Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

McDa duper,ze juz po a Paulinka kruszynka jest 🙂 Zuzia wazy ciagle ponizej 10 ale nie wiem dokladnie ile i rzeczywiscie jak dzieci zaczynaja chodzic to gubia duzo,malo przybieraja .....
Emiliaeem Olek duzy widac na zdjeciach ale tez pewnie sie wyciagnie jak pobiega troche....
Emiliaa1 oby Natalia nie miala az tak slabego organizmu.....biedna malutka pewnie sie meczy bardzo tym bardziej,ze nie rozumie co sie z nia dzieje ...
Agapurka oby szybko temp spadla Filipowi...bo wysypka to juz pikus.
A my dzis bylismy u znajomej ze znajoma i 3ka dzieciakow sie wybiegala.......mala w drodze powrotnej zasnela w foteliku heh....ja tez padam powoli......dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂


U nas nocka lepsza 🙂 było marudzenie między 2-4 ale to na zęby . Najważniejsze że już nie było gorączki 😉 Rano Natalia zrobiła 2 mega kupy 😁 i już tak ie marudzi jak wczoraj 🙂 Wstała rano o 6 i teraz ma 1 drzemkę 😉


Maja wczoraj to myślałam ,że będę ryczeć razem z nią, tak mi jej szkoda było 😞 , ale dzis juz znaczna poprawa 🙂


McDa wszystkiego najlepszego z OKAZJI ROCZNICY 😘 😘


GOSIACZEK hehehe Lenka od małego już wie ,że lepsza zabawa z chłopakami 😉


McDazauważyłam ,że zaznaczasz ile ząbków ma Paulinka 🙂 mi się nie chce 😁 i nawet dokładnie już nie wiem bo nie chce pokazać heheh za jakiś czas wkleję ,że ma wszystkie hihihi 🤔


emiliaeem najważniejsze że Oli nie jest gruby 😉 90 cm to dużo, więc masz dużego synka za tatą ☺️ no co prawda nie zazdroszczę noszenia 13 kg 😜 ale w końcu musi ruszyć dupsko i zobaczysz jeszcze troszkę i będziesz go goniła 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam o poranku

Ja tak na szybciutko
PAtryk spi do teraz, cos sie mu poprzestawialo 🤪 🤪 🤪
Za chwile zaczne sie krzatac zeby sie obudzil bo potem wszystko sie rozreguluje
Dzis od 11 do 15 nie bedzie u Nas pradu takze laptop pewnie szybko padnie
Chcialam zwiac na czas braku pradu do sasiadki (wstyd ale mam u niej dlug wdziecznosci a nie umialam sie wybrac do niej 😞 ale okazalo sie ze juz pojechala ( maz tu pracuje a ona mieszka pod Warszawa i tam pracuje przez rok szkolny)

Aha no i dzisiaj przywoza Nam zmywarke, kupilismy wczoraj tabletki somat
a nablyszczacz i sol z domola (chyba sie nie pogryza ze z roznych firm sa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

nocka może być, o 4 jedzonko, o 6 do nas i spała ze mną do 8.30 🙂 ale wierciła się przy tym jak nie wiem 🥴

Emilia przypomniałaś mi że nie zaznaczyłam 12steg ząbka 🙂 a teraz już sobie nie da ani zaglądnąć ani sprawdzić palcem, wcześniej palcem mi się udawało, ale gryzła przy tym jak nie wiem co 😉 teraz zaciska ząbki i nawet nie wiem czy jej coś wychodzi albo wyszło... po humorach stwierdzam że wychodzą 🤪

Wercia to daj znać jak pierwsze mycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ DZIEWCZĘTA!!

