Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
McDa szybko zasnęła po miziałam ją po pleckach a ona usiadła tak na kolanka i wyciąga dzióbek do mnie wiec dałam jej buzi co prawda w smoczka ale po tym się położyła i zasnęła jej ale to słodkie było 😁 moja mała całuśnica czy wasze dzieciaczki tez tak mają moja to sama z buzią do nas idzie a może ma taki okres 😜

tedit to spokojnej podróży i bezpiecznego lądowania 😘

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂


Natalia juz od godz spi a ja zaraz zmykam do wyrka bo padam na ryjek 😁 Moja córeczka to już nie diabełek tylko diabeł 😁 😁 😁 do sklepu juz z nią nie wejdę, poszłam dziś do Pepko i biegała po całym sklepie z towarem zabierała z polki i uciekała, a ja nic nie mogłam obejrzeć tylko za nia śmigałam, Na rękach sie wyginała i krzyk urządzała.


KINGA czy to prawda ,że po roczku dzieci pokazują swój charakterek 😮 😮 oszaleje co za czort 😁 😁 wszędzie jej pełno , wszystko ją ciekawi , nikogo się nie boi moja kochana niusia 😉 🙂


tedi tak jak któraś pisała chyba gosiaczek daj małej wapno i napisz jutro czy zeszło 🙂


wercia no to teraz córki życzę 😉 😜 🙂


nie rozpisuje się spadam spać dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek to musiało być słodkie 🙂 moja też się uwielbia przytulać i całować, sama przychodzi, da buzi i znów zmyka 🙂 słodkie to 🙂

Emilia nie martw się, ja będę miała to samo jak będzie chodzic 🙂 na razie zdarzy sie że ucieka na raczkach jak są na chwilę postawię, bo też na rękach się wije i chce do półek a w wózku nie ma szans żeby siedziała, także zakupy z nią się niedługo skończą, już jest problem zrobić, zawsze idziemy w trójkę, albo ja, mama i brat, albo ja, maż i mama no i oczywiście Paulinka 🙂

Tedit spokojnej podróży i udanej wycieczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wskakuje jeszcze na chwilke

Patryk spi, dzis dalam mu w koncu Bebiko 3 - wydaje mi ze pachnie waniliowo,
na opakowaniu pisze niby ze ma 12 razy wiecej zelaza od mleka krowiego takze mam nadzieje ze anemia Nam nie grozi 😜choc wiadomo ze zalezy to
rowniez od innych czynnikow

A i papiery sie znalazly - okazalo sie ze moja Mum je wziela

Patryk juz dosc ladnie po domu chodzi sam, jak na razie dosc sztywno sie trzyma ale slodko to wygląda 🙂

Obysmy wykorzystali te sandalki za kupe kasy

Jutro juz raczej nie dam rady wskoczyc na forum, musze dopakowac toboly i ruszamy
I tak pewnie znowu na po poludnie zajedziemy bo teraz przy dziecku nie umiemy sie wygrzebac wczesniej

Co do kup to na wieczor juz jest zawsze normalna takze nie wiem, byc moze przez zęby

McDa - hehe ale Paulinka ladnie wyglada w tym makijazu no i ze sie tak dala wymalowac
a w tle widze jakies dziecię na uprzęży 🙃


emilia1
- tak szczerze to wolalbym drugiego syna jakby co a nawet i trzeciego, u Nas zawsze pelno dziewczynek bylo a czasem tylko sie chlopiec trafil
takze mam jakies przesycenie plcia zenska 🤪



Zycze udanego weekendu, odpczywajcie!!! 😘 😘 😘 🤪
Paaaaa

Dobranoc!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pazury mi schnął,więc jeszcze zaglądam 😉

Edytka w takim razie lotu bez ekscesów! 😘 I udanego wypoczynku 🙂

Gosiaczek mój Olek przesyła buziaczki wszystkim na koło,ale dzióbka daje tylko nam, zresztą jak poprosimy 🙃 Poza tym upodobał sobie mój łańcuszek na szyi i bierze wisiorek w rączkę, mówi do mnie ,,BoBo" (czyli Bozio) i daje całować 🙂 Ale przytulać się uwielbia, zawsze ładnie kładzie główkę na mój brzuch,jak proszę,żeby przytulił się do serduszka 🙂

