Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam,

Rose uważam tak jak MajaCh dziś nic nie jest bezpieczne, to jedzenie nawet które jemy to sama chemia.... ja sama ostatnio kupiłam puzzle piankowe, przynajmniej na chwile mała może poleżeć, poobracać się na twardym i ciepłym, to też zdrowe, a cały dzień na tym nie leży ani tego nie je.... więc uważam że wszystko z rozsądkiem....

dziewczyny nie dajcie sie zwariować! ja wczoraj sama aż się popłakałam jak oglądałam we faktach ten filmik z Madzią.... gadałam z mężem i sama powiedziałam że teraz będę się bała wychodzić na spacery, tym bardziej że tu na wsi nikt po ulicach nie chodzi więc to moment, podjedzie ktoś, wyrwie dziecko i nie ma.... ale mąż zaczął po mnie krzyczeć że to jeden taki przypadek w ostatnich czasach, że mam tak nie myśleć, że jak ktoś chce porwać nasze dziecko to może to zrobić wszędzie.... nie wiem dlaczego madzie porwali, czy to było zaplanowane czy przypadkiem ale łezka się kręci w oku, jeszcze jak słyszałam co ta maleńka istotka przeżyło po urodzeniu, 2 tygodnie na OIOMie 😞 i teraz z jakimiś obcymi ludzmi jest, o ile jeszcze żyje... 🤨 ale nie możemy mysleć że nam też dzieci porwą bo bysmy oszalały... przynajmniej prawdopodobieństwo baardzo małe...

i Paulinka dziękuje za życzenia i przesyła buziaczki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Zgłasza sie następna gapa i bardzo przeprasza ☺️ ☺️ ☺️

McDa - wszystkiego (jak to ja już piszę) Najsuperowszego dla Paulinki, dużo zdrówka!!![color=purple][/color]

rose - oczywiście dla Jasia również Wszystkiego Najsuperowszego i dużo zdrówka!!![color=blue][/color]

Często myślę nad tymi puzzlami piankowymi, o tej "chemii" w nich, zwłaszcza że my wcześnie zaczeliśmy ich używac (jak miał ok 3 m-ce) z polecenia babki od rehabilitacji
No ale jakby na to nie spojrzec to chemii teraz wszedzie wokol pelno

Byliśmy wczoraj w Carrfurze kupic Pampersy z promocji i przy okazji wskoczylam na dzial ze sloiczkami itp - tam jest pelen wybór słoiczkow ze wszystkich firm, m.in.sa te musy owocowe (te o których pisała emiliaeem ze je daje )
szkoda ze ceny wyzsze niz w innych marketach

Czytam te komentarze pod artykulami o zaginieciu dziewczynki i wiadomo kazdy swoje pisze
Dziwowanie sie kto w styczniu wychodzi z dzieckiem"poznym wieczorem" - czyli ok 18 - my i kupa innych ludzi wychodzi o tej porze, do lekarza, do przychodni, nawet na spacer czasem ok 17 jedziemy, dziecko ubrane jak na Sybir i nic mu nie ma- czasem po prostu trzeba wyjsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne Wercia, ludzie szukaja winy u matki nagle...glupie gadanie to moze byc chwila. moga kobiete i na klatce zaatakowac. Ludzie obok nie chca wscibiac nosa w nieswoje sprawy i nagle wszyscy niemowy i glusi...
wiecie,ze tu jak dziecko sie zawozi na emergency do szpitala np bo ulewa,bo robi sie czerwone na twarzy to od raz policja przyjezdza i wywiad przeprowadzaja z lekarzem, rodzicami itd. sprawdzaja czy nie bylo bite..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BUZIAKI DLA JASIA I PAULINKI! ROŚNIJCIE ZDROWO!!!!!!!!!

Ja usunełam agu agu. Poblokowałam nk - tylko dla znajomych jest. Nie wiem ale wole nie kusic losu 😞
A co tych opini o matce, to ludzie mają nasrane w głowach! Rodzice przeżywają tragedię a oni piszą bzdury!!!!

Dziś ugotowałam Lence brokułową na dwa dni, ciekawe czy zje 🙂
Dziś idę na drenaż limfatyczny, biorę się za siebie bo ostatnio pofolgowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiedyś obiecałam wrzucić zdjęcie naszego domku 🙂
drzwi na razie mamy takie stare żeby się nie zniszczyły przy wykańczaniu, kolejne wrzucę jak będzie otynkowany 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/img1021jt.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2381/img1021jt.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do fotelika to też korzystamy jeszcze z nosidełka, a jak będziemy kupować to tak jak Gosiaczek, na pewno taki który będzie miał dużo gwiazdek w crash testach, na fotelikach nie ma co oszczędzać, mam znajomych co do tyłu auta wjechał im tir, auto zmasakrowane w całości, kobieta (kierowca) walczyła o życie, udało się, wyszła z tego, fotelik z dwulatkiem był z tyłu, przebił się fotelik przez przednie siedzenie i małemu nic się nie stało, nawet odarty nie był, mówię Wam, jakbyście widziały zdjęcia to byście nie uwierzyły że tak z tyłu było dziecko i przeżyło... pytaliśmy później to mówili że świeżo kupili dobry fotelik.... to podstawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...