Mam nadzieje ze nie zapomnieliscie o Nas 🙂 my o was wciaz pamietamy i w wolnej chwqiloi podczytuje conieco

U nas bez zmian ciagle bieganie, przewracanie, darcie "ryja" po upadku i tak w kolko nie slucha mnie w ogole ja juz stosuje kary ale i tak nie pomagaja bo on sie z tego smieje jak cos nabroi to idzie do kojca i tam siedzi dopoki sie nie uspokoi(kąt u nas jeszcze sie nie sprawdza bo wiadomo nie zrozumie ze ma stac)

Nocnikowanie u nas to tragedia na dodatek musial by caly dzien przesiedziec na nocniku bo "sra" w pampers co 2h( skutki wychodzenia dwoch dolnych dwojek naraz) tak tak mamy dopiero 6 ząbków choc moge juz powiedziec 8 bo widac juz ranke na dziaslach czyli sa w fazie przebicia wiec na jakis czas znow z nocniiem stop

Jesli chodzi o wzrost bo czytalam sa tu drobinki jak i slodkie bobaski 🙂 moj ma jakies 85 cm moze ciut wiecej i wazy rowne 12 kg przybiera 100g na 2 miesiace 🙂jak widze po zdjeciach Oliego to wydaje sie byc ciut wiekszy od Oskarka ale tez wiem co to jest nosic ciezary w dodatku pepowina sie jeszcze nie odciela i przywiazany do mnie jak na sznurze tylko mama i mama

W polowie wrzesnia przeprowadzam sie na Rude Slaska Bielszowice to chyba do ktorejs z was jest niedaleko spokojna okolica plac zabaw zamnkiety bezpieczny dla dzieci i widzialam tam o lawke sie bija babcie z wnukami jak i mamy z pociachami bo sa 2 laweczki a tma ciagle pelno babek a jak pierwszy raz weszlam z malym na klatke schodowa to byl ryk bo ciemno jak w dupie juz nie wspomne o windzie 2x2 ale mieszkanie jest na 1 pietrze wiec te 12 schodkow przeniose wozek gorzej jakby bylo na 10 🙂

Drzemke mamy tylko jedna i jest to roznie miedzy godz 10 a 12 i trwaja czasme 15 min a czasem 1,5h ale tez i jest minus tego ze jest jedna o godz 17 on jest juz spiacy i dla swietego spokoju klade go spac miedzy 18 a 19 a pobudka miedzy 7 a 8, noce spokojne czasme sie wydrze jak mu sie cos przysni ale to zadkosc

Nio i moj jest uzalezniony od smoczka teraz gdy go zeby kuja to smoczek w buzi jest non stop wiem ze to zle ale jak mu wyciaglam to pogryzl cala ksiazeczke wszystkie rogi z niej poobgryzal wiec z dwojga zlego lepsze to niz ksiazeczka zniszczona to to jego ulubiona

Dobra lece bo wlaczyl;a sie syrena skonczylo sie lezakowanie trzeba polozyc spac lub czyms zajac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa hehe ja po humorku tez widzę ,że wychodzą , ale ręki do buzi nie włożę 😜 jak mnie raz ugryzła to dziękuje 😁 😁 jak się śmieje to widzę że wyszedł jej ząb, ale tam daleko w tyle 5 tka chyba 🤨 i wszystkie trójki spuchnięte i już góreczki są, a co dalej to już nie da pokazać 😉 A żeby zaznaczyc to trzba wejść w suwaczek wykasować to co jest i zaznaczyć nowe tak ?? bo ja tak robię nie ma szybszego sposoby chyba 🤨


darka heheh ja właśnie sobie o tobie pomyślałam i byłam ciekawa co u Was 😉 weszłam na FB i siedziałaś i miałam do ciebie napisać, a tu niespodzianka zajrzałaś. No to życzę szybkiej przeprowadzki i ciesze się ,że ci sie układa i że Oksar żywe dziecko wszędzie go pełno to tak jak Natalka hihi 🙂


Natalia jeszcze śpi od 9,25 a ja cały czas na kompie 🤢 nic zmykam prostować włosy i może jeszcze zdążę ziemniaki obrać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka taka sobie o 23 płacz że nie wiem co albo zęby albo coś jej się przyśniło potem po 3 woda a o 5.30 mleczko spała do 7.30 😉 ja mega nie wyspana bo od 23 do 1 nie mogłam zasnąć a później od 3 do 4.30 też nie 😠

Okno w Lenki pokoju umyte 🙂 jak pójdzie spać umyję w sypialni 😜 obiad podszykuję sobie bo po południu umówiłam się z siostrą u mamy to dziewczynki po podwórku pobiegają 😉

