Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Sto lat dla Wiktorii z okazji pólroczku!

wczoraj jak Jasiek pół roku skończył, to sobie uświadomiłam, jak ten czas goni, dopiero co był test, kolejne miesiące,poród, pierwsze trudy (przewijanie, karmienie itd) tak ten czas zleciał. cieszę się że juz pół roku go karmię, bo bałam się że będą problemy, bo mieliśmy parę różnych akcji, ale sie udaje. obym go karmiła conjamniej do roku, najchętniej do dwóch 🙂
Gosiaczek, mi z kolei się brązowe oczy podobają, Jaśkowi właśnie się takie klarują, bo ma obwódki takie już w brąz wpadające, po mężu bo ja mam niebieskie, u nas wszystcy w rodzinie niebieskoocy więc odmiana jakaś.
Tedit masz super zdjątko w avatarku, słodka ta Twoja niuńka. taka do schrupania 😜
ja idę spać, jutro będę sprzątać, choć plan był inny.
teraz zobaczyłam, że mi powysyłascie hasła, jakaś niekumata jestem, bo myślałam,że sie gdzieś pojawia ze jest wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja Natalia wciąż w 68 się mieści 🙂 🙂 🙂 🙂


majaaa ważysz tyle co ja ja tez bym chciała 60 ważyć, a jaka dietę stosujesz ?


Moja córeczka zrobiła sobie o 20 tej 20 min drzemkę i teraz rządzi w łóżeczku może zaśnie 😉

    obejrzałam dziś na HBO fajny film : będziemy mieli dziecko 🙂 Nie pamiętam już kiedy obejrzałam cały film 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Jestem przeziebiona - łeb mi rozsadza, z nosa cieknie i gardło boli. 😠
Najchętniej rzuciałabym sie do wyrka w ciagu dnia no ale jak... 😉
W ogole ostatnio odnosze wrazenie ze dusze sie w miescie, z checia wybylabym na pare dni w gory ale niestety...

tedit - i jak Lenka po brokułowej???
co do fotelika to też chcemy taki który przechodził crash testy
fajnie się macie z opiekunką, ja czasem myslę jakby to bylo gdyby ktos inny zajmowal sie moim dzieckiem, wyobrazam sobie moja Mum tylko, ja jestem samosia
i nie lubie jak ktos robi cos "za mnie" tzn. oprocz mojego meza i mojej Mum
napisz cos wiecej o opiekunce i czy jestescie zadowoleni


McDa
- wyslalam Ci haslo na agu
a domek - ech bardzo ładny i otoczenie jakie piękne - choinki i pewnie cisza, spokój i świeże powietrze, którego Nam tutaj tak strasznie brakuje
i bardzo mi się podoba że piwnica jest, my jak budowac to tylko z piwnica bo jednak trochę tam można powkładac (hehe to "obsesja" z racji blokowej ciasnoty)
ja tez słyszałam straszna historie o wypadku w foteliku - dziecko w tym "podstawowym" mialo z luzno zapięte pasy i zjechalo w dol fotelika i się udusiło
co do dzialki to super sie macie, macie jako takie zabezpieczenie przynajmniej...
mój tez jak mu pampersa zmieniam to się na boki czesto chce przekrecac a ja kombinuje z nim
to okropne co zdarzylo sie zonie od Twojego kolegi

Apropo hasel - kto napisze swoje to w odpowiedzi odsylam, bo tak to sie juz calkiem pogubimy

monia321- my planujemy szczepic na pneumokoki, ale troche pozniej, powiedziano Nam że im pozniej tym mniej dawek...

emilia1 - mam nadzieję ze ból głowy minął
ja też miewam migreny, nienawidzę jak mnie głowa boli

darka
- gratulacje dla Oskarka, zdjęcia fajne

ewa
- co do zimy to zgadzam sie z Toba, ja też lubie zime ale nie w mieście, tylko w górach, na wyjeździe, a w mieście to tylko chodniki nieodgarniete i nieposypane
a z wózkiem to juz nawet nie gadam jak brne przez te śniegi, o wjeżdzaniu po tych szynach na schodach nie wspomne 😠 😞 😞 😞

Ja miałam laktotor z TT (tzn. nadal mam ale nie używam juz) i robiłam tak - na początku kilka razy normalnie naciskalam - tzn raz za razem a potem 10 pociągniec i przerwa
i w tym czasie lecial "strumien" mlika - moj rekord 150 ml

