prasuje tylko te rzeczy które tego potrzebują 😜


ja dziś mam pomidorówkę od wczoraj, ale nikt jej nie jadł bo zrobiłam wątróbkę z cebulką 😉 Natalia pospała 30 min ,a ja jestem padnięta idę na 2 kawę 😉


Dziewczyny wylicytowałam dla Natalki adidasy Nike stan idealny za 1zł 🤪 http://allegro.pl/bcm-adidasy-nike-roz-22-5-sliczne-j-nowe-i2092285608.html 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia sliczne buciki! 🙂gratulejszon!!!
Tedit ja powoli zaczynam przepierac w normalnym proszeku narazie piore jej proszkiem plus lenor zwykly niebieski, zadnego uczulenia nie ma ale to moze za wczesnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...