McDa jej zazdroszczę że Paulinka budzi się tylko o 4 też bym tak chciała nie wiem kiedy ona będzie ładnie przesypiała nocki 🥴

emilia super że z Natalką już lepiej 😘

darka pamiętamy pamiętamy i super że wszystko dobrze Ci się układa 🙂

Jej jak nie kupię bramki do kuchni to Lenka mnie wykończy dziś albo jutro muszę wyciągnąć męża bo szału dostanę ciągle tam leci i szafki otwiera 🤨

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia ja nie kasuję, loguję się i się pojawia to co mam zaznaczone więc tylko zaznaczę kolejne i wychodzę 🙂

Darka fajnie że jeszcze zaglądasz, ostatnio nas tu coraz mniej;( no i życze aby się fajnie mieszkało w nowym miejscu 🙂

a ja powiem Wam że Paulinka wczoraj dużo chodziła, zaczęła się sama puszczać, przejdzie pokój już cały, czasem się przewróci albo zatrzyma, złapie równowagę i idzie dalej ale trzeba strasznie uważać, dziś o róg szafki czołem przejechała, na szczęście tylko przejechała i krecha na środku czoła, sine będzie ale nie płakała 🙂 musze kupić zabezpieczenia na rogi 🥴 mam nadzieję że do 22 września będzie chodzić, bo idziemy na wesele i fajnie by było jakby sobie sama chodziła 😆 no ale ma problemu z równowagą, bo ją znosi jak chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy 🙂

Wczoraj padłam jak mały pelikan. Mąż poszedł do kina z kolegą a ja obejrzałam "Odrobina nieba" z Kate Hudson i w kimę. Spałyśmy do 7.
Dziś piękna pogoda, zaliczyłyśmy spacerek. Lenka śpi a ja skończyłam prasować stertę ciuchów.
Obiad z wczoraj, czerwony barszcz 🙂
Kolejne CVki powysyłanie i czekam 🤢

Po południu idziemy do synka koleżanki bo kończy 2 latka 🙂 Mam nadzieję, że się będą grzecznie bawić 🤪

Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂

My po szczepieniu 🙂 Mama była dzielna 😉 Syn jeszcze bardziej. Rozpłakał się jedynie przy badaniu, szczepionki nawet nie poczuł 🙃 Tylko ja wielkie zdziwko,bo byłam święcie przekonana,że trzeba szykować na nią ok.200 zł (mamy program na 6),a zrobili za darmola 🙂 Ale się udałam 😉 ☺️

Właśnie jesteśmy na budowie, więc babcie i ciotki niańczą Olka,a On dokazuje jak mały szczeniak 😉 🙃

Miłego dnia. zajrzę wieczorkiem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek heheh skąd ja to znam u mnie w kuchni to nawet zabezpieczenia z biedronki nic nie dały 😠 tzn zapomniałam się że szafka zabezpieczona pociagłam i trach po zabezpieczeniu i tak wszystkie szafki hehehe teraz mam je poobwiązywane gumkami a w szuflady na całość włożyłam ciupagę 😁


Mcda no to ja tak nie umię ☺️ale spróbuje 😉 co prawda mam inny suwaczek , ale to chyba nie ma różnicy 🤨 .....jednak zmieniłam na ten co masz ty 😉


emiliaeem dzielny Olo cie zaskoczył 😉


Moja Natalia ma 2 drzemkę od 14.00 🙂 dałam jej dziś kubeczek i łyżeczkę i miałam 30 min spokoju . Udawała ,że je i karmiła lalkę i tak dobre 30 min 😁 😁 Na obiad była pomidorowa z ryżem od wczoraj ale coś się nie najadłam i smażę frytki 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak, ja małą sprzedałam 🙂 szwagierka z chłopakiem zabrali ją na spacer więc mogę spokojnie coś przygotować do szkoły 🙂

