Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
tedit co do nieprzyjemnego zapachu to nie wiem jak Cię to martwi to zadzwoń do pediatry 🙂 a jeslii chodzi o dwa kroczki u mnie też tak było na drugi dzień już nie chciaiła a potem znowu zrobiła dwa kroczki i nic aż wreszcie się doczekałam a teraz nie mam chwili wytchnienia 😜 wiec gratuluję Lence z dnia na dzień zacznie chodzić 😉

McDa a gdzie ten artykuł?

Ja już posprzątałam kuchnie i WC a głowa nadal boli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!!

Zyjemy
Patryk spi wiec w koncu moge nadrobic zaleglosci

U Nas jak zwykle upal i duchota i tylko czytam jakie juz sa tutaj mega stezenia zanieczyszczen



Ostatnio zrobil sie z niego mega Rozbojnik - w calym mieszkaniu wyciaga co sie tylko da a ja tylko łażę i nakazuje i zakazuje 🙃
Rozwazam zrobienie bramki do kuchni bo tam tez niezle lobuzowanie wystepuje
Dzis wywalil paczke wykalaczek na poglode wiec sobie pozbieralam - hehe 🙃


Co do mojego okresu to dostalam wczoraj - a bylam juz jak tykajaca bomba - dzis leje sie ze mnie jak za przeproszeniem z krowy
Zastanawiam sie nad zakupem Hydrominium ( teraz to ciagle reklamuja) - strasznie lapie wode przed okresem, zawsze pare kg wiecej i wygladam jak balon
Jesli ktoras z Was uzywala to dajcie znac czy sa efekty, czytalam na necie opinie no i sa rozne - wiadomo na kazdego inaczej to dziala


Co do zabkow to u Nas juz 4 -ki przebite wszystkie - ale bardzo długo mial megaaa buły na dziąsłach


Piszecie o zloszczeniu sie dzieci - to chyba kolejny etap rozwoju bo u Nas to samo, zlosci sie, denerwuje, jak czekos nie chce to odepchnie albo rzuci na kilometr
Jak czegos nie dostanie albo nie wymusi to mega beczenie sie zaczyna

Co do szczepien - to u Nas po ostatnim + pnumokoki - wystapila niewielka goraczka - w sumie 1 dobe


Gosiaczek - oby z oczkiem bylo wszystko ok, fakt u takich malych dzieci to czesto pada haslo - za pol roku sprawdzimy
My mamy wizyte w pazdzierniku w klinice i beda badac czy ma te minusy w koncu czy nie - bo ost wyszly mu minusy a podobno u takich malych dzieci byc
ich nie powinno ale tez pomylka mogla byc
przed wizyta musze isc po recepte na krople i kropic 5 dni - juz to sobie wyobrazam
super że byliscie z mezem w kinie - my jeszcze po urodzeniu Patryka nie bylismy - ale w sumie mnie nie ciagnie...

tedit - witaj z powrotem, super ze wyjazd sie udal i pogoda dopisala
a zakupowo sie super obłowiliscie
super zdjęcia, Lenka ma ciemne wlosy po Tobie? hehe a ja ciemna a Patryk prawie blondasek
teraz widze ze maz Twoj tez ma ciemne wlosy

McDa
- bardzo ładne drzwi
pochwal sie jakie firanki Ci sie spodobaly
tutaj na slasku kiedys byla mega mania jesli chodzi o okna, fakt ze sie brudzi ale ja nie myje az tak duzo z 5 razy w roku a niektorzy przedtem co tydzien myli
tylko ja mam manie ze zawsze po myciu zakladam inna firanke zeby "odmienic" chociaz wystroj mieszkania
czekamy na artykul o mleku


emiliaeem - mamy bardzooo podobne drzwi wewnetrze - tylko jasniejsze i tansza wersje z Obi - ale naszych bym nie polecila, jak tylko sezon
grzewczy sie konczy to pecznieja i ciezko je zamykac


emilia1 - super ze Natalka byla taka dzielna przy szczepieniu i ze powiklan nie bylo
brawo za picie slomka

