Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam


Przepraszam ,że sie nie rozpiszę , ból migrenowy trwa 2 dzień dwa razy w nocy brałam tabletkę i nic 😮 dziś wezmę silniejsza , jak przejdzie to usiądę do kompa, teraz troją mi się litery 😮
    akrobacji Natalii ciąg dalszy 🤪

Tilii12345 super filmik, aż Natalia na macie podniosła głowę i zazdrośnica chciała na ręce 😉


Właśnie dzwoniła do mnie siostra , była wczoraj u neurologa i tez ma bóle migrenowe dostała 6 tabletek a jedna za 20 zł 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Nocka ok mleczko o 4 🙂 2 razy wstawałam dać smoka no i wstała o 7.30 wiec narazie będę kąpała ją dopiero o 20.00 i zobaczę czy to dzięki późniejszej godzinie śpi dłużej?

emilia
jej znam ten ból oby szybko minął. A możesz mi napisać jaka nazwa tych leków bo jak też będę się wybierała do neurologa 😉 to bym sie o nie zapytała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam ja szybko dzis bo zaraz na zakupy lece tylko maly zasnie

Nocka okmaly wstal jak zwykle 6:30 a potem jesczze spalismy razem w lozku

Majach to jest przepis na chrusciki emilia chciala zrobic na tlusty czwartek ja chyba tez zrobie aaa propo tego przepisu to na oleju sie smarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam moje Kochane Mamusie,

ŻYCZĘ WAM DUŻŻŻOOO MIŁOŚCI I SZCZĘŚCIA - ZAWSZE, NIE TYLKO DZIŚ!!!!!!

Lenka ma infekcję wirusową. Katarek, gorączka...ale już jest lepiej. Śpi z nami w łóżku bo wole ją mieć przy sobie i słyszeć jak oddycha.

Ja też jestem chora 😞 Masakra.

McDa schudłam 4 kg od 1.02. Mam zamiar jeszcze z 2 kg.

emiliaeem jak Oluś?

Tilli mi też Lenka spadła. Dobrze, że Sabinka na poduszkę. Buziak dla niej 😘

Mnie tłusty czwartek omnie w tym roku, ale pamiętam, że rok temu zjadłam aż jednego pączka będąc w ciązy także luzik...po diecie mam zamiar upiec sama sernik 🙂


Niuńka teraz śpi..a ja idę na śniadanko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
weszłam na AGUAGU I WSZYSTKO HASŁAMI POLOKOWANE, TYLKO DO KINI I DO GOSI MAM WZGLĄD.


W OGOLE TO ZYJEMY PRAWIE ZDROWI MAŁEJ WIRUS WYWOŁAŁ ZAPALENIE GARDŁA I UCHA, NASZCZESCIE NIE RZUCIŁ SIĘ NA PŁUCA TAK WIEC BEZ KASZLU . ADAM WCZORAJ SKONCZYL INCHALACJE i poszedł do szkoły, zaległosci co niemiara , za tydzień ferie i tak se mysle zeby do polski poleciec,chce mi się.


Dzis walentynki, rano obudziłam sie juz jako jego walentynka, on jako mój , może bym obiad jakis romantyczno rodzinny wyczarowała.Trzeba sie na sklepy przejsc, piechota albo komunikacja miejska sie przewieść bo auta nie mam, mąż mi dzis zabrał, wiec on tez cos kombinuje z tej okazji.Niby święto trochę z przymusu, ale czasu tak mało sie ma dla siebie ostatnio ze jestem jak najbardziej za, walentynki przynajmniej raz na miesiąc 😉 😉 😉 JEST OKAZJA ŻEBY SOBIE O SOBIE NAWZAJEM PRZYPOMNIEĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Zakochańce!