Wercia nawiązując do syna czy córki- jeśli miałby być tak krótki odstęp czasu między jednym a drugim, też bym wolała drugiego chłopca- braciom w jednym wieku zawsze raźniej 😉 Chociaż o córce też marzę... ☺️

Emiluś ja mam jeszcze ten komfort,że Olek sam nie śmiga 😜 Ale awanturny jest 😮

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek szczęściaro! jak ja mówię "Maksio buzi buzi " i wyciągam ryjek to ten mały ancymon uśmiecha się i wieje 🤢

Emilia z założenia 3 pierwsze lata życia dziecka to kreowanie fundamentalnych cech charakteru 🙂 bardzo mi Ewkę przypomina, bardzo problematyczne to jest na pacu zabaw w późniejszym wieku, Ewka potrafiła nawet z obcą mamą pójść, bo była miła a Ewa się zagadała ;/ oczywiście interweniowałam, ale żadnych oporów,bo jak ktoś miły to przecież dobry 🤢

Edytko spokojnej podóży również życzę no i daj cynk jak było po powrocie 🙂

Wercia teraz chodzi,za tydzień będzie biegał 😉

Emiliaeem haha! no to pisana Ci trójca! 🤪

Dobranoc Kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa ale slodkie te zdjecia u nas tez sa takie malowane festyny ale sie nie zalapalysmy poki co 🙂
Tedit milego wypadu!!!
Emiliaa1 trzymaj sie 🙂 moja malpicha wszedzie sie pchaaaa gdzie nie wolno ale wiecie co. Nauczyla sie troche dyscypliny jak na nia glos podniose ale nie krzykne ZUZA to ona od raz odwrot i idzie sie przytulic do mnie i maaama jakby przepraaszala .
Spala dzis do 6stej rano CALA noc juz nie pamietam kiedy tak spala 🙂 i dalam jej butle i spala do 7.30 🙂
Kinia jak malowanko ??? u nas sie okazaloze musimy odmalowac sciany na te bzdurne kolory,ktore byly przed wyprowadzka ........dobrze,ze teraz nam powiedzieli bo mamy czas zeby to zaplanowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


Uff 1 dzień wolnego 🙂 Nocka u mnie tez przespana mleczko po 20 tej i o 4 , pobudka o 6,15 🙂 teraz maluda śpi, ale pomalutku sie zaczyna budzić 😉 o juz woła e 😁


gosiaczek udanego wypadu 😉


mcda jak miło sie czyta ,że Paulinka dobrze w nocy śpi 😉 Pamiętasz jak narzekałyśmy 🤢


wercia dajesz mleko 3 czy 3r , bo ja 3r 😉


Maja u mnie to rożnie z tym przytulaniem zależy od dnia nieraz by cały czas sie tuliła a nie raz ucieka jak chce buzi 😉 Natalia wszędzie sie wciśnie nawet między ścianę a fotel wytnie łepek 😁


kinga przy takiej Natalce to za 3 lata to będę ważyła z 40 kg 😁 😁 😁 😁


aguparka gdzie lepiej w Niemczech czy w Pl ?? ty tam na stałe bo nie pamiętam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny jest sukces! pierwszy raz Paulinka zasnęła sama w łóżeczku, bez płaczu!! płakała tylko jak wychodziłam, potem przyszłam jej dać herbatkę, znów płakała jak wychodziłam ale potem przestała i zaczęła się bawić lalką i misiem co ma w łóżeczku, potem pochodziła dookoła, wołała mnie, poszwędała się i się położyła na kołderce i leżała... na kamerce nie widziłam czy ma oczka zamknięte czy otwarte bo tak tyłem leżała ale po 5 minutach poszłam zobaczyć, patrze a ona śpi!! sukces! jutro mija tydzień 🙂 zobaczymy ile pośpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa to super 🙂 pewnie juz z gorki teraz 🙂
Ja wyciagnelam nocnik przyznaje bez bicia zaniedbalam ta sprawe i jak go wyjmowalam to Zuzia w tym czasie zrobila kupsko 😁 spi sobie teraz a ja pomalowalam na raz lazienke na bialo i jeszcze napewno jedna warstwe bede musiala polozyc ale to jutro. Deszcz lejeeee!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek
u nas dziś dzień mega porządków od 12 do 18 non stop, mycie okien, podłóg, mebli, prasowanie, na koniec ćwiczenia 😁 teraz dopiero odpoczynek.