MajaCh -
super filmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny straszycie, już się boję co będzie jak Paulinka zacznie chodzić 🙂 a przyznam się że jej coraz lepiej idzie, dziś przeszła sama prawie cały pokój! ale potem bam 🙂 i chciałam żeby szła jeszcze to już po 2 kroczki i koniec 🙂

Wercia zastanawiałam się między makaronami a czymś takim http://allegro.pl/firana-roletkowa-z-organzy-10-kol-firanka-roleta-i2573223632.html tylko bez tych kokardek i na równo zwijane, jak rolety 🙂 i chyba te rolety jednak, musze znaleźć jakiś ładny materiał i zapytać znajomej krawcowej czy mi uszyje 🙂 wcześniej jeszcze brałam takie pod uwagę http://allegro.pl/firany-panele-ekrany-firanki-ogrom-wzorow-makarony-i2554236902.html ale zrezygnowałam 🙂
no i super że dostałaś w końcu okres!



dziewczyny jak sobie pomyślę że za tydzień idę do pracy, jeszcze do nowej to mnie na samą myśl brzuch boli 🥴 a jeszcze nie mam nic na lekcje przygotowane 😞 jeszcze nawet nie wiem jakie dostanę przedmioty i ile godzin 😞 masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Po południu mimo bólu głowy poszłam z Lenką na plac zabaw ten fajny na piance pieszo jest 40min. ale dzisiaj pojechałam autobusem, duchota straszna i cały czas latałam za Lenką wiec wymęczyła mnie jeszcze dodatkowo ale mąż po nas podjechał po pracy 😉

McDa ładne te firanki 🙂 te rolety też mi sie podobają sama myślę może coś zmienię, już wcześniej pisałam że w kuchni chcę zamontować roletę rzymską bo narazie nic nie mam 😜 Co do chodzenia to nie straszymy 😉 tylko nalatać się trzeba no i uważać żeby krzywdy sobie dziecko nie zrobiło, dzisiaj na placu to szła tam gdzie nie powinnam i chodziłam za nią jak cień 😁 Co do pracy nie zazdroszczę choć juz sama bym poszła bo czasem ta rutyna mnie dobija ale z drugiej strony cieszę się że mogę być z Lenką i ze mam projekty za które mam kaskę 🙂

Padam ze zmęczenia ale Lenka śpi już od 20.30 ja już wykąpana popijam malibu i pewnie za jakąś godzinkę wysiądą mi baterie 😜

Maja to super że muza się Zuzi podobała 🙂 Lence to mąż puścił tak przypadkiem a tu taka super reakcja była 😁 wercia jak Patryk zareagował 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
nocka trochę lepsza bo o 3 pobudka i musiałam jej dać jeść bo tak płakała, potem o 5.30 zabrałam do nas i spaliśmy do 8.40 🙂 ale głowa mnie strasznie boli 😞

teraz zawiozłam małą do mojej mamy i idę na budowę trochę posprzątać znowu a potem się muszę zabrać za przygotowanie rozkładów zajęć do szkoły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Nocka taka sobie woda o 24 potem oszukane mleczko po 3 i mleczko o 7 wstała o 8 🙂 Ja nie wyspana głowa mi pęka już drugi dzień więc witaj w klubie McDa oby nam szybko przeszło 😉

Mieszkanko wysprzątane, zraz kładę Lenkę spać a jak wstanie idziemy na zakupy bo lodówka pustkami świeci 😉