Emilia kubek i łyżeczka to ulubiona zabawka Paulinki, ale najlepiej jak w kubku coś jest, inaczej szybko się nudzi 🙂 więc choć na dnie musi być trochę herbatki to miesza łyżeczką i oblizuje 🙂 no i tak samo z talerzami, jak jemy to musze jej dać osobną łyżeczkę bo inaczej straszny krzyk! i miesza w jedzeniu i próbuje jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i dzień zleciał pogoda super ale zapowiadają że weekend ma być brzydki 😠 Lenka ze zmęczenia padła od razu po jedzonku wyhasała się na podwórku a ja razem z nią 😜

Czy wasze dzieciaczki tez same się myją moja od jakiegoś czasu tak robi jak mówię umyj brzuszek to myje tak samo rączki, nóżki, buzię i główkę ale to słodkie 😁

McDa zapomniałam zapytać i jak pytałaś lekarza o tą niestrawioną marchewkę w kupce.
No i gratulacje dla Paulinki 😉

emiliaeem widzisz jakiego masz dzielnego synka a tak się bałaś 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem jak obiecałam 😉

Olek był dzisiaj strasznie marudny 😮 Nie wiem czy to reakcja poszczepienna czy znów rewolucje przy zmianie pogody 🤢 Gorączki póki co brak 🙃

Gosiaczek Olek sam potrafi myć ząbki i smarować brzuszek balsamem, ale rączek nie umyje 🙂 Za to mnie czesze i rwie się do warkoczy 😁
Poza tym dzisiaj tak śmiesznie podnosił się na rączkach i nóżkach pupą w górę w pozycji do raczkowania 🙃 że wywalił niezłego orła 😁 Ale się żalił do ,,Baby" 😁

No i opanował nowe słowa. Na piłkę woła ,,kagba" 😁 Wczoraj był z chrzestną na meczu i darł się dobre 15 min. 🙂 I jeszcze mówi do niej ,,Doduś",a do ojca ,,tatuś" 🙂

McDa zaczynam zazdrościć Ci pracy 😠 Ja też chcę do ludzi! Muszęcoś wykombinować na weekendy 🙂

Edytka a Ty gdzie rozesłałaś CV? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek zapytałam o nóżkę, a o marchewce zapomniała;/ ale czyłam dziś na necie że to niby normalne, że dzieci wydalają kawałki jedzenia, najczęściej właśnie marchewkę, bo układ trawienny jeszcze wszystkiego nie daje rady strawić 🙂
no i Paulinka też ostatnio się sama myje ale po buzi i włoski myje tak fajnie 🙂 zmoczy rączkę i po włosach, albo gąbką 🙂 fajnie to wygląda 🙂 a dziś obcinałam paznokcie w nogach i zabrała mi obcinacz i jeździła po swoich nóżkach, że niby tez obcina 🙂 a jaka szczęśliwa przy tym była 🙂 no i jak dorwie moje buty to ubiera, nie mówię już o koralach, które uwielbia! i pół dnia nosi 🙂 a jak do spania jej sciągam to się wkurza 🤪

mała śpi, tatuś usypiał, a ja się próbuje odstresować przed jutrzejszą konferencją ale nie idzie mi to 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaa1 5tki mowisz?? ja czytalam ,ze one okolo 2go roku zycia wychodza! szok 😁
a z ta ciupaga mnie rozsmieszylas ale rzeczywiscie dobry pomysl......ja mam komode wiec chyba kiedys zastosuje bo poki co to przelozylam jej rzeczy pampki itd do najnizszej szuflady i tylko ona ja interesuje 🙂
Emiliaeem dzielny Olek i kaska w kieszeni na lakocie dla niego 😁
U nas spokojnie 🙂 malowanie jutro zaczynamy,znajomi pomoga i z mala i z walkiem 🙂 idziemy jutro na playgrupe ;_
Ciekawe jak Agapurka czy juz po 3dniowce????
Dareczka ale sie usmialam jak pisalas o sraniu hahahaha
a ja sie ciesze bo zalatwilam kolezance dobry fotelik Nania za freeko 🙂 wypralam wyczyscilam i jeszcze jej do domu zanioslam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem a ząbki to już miesiąc sama myje, uwielbia, ma szczoteczkę w pokoju i co chwile zabiera i myje ząbki na sucho 🙂 chyba jej fajnie, bo się tym drapie 🙂
no i jak dużo Olek już mówi!! Paula to dziś ciocia powiedziała parę razy 🙂 a tak to nawija non stop ale po swojemu, jedynie co rozpoznaję to "ciii" jak coś schowa, cokolwiek dorwie daje do jeździka i pokazuje rączkami że nie ma i mówi "ciiiiii" no i słynne bam jak czymś rzuci 🙂 no i kilka razy powiedziała "sisi" jak chciała kupkę, szybko nocnik i kupka do nocnika 😁 ale czasami mówi, daję nocnik i nic.... 🙂 a poza tym to tylko mama, tata, baba, dziadzia, aczkolwiek dziadzia nieświadomie chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa to Zuzia niecierpi myc zebow!!!!! ale ja jej myje ta gumowa na palec co sie zaklada.Moze juz czas na zmiany 🙂 a jak duzo Paulinka gada!!! hehe i ten bam kroluje 😁 i opieprza nas czasem jak maz wyjdzie do pracy i sie nie pozegna pozniej dzwoni ja biore na glosnik to tak na niego krzyczy DADADADADADA 😁
ide spac,
dobrej nocki !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


