Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam po weekendzie 🙂

u nocka standardowa, jedno karmienie i 3 razy dawanie smoka 😠
katarek prawie przeszedł więc chyba jutro pójdziemy do szczepienia 😞

dziewczyny powiedzcie mi, jak Wy dajecie żółtko?? gotujecie całe jajko i potem wyciągacie pół źółtka i miksujecie?? czy np. jak gotujecie zupkę to tam dodajecie surowe źółtko i razem gotujecie??


MajaCh i Gosiaczek Wasze córeczki są przekochane!! ślicznotki!

Tilii czekamy na filmik i powodzenia w przeprowadzce!! zazdroszczę 🙂


Emilia niesamowicie silna jest Natalka! a jaka podobna do Ciebie! moja nawet jak leży na brzuszku to nie dźwiga się na rękach wyprostowanych tylko lezy tak jak parę miesięcy temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

McDa ja gotuję jajo osobno, przecinam na pół i wydłubuję pół żółtka, dodaję do ciepłej zupki i mieszam, żółtko się ładnie rozpływa 🙂

U nas pobudka już o 7mej 🤢 młodzian zjadł, ,pobawiliśmy się półtorej godziny i zaczęło się ziewanie, marudzenie i tarcie oczek... teraz leży w łóżeczku ciumla pieluchę i zaśpiewuje coś do karuzeli , młody się rozśpiewał, bo próbuje ze szczeniakiem uczniakiem śpiewać, to tak zabawnie wygląda 🙃

No nic lecę ogarnę kuchnię i zrobię listę zakupów na jutrzejsze Walentyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂

U nas też pobudka wcześniej niż zwykle 😮 Mało tego, od 4 rano cyc i płacz, cyc i płacz 😮 I butli też nie chciał! 😠 A teraz Chrabia padł jak żołnierz i przytnie komara ze dwie godzinki...

Kinusia a ja mogę już zacząć podawać żółtko??? 🤨 Dodatkowo od miesiąca wprowadzam gluten... Kiedy się zwiększa porcję? ☺️

Gosiaczek ale Lenka wysztafirowana 🙃 A jaka fajna pyzulka już się zrobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

Lenka chora albo zęby. Już nie wiem. Noc tragiczna, budziła się z płaczem co 1-1,5h 😞
Teraz od 9 śpi, zjadła tylko 90 ml mleka. Na 17 jedziemy do lekarza.

Podałam jej Parcetamol w czopku, Lipomal. Ale gorączki nie ma...

Ehh mój biedy Aniołek.

Gosiaczek Lenka przepiękna a sukienka wystrzałowa!!!!!!!!!!!

My tak Walentynkowo właśnie w tą sobotę 🤪

Aha i ważę 54 kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj jaka tu cisza

Ja wrocilam wlasnie od lekarza z malym wiec tak zeby ida ale to nie glowna przyczyna, glowna przyczyna tej minimalnej goraczki to byly te afty co zeszly bo maly ma brzydkie gardelko i do kontroli mam z nim przyjsc znow w srode a tak to zapisala nam tantum verde i nestatyna czy cos takiego

Emilia1 jesli sie nie pogniewasz przepis napisze wieczorem bo musze go skonsultowac z ciocia bo cos mi sie nie zgdza zeby do chruscikow dodawac ocet;/

