Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam!

Wczoraj już nie zajrzałam, bo mieliśmy gości a wieczorem oglądałam z mężem piękny film - Kwiat Pustyni, popłakałam się jak nie wiem 🤨

Nocka ok, wstałyśmy o 7:30. Ja z zawalonym nochalem, ciężko było oddychać. Lenka też "smarka" fridą 🤢

My już po spacerku, chatka coś tam ogarnięta. Obiad z wczoraj - leczo!
Wczoraj upiekłam chleb, rewelacja! Lenka tak jadła, że szok. Chyba już nie będę kupowała ze sklepu.


wercia no to teraz będzie Ci lżej...nigdy więcej zmywania garów!!!!!!1 🤪

emiliaeem no to chyba zrezygnuję z tego blondu. Ale moze rozjaśnie je, bo podoba mi się kolor Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.
Hehe dobre masz te teksty Kochana! "Syn Romana" 😁

agapurka też tak miałam przez pewnien czas, ale potem przeszło. Brakuje Ci odskoczni... 🤪

Dzięki za radę, chyba z nią pogadam na poważnie. Jak nie wyjdzie to trudno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂

Edytka pomyśl o wściekłym rudym 🙃 Do Twojej karnacji idealnie pasuje 🙂
A co do filmu- to o somalijskiej dziewczynie, tak? Ja niedawno polecałam Wam tą książkę 🙂 Pierwsza i druga część wzruszająca 🙂 Także polecam nadal!
A obecnie czytam książkę pt.,,Skrzywdzona" o ośmioletniej dziewczynce gwałconej przez ojca! Horror oparty na prawdziwej historii 😮 Przeczytajcie sobie.

Dzisiaj umierałam na ból migrenowy 🥴 Aż wymiotować mi się chciało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane

My już w domku 🙂 masakryczne 600 km za nami, tzn nie było tak źle, młody był bardzo grzeczny, gadał sobie , chichrał do nitki wystającej z pieluchy tetrowej 🙂 młody zapoznał się z kotami i pieskami, bigał po posesji po 4h na dzień, a potem drugie tyle spał, operacje nam przenieśli z głupia franc ;/ urlopy pobrane ,wszystko zaplanowane, a tu klops dopiero 25 września idziemy do szpitala 🤢 urlop pani docent ...

nie doczytałam za wiele ostatnie 5 dni nie miałam netu, bo się wykrzaczał tak, że mnie krew zalewała 😠

Edytko doczytałam o kolorze włosów, nie rób blond!! Tobie tak dobrze w ciemnych jest, pokombinuj jak mówi Emiliaeem coś z rudym 🙂 a jak chcesz przyhardkorzyć to czemu nie walniesz np czystego fioletu na końcówki ? opcji jest mnóstwo ja się bawiłam czystą czerwienią jak do tej pory 🙂


Agapurka coś specjalnie dla Ciebie gwoli ważenia 😉 tak to się robi 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/99/22993429.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7273/22993429.jpg[/IMG][/URL]



Wercia u nas się sprawdza "W5" to chyba z Lidla seria 🙂

Wercia apropo "żartów"- ja jak z malutką Ewką jechałyśmy autobusem, moja przyjaciółka (rudowłosa zresztą) wzieła Ewkę na kolana (jasny blond od zawsze)a kobitka obok dawaj w gadkę "oh jaka podobna do mamusi! taka śliczna!" i dawaj na Rudą patrzy, ja nic nie mówie , z poważną miną kiwam głową 🙂 takie akcje częste, już nawet nie komentuję 😉 u mnie blond był u dziadków i oczy też ma po starszych także trudno 🙂 zawsze zresztą geny co drugie pokolenie lubią się wybić mocniej 🙂 wnuki będą do Was podobne :P

zmykam kąpać młodego bo się zasiedziałam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia witaj 🙂 super że wakacje się udały-czekamy na jakieś fotki!! 🙂 no i fajnie że Maksik ładnie wysiedział trasę 🙂 a z tą operacją to niepoważni 😞 szkoda, bo szybciej mielibyście to za sobą, no i całe plany szlag trafił!


ja jakoś padam 😞 siedzę w książkach i chcę coś przygotowywać do szkoły a nie wiem co 😞 nie wiem jakie klasy będę uczyła, dopiero w piątek pewnie się dowiem 😞no i jeszcze do tego wszystkiego coraz gorzej z moim ulubionym wujkiem (bliźniakiem taty) 🤨leży w szpitalu drugi tydzień bo woda mu się zatrzymała w organiźmie i strasznie spuchnięty był no i nie wiadomo o co chodzi, cały czas jest do pompy podpięty żeby ściągała wodę bo organizm sobie nie radzi 😞 no i problem jest w tym że już prawie się nie rusza, problem ma wstać do wc, bo duużo waży, będzie pewnie do 200 dochodzić, ale nie wie ile bo w szpitalu nie ma wago co by zważyła, wszystkie do 150, koszmar! a do tego babcia się załamała, ma 80 lat i boi się że nie da rady sama przy nim, jak będzie musiała się nim opiekować, lekarz jej powiedział dziś że ma go dać do jakiegoś domu, typu hospicjum;( ale mamy nadzieję że ona to źle zrozumiała, jutro tam jedzie mama się coś dowiedzieć, mam nadzieję że babcia nie dosłyszała albo źle zrozumiała, ale wujek sam (zawsze najbardziej wesoły w całej rodzinie i z uśmiechem) teraz jest jakiś smutny, jak nie on, chyba stracił nadzieję 😞 no i ja codziennie nie mogę zasnąć tylko o nim myślę;( a babcia drugiego syna pochowała 3 miesiące temu, teraz kolejny w szpitalu;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem
Postaram sie jutro naskrobac conieco do kazdej z Was a teraz napisze tak ogolnie

Patryk spi od jakis 2 h a ja zasiadlam na neta i oczywiscie Allegro jak zwykle i grzebanie za ciuszkami dla Rozbojnika
Kupilam dla siebie niedawno kolejna palete cieni - ale sa srednie - co sie dziwic 77 kolorow za nieco ponad 30 zl, to juz wole firme ruby rose 🙃

Dzisiejszy dzien nie byl za ciekawy, Patryk zaliczyl glebe o brzeg szafki na tv - ma kreche wzdluz linii brwi i guza na czole - no i oczywiscie wyl i zanosil sie od placzu porzadnie

W ogole ostatnio sie jakos przestawil i jest niemozliwy do poludnia i po poludniu a pod wieczor zachowanie "aniolkowate"
W mieszkaniu mamy tak jak i Wy - powyciagane co sie tylko da - niedawno wywalil woreczek wykalaczek itd 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Nie chcial zasnac - a ja tylko na to czekalam zeby sterte garow pomyc - oczywiscie nie zasnal wiec rozwalal wszystko w kuchni a ja jakos mylam naczynia na jego obiad chociaz.
Potem przyszla moja Mum to dala mu chociaz obiad a ja moglam gary myc
Ale zeby nie bylo to tak sie zesral ze przemoklo cale ubranie i teraz sie kisza zamoczone kupale czekajac na jutrzejsze pranie
W koncu zasnal po 14 a wstal przed 17 wiec potem obiad dla nas i na spacer
No i nie mialam znowu kiedy i jak odkurzyc - jak nie spi to nie moge bo wyje poki nie przekrzyczy odkurzacza no i uczepiony mnie jak kleszcz a jak spi tez nie i tyle 😮

A teraz optymistyczna mysl 🙃
Tak sobie pomyslalam ze jak w koncu bedzie zmywarka to uczczę jej zakup pomalowaniem paznokci 🙃 🙃 🙃 w koncu lakier nie bedzie mi sie zdzieral od druciaka 🤪 🤪 🤪 🤪

Dobranoc 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercia obowiązkowo lakier 🙂 ! a pytałaś kiedyś o tabletki d zmywarki, teraz mi się przypomniało że nie napisałam, używamy somat, płyn i sól też z tej firmy, myje wszystko super! i nie spłukuję naczyń przed włożeniem, jest tak jak zjemy, a po myciu nie ma śladu resztek jedzenia, filtr czyściutki 🙂 no i nie chcę Cie martwić, ale ja mimo że mam zmywarkę, zawsze mam furę garów 😞 ale mamy małą (45) z powodu braku miejsca, więc garnki wszystkie myję ręcznie, tylko naczynia i sztućce do zmywarki idą, ale w nowym domku już jest zamontowana 60, także mam nadzieję że problem się skończy 🙂

no i nie wiem co moją małą ugryzło, ale od 2 dni jest nie do zniesienia, co chwilę płacze, jak sie tylko jej coś nie podoba, albo nie pozwolę jej na coś to parenaście minut płaczu, nawet wrzasku! i ciągle chodzi i marudzi, nic jej się nie podoba 😞 i teraz w łóżeczku się ciągle wierci, raz na brzuchu, raz na plecach, już stała 1 i musiałam ją położyć, a gdzie do rana;(
a jutro szczepienie, aż się boję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Już nie miałam wczoraj siły do Was napisać 🤢 Po południu wybrałyśmy się do mojej mamy a że Lenka spała tylko godzinę na cały dzień to od 17 była strasznie marudna o 19.30 już słodko spała 😉

Kiniek witaj super że wyjazd udany i podróż minęła spokojnie a co do operacji sazkoda gadać dla mnie babka nie poważna przecież mogła sobie urlop zaplanować i operacje by wtedy poukładali 🥴

McDa przykro mi z powodu wujka nie zamartwiaj się 😘 Choróbska są straszne i ze człowiek musi tyle cierpieć 🥴 co do Paulinki może dziąsełka jej dokuczają i w ten sposób reaguje a przy okazji sprawdza mamusię czy uda jej się cos wymusić 😉

wercia ja tak McDa mam 45 wiec i tak muszę co nieco zmywać wiec paznokcie u rąk maluję bezbarwnym 🤢

A ja dzisiaj po południu wybieram się do koleżanki ma synka chyba 4 albo 6 miesięcy starszego od Lenki no i podobno w ciąży z drugim 😉

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


Nie zaglądałam kilka dni więc nie odniosę się do każdej z osobna wybaczcie ☺️ ale zaległości nadrobiłam 😉 Dzis nie poszłam do pracy bo Natalia drugi dzień gorączkuje i strasznie marudna na 12,15 idę do lekarza . Nie wiem czy to na zęby czy chora 🤔

    gosiaczek śliczne filmiki 😉

      McDa dasz rade najgorszy w pracy pierwszy tydz 😉 ja już 4 miesiąc pracuje zobacz jak zleciało 🤪

Buziaczki dla wszystkich dzieciaczków i gratuluje postępów w chodzeniu , mówieniu itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Ja na chwile bo czas znowu mnie goni

Patryk dzis sobie przysnal i obudzil sie niedawno wiec zdarzylam pranie nastawic i zupy i troche ogarnac drobiazagow

Teraz zjadl i slysze ze kupala chyba cisnie

A co do zmywarki to my tez 45 z braku miejsca - a ten kiermasz w naszej kuchni tramwaju jaki musielismy zrobic przestawiajac szafki jest niezly - jak na jarmarku wyglada 🙃 🙃 🙃
Wiem wiem juz nawet nad tym myslalam ze i tak do pomycia w rekach zostanie pewnie zawsze cos, plus zastawa Patryka bo nie chce ja az w takiej chemii myc tylko w "eko" Domolu z Rossmana

Nic zmykam, postaram sie dzis napisac do kazdej z Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Emilciu mój Olek gorączkował w niedzielę i poniedziałek, temp.pod 39 stopni 🤨 Wczoraj już w porządku, zębów nowych brak, apetyt wrócił, nie wiem o co kaman??? 🤔

McDa trzymam kciuki za szczepienie 😉 My mamy jutro... ☺️ A w dodatku przyjeżdża brat męża na budowę,więc obaj będą działać, a ja z Olkiem sama do lekarza 😮 Nie wiem jak jak Go utrzymam? ☺️

Wercia szaleństwo 🤪 😉 Jakieś żarówiaste sobie czaśnij 😎 Ja obecnie mam wściekły róż 🙃 Jak czcić to czcić babską wygodę 😉

Kinia zainspirowałaś mnie zdjęciem 🙂 Chyba zaczynam walkę z wagą 😁

Miłego dzionka 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo

mi się przeciągnęło w pracy i mała zasnęła dopiero w aucie jak ją odebrałam od brata o 11.30;( a na 12.40 do szczepienia, boję się że ją będę musiała budzić i będzie marudna;( to będzie wtedy jeszcze większy wrzask;( no i znów jeszcze bardziej się zaczęłam stresować jak byłam w szkole i zobaczyłam ten szum przed rozpoczęciem roku;( a planu nadal brak, ciągle układają i kombinują;( a już bym chciała wiedzieć 😞 kolega mi tylko pracownię pokazał, bo mam też tam mieć zajęcia, no i muszę wiedzieć gdzie się wszystko uruchamia 🙂 i przeraża mnie to coraz bardziej;(

Emilia już 4 miesiące, jak ten czas leci, masakra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja a co to za brak humoru czyżby to tylko wina brzydkiej pogody? u mnie rano było pochmurno ale już się przejaśniło i świeci słoneczko 🙂 Trochę dla Ciebie na poprawę humoru 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/sloneczko.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7358/sloneczko.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

emilia
oj mam nadzieję że to nic poważnego zdrówka dla Natalki 😘

Lenka już od 45 minut śpi a ja umyłam okno w kuchni i okno balkonowe jutro reszta 🙃

McDa zanim się obejrzysz i tobie zleci 4 miesiące w pracy i będziesz sie śmiała z tego jak się stresowałaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka no to zdrówka Fifiemu!!

McDa ale już po wszystkim, mała już nie pamięta napewno 🙂

Wercia ale gapa jestem - gratulacje zmywary 😁 nawykniesz tak szybko,że potem mycie choćby widelca będzie wielkim wysiłkiem - przynajmniej mnie to tak rozpiszcza ☺️

Ja dziś pitraszę rosół na 3 gatunkach mięsiwa i warzywach z poletka mamy 😁 do tego zrobię leczo do pomrożenia na czas szpitalny,a tak schabowe skromnie i trzeba wyjeść 3 kg fasolki bo narwałam z rozmachem 😮

a tu ze świeższych fotek wyjazdowych maluch i jego nowe hobby - wspinaczka 😎

http://img685.imageshack.us/img685/6576/dsc03260iq.jpg

http://img585.imageshack.us/img585/4513/dsc03323w.jpg

doczytuje wstecz...

Emilia to zdrówka malutkiej, napisz co lekarz powiedział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my po wizycie u lekarza . Okazało się ,że to powikłania po szczepieniu na odrę. Uprzedzała mnie ,że na 6-12 dobę może pojawić się gorączka i nawet jakaś wysypka .Na dodatek wychodzą jej zęby u góry i na dole tak jak mówiłam wszystkie naraz, to powoduje osłabienie organizmu 😞 Oby tylko nie było gorzej bo mówiła ,że zależny od odporności i jak będzie słaba to może iść na oskrzela 😮 Natalia dziś taka marudna chodź jak dałam nurofen rano o 7 to do tej pory gorączki brak 🙂 Cały czas na rękach i płacz 😞 była taka śpiąca i zmęczona, a spać nie chciała i obaliła się o własne nogi i przegryzła sobie wargę polała się krew 🤢 chyba ją nie bolało bo głośniej płakać nie zaczęła 😉 Wyszłam z nią na dwór i w końcu zasnęła , teraz śpi w łóżeczku i mach chwile dla siebie 🙂 Mam opiekę do niedzieli 🙂


kinga ale Maks ma piękne oczka . Natalia tez tak wchodzi na wersalkę i już kilka razy nogę zadarła, a głowa w bok i spadła . Krzyk nieziemski był, kilka razy jej się udało wejść ale muszę pilnować bo niby wie że nogami trzeba zejść, ale przechyla się nieraz na bok i głowa w dół 🥴 😁


Maja a u mnie upał 😎 😎 😎 😎proszę troszkę słoneczka 😉


McDa masz już to za sobą 😉 i ładna waga Paulinki gratuluję 🙂 u Natalki równe 9 kg 🙂 następne szczepienie w grudniu 🙂


aguparka no to walczymy z temperatura obie, tylko u mnie już była trzydniówka 😉


emiliaeem no to na pewno Oli gorączkował na zęby 🙂 Oj co my musimy przejść z tymi zębami 😁 😁 a i tak na starość wypadną 😁 😁


gosiaczek no to się nasprzątałaś z rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadrabiam troszkę ☺️

Patryk spi, dzisiaj jak na razie jest w miare grzeczny...

Zrobilam porzadek na polce w kuchni i wywalilam pare rzeczy - ostatnio jakos mam manię sprzatania po katach i wywalania niepotrzebnych rupieci

Co do zmywarki to właśnie sie szykuje na mycie rowniez w rekach bo tak jak pisalam bedzie 45-tka takze wszystko nie wejdzie ale lepsze to niz mycie garow godzinami
Naloze na lakier utwardzacz 😜


Aha i co goraczki po szczepieniach widze ze po tym rodzaju szczepien nasze dzieci podostawaly - Patryk tez mial jakos niecaly tydzien po szczepieniu - po poludniu dostal niewielkiej goraczki
- spadla od razu po Nurofenie, potem na drugi dzien rano - po Nurofenie spadla i juz nie wrocila
Co to za swinstwo nasze dzieci dostaly
🤢