MaDa no widzisz super, bravo dla Paulinki i dla Ciebie za wytrwałość !!

Wercia udanego wyjazdu 🙂

zmykam jedziemy odebrać brzdąca od babci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mają ja też zaniedbalam sprawę z nocnikiem -dziś ją rano posadzilam i ja glupia zapatrzylam się na bajkę a ona w tym czasie zeszła z nocnika i wypiela tyłek i zrobila kupe na dywan . zauważyłam dopiero jak siku robila bo było slychac i szybko na nocnik i zrobila jeszcze troszke kupy i tym razem rzadszej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Emilia ostro 🙂 ja zobaczylam,ze mala sie spina i szybko ja na nocnik ale kupsko juz siedzialo w pampku a ona sie przestraszyla co ta mama robi.....heh i tyle z dzisiejszego nocnikowania....przynajmniej wie do czego sluzy 🙂
dobranoc!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe dobre 🙂
ja na szczęście nie mam problemu z nocnikiem, mała siada na niego odkąd zaczęła sama siedzieć czyli od 7 m-ca. Teraz co rano jak sie obudzi od razu ją sadzam i zawsze zrobi siku i kupę, także nie pamiętam kiedy zrobiła kupę do pampka 🙂 a dziś rano np. obudziła się o 7.30, zabralismy ją do łóżka między nas z nadzieją że jeszcze zaśnie, bo chcieliśmy sobie jeszcze poleżeć to ona zwiała do tyłu łóżka i pokazuje palcem na nocnik, to my szybko nocnik w ruch i ledwo usiadła zrobiła siku 🙂 a po chwili kupkę.. i zawsze po spaniu nocnym i drzemkach daję ją na nocnik 🙂 i siedzi aż zrobi przynajmniej siku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i witam pierwsza 🙂
nocka dziś marna, coś jej przeszkadzało, cały czas stękała i stawała 😞 chyba z 7 razy wstawałam do niej, a rano rzadka kupa, no i ma strasznie nabite na dolną czwórkę, nie wiem czy to wina tego czy brzuszek... ale na razie jest dobrze 🙂

i u nas pogoda się robi 🙂 ale musze na godzinkę wyskoczyć do pracy bo mamy kontrolę ZUS a kontrolują moje lata;( i prosili mnie żebym na chwile przyjechała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej u nas znow noc przespana do 6.30!! 🙂 super i zaraz pobudka zreszta byla,McDa podziwiam a nie uciekala Ci z nocnika? Zuzia to sie boii troche....ale ja i tak sadzam po troszku. Ona pozniej go bierze i chce sie nim bawic. Ale kategorycznie zabraniam i odstawiam na miejsce. ...a jakie macie nocniki??? ja mam taki zwykly ale pupcia jej cie nie zakleszcza ani nic zdaje sie,ze jest wygodny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh powiem Ci tak, nie schodzi bo jak ją zaczęłam sadzać to nie umiała jeszcze się poruszać 🙂 także jest nauczona że tam się siedzi, dopiero jak zrobi co trzeba to chce schodzić i musze czekać z pampersem 🙂 no i też schodzi jak ją posadze a jej sie nic nie chce 🙂 poza tym to ładnie siedzi 🙂 a spróbuj jeszcze posadzić ją na nocnik i np. puścić bajki, albo ciocia tak robiła z wnukami że zawsze jak im dawała jeść to siedziały na nocniku, aż się nauczyły siedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...