Ja jajuszko tez gotuje osobno i polowe zoltka daje do obiadku, emiliaeem ja zolto zaczelam dawac cos kolo polowy stycznia a z tego co sie orientuje gluten po 2 m-ca mozna zwiekszyc ale z tego co pamietam Kinia juz po paru dniach dawala wiecej bo kaszke po otwarciu trzev=ba zuzyc do 3 tyg wiec jak mu nic nie jest dawaj smialo wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc 🙂 hehehe Kinia znow mi przypomniala,ze sa walentynki jutro ajajajjjj male wstanie to pojdziemy cos tatusiowi kupic 🙂
Tedit bosko wazysz nawet nie snie o takiej wadze, zreszta juz zaczynam watpic w siebie bo i cwiczenia codziennie plus spacery oczywiscie dieta, odtawienie anty tabletek niiiiiiiiiic nie rusza mi wagi, zalamka, nakupilam se herbatek wlasnie na usuwanie wody z organizmu zobaczymy....
przypomnij mi to Ty stosujesz ta diete 1000kcal tak? ja przed ciaza na niej schudlam z 12 kilo , a po ciazy dupa blada nie wiem co robic juz glupieje..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nie pisałam rano bo miałam jakiegoś doła teraz zdecydowanie lepiej 😉
Lenka budzi się od tygodnia tak koło 6 i jakoś nie mogę sie do tego przyzwyczaić po zawsze wstawała o 7.30 🤢. Wczoraj poszłam spać po 24 bo oglądałam film Dziewczyna z tatuażem wciągający ale za długi 😮

tedit daj znać jak Lenka mam nadzieje ze ten katarek to od ząbków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam nie mam weny pisać. Natalia daje mi od rana w kość , straszne akrobacje robiła przed zaśnięciem przełożyłam ja do łóżeczka i otworzyła oczka wiec teraz siedzę jak na szpilkach żeby troszkę pospała 🤢


emiliaeem ja gluten wprowadziłam na stałe dość szybko ,najpierw dawałam do mleka po 2 łyżeczki ok tygodnia,później robiłam 60 ml i dawałam parę łyżeczek tak na gęsto a teraz kupuję kaszkę manna PYSZNE ŚNIADANKO NA mm i robię na rzadko 120 ml wody i 4 miarki kaszki 😉
    Mam lenia, na dodatek wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę anty i oczekuję miesiączki a już czuję że zaczyna mnie głowa boleć 🥴 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek ja tez ogladalam ten film ale stanowczo bardziej podobala mi sie wersja skandynawska w odcinkach wlasnie. Mozna bylo sie zastanowic w przerwach co do czego bo w tym filmie za duzo naraz sie dzialo i gdybym nie ogladala wczesniej tamtej wersji to bym chyba zglupiala 😁
A dolek..no coz 😁 mam tak samo jak Ty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia bidulko pewnie migrena? ja sie zmuszam zeby pisac ale szczerze to moje kolo napedowe jest internet bo w miedzyczasie mysle co by tu zrobic i robie hheheh dziewczyny ogladnijcie to powalilo mnie!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=cl3Igpu0x0Y&feature=youtube_gdata_player
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boże święty 😮 Co w te nasze dzieci wstąpiło??? 🥴
Mój też dzisiaj cholernie marudny! 😮 Nic nie jest w stanie na dłużej Go zainteresować 😲
Teraz moja Babcia siedzi i Go kołysze, może dzięki temu dłużej pośpi... 🤨

Cycem gardzi, wcale złapać nie chce, z ledwością wyciumkał 50 ml mleka sztucznego, aż się boję podawać zupkę! 😮

Edytka no brawo 🙂 U mnie waga już chyba niżej nie zejdzie 😁 na 50,5 z rana stanęło... Absolutny zanik mięśni, fatalnie się czuję, oczy mam jak miś panda! I wielkie cycki! I wcae atrakcyjnie się nie czuję 🥴

Emilciu ja tam manną błyskawiczną dodaję, bo tej kaszki pszennej z Nestle Olek wcale nie chce jeść 😠 Pluje dalej niż widzi!
A teraz mam dylemat skąd wezmę ekologiczne jajca 🤨 Zimno, kury przestają się nieść... A tych z kurnika aż się boję 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej nie mamy ogrzewania, hehe pewnie odcieli 😮 żart 😉 większa awaria na całym osiedlu nie ma i zimno w domu 😠

Dziewczyny chyba Lence niedługo ząbek wyjdzie bo na dziąse ku widzę białą plamkę 🤪

MajaCh oj powiem Ci że uważnie trzeba oglądać ten film bo nie trudno się pogubić 😜 jakby był krótszy a nie taki rozciągnięty w czasie to by lepiej się oglądało 🙂

emilia oj współczuję oby ból głowy szybko przeszedł 😘

emiliaeem pewnie to przez ząbki, mam nadzieje że synek za bardzo cie nie wymęczy 😉

darka zdrówka dla Oskarka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaaaha Mcda ale fajnie to napisalas jakb tesciowa w domu kury trzymala 🙃 wiem,ze to przekrecenie tylko male ale mnie rozbawilo 😜
Gosiaczek wspolczuuuje zimna oj wspolczuje.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaeem to sie nie czaj jak masz to viburcol one sa mniej inwazyjne niz nurofen czy paracetamol ,a Olus bedzie spal spokojnie i odpoczniesz i Ty i on ...
Moja Zolza wstala zaraz kápiel papu i zabaaaaawaaa 😁 a potem luuulii 🙂 ale mi szybko dzien zlecial!!!! szok, dobrze,ze spacer dzis zaliczylysmy ponad 2h!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Lenka spała dzisiaj dwa razy po 30 min i raz 2 godziny ale z 8 razy musiałam podchodzić do niej i bujać bo budziła się z takim popłakiwaniem 😉 Dziś wykąpałam ją o 20 i teraz zasypia mam nadzieję że nie obudzi się znowu koło 6 😮

Poszłam na solarium a mąż zrobił kolację łososia w sosie pieczarkowym 🙃 gotował pierwszy raz, bardzo mi smakowało i dodam że nie przepadam za rybami 😉 Najważniejsze że stwierdził że gotowanie mu się spodobało, nawet posprzątał po wszystkim 😜 No to nachwaliłam go 🙂

MajaCh no na szczęście już naprawili i grzejniki zaczęły grzać no i wodę mamy ciepłą 🙂

emiliaeem no to oczywiście daj mu czopka niech się nie męczy a i tobie ulży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cały dzień zasuwałam z kartonami… Nogi mi wchodzą w tyłek. Niby do domu mam jakieś 100metrów, ale kilka razy przeszłam i mam dość.
A w domu taki bajzel że patrzeć nie mogę. Uroki przeprowadzki 😉

Wercia Moja Pyrka uwielbia stać. Sztywna jest jak kij 😉 Ale staram się jej za często nie stawiać bo jeszcze robi nóżki na zewnątrz.

Emilia Natalka odstawia akrobację. Ona próbuje stać. Filip robił tak samo i nie wiedziałam o co mu chodzi, a on miał taki sposób wstawania. Najpierw kombinował właśnie taki mostek a po jakimś czasie wstał. Ona będzie szybko chodzić, bardzo silna jest

MajaCh Superowa fotka. Zuzia jest słodziutka]

Gosiaczek Lenka na przepiękną sukienkę. Wygląda jak mała modelka.

McDa Też niedługo Cię to czeka 😉 Co do żółtka to kupiłam krem dyniowy z żółtkiem, ale na razie czeka… Po mm 2 wyszło jej uczulenie i chcę poczekać aż zejdzie.

Tedit Ja 54 to ważyłam przed pierwsza ciążą..i nigdy więcej 😉 Zazdroszczę
A teraz karmię a jakoś nie chudnę 😞 co prawda nie żałuję sobie żarcia, ale mimo wszystko mogłabym schudnąć 😉


Aaaa jeszcze zapomniałam napisać Pyrka spadła mi wczoraj z łóżka. Jak zawsze rano włączyłam jej bajkę a ja spałam dalej 😉 obudził mnie jej płacz. Na szczęście spadła na poduszkę która leżała na podłodze. Więc się nie uderzyła, była tylko wystraszona,..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow Gosiaczek to mialas obiad pyszny! ja uwielbiam grzybowe sosy,zupe pieczarkowe itd ale moj maz nie....wiec dooopa czasem sobie robie jakis sosik ale dziwne bo pieczarki uwielbia np w jajecznicy czyw bulce itd... 😮
Tilii WYPAS 🤪 🤪 🤪 🤪 ja tez tak chce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...