Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
polećcie dobry niedrogi dobrze kryjący matujący podkład do twarzy do tej pory od kilku lat używałam ten , ale za ta cenę uważam ,że nie jest zbyt dobry co prawda rozprowadza sie super ale i tak brudzi może znacie inne firmy dobre i tańsze http://allegro.pl/loreal-true-match-super-podklad-30ml-kolory-i2100898511.html i tusz do rzęs wydłużający i pogrubiający.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja chyba chora będę 😞 z przemęczenia i przegrzania ;/ za ciepło się ubieram, do tego Maksik dziś naprawdę malusio spał , teraz dopiero co przykimał na chwilkę, a ja już padam ,tak się odzwyczaiłam 🤢
Nic to spadam za pół godzinki Go wykąpie i się położę wcześniej dziś ,dobranoc Kochane ,
a dla Werci i Patryka zdrówka!

Emilia siedziałam troszkę w kosmetykach, szczerze to L'oreal jest najsłabsza z marek,ale jest sporo kobiet, która przywykła po prostu, ja osobiście polecam max factor (ale droga jest) , ewentualnie podkład mineralny z maybelline, jesli szukasz za to czegoś taniego, a naprawdę niezłego polecam całą serię kosmetyków sensique dostępnych w drogeriach natura, seria kosmicznie tania, a kobiety się o nią zabijały - wypróbuj 😉 tusz jaki znam z lepszych to Diva Astora no i maybelline ma niezłe , L'oreale się kruszą i sypią w większości , manhattan też ma niezgorsze. To tyle z mojej wiedzy i wiedzy klientów ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia ja tez mam takie krzesełko bez regulacji posadziłam Natalie może z 2 razy ale zjeżdżała mi i karmie ja w leżaczku 🙂


wercia to dobrze że zdrowiejecie 🙂


gosiaczek jak tam było u dentysty 😜


    Natalia dziś przepełzała pokój do tyłu jak raczek oczywiście robiła to w nerwach 😜 ona krzyczała a ja się śmiałam 🙂 śmiesznie to wyglądało tak jakby robiła pompki podnosiła się na rękach i palcach od nóg do góry i tak zamiast do przodu odpychała się do tyłu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

No nie rozpisałyście sie zbytnio 🤢

Już po wizycie u stomatologa ząbki zdrowe 😁 a to co mnie ćmiło to po prostu zbiera się coś między zębem a dziąsłem i muszę brać nicią dentystyczną albo strzykawką z woda utlenianą tam płukać pod ciśnieniem żeby pozbyć się bakterii 😉 no to zanudziłam 🙃

Lenka nie spała od 16.30 wiec momentalnie padła 😉

Dziewczyny mam pytanko dajecie już Bebilon 2 bo ja zaczęłam i mieszam z 1 a kiedy można przejść całkiem na 2? Emilia a ty jak dajesz? jeszcze mieszasz? A może Kiniek ty mi coś doradzisz 😜

emilia no powiem Ci tak ja używam tego fluidu https://sklep.kosmetykiaa.pl/product/3035-AA-Make-Up-Podklady-Matujacy-podklad-kryjacy-do-cery-tlustej-i-mieszanej.html i jestem zadowolona a tusz do rzęs http://maybellinetrends.pl/one-by-one-maskara/shade/104/ ONE BY ONE 😉

wercia super ze wracacie do zdrowia i czekamy na poemacik 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek zmieszałaś w jakiejś proporcji, jeśli po niej nie ma złej reakcji u Lenci, to spokojnie przechyl szalę ilości na 2jkę ,jak i to nie będzie miało negatywnego oddźwięku to całkowicie daj 2jkę. Co posiłek zmieniaj proporcje, tego w czasie nie ma co rozciągać, bo 2jka ma więcej substancji odżywczych, generalnie jest bogatsza, a malutka ma już 7 i pół miecha, także spokojnie możesz działać, my na 2jce w sumie już od 6 miecha jesteśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Obejrzałam Uwagę ale nie widziałam wszystkiego bo Lenka płakała i na odbicie musiałam wziąć 😉

Kiniek dzięki za odp. wiec tak pierwszy dzień to 3 łyżeczki 1 a 1 łyżeczka 2. Drugi dzień 2 łyżeczki 1 i 2 łyżeczki 2, i jak narazie ok wiec może jak skończę opakowanie 1 to przejdę całkowicie na 2 😉 A ty nie daj się choróbsku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meldujemy się 🙂

Nie miałam weny do pisania...dziś cały dzień u kuzynki spędziliśmy.
Lenka zjadła rosołek, taki jak my jedliśmy tylko mniej słony i bez vegety. W końcu zjadła całą porcję. Już jej nie będę kupowała słoików bo ona ich nie chce i szkoda kasy. Jedynie owoce 🙂

Kupiłam dziś kaszkę mannę tą z bobovita, bo Lence smakowała i nic sie nie działo po niej. Jutro spróbuje jej dać na drugie śniadanie.

Zdrówka dla dzieciaczków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit jak mała nie chce słoiczków to pewnie nie kupuj po co kasę wydawać ja to leniuszek jestem i jedziemy na słoiczkach a że Lenka za nimi przepada to tak trochę pociągniemy, nawet jak kupuję jej te rosołki z grudkami z bobovity to dłużej je je no ale musi przemielić po swojemu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek ją od dłuższego czasu daje Bebiko 2 a jak zaczynalam to dawałam 3 miarki 1 i 1miarke 2 na drugi dzień już pół na pół a na trzeci już tylko mleko 2 bo jedynka sie skończyła 🙂 dzięki za link jak mąż da mi laptopa to zobacze teraz pisze z tel -natalia też od 17 Nie spala i teraz zasnela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem Gosiaczek troszke zagladam 🙂
Emilia kosmetyki!!! polecam najlepszy na swiecie kochany moj tusz bounjouris czy jakos tak sie pisze black liner http://www.bourjois.co.uk/catalog/make_up/eyes/mascara/liner_effect_mascara
ja uzywalam najrozniejszych i nawet lancome sie umywa przy tym... ciagle kupuje jakies tam w miedzyczasie chcac sobie udowodnic,ze i tak ten jest najlepszy 😜
A podklad mam ten dream matt muss on jest taniutki i lekki ale niektorym osobom wysusza skore np.mojej siostrze,w sumie to ja bardzo malo tapetuje twarz bardzo zadko tylko oczy maluje codziennie wiec tusz na 100% polecam i szczateczke ma cudowna, sylikonowa a nie taka wlochata jak maja np rimmele . I jak Kinia pisze Max Faxtor tez niezle, z Max factora lakiery kupuje czasem.
A co do pelzania hahahha, wlasnie Zuza cos kombinuje i tez sie odpycha rekoma zamiast do przodu to ona sie przesuwa do tylu 😮 kurde moje dziecko wszystko na opak robi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh czytałam że dzieci najpierw pełzają do tyłu a potem do przodu wiec wszystko ok, moja dzisiaj tak samo jak wasze wchodzę do pokoju a ona już na podłodze tylko głowa została na macie. Ale kiedyś zajęłam się projektem a mała leżała na macie i ładnie się bawiła, mąż wchodzi do pokoju i się pyta czy widzę co mała robi a ona na podłodze już leżała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tez widzialam reportarz ale na necie bo mnie rodzice wkurzyli zepsuli kompa i na mnie ze ja go zepsulam tak trudno bylo go zresetowac szkoda slow. Co do reportarzu mama jak wrocila we wtorek z pracy to wlasnie mowila ze ktos w pracy mowil ze ta dziewczyna pochodzila z takie rodziny i ze nie chciala dziecka, a teraz to wywlekaja tak jakby ona to specjlanie zrobila pozbyla sie klopotu nie powiem tesciowa tez ma okropna

emilia1a tez chcialam sie zapytac jakich wy uzywacie kosmetykow ja wlasnie mam problem z tuszmai zawsze kupywalam w avonie ale teraz jakos za drogie a ostatnio przez przypadek tusz mialam za darmo bo wybralam w auchanie tusz z rimmela chyba(nie podoba mi sie rozmazuje sie strasznie) i wlozylam do fotleika miedzy nogi malego by mi nie wypadl w koszyku i mialam zamiar go przy kasie wyciagnac i o nim zapomnialam maly tak sie ruszal ze wpadl ten tusz glebiej i go widac nie bylo przeszlma przez bramki i cisza dopiero w aucie zauwazylam ze maly ma cos miedzy nogami a wtedy tez humoru nie mialam od rauz mi sie poprawial a podklad ja zawsze uzywalam z Lirene ladnie pachnie fakt brudzi ubrania ale mi jako jedyny pasowal i kolor i konsystencja ale juz od jakiegos czasu nie malue buzi tylko tuszme przejade i lekko cieniem do powiek

Moj tez do tylu czolga sie ale tyllko ze wscieklosci wlasnie bo on nie cierpi na brzuchu lezec nie wiem czemu

Nie poszlam do lekarza tylko przyszla pielegniarka do babci to sie jej spytalam i poradzial kupic aftin i fiolet i przetrzec aftinem albo na smoczek i maly dzis caly dzien smoczka ciumkal nawet go ddac nie chcial a na noc mu fioletme posmarowalam oj juz widze jutro rano jego buzie masakra;/

gosiaczek ja mam taki sam plaszczyk fioletowy co ty kupilas lence oczywiscie wiekszy ja go kupilam w orsay-u za 120 zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć Dziewczyny,

pisze po ciężkim dniu 😞 mała ostatnio strasznie marudna, walczy ze spaniem, nie chce zasnąć a stęka 😞 na nic nie mam czasu bo zabawi się sama na max 10 minut i koniec, obiadu przy niej nie mogę ugotować a czasami nawet ze zmywarki nie zdążę naczyń wyjąć i już marudzi... ehh kiedy to się skończy, no i od przyszłego tyg zaczynam uczyć zasypiać w łóżeczku 😞 bo teraz przez moją sesję to zawsze na rękach usypiałam żeby szybciej zasnęła i żebym mogła się uczyć i mam za swoje;( teraz wieczorem 1,5 godz leżała w łóżeczku i popłakiwała, marudziła, wzięłam na ręce, jak się uspokoiła to odkładałam i znów to samo a potem naeet na rękach się denerwowała no i musiałam załączyć szum to ucichła i odłożyłam to zasnęła potem w łóżeczku ale walczyła do końca 😞

Monia ja mam to samo, też bardzo często wstaję, albo smoczka, albo cycka a od 6 to w zasadzie już tylko drzemie, 5 min spi, opowiada, spi itd…. Wiec ja tez do tyłu chodzę 😞 i chciałabym choć 1 noc przespać a mam się o tyle gorzej, że w dzień też nie chce spać 😞czasem 40 minut noszę na rękach żeby zasnęła a ona po 10 minutach się budzi i za godz zaś stęka i marudzi 😠
I ja buszuje po galeriach z małą, wtedy jest najgrzeczniejsza 🙂 fotelik zapinam na koła z wózka i jeździmy 🙂

Gosiaczek kurteczka śliczna!!!

Kiniek i Tilii nie mam Waszych haseł na agu 😞


i zazdroszczę pełzania Waszych dzieciaczków, moja nawet teraz nie ma jak się uczyć z racji tego że strasznie zimno w domu i w ogóle jej nie kładę na podłogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa ach te nasz dzieciaczki, moja jak czasem marudzi - piszczy i stęka to ja robię to samo a ona wtedy milknie i się tak fajnie patrzy 😁 Ja obiad gotuję tylko wtedy jak Lenka na to pozwoli bo też daje popalić jak mówi mi ze hej tu jestem 🙃

A tak w ogóle Lenka ma takiego pieska gdzie trzeba pociągnąć za sznurek żeby się zaśmiał i za wibrował i ona od paru dni sama tak robi, cwaniara mała, i tak śmiesznie zasysa powietrze do środka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darka to masz bonus -tusz 😜
Ja tak samo wlasnie twarzy nie smaruje chocby dlatego,ze ciagle malá przytulam itd no i ...to takie niehigieniczne mi sie wydaje....bo skora nie oddycha jak zawsze...moze nie bylam nigdy jakos przyzwyczajona do tego i dlatego tak, nie mam problemow z cerá jak sie opale troche to juz jest fajnie i to mi starcza, a jak podklad nakladam to np jak jest bardzo zimno. wtedy krem plus baza pod podklad bo lubie jej konsystencje i zapach heheh i dopiero troszke podkladu. Sama baza by wystarczyla jesli chodzi o to,zeby sie cera nie swiecila 😜 🤪
Ide w koncu pod prysznic 🙂Dzidzia spi, czopa dostala pierwszy raz nurofen i od raz spokojna...jednak troszke wieczorem te zéby jej przeszkadzaja ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem jeszcze na chwilke 🙂

dziś sie najadłam gołąbkow - pychota - Mum przyniosla 😁 😁 😁 😁


napisze skrotowo bo padam z tym gardłem

McDa
- pewnie sesyjka zaliczona 🙂


emiliaeem
- jesteś 🙂 superek
mnie też coś kości bolą,ale ja sprawy reumatologiczne mialam i musze sie wybrac na kontrole

monia321
- gratuluję postępów Ani

tedit
- ja piorę w Dzidziusiu nadal, w proszku i płynie, mialam probki z Loveli to zużylam a plyn do plukania mialam Jelpa ale sie skonczyl i nie umialam dostac nigdzie to sprobowalam Lenor sensitive i Silan i nic sie nie dzialo to teraz uzywam i do naszych i malego ciuchow

a prasowac to Rozbojnikowi prasuje, naszego nie prasuje bo zawsze tak wieszam ze nie jest zmiete, no chyba ze koszule itp
a Rozbojnika - jakos musze bo ladniej te ciuszki wygladaja, nawet te "sprane" z tymi kulkami sie ladnie wygladzaja po prasowaniu...

MajaCh
- gratuluje 3-ciego zabka!!!

emilia1
- a ja tam wątróbkę lubię, z duża iloscia cebuli!!! 🤪 🤪 🤪
co do podkladow ja uwywazm z Lirene (czesto jest w promocji w Rossmanie) odcien naturalny, a zeby lepiej dzialam to na to puder matujacy z Rimmela
co do tuszu nie poradze bo ja musze miec podkrecajacy przy moich rzesach "ala krowa" 🤢

Kiniek
- no nie Maksio super sobie śpi 🤪

Gosiaczek
- no własnie... mąż sobie "odpoczywa" a jak Ty powiesz ze wolne bedziesz miec - wyjscie w sobote to sie juz nie podoba 🙃
mój mi powiedzial dzisiaj - to ja sie Malym zajmę a Ty idz na "balety" w niedziele - akurat super jak nikt czasu nie ma...
I powiem Wam ze bym wyskoczyla na 1 dzien a On niech siedzi ale jakos nie mam gdzie akurat...

Dobrze ze z ząbkami ok masz 🙂

My od razu przeszlismy z Bebiko 1 na Bebiko 2, pytalam pediatry czy mam mieszac 1 z 2 ale powiedziala ze nie trzeba
Malemu nic nie ma

MajaCh
- no wlasnie, ile mozna byc chorym,.. no ale jest proste wytlumaczenie na to, nie doleczamy sie, niestety trzeba sobie to powiedziec 🥴
zamiast lezec w wyrku to ja zajmuje sie dzieckiem a moj chlop z goraczka, chrypiacy i smarkajacy do roboty - tu go nie rozumiem totalnie
nie dosc ze jest "szefem", jego ojciec jak sie zle czul to do firmy nie przyszedl, a moj to pracocholik bo jak to inaczej nazwac
z głowa pod pacha by lecial i siedzial

darka
- i ja lubie Lirene (podklad)
hehe a z tuszem niezle i bramki cichutko byly 🙃


McDa
- no moj tez w lozeczku w dzien nienawidzi, tylko w wozku
fajnie sie masz ze zmywarka, my nie mamy miejsca w tej blokowej kuchni - tramwaju na zmyware juz

Kogo pominelam przepraszam ☺️

Nic znikam, jeszcze antybiotyk dla Rozbojnika, butla i spac

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia ale Ci dobrze...ja jak se nie ugotuje to nie zjem hehe
ide i ja spac kolorowych !!
A i cos do poczytania jesli macie ochote kolezanka z innego watku wrzucila jak dla mnie interesujace i jutro zaczynam z Zuza 😁
www.migowy.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka taka sobie Lenka piła mleczko o 24 i 4.30 no i wstała o 6.30 😠 hmm każda noc inna kiedy ona wyrobi sobie rytm nocny?

wercia no i skrobnęłaś poemacik,a z wyjścia na zakupy w sobotę nic nie będzie bo znajomych zaprosiłam na 17 wiec muszę co nieco przygotować 😉 Wercia to jaką ty masz tą kuchnie że zmywarka się nie mieści ja mam tylko 8m2 i wcisnęłam 45 😉 i teraz nie wyobrażam sobie nie mieć zmywarki najlepiej eis sprawdza jak goście wychodzą a ja fruu wszystko do niej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam


Dzięki dziewczyny za linki na pewno coś wybiorę 🙂 ja od 2 lat nie byłam na solarium buzie mam bladą , zawsze się jakiś pryszcz pojawi i nie mogę na siebie patrzeć wiec codziennie podkład nakładam wypróbuje ten z AA 😉 tego tuszu maja czarnego na allegro nie ma tylko brąz , ale pobuszuje popatrzę 😉


gosiaczek śliczny ten płaszczyk i super ,że udało ci sie go tak tanio kupić 😉 CO DO ZMYWARKI to jest chyba jedyna rzecz której nie posiadam , jakoś mnie nie kręci 😉

    kinga słyszałam ,że tej firmy są dobre kosmetyki , tusz kiedyś miałam ale juz nie pamietam dokładnie jaki 🙂
darka ten podkład Liner czy jakoś tak miałam jak dla mnie za bardzo pachnie wole takie bezzapachowe 😉 i częściej chodź z Oskarem na zakupy będzie więcej bonusów 😜 😉

    wercia ale narobiłaś smak na gołąbki muszę jakoś na dniach zrobić 😉 co do tego podkładu to juz darce pisalam , mi on raczej nie przypadł do gustu
Natalia szybko wczoraj zasnęła ,ale o 1szwj znów obudziła się wyspana i 30 min chyba gadała i dopiero w bujaczku zasnęła 🙂 Strasznie się w nocy kręci a mnie to budzi , co chwila wstaje daje smoczka , przykrywam itp 🙃 🙃 🙃 🙃 teraz tnie komara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa hasełko wysłane, na forum w pocztę zajrzyj 🙂

MajaCh Emilka o tanie pytała 😁, ale masz rację Bourjois świetna firma,używałam cieni, uwielbiałam urban girl perfumy -mieli całą młodzieżową serię 🙂

Pisałyście o AA i Lirene ( a to nic innego jak dr Eris ) obie świetne dla alergików 🙂 też schodziły jak świeże bułeczki 🙂

Dziś Maksik śpi...jeszcze mi na śniadanko nie wstał,tzn leży sobie i w najlepsze patrzy,ciumla pieluchę, idę Go wywlec z wyrka ile można leżeć ! 🙃


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...