Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
heeh to ciesz się, ja się nie mogłam doczekać aż Paulinka będzie się przekręcała na brzuszek a teraz jak się zabieram za zmianę pampersa to czasami 10 minut aż się wyszaleje 🙂 nie daje się ubrać, co się przymierzam to ona fik na brzuszek 🙂 urocze to jest ale denerwujące jak trzeba gdzieś wyjść jak jesteśmy umówione 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monia321 ja szczepiłam rotarixem na rotę i prevenarem na pneumo, no i 6 w jednym 🙂

Od nas też buziaczek dla Paulinki i Jasia !!!

McDa wspaniały domek , cóż za potencjał !

Dareczko gratulacje dla Oskarka !!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Ja dopiero co wróciłam do domu. Najpierw byłam z małą w ośrodku żeby ją osłuchali bo była jakaś w nocy niespokojna i główka miała lekko ciepłą (a że w sobotę wyjeżdzamy to chciałm bys spokojniejsza), ale wszystko ok. Wczoraj w śniegu padającym byłyslmy ze 2 godz. na spacerze i bałam się, że przesadziłam. Potem jeszcze sama byłam u lekarza więc znowu musiałam ją targać ze sobą do miasta ponad 20 km. bo mąż miał zebraniew pracy i normalnie jestem umęczona. Stwierdziłam, że ci lekarze to jak idziesz prywatnie to jeszcze ci poświęcą czas, ale jak na NFZ to byle szybciej.

Kinia ja też szczepiłam tym prevenarem. Co sądzisz o tych szczepieniach bo ile ludzi tyle słysze opinii i teraz mam jakies obawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wkleje zdjecia z dzisiaj bo od dzis go przeprowadzilam do kojca i w pokoju goscinnym bedzie w kojcu wkoncu gdzies te wszystkie jego graty beda trzymane. Jak wykapie to bede miala wiecje czasu i was poczytam i walne poemat.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/p1261613.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/7000/p1261613.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/p1261614.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3520/p1261614.jpg[/IMG][/URL]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka właśnie zasypia w łóżeczku, wykąpałam ją dzisiaj przed 19 bo musiałam jej dać kaszkę taka ze mnie gapa że zapomniałam dziecku dać mleczko o 17 ale ze mnie matka 😠 nie wiem jak to się stało ☺️

darka ale z niego ładny duży chłopak no slicznie siedzi ja za dwa tygodnie wyjeżdżam na weekend i mam nadzieję ze Lenka będzie siedziała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaś dziękuje Wszystkim za życzonka 🙂 😁
spoznione sto lat dla Paulinki - zdrówka też dużo 😆
może warto zrobic listę kiedy każde dziecko urodzone? co myślicie? ja nie spamietam na pewno, bo ja jestem taka zakręcona, że o swoim urodzinach jestem w stanie zapomnbieć ☺️ 🤢 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek co to byl za nudy film/??

rose ja nie dosladzma mu nic on nie pije zandych kaszek bo nie moze jedynie bebilon pepti ktore wiadomo jest bez samku a teraz w dodatku 2 razy dziennie furagin do mleka czyli podwojnie gorzkie a jabluszka juz mu nie gotuje. W miesiac kg przybral to nie jest tak duzo jeszcze. On ma od poczatku taka dendencje bo w szpitalu po urodzeniu waga mu tylko w 2 dobie spadla o 20g i jak wychodzilismy po 4 dniach mial 2570g a urodzil sie 2450

Ja tez mam haslo do aguagu wysle kazdje po kolei na priva

McDa87 super domek, to jest w gorach?moja kuzynka tez taki wybudowala na wspole z rodzicami tzn jej rodzice tma sie przeprowadzaja z blokow z malej gminy na kompletne zadupie w gorach a ona tma bedzie jezdzic na weekendy z rodzina. Tylko pozazdroscic takiego domku

tilii12345 a ja dostalam dwa razy ale nic sie nie stalo

Ja sie az tak nie dalam zwariowac tez mieszkam na wsi ale nie wychodze zmalym nawet po godz 16 o tje porze roku a jak juz musze to tylko pomiedzy sasiadow i to szybko szybko by maly nie zmarzl mimo ubrania jak na Sybir

ale ze mnie tez gapa wszystkie najl dla Jaska i Paulinki pol roku to juz kawla czasu

Moj dzis padl jak muszka ledwo mu sie odbilo po popoludniu pelnym wrazen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
super dzieciaczki siedzą 🙂 gratulacje!

ja cały dzień patrze n foteliki, i już mi się dwoi i troi - chyba maxi cosi kupimy ale najpierw muszę zobaczyć go w sklepie.