Miłej soboty 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj pusto 🙂

My wróciliśmy jakąś godzinkę temu Lenka zasnęła, zakupy w Carrefourze zrobione jest co jeść 😁 Byliśmy z nią na placu zabaw i w galerii handlowej tam też jest plac zabaw 🙂 mąż z nią został a ja weszłam tylko do dwóch sklepów no i nie obyło się bez wydania kaski ☺️ a na tym placu na powietrzu spotkałam koleżankę z dawnej pracy i tak się zagadałam że torbę od wózka zostawiłam na placu na szczęście mąż się wrócił i była 😜

a tu parę fotek reszta na aguagu 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/img0130nw.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5716/img0130nw.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/img0140wr.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9548/img0140wr.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu w Galerii handlowej sa takie dinozaury Lence się podobają wiec za rok do Bałtowa jedziemy 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/img0124qs.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9453/img0124qs.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Gosiaczek sliczne zdjecia 🙂 i pogoda jeszcze jest 🙂
rzeczywiscie pusto tu......my dzis wyspacerowani, Zuzia pchala paluchy do sokow, herbaty wszedzie, do szklanki rece wklada......i dyskutuje a jaaaak
My jutro jedziemy na piknik lotniczy moj maz ma zajoba napunkcie samolotow wiec bardzo sie cieszy.Musi byc fajnie bo bilety byly drogie 😠 a malutka dzis tak umeczona,ze przytulala sie do mnie i juz zasypiala.Ja dzis odespalam Zuzie maz wykapal,nakarmil,przebral i wybawil i jeszcze z dziadkami przez skype porozmawiali,a ja spalam i spalam,a teraz taka rozbita jestem....mam nadzieje,ze Zuzia ten nocy nie bedzie sie tak czesto budzic .....
dobranoc mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek super zdjęcia i fajnie że wypad się udał, Lenka się uczy od mamusi jak się zakupy robi i poczekaj aż dorośnie 🙂

Maja to się mąż stara, w nagrodę dostanie piknik lotniczy 🙂 ja bym musiała mojego na formułe 1 zabrać albo na jakieś pokazy super aut to by był szczęśliwy 🙂

Paulinka zasnęła znów przy mnie, nie wiem dlaczego ale już się zabawiała w łóżeczku sama jak wychodziłam i kładła się spać a teraz znów strasznie płacze jak wychodzę i czasami już prawie przy tym płaczu śpi na stojąco, położę ją, oczka zamknięte, śpi ładnie, wychodzę i znów staje i ryk 😞 mam najdzieję że to przejściowe 😞 bo bardzo mi zależy żeby sama zasypiała jak wrócę do pracy 🙂

dobrej nocki! przespanej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jakby się Wam nudziło 🙂

ulubione zabawy Paulinki 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=kvGA-qWyn6U
http://www.youtube.com/watch?v=rzV5ofdSghg pakować do jeździka i wyciągać potrafi z 15 minut i ciągle się temu cieszy 🙂

a tutaj dzwoni do tatusia 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=V1O8olYdiK0

no i najlepszy 🙂 jak się denerwuje i sama nie wie na co 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=tfZo5TT7Qrs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hey
Ja na moment zaglądam .Informuje ze od dwóch dni jesteśmy już w domu. niestety nie mam czasu się udzielać ani Was podglądać 😞 Za meble się wzięłam =mała renowacja, no i sprzątam dom ,wszystko gruntownie 🤨 . Musze zdążyć do piątego września bo do pracy juz na maksa wracam. Teraz tez chyba kilka razy jetem zmuszona stawić się w pracy we SZefpwa dzwonila ze sie nie wyrabia, wrześniu ma wystawę. Kupa zamieszania. NO i w związku z tym zmieniam tez prace na bardziej artystyczną. I muszę się pochwalić ze u ludzi z najbogatszych sfer w Belgii .Ale za to sporo nowych wymagań miedzy innymi szkoła francuskiego. musze leciec pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj byliśmy na grillu u rodzinki. Dzieciaki się świetnie bawiły. Lenka brudna ale szczęśliwa 🤪
Mnie coś gardło pobolewa, muszę skoczyć po jakieś tabletki.

gosiaczek Lenka jest przesłodka, i Ty jaka laska!!!!!!

McDa jejku jak się naśmiałam podczas oglądania Paulinki. Jakbym swojego czorta widziała 🤪
Nie martw się pracą, ja bym chciała ją mieć 😞

anjaP gratulację Kochana! Pniesz do góry. Ja się biorę za angielski!