McDa
- PAtryk tak sie zachowywal wczoraj, ostatnio tez bywa marudny i wrzeszczy o byle co
zauwazylam tez ze sie mu przestawilo i do poludnia i po jest marudny a potem udaje aniolka
duzo zdrowia dla Wujka
a co do pracy to na pewno szybko przywykniesz, poczatki sa jak to mowia zawsze trudne
gratulujemy wymiarow, a co do ryku na szczepieniu - no coz taki etap u naszych dzieci, u Nas tez wrzask byl juz od momentu jak PAni doktor zaczela go badac przed szczepieniem



Kiniek - super ze wyjazd sie udal 🙂
zdjecia superek, a warzywek eko jak zwykle zazdroszcze, na pewno rosol wyjdzie super, hehe schabowe skromneeee

emilia1 - duzo zdrowka dla Natalki

MajaCh - oby humor sie poprawil, przesylamy pozytywne fluidy!!!!!

emiliaeem
- oby juz goraczka nie meczyla Olusia,
a co do czczenia wygodny z racji zmywarki to maz tez bedzie czcil bo juz pewnie wcale myc garow nie bedzie 🙃

Gosiaczek - wlasnie mi przypomnialas ze u mnie okna strasznieeeee brudne, musze umyc a potem na swieta dopiero bo teraz przy dziecku juz tak nie pucuje co chwile


agapurka - zdrowka dla Filipka,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam z Olciem na spacerku,ale coś mnie gnie do spania ☺️ Nie wiem czy to nie przesilenie... A raczej deprecha przedjesienna 😮

Emilciu u Natalki większe prawdopodobieństwo,że wypadną na starość,ale jak mój Olek nie przestanie łąjdaczyć, koledzy pozbędą się ich wcześniej 😁

McDa jak ja Wam zazdroszczę tej wagi Paulinki... ☺️
Mój mały ma ok.90-ciu cm i 13 kg... Jest dużym chłopcem i ciężko Go dźwigać 😞



A tu do wycia się zbiera 😁


Kinia widzę,że Maksik też preferuje chusteczki do jedzenia 😁 Nasze wychodzą w trybie ekspresowym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem jak zacznie chodzić to waga poleci..Paula od lutego przybrała 800 g tylko, ale duża się zaczęła ruszać, choć jeszcze nie chodzi, za rękę śmiga coraz bardziej i zauwazyłam że wydaje się chudsza 🙂 a Olek fajnie wygląda, chyba musi być wysoki 🙂 my jesteśmy na 90 centylu ze wzrostem i 20 z wagą 🙂 no i mina zabójcza 🙂

Kinia skąd znam to wdrapywanie się na sofę, paulinka opanowala do perfekcji ale trzeba ją pilnowac, bo lubi przy tym spadac 🥴 no i te oczka Maksika, piękne!

kimnęłam się z Paulą, od razu lepiej 🙂znow będę mogła do nocy przysiedzieć z książkami 🙂 ale nie wiem czy mąż mi pozwoli bo dzis 3 rocznica ślubu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

A ja po wizycie u koleżanki dobrze myślałam ma 1,5 rocznego synka i jest w 6 miesiącu ciąży i ma być chłopak. Lenka ładnie bawiła się z Wiktorkiem że w szoku byłam z żadną dziewczynką tak się nie bawiła do tej pory jak z nim 😉

Dziewczyna zdrówka dla dzieciaczków 😘 😘 😘

Kiniek super fotki moja też już tak kombinuje z wdrapywaniem się 🤢

emiliaeem
ach ten twój przystojniak do schrupania a wagą się nie przejmuj jak zacznie biegać to nie bedzie już przybierał Lenka ma 81cm i na pewno waży 10kg 😉

McDa mogę Ci napisać tak że Lenka po tym szczepieniu nie miała żadnych objawów przeszła gładko i Paulince tego życzę 😘

wercia a jutro jeszcze muszę okno w sypialni i u Lenki umyć 😜 bo na parterze szybko się brudzą 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mała zasnęla 🙂

nawet mi o oknach nie mówcie, jak mam myć tu okna to mnie cholera bierze, wiecie takie stare co strach dotknąć żeby szyba nie wyleciała, podwójne i dzielone na 3, a środkowy jeszcze na pół 🙂 nie wiem czy będę je jeszcze myła, ciągle mam nadzieję że jak najszybciej się stąd wyprowadzimy 🙂 tam się fajnie myje okna, choć ich baaardzo dużo 😞

idę bo mąż czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...