Miłości, miłości i jeszcze raz Walentego... 😉 😘

Edytko nie jesteście same, mój Mały też chory 🥴 W nocy dostał katarku i kaszlu, podałam Mu dwie dawki Nurofenu, narazie śpi... 🤨 A mnie drapie gardzioło 😮 A z rana migdał pobolewał... I zapewne się rozłożę, bo dzisiaj jeszcze dupsko wymrożę... 🥴 Po 12 lecę na prześwietlenie kręgosłupa 🤔 Aż mnie ściska w środku jak sobie pomyślę,że będę musiała obnażać się przed obcym facetem 🤢 Dlatego też modlę się aby foto robiła kobietka... 😉

Emilciu wracaj prędko do formy! 🤪

A tu buziaczki od mojego Łobuza 😜 😉




Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem tak jak Emilka pisała , zwiększyłam dość szybko gluten, bo nic się nie działo
jakby miało, to byłoby widać od razu, dawałam jak na opakowaniu, ale to dla niego za geste było, więc sypię około hmm 3 łyżki stołowe na 210 mleka (mleko robię z 5 miarek nie z 7miu, bo kaszka jest z mm)
co do żółteczka ,nom już by się przydąło wprowadzić to wychodzi mniej więcej 1 żółtko na tydzień,na raz dajesz pół, no i rybkę też ze 2 razy w tygodniu minimum się powinno
dawać, a resztą mięsko . Ja zakupiłam w "Piotr i Pawel" soczewicę BIO, mają całą
półkę tych ziaren różnych BIO (odkrycie stulecia ) także Maksik dostanie białko roślinne w czystej formie 😁 (<-- to dygresja taka )
A Oluś wspaniałe ma oczka 😁 takie chabrowe !!

Edytko jak ja Ci wagi zazdroszczę, a ja się wziąść za siebie nie mogę 😞 moc zdrówka dla Was przy okazji , dziś "ciepły" dzień - musi być lepiej !

Tilii wspaniałą masz tą córę !! dobrze ,że nic się przy upadku nie stało ,zaczyna się kurde, że będziemy musiały oczy na słupkach mieć 🤢

Emilia to życze, by ból minął jak najszybciej !!

A teraz wracam do robienia trufli ^^ wkleje Wam co mi wyjdzie z tego cudowania 🙂

No i moc miłości, przytulasów i słodyczy w tej dzień !!! A tu serduszko dla Was 🤪 🤪 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/22346827.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9399/22346827.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś sie popsulo i wyswietla mi tylko 1/3 wiadomosci mimo ze w okienku edycji widze całość , a Wy dokąd widziecie mojego posta? trudno dowklejam na raty ...(jak dobrze, że pisze w notatniku najpierw ,uff)

Edytko jak ja Ci wagi zazdroszczę, a ja się wziąść za siebie nie mogę 😞 moc zdrówka dla Was przy okazji , dziś "ciepły" dzień - musi być lepiej !

Tilii wspaniałą masz tą córę !! dobrze ,że nic się przy upadku nie stało ,zaczyna się kurde, że będziemy musiały oczy na słupkach mieć 🤢

Emilia to życze, by ból minął jak najszybciej !!

A teraz wracam do robienia trufli ^^ wkleje Wam co mi wyjdzie z tego cudowania 🙂
No i moc miłości, przytulasów i słodyczy w tej dzień !!! A tu serduszko dla Was 🤪 🤪 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/22346827.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9399/22346827.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w Walentynki i dużo miłości życzę - przez cały rok nie tylko dziś

Chociaż szczerze to ja nie lubie Walentynek, wszędzie ludzi kupa (knajpy, restaturacje) także w domu lepiej siedziec


Zdrówka dla Mamusiek i Dzieciątek - pomór normalnie mamy



Ja nadal smarkam ale jest juz lepiej
Z chęcią bym wyskoczyla gdzieś bo już szaleję w domu, masakra jak w więzieniu.
Muszę przewietrzyc mózg bo mi chyba juz gnije przez te 3 tyg siedzenia w chalupie
Wczoraj mielismy patrzec na 1-ke bo o 22.05 mial leciec dokument "Moj Tata jest w ciązy" i co? przekimalismy jak dwa sledzie na kanapie

Mamy zabronione stawianie na nozki, PAtryk to w ogole len, glowy mu sie podnosic nie chce jak jest na brzuszku, zamiast podpierac sie na rekach to rece leza a on glowa chce sie podpierac
Babka Nas postraszyla ze jak nie nadrobi przez 1,5 tyg to trzeba bedzie chodzic 2 razy w tygodniu do niej


Ale naskrobane

Doczytam powolutku i naskrobię i ja


emiliaeem
- gratulujemy 3-ciego ząbka
super że wyrwałaś sie na dyskoteke
co do jajec - to ja mam wery eko czyli - z Biedronki - i cala reszte jedzenia tez = czyli dziecku daje słoiczki 🥴
super fota

emilia1
- widzę że pozazdrościlas golabkow - hehe
no no ale Natalka robi wygibasy, super fotki
wspolczuje migreny i znam ten bol, co do tych tabletek to one sa cholernie drogie ale podobno skuteczne ale cena niestety przeraża


Miley
- co do pracy, to ciezko jest, bez znajomosci zwlaszcza ale moze sprobujesz w jakims markecie, na kase biora duzo ludzi


tedit
- PAtryk nie daje sobie kataru wyciagac frida, juz sama mu nie jestem w stanie
wyje straszliwie, rzuca glowa, szarpie za rurke = koszmar
my mamy sól fizjologiczna w sprayu - Ringhosol i fride
super sobie ważysz, juz nie pamietam kiedy tyle wazylam


ja wrzucam foty na fotosik- a - nie trzeba sie rejestrowac


Gosiaczek
- ślicznie Lenka wygląda, strojnisia
PAtryk też teraz budzi sie wcześniej, jak budził się ok 8 to teraz jak dociągnie do 7.30 to cud jest
Bravo dla meża za gotowanie i sprzątanie

darka
- pytalam o siedzenie, wiec jak dziecko samo juz siedzi to moze tyle ile samo wytrzymuje, jak sie zmeczy to klapnie i bedzie odpoczywac
tzn. jak go posadzisz i sam siedzi to moze siedziec ile sam zechce


Tiliii
- powodzenia w przeprowadzce a egzamin pewnie masz zdany
no no ale sobie siedzi, ale zmeczona widac


McDa
- co do chudniecia a trakcie karmienia - to u mnie to tak dzialalo, ciaza, dieta cukrzycowa a potem karmienie pieknie wyciagly ze mnie kg - wazylam -10 kg od wagi sprzed ciazy - to po porodzie a potem niestety skutecznie nadrobilam i waze teraz ok -3kg od wagi sprzed ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia oj epidemia jakaś, zdrówka 😘 ale poemacik na całą stronkę 😉

A ja na obiad zrobiłam szaszłyki 😁 a na deserro tiramisu choć poszłam na łatwiznę i zrobiłam z pomysłu Winiary 😉

Przyszło mi ponczo i powiem wam że jest śliczne na wiosnę i zimne lato w sam raz 😉 nawet na jesień będzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JA RÓWNIEŻ W TE ŚWIĘTO ŻYCZĘ DUŻO MIŁOŚCI my juz po spacerku, Natalia jak nigdy płakała mi w mieście , chyba było jej za ciepło nie wiem , udało mi się ja położyć na boczek i pospała troszkę, ja mam zwolnienie jak na razie do 28.02 🙂 Głowa przestała bolec 😉 Natalia od wczoraj sama bawi sie na siedząco na macie , oczywiście położyłam za nią kołderkę bo jeszcze leci do tylu , ale jak na razie to mam spokój bo na siedząco wszystko widzi i nie marudzi , a ja mam czas dla siebie 🤪 🤪 🤪


darka dzięki za przepis 😘 😘 😘 😘 😘 😘


tedi zdrówka dla was 😘 😘 😘


gosiaczek ja wzięłam solpadeine 2 tabletki do rozpuszczenia po 30 min glowa przestała boleć 😉 a te od neurologa to napisze ci później bo teraz siostra w pracy a nie pamięta jak sie nazywają, wiem ze obdzwoniła apteki i najtaniej jak sie kupi całe opakowanie niż na sztuki i w najtańszej aptece są po ok 50 zl , jak dla mnie to i tak dużo , ale zobaczę jak po nich będzie się czuła siostra 😉 bo może warto kupić 🙂


anjaP zdrówka zycze 😘 wysłałam ci hasło 😉


emiliaeem piękne zdjęcie , nie mogę sie napatrzeć 😘 wam również zdrówka życzę 😘 Ja mam skierowanie na masaż kręgosłupa , ale jak byłam sie zarejestrować to termin na 9.08 😮 no nic trzeba czekać 😉