Gosiaczek
- hehe to ja się przylączam, jak obrabujemy bank to zaczniemy budowe, zostaje jeszcze wygranie w totka ;p
skąd ja znam ten "romantyzm" ja przy lapie, moj przed tv 😜


Tilii
- domek ładny, no i własny, super

monia666- Wszystkiego Najsuperowszgo dla Wiktorii!!

rose
- a my czekamy na ostateczny kolorek oczu Patryka
jak na razie ma szare, czasem widze zielonkawy kolorek, troszkę brązu ale mało - jak na razie po Nas oczek nie ma, raczej po pradziadku, ale u mnie w rodzinie mają
różne kolory oczu także wcale sie nie zdziwie jak bedzie ten ostateczny inny niż nasz
podobno do 2 lat kolor sie ustala (wg pani doktor z kliniki okulistycznej)

Przepraszam kogo pominęlam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia1 dieta nie ma konkretnej nazwy...dopasowałam ją sama sobie i według tego z czego najmniej mi jest żal zrezygnować...

Po pierwsze jak najmniej węglowodanów ( przez pierwsze 2 tygodnie zero: chleba, makaronu itp...)
Po drugie jak najwięcej ryb + mała porcja warzyw...i zasadzie to tyle 🙂
Na śniadanie zjadłam jajka, kilka plasterków wędliny, potem przegryzłam serem żółtym, na obiad pieczarki nadziewane i brokuły i na kolację rybka...zobaczymy 😉
No i rozpoczęłam ćwiczenia " 6weidera", ale niestety udało mi się wykonać tylko pierwsze 4 pozycje, bo mała strasznie marudziła a teraz to mi się już nie chce...
Aha na głoda robię sobie ciepłą herbatkę i popijam, ale dalej jestem głodna 🤢
Uff nie wiem czy się uda...ciężko będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis poszalalam w kuchni nie mialam czasu zajrzec....i bylismy u znajomych ,spac spac spac.......papa do jutra !
aaaahhh majaa ja pisze na watku mamusie na diecie.Tez prawie juz wcale nie jjem weglowodanow, same warzywa itd. Dziewczyny rozne pomysly podsuwaja jak kiwi na czczo. Cwiczenia, porady dietetykow tych,ktore tam chodza itd. zapraszamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh i jak pomaga w twoim przypadku nie jedzenie węglowodanów ? Bo właśnie tą strategię opracowałam... 🙂
Kurde właśnie jem śniadanie...serek wiejski ze szczypiorkiem, pół świeżego ogórka i 5 plasterków sera żółtego i herbatka...ale marzy mi się świeża bułeczka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
majjja ja tez ograniczam pieczywo, zawsze tylko niedzielny poranek obfituje w świeża bagietkę i stos chrupiących cruasantów na śniadanie z pyszna kawa, resztę dnia brak pieczywa zastępuje suchym chlebkiem z Lu, coś jak wassa, smaczne chrupkie jak dla mnie świetna alternatywa. polecam.U mnie jeszcze mała je chrupie, rozpuszczają się jej buźce jak chrupki kukurydziane. Trzymam kciuki.


Co do tej dziewczynki to jestem sporo do tylu z wiadomościami, straszne już tyle dni. ostatnio słucham ich jeżdżąc samochodem w radiu- belgijskich oczywiście.

Mała nie chce spać, nakarmiłam przebrałam , dałam smoka, a ta leży krzyczy , śmieje się i nie ma ochoty na sen chyba . Ostatnio cały czas powtarza po francusku a łi ałi ałi i wszyscy się śmieją i dziwią ze jej pierwsze słowo oui -czyli tak . Brak tylko jeszcze takiego przytakującego francuskiego tonu, a ba łiiiiii 😉

spadam do kuchni poszaleć jak maja, mąż wpada na dwunasta do domku i placki ziemniaczane obiecałam ze mu zrobię, cały tydzień obiadów nie było , a nie przepraszam zrobiłam jakaś tam zapiekankę i tarte, potem jedliśmy to 4 dni

1000 stron no ładnie, wercia trzymaj sie, miłego weekendu, mnie juz pewnie do następnej soboty nie będzie, chyba ze jurto, ale jeden wielki ? . tak wiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...