Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a jednak nie chce mi się poprawiać projektu jutro to zrobię może Lenka mi da jeszcze czeka mnie jutro prasowanie i pakowanie 😉

wercia no pewnie niech się uczy przebywać sam moja jak się budzi to potrafi przez 30 minut leżeć w łóżeczku i gadać a potem wstaje zazwyczaj włącza sobie karuzelę wyrzuci wszystko co ma w łóżeczku (ale nie zawsze 😉 ) a potem jest mama mama wtedy ja wstaję przewijam ją, ubieram i wstawiam do łóżeczka daję zabawki i idę do kuchni robię to co muszę szykuję mleczko, daję jej i idę szykować sobie śniadanie no i tak to wygląda 🙂

Kiniek a no widzisz nie wiedziałam my tam byliśmy od 12 do 16 😉 ale było nie dość ze gorąco to masa ludzi no i jakby nie patrzeć to była niedziela. I uważam że do zoo to trochę z większym dzieckiem my za rok zamierzamy jechać z Leną do Bałtowa na dinozaury 🙃

dobra teraz idę lulu bo Lenka zjadła tylko 70ml kaszki więc pobudka murowana 🤢
Słodkich snów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miz zEndo siostra kupila kilka bluzeczek dla malej i bodziaki i naprawde swietne material przemily czesto ja ubieralam w nie i tez maja fajne wierszyki albo napisy, troszke jak dejna ale lepszy material, tez nie zadreczaja mnie mailami bo siostra zamawiala nie ja 😁 a ona sie nie skarzy hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ech i zasiedzialam sie znowu ale zaraz znikam 😜

Gosiaczek - pisalas ze Patryk drobny byl , to i tak wtedy jak mial 3 m-ce to juz cialka nabral bo jak sie urodzil to nozki i raczki mial jak patyczki
dobrze ze udalo sie Nam jako tako z tego wczesniactwa wyjsc

ech wzielo mnie na smety i monologi wypisuje
znikam
buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry...

U nas szaro i deszczowo... 🥴 Olek zasypia, chyba zbawienny wpływ pogody 😮
Poza tym o 2 w nocy obudził się z płaczem 🤔 Od rana kicha... Mam nadzieję,że to nie choróbsko ☺️

Przy Waszych porannych rytuałach ja wychodzę blado... ☺️ Mały budzi się o 7 z reguły, szybko butla mleka, i zabawa w łóżeczku, a ja śpię jeszcze do 8- 8.30 ☺️ On sam się sobą zajmuje przez ten czas. Wspólnie zaczynamy dzień od 9 🙃

My z ZOO czekamy do następnych wakacji...

Zmykam coś zjeść 😘 do miłego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek
U nas pobudka o 9, ale Maks po 30 minutach bawienia się zasypia i ja Go budzę koło 10:30 na śniadanie, ