Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Rose jasne ,ze chce kolejny dzien hehehe 🙂 wogole nie mialam czasu myslec o podjadaniu heh, a jak z herbatkami? moge na umor ? owocowe bez cukru, a kawa rozpuszczalna? tylko 1dna? rozpuszczalna chyba nie dziala jak sypana nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wykapię się i Wam napisze rozpiskę, pare dni a pozniej bedziecie z automatu leciec, bo juz wdrożycie się. MajaCh - co znaczy bez cukru? bo jezeli nie ma w skladzie ani cukru ani aspartamu to ok, ale zadnych loghtów z aspartamem, sprawdz sklad. w ogole czytajcie etykiety. ja jestem obsesja na punkcie czytania etykiet, dla dziecka też czytam i dlatego nie daje Jaśkowi tych kaszek. nawet człowiek nie wyobraza sobie co w nich jest, a dla dziecka niby są. co do kawy możesz pić, oczywiście bez cukru, może być z fruktozą, to jest jedyny cukier na który można sobie pozwolić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam z rana


Nocka w miarę jedzenie o 23 i 5 gorzej było do 23 bo położyłam sie spać coś po 21 i chyba z 6 razy wstawałam żeby dać smoczek , przykryć , obrócić na drugi bok 😉

    rose a czy z rana poranna kawa sypana bez cukru i mleka jest dozwolona ????????? bo po takich nockach raczej trudno było by jej nie wypić 🤨
poranna kawa wypita teraz czas na śniadanko 😉


miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj cisza cisza ale weekend wiec jest do wybaczenia, malego polozylam do lozeczka i poszlam do lazienki wracam a on juz spi bez niczego pewnie pospi do ok 9:45 bo on jedzenia nie przespi

Nocka ok wstalam cos po 5 zeby dac mu smoczka i spal dalej do 6:40

emilia1 tej twojej Natalce cos sie poprzewracalo ze ona taki nocny marek w kogo ona sie wdala z synem tez mialas takie akcje??ja nie jestem spiochem a maly jest strasznym spiochem od poczatku nie uczylam go dawac mu jesc na spiocha i sie nie domaga teraz i po kapieli nie ma zabawy tylko od razu do lozeczka i albo spi albo sobie spiewa az wkoncu zajarzy ze nikt nie zwraca uwagi i usypia przy lampce bran boze przy swietle i halasie bo w kojcu nie chce spac bo gra TV on musi miec spokoj

Dzis reszta sprzatania aaa rose moge napisac ci na priv i wymyslisz cos dla mnie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

A ja jak zwykle dzisiaj jestem
Głowa mnie boli od rana
Ostatnio najbardziej chce mi sie spac do polnocy a potem 4-ta a ja sie budze i "czarne mysli" chodza mi po glowie
Kawa czesciowo wypita, Rozbojnikos spi
Dzis wybieramy sie do kolezanki, ktora ma miesiecznego brzdaca, PAtryk pewnie bedzie chcial go macac a ja sie boje ze do oczu paluszki wlozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam po nieprzespanej nocy,
cyc był w użyciu praktycznie bezustannie 🙃 muszę zacząc się ogarniać, bo starcę cały dzień.
Darka, oczywiscie że możesz napisać - napisz ile chcesz zrzucić, i jak wygląda Twój aktualny jadłospiś. co jesz o jakich godzinach. napisz też co lubisz najbardziej i czy nie żebym mogła dopasować.
Emilia, kawę możesz pić od niej nie utyjesz (lepiej słodzić fruktozą niż cukrem) a najlepiej wcale nie słodzić, ale jak już trzeba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Rose zlota jestes heheh najadlam sie wczoraj tymi posialkami malymi pod sam korek ,a i tak nie czuje sie dzis ociezala 🤪
Wercia ,a szczypie Cie po policzkach? Zuzia uwielbia twarz macac i palce do buzi i do nosa mi wklada i SZCZYPIE jak rak ale jak mocno!!!
Wczoraj bylismy z M. w Ikei i kupilam jej posciel w wilka i zmije hehehe takie motywy smieszne na poscieli pseudoczerwony kapturek 😜 Katarek juz o niebo lepiej. Te olejki to zloty srodek ,mowie Wam. Ja od rana pranie szybkie sprzatanie itd. zeby miec chwilke dla siebie.
Darka i co wiesz juz jak robic kaszke? ja sie podpinam pod temat ........najchetniej bym jej podawala taka na mleku jak sobie robie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majach nie wiem nadal bo ani Kini ani emiliaeem nie ma bo one podajze uzywaja tego u nas niestety na mleku odpada a ty chyba tez bo z tego co sie orientuje mleko z kartonu nie dla naszych dzieciaczkow ja osobiscie gdyby nie skaza nie dala bym, w szpitlau mialam pokoj abok pokoju dla starzystow dzielila nas sciana z plyt tektonowych i wszystko bylo slychac bogu dzieki nie widac 🙂 i nasluchalam sie opini na temat podawania dziecku mleka z kartonu.U nas tez chwytanie buzi lapanie za wlosy to jest najlepsze zajecie targanie i wyciaganie pojedynczo wlosow nio i okulary robia na nim najwieksza furore

Aaa i nowosc maly jest uczulony na rybe podalam mu juz w sobote lososia ugotowanego w osobnej wodzie i zauwazylam leciutkie plamki na raczkach ale chcialam sie przekonac i wczorja dalam a wieczorem bumm wysypalo go bardziej na raczkach i dwie kropki na powiekach to nie udapniecie wiec rybka odpada ehh za kim to dziecko takie alergiczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rose to dobrze że kawę można pić bo ja uwielbiam bez cukru i bez mleka tylko rozpuszczalna nie raz słodzę i z mleczkiem 😉 Dziękuję ci ze znajdujesz czas ,żeby nam odpisać 😘 😘


darka Natalia to anioł w porównaniu do Adriana 🙂 Adrian nauczony był bujania 24h ale to jakie bujanie było paski w wózku szczelaly, aż mąż załatwił takie wojskowe 🙂 W nocy spał w wózku i przy naszym łóżku bo był bujany 🥴 jak sobie przypomnę to ciesze się że Natalia taka grzeczna 😉 tylko szkoda że do północy tak czujnie śpi , ale może to na zeby bo te dwa dolne juz wyszły a reszta nie chce a dziąsła spuchnięte ma bardzo i rękę lub pieluchę wciąż gryzie . także Natalia i Adrian to dwa różne światy z jedzeniem tez było całkiem inaczej Natalia je tylko słoiczki a Adrian jadł tylko nasze jedzenie i z przyprawami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
darka tu pisze na dole jak podać http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=jak%20zrobic%20kaszke%20manna%20z%20kupca%20&source=web&cd=6&ved=0CFQQFjAF&url=http%3A%2F%2Fwww.frisco.pl%2Fproduct%2F5902172000695%2FKUPIEC_Kasza_manna_blyskawiczna.xhtml&ei=vJI_T-CyOs6d-Qbbs524BQ&usg=AFQjCNETbsZdPFGOJOthb-Kp6pK5mepsaA&cad=rja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loo a ja nie wiedzialam,ze kaszke mozna z woda tez robic 😮 Darka to chyba tak zrobie. zrobie odrobine na wodzie i dodam do jej mleczka.tak i powiem Ci jak poszlo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darka zrobilam ! na 150 ml mleka jej mleka zrobilam kaszke na wodzie. Na pol szklanki wody dalam 1 nieczubata ale nie plaska lyzke kaszki. Pogotowalam na malym ogniu okolo 2-3 minut mieszajac i wlalam do mleczka, ostudzilam troche i wypila jakies 90ml z tego ale wczesniej jadla owocowy sloiczek wiec luz. 🙂 ale z butli dalam bo ona kaszki nie LUBI lyzeczka hrabinka.... 😁 teraz spiocha 🙂 terrorista zaraz pokaze Wam zdjecia z dzis jak siobie TV oglada ,szok juz nic nie istnieje, moj maz jej wlacza Davida Guetta czy jak mu tam i ona uwielbia te teledyski bo kolorowe......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/83379637.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3874/83379637.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darka wyszlo z ta kaszka ze 180-190 ona wypila polowe no i taka byla konsystencja do picia jak te kaszki z bobovity z mlekiem co sa do picia, mowilam kiedys,ze powiekszylam dziurke od jednego smoczka i tak pije 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ok Majach to ja mu tak zrobie on i tak pije 210 ml a na 1 raz zrobie rzadka zeby sprawdzic czy mu smakuje a potem moze przerzuce sie na lyzeczke

co ile dajecie jesc dzieciaczkom?ja daje co 3h i chyba pora ten jeden niby-mleczny posilek zastapic czym tak sie zastanawiam czy by mu straczylo gdybym dala mu np na 2 sniadanie duzy sloiczke owocka?? a potem jak przyjdzie pora czyli za 3h obiad? bo wy dajecie kaszke i jest ona na MM czyli ja bym musiala dac kaszke na Bebilonie ale to i tak nadal mleczny posilek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh teraz mam biznes do Ciebie - powiedz mi gdzie dostanę tusz bourjois czy jak to się pisze? w rossmannie nie ma. pewnie w bardziej luksusowych sklepach i jakiej jest tam cenie. tak go zachwalasz a mi by się przydał, bo mam może i długie ale nizbyt gęste rzęsy, fajnie że czarne ale co mi po tym, bo od tuszu też są czarne.
Sliczna jest Twoja Suzanka, taka nieco orientalna 😜 oj matka, będziesz chłpaków gonić 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Darka ja daję rano małej kaszkę na mm (ale też na tym dla dzieci ze skazą, aktualnie mam Nan pro Ha ale spróbuje teraz bebion pepti bo mi lekarz przepisał) ok 10 ze 100 ml wody, potem daję zupkę ok 100-120 ml ok 12, potem zrobię jej trochę herbatki i ok 14 daję jej cyca i potem ile razy już chce, z reguły co 2 godz.... czasem dam jeszcze pół słoiczka deserku i gdzieś po 1,5 godz chce cyca.... ale ja odciągnę i pije z btelki to wypija max 130, najczęściej 110ml....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no maleńka zasnęła, ja się wykąpałam i leżę w łóżku 🙂 mąż imprezuje na urodzinach pracownika więc ja skorzystam i pójdę wcześniej spać 🙂 muszę nadrobić wczorajszą noc bo wróciłam o 1 z kuligu a o 3 już było karmienie pierwsze no i o 6.30 pobudka na całego 😞

dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Dzis juz nie napisze do kazdej z Was bo padam, my po wizycie u koleżanki i jej dzidziusia
Łeb mi rozrywa
Dziś udało mi się zrobic foto zeborów Rozbojnika
Oto stan uzębienia na dziś 🙃 a z boku czola i na brwi te nieszczesne szramy 😞
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c382b281b9aee707][IMG]http://images50.fotosik.pl/1386/c382b281b9aee707m.jpg[/IMG][/URL]

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...