Ost. coś mnie wzieło na kolor blond...Co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Moja Pyrka nauczyła się wchodzić na parapet i w związku z tym musieliśmy przestawić narożnik. Teraz pokój wygląda na trochę zagracony, ale przynajmniej nie spadnie z parapetu

W zeszłym tygodniu byłyśmy na szczepieniu. Mój wielkolud waży 8,5 kg 🙂

Gosiaczek Śliczne zdjęcia, Lenka pięknie chodzi 😉

Wercia Współczuje przeżyć, chyba czas na lekarza

Emilia Dzięki 😉
Ale na plaży byliśmy w Sławie i mała chodziła bez pampersa. Woda była strasznie brudna i nie wiem czy czegoś tam nie złapała bo na chrostki na całej pupie. Lekarz jej zapisał maść i krople na alergię…

McDa Sabina też ma czasem takie napady, ale głównie głośno krzyczy. Nie zwracam na nią uwagi, A jak nie ma publiczności to nie warto krzyczeć 😉

EMiliaeem McDa Fajne drzwi 😉

Emiliaem Gratulacje dla Olka. Przynajmniej nie jest „szałaput” ( jak to moja mama mówi o Sabinie) 😉

Tedit Pięknie wyglądacie

Emilia Mnie też wczoraj zdziwko chapło jak Sabinka od Filipa z kartonika pociągała 😉 Jeszcze niedawno próbowałam jej dawać pić przez słomkę, ale nie umiała. A tu masz!

MajaCH Zuzia jest słodka, Fajne filmiki

McDa Teraz jest 1 ukłucie, ale podono baaardzo bolesne, Sabina nie płakała za mocno ale ona nigdy nie płacze. Pielęgniarka stwierdziła że ona po prostu nie ma czasu płakać bo wszystko wkoło ją ciekawi.

MajaCh masz rację co do kupy 😉 Śmierdzi że hej 🙂 Ale i tak jestem zadowolona ze zmiany bo Sabina coraz częściej przesypia całą noc.

Tedit nie mam pojęcia najlepiej wybierz się do lekarza, to mogą być ząbki ale nie muszą

Wercia Gosiaczek U mnie już szał wywalania wszystkiego z szafek przechodzi . Robi to od 3 miesięcy i już jej się zwyczajnie znudziło. Teraz woli drapać i gryźć… W ogóle ma taką dziką satysfakcję jak komuś robi krzywdę 😮 . Psychopatka 😉

McDa Mi się roletki podobały dopóki ich nie miałam, nie wyglądają tak ładnie jak na zdjęciach, ale ja kupiłam na allegro i to chyba był błąd…
Oczywiście że sobie poradzisz w pracy!!!!

Maja Sabinka ciągle zagląda do nocnika i mówi „um ma” czyli nie ma… A jaka zdziwiona przy tym 😉

Gosiaczek Zdęcia super. Ale ty laska jesteś…

MCDa Fajne filmiki, Ale ma nerwy Paulinka
Sabinka też tak upycha w wózku, ale moje papcie 😉
Telefony też są świetne, jak te maluchy nas naśladują…

Tedit Do odważnych świat należy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas lepiej piknik udany super te pokazy ale halas..........nie pytajcie bania peka, oczy mam przekrwione .....Zuza juz padla .Wogole to spala cala noc do 5tej wtedy mleko i do 7.15 spala 🙂)
a tu pieeesieeek 🙂 ale go wyglaskala.....bylismy w pubie i taka pani byla z dziecmi z psem ,ktory pracuje z chorymi dziecmi m.in, kochany 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/48440021944661485128567.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1129/48440021944661485128567.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Paulinka wymiata jutro Zuzi pokaze filmiki ciekawe jak zareaguje 🙂
AnjaP super 🙂)) trzeba rozwoju zeby w glowie bylo wszystko dobrze 🙂 gratulacje 🙂
TIlli rzeczywiscie poemat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...