Nocka znów taka sobie , jak zwykle miedzy 23-2 wiercenie , popłakiwanie wstawałam chyba ze 100 razy 😮 🤢 cos o 4 dałam mleko i spała do 5,15 😮 i od 8 ma drzemkę 😉


Maja tak mi eis wydaje ,że to 5 tki bo dość daleko ten ząbek wyszedł 😉


Natalia tez sama myje ząbki , najpierw ja z odrobinka pasty jej wyszoruje , a później ona się drapie po dziąsłach . I zauważyłam ,że zaczyna łapać słowa bo powtarza za mną sylaby 😉 mówię baja a ona baba to ja znów baja a ona ja 😉 mówi na siebie niunia 🙂 mówi tez mama , tata , baba, dziadzia, ciocia, doda , nie, tak , papa , bam i ło 😉Te bam i lo to jak coś rzuci Nie potrafi powiedzieć daj ani chodź tylko rączka pokazuje 😉 Nocnika nie nawiedzi 😞 posadziłam ja dziś rano to popuściła lekko i zaraz wstała i za nic na świecie już nie usiadła. Założyłam pampersa to poszła w kąt i narobiła mega kupę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak wlasnie kupe zaniedbuje pisze sobie na forum ,a Zuzia w tym czasie obok mnie cisnie 😮 naprawde ona robi ze 3-4 dziennie no i powiedzcie jak to wylapac........ehhhhhhhhhh mam nadzieje,ze sama mi pomoze i bedzie pokazywac....bo poki co nocnik to wrog schowala go ww rogu i przykryla zabawkami tak,ze go NIE WIDAC!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh mój Olek też potrafi zrobić 3 kupy w ciągu dnia,ale nie jestem w stanie wyłapać wszystkich, bo tylko jedna w miarę regularna,a reszta na spontanie 😁
Ale ważne,że jedną chwyci i zrobi w nocnik 🙂 Ja nie uczę Go jeszcze wołania o potrzeby fizjologiczne, narazi niech powolutku się uczy do czego służy nocnik 😉 Czasami jak zrobi kupkę, przygląda się jej i za chwilę bije brawo 😁

Noc średnia, kwękał kilka razy 🥴 Od rana też troszkę marudny ☺️

McDa co do gadania- Olek świadomie woła wszystkich po swojemu. I wie,że np. ,,Doda" to nie ,,Baba" 🙂 ,,Dziadzia" to nie ,,Tata" itp. Trafnie wskazuje na każdego jak Go pytamy. Jedynie gdzie mama nie wie 🙃 Zazwyczaj rozgląda się po ścianach 😁
Ale z czego jestem dumna, jak pójdziemy do kościoła, siedzi bardzo cicho, rzadko rozrabia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka jak u Ciebie emilia 😠 ale już mi nerwy puściły i się zryczałam tak że teraz cudnie wyglądam. Mąż mnie wkurza bo czemu ja niewsypana z tym że on się kładzie o 23 i śpi albo do 7 albo jak go obudzę na Lenki karmienie o 5 a ja budzę się kilka razy w nocy i tak jak dzisiaj to ze 100 razy do niej wstawałam i najgorsze że często nie mogę zasnąć i tłukę się po łóżku ponad godzinę 🥴

emilia i Maja moja tez nie lubi nocnika a co do mycia ząbków jak jej sama myję to nie bardzo jej się podoba chyba zrobi jak wy dam jej szczoteczkę i niech sama sobie myje 😉 a jakiej pasty do zębów używacie???