McDa zawsze marzyłam o takim domku, przyjadę Cię kiedyś odwiedzić 🙂

rose a próbowałaś ściagnąć pokarm i gdzieś wyskoczyć? Ja bym na głowe dostała.

My mamy teraz opiekunkę, przychodzi do Lenki na 2-3h, a ja wtedy mogę gdzieś wyjść czy coś załatwić bo już byłam bliska depresji 😞

Po drenażu super, lubie jak ktoś coś przy mnie robi 🤪

Idę sobie zrobić herbatkę z mlekiem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
darka film nie był nudny tylko ja już o 22 robię sie mega senna a film się skończył o 22.30 😉 byłam na Sherlock Holmes: Gra cieni i nawet spoko oprócz tych akcji w zwolnionym tępię niczym z Matrixa 😠 Miałam do wyboru ten film albo Kobieta z tatuażem no ale na ten idę z mężem.
A co najśmieszniejsze dziwnie sie czułam w kinie było tak głośno 😜 jej ponad pół roku jak nie byłam w kinie czas to nadrobić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit nie ma to jak dobre samopoczucie, u nas jest tak jak ja wychodzę co niestety rzadko się zdarza to z małą zostaje mąż albo siostra (jak mąż w pracy), a jak mąż wychodzi to ja zostaję z małą (niestety on wychodzi częściej), ale już siostrę poprosiłam żeby została z Lenką bo my do kina chcemy iść, no i oczywiście marzy mi sie isć na dyskotekę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek A nie marudziła? Pyrka by mi rękę odgryzła jak jest głodna 😉 Nie ma szans przegapić karmienia

Tedit Rozumiem Cię. Ja niecierpliwie czekam do każdego weekendu bo przyjeżdża moja mama. Zajmuje się dziećmi i obiad zrobi i pranie… Kocham weekendy 😉 😉 😉

Darka, Tedit Ta regulacja oparcia jest naprawdę fajna. Jeśli możecie to kupcie taki fotelik. Przydaje się, ale nie liczcie na to ze do 25 kg będzie używany – nie ma szans. Góra do 3-4 lat bo potem jest problem jak włożyć dziecko do takiego wysokiego fotelika a samo nie może się wdrapać – bo za wysoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tedit26 z tym odciaganiem jest problem, bo mi do laktatora nic nie idzie 😞 ściągam i nic. mój laktotorek Jaś musi zadziałać 😉 😜
powiedzcie mi na tej stronie można wysyłać wiadomości na priv bo ja nie mam fb ani nk, chyba że założe na potrzeby forum ,ale jestem leń i nie chce mi się 😮 🙃 mogłam nie likwidować nk, ale te durne zaproszenia mnie denerwowały i ciach 🤨 😉
co do fotelika, to też będę się sugerować crash testami, na pewno nie będzie tanio, ale to inwestycja w bezpieczeństwo dziecka.
McDa fajny domek, ale ja to jestem przyzwyczajona do mieszkania, mniej sprzątania 😉
Darka podaj link to łóżeczka (kojca) czegos takiego szukam, bo odkąd moje dziecko siedzi i się czołga jak żołnierz na poligonie, to przyda się amortyzacja 🙃 ☺️
pózniej się odezwę, bo Johny spał,ale chyba już za długo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rose Do laktatora trzeba mieć cierpliwość. Mi na początku tez nie szło, ale po kilku razach jest ok. Teraz jak jestem w szkole i kilka godzin nie ściągam to też jest problem. Czasem muszę dłuuuugo czekać aż zacznie lecieć...
co do wiadomości -> musisz wejść na osobę do której chcesz napisać i na profilu są 4 zakładki, jedna z nich to "napisz do mnie"


Tedit Fajnie macie... Mój mąż też teraz baluje, ale na budowie hehe, zachciało się domu to teraz niech robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-materac-moskitiera-gratis-i2055538144.html rose vja mam taki fakt cena niby 62 zl ale po licho taka droga wysylka nio ale lozeczko za 112 zl to i tak malo i jest fajne bo ma kolka blokowane troche jest problem z zlozeniem go ale to pewnie wina ze nie mam wprawy. Materac tam jest taki dziwny ale ja pod spodme mam koc i na to ten materac przynajmniej mozna latwo potem wytrzec jak maly uleje albo jak mu leci silna oszczedze na jednym praniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chciałam zamieścić link z crash testami i usuneło mi wiadomośc, bo jestem nowym użytkownikiem - baty się należa dla admina 😮 🤔
To łóżeczko co ma Gosiaczek - fajne, Twoje Darka też ale cena za wysyłkę odstrasza.
Tili, to chyba jakaś bariera psychiczna, bo niby idzie ale 20ml na godzinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...