Kiniek NIE WIEM JAKIEGO NAPISAŁAŚ DŁUGIEGO POSTA , ALE TEGO PANA Z SERCEM ZAŁAPAŁO 😉 ja chce tego pana ☺️ ☺️ ☺️ ☺️


wercia życzę ci żeby Patryk jak najszybciej doszedł do formy i nie potrzebował juz rehabilitacji, każde dziecko rozwija sie inaczej, a Natalia z dnia nadzień coraz silniejsza, aż sama jestem w szoku co ona wyprawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i pięknie, po pokoju RTG latałam z gołymi cyckami 😮 ☺️ Na domiar złego prześwietlenie robił facet!!! A przewracał mnie po tym stole jak trupa w kostnicy! 😮
Nigdy więcej! 😠 😉

Poza tym mamy czwartego ząbka 🥴 Tym razem prawa górna dwójka powitana płaczem 😞
I jeszcze choróbsko gratis, więc zupełny brak siły u mnie 🥴
O Olku nie wspomnę...

Do jutra Dziewczynki!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja i jaaaa dolaczam 😁 super dnia Wam zycze czy wlasciwie juz wieczorku!!!
AnjaP i Emiliaeem duzo zdrowka i Emilusi tez,zeby bania przestala bolec... 😁
Dziewczyny nie wiem czy wiecie moze Wam wpadlo juz to w oczy ,ze nasza nowa kolezanka Miley wysylala prywatne wiadomosci do wszystkich ,zeby przejsc na jej forum 🤨 😠 😠 😠 wscieklam sie !
pamietajcie moje drogie,ze jest opcja ustawienia prywatnosci teraz w profilu naszym,ze mozecie poblokowac kto kogo widzi, kto widzi zdjecia czy znajomi czy zarejestrowani itd.
No i ciacho marchewkowe sie piecze 😁 beda swieczki, winko i martini jeszcze mam w razie Wu 😁 maluszek spi 🙂 ahhh dala mi popalic dzis w nocy pierwszy raz ale zeby widac zewszad....naprawde czy to mozliwe zeby ruszylo ich az tyle naraz 😮
Dareczka ja tez robilam faworki czesto teraz sie czaje na páczki taki przepis znalazlam dosc prosty bo moje páczki to sa takie nabite,ze okno idzie nimi wybic 😁
http://www.wielkiezarcie.com/recipe31970.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem gratulujemy ząbka 🙂

MajaCh no no ale się wieczór zapowiada 🤪 u nas będą szaszłyki potem tiramisu no i winko mam Martini ale i czerwone też się znajdzie. Napewno wieczorem żadna tu nie zajrzy 😜 tylko będziemy świętowały 🙃 A i ja żadnego zaproszenia nie dostałam od Miley 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem gratuluje 4 ząbka 🤪


Maja pewnie ,że możliwe że wyjdą wszystkie na raz , jak już widzisz białe plamki to na dniach się przebija. u nas ciągle 2


Dziewczyny to dziś pijemy martini , ja serwuje białe 😉 rano nafaszerowałam się tabletkami a wieczorkiem winko hmmmmm mam nadzieje że rano nie obudzi mnie ból migrenowy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia ja tez bianko najlepsze 🙂!!! ze spritem i limonka i chyba miety dorzuce i lodu troche jak Mojjito 😁
a to na smaka, sliniaki gotowe? 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/img5494k.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1972/img5494k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
widzę że wszystkie się szykują na wieczór 🙂 ja jeszcze czekam na męża aż wróci z pracy 😞 i jutro mnie gdzieś zabiera na kolację bo stwierdził że dziś wszędzie będzie pełno i jutro będzie bardziej romantycznie 🙂 a dziś pewnie tylko wieczór razem spędzimy 🙂 jutro moi rodzice do nas przyjeżdzają żeby zając się Paulinką i ją położyć spać więc przyjadę na gotowe 🙂 hehe

dziewczyny powiedzcie mi, jak Wasze dzieciaczki same zasypiają w łóżeczku, to jak je tam położycie to od razu zasypiają?? bo moja mała nawet jak jest baaardzo śpiąca to jak ją położę do łóżeczka to zaczyna się bawić, marudzić, bawić marudzić na zmianę i czasami tak 1,5 godz aż zaśnie, strasznie mnie to denerwuje czasem bo muszę ciągle jej smoka dawać a ona go wyciąga rękami i się bawi a za chwilę o niego krzyczy 😠no i ciągle muszę jej pozycję zmieniać bo po chwili leży w poprzek z nogami między szczebelkami... wrr i ponad godzinę przed każdą próbą zaśnięcia w łóżeczku mam z głowy, a potem śpi max pół godziny 😞 i czasami jak się bardzo rozwrzeszczy to jeszcze biorę ją na ręce ale to wtedy góra 5 minut i śpi....


Emiliaeem ależ ten Twój Olus jest boski!! zakochałam się w nim!

MajaCh nie kuś kobieto! mniam.....


i zazdroszczę Wam tych win 😞 uwielbiam białe martini!!!!! no ale dopóki karmię mogę sobie tylko pomarzyć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa u nas romantyczny wieczór to dopiero jak Lenka zaśnie 😜 co do zasypiania to u nas wygląda to tak, nawet jak jest bardzo zmęczona to jak dam jej butle muszę koniecznie wziąć na odbicie bo ona bardzo szybko je i połyka powietrze, odkładam włączam karuzelę a czasem projektor z muzyczką, ona leży kręci się, ssie palce, pluje sobie, gada, i po jakimś czasie zaczyna się złościć wiec biorę na odbicie (odbija się) kładę daję smoka (nie zawsze go chce i czasem zasypia bez) i ona znowu sobie gada bawi się smokiem i wszystko trwa tak do 30min. i zasypia 😁
ale były i takie dni ze nie mogła zasnąć wiec wzięłam ją na siebie ona się przytuliła uspokoiła (trwa to mniej więcej 2 min.) odkładam a ona główka na bok i zasypia 😉
Oj troszkę się rozpisałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mnie sporo czasu nie było, choć czytam co u Was, po prostu brak czasu, a wróciłam już do pracy, więc chyba rozumiecie 🥴
powiem po krótce co u nas - Jasiek już raczkuje na całego, nie usiedzi w miejscu. daje popalić opiekunce. staram się z nim soędzac jak najwięcej czasu, ale mało go jest. poszły już pierwsze słowa: mama, dada, baba, mlam i tak na okrągło 😜
McDa jak polożę Jaśka nie ma spania, on musi po łóżeczku poskakać aż się zmęczy.
Emilia, zazdroszczę winka, ale cóż albo karmienie albo alkohol, więc pocieszam się bezalkoholowym piwkiem Bavaria.
MajaCh pytałaś jak się pozbyć wody z organizmu, polecam pić dużo wody, ale iststne jest jakiej, na pewno nie zwykła zrodlana, ale mineralna srednio lub wysoko zmineralizowana. wysoko zmineralizowana ok. 3 butelki/tyg. nie więcej. widzę że ciężko idzie zrzucane kg, jeżeli chcesz mogę Ci pomóc, napisz mi pryw. wiadomosc swój dzienny jadłospis, może coś pokombinujemy, w końcu kilku osobom pomogłam zrzucić kg, najwięcej to było 20, więc nieżle.
Emiliaeem, ja też gratuluję zębaska, zaraz buzia pełna zabków będzie.
Wercia, kuruj się!! coż przeciąga się Twoje przeziębienie.
Gosiaczek, oj stroisz Lenkę! ponczo jak dostojnie 🙃
pozniej odezwę się i napiszę więcej bo Jasiek chyba cyca się domaga. 🤨 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...