Miłego dnia 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieńdobry!!

Na wstepie dziekujemy za życznia zdrówka - pewnie dlatego szybko przeszło 😉
Dziś już pozostałości wysypki tylko ale w zamian wychodzą druga górna 2 i opuchniete wszystkie 3!!!!!!! 😮 😮 co niestety nie tylko widac ale i słychac bo Fifi płaczliwy,marudny 🤨 😞 😞

W związku z tym że poprzednia czerwien na głowie mi nie wyszła a tylko mam jej poswiate to wczoraj rozjaśniłam włosy - nie rozjaśniaczem a farbą 😎 😎...polecam Garnier Nutrisse color ensation 10.1A - jest z rozjaśniaczem i mam o 2 tony jaśniejsze włoski (nie zniszczone jak po rozjaśniaczu) - za 3 tyg. jeszcze raz sobie walne ją na głowe to powinnam wystarczająco rozjaśnić - potem najpierw sprawdze sie w rudym a potem upragniona intensywna czerwień!!!..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki!

Nocka ok, tylko o 4 Lenka się przebudziła i stała w łóżeczku. Nie mogła zasnąć to wzięłam ją do nas i spaliśmy do 7.

Z mężem jestem pokłócona, mam dość jego durnych tekstów. Nie musi ze mną w ogóle gadać. Ciekawe czy dam radę wytrzymać i nie gadać z nim, bo znając mnie to zaraz zmięknę, a wiem, że ona potrzebuje kopa bo za dobrze ma. Wyszło te moje robienie kanapeczek do pracy z chlebka własnego wypieku. Żeby czasem nie głodował...Ku*** mać!

Obiad właśnie się robi. Zapiekanka z ziemniaków, piersi i warzyw. Jak wrócę z rzęs to tylko podgrzeję, chociaż nasz piekarnik i tak trzyma ciepło.

emiliaeem CV idą na oferty tj. pracownik biurowy, asystentka, doradca klienta itp.
Mądry Oluś, może on księdzem zostanie? Szkoda by było takie przystojniaka 🤪

emilia gratuluję postępów Natalii, super mądra dziewczynka!

darka witaj Kochana! dawno Cię nie było, super, że Ci się wszystko poukładało jakoś. Buziaki dla Oskarka!

agapurka to dobrze, że już zdrowiejecie! Czekam na efekty koloryzacji!

gosiaczek współczuję...kurdę czemu Ona tak się budzi?

MajaCh Lenka też z 3-4 kupy potrafi zrobić, i to jaki aromat z pampersa się wydostaje 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka spała 2h a ja się na trochę położyłam i lepiej się czuję dzisiaj już nie wyjdę z nią na spacer ale po balkonie sobie biega 🙂 Siostra do mnie przychodzi to wykorzystam ją i zostawię jej Lenkę na godzinkę pojedziemy po tą bramkę do kuchni i na zakupy bedzie szybciej 😉

tedit no waśnie nie wiem czemu się budzi na wieczór daję jej kaszkę i tak jęczy między 1-2 a potem miedzy 4-5 (ona oczu nie otwiera wiec może się tak nauczyła) staram sie ją oduczyć ale jakoś mi nie wychodzi najbardziej to jest męczące na wyjazdach 🤢 a tak chciałam ją do wyjazdu do Londynu oduczyć wstawania chociaż jakby się raz budziła miedzy 4 a 5 to było by już super 😉
Podziwiam kurcze mężowi kanapeczki do pracy robisz ja od samego początku mojemu zapowiedziałam że jest już duży i niech sam sobie szykuje 😜

agapurka super ze Fifi wraca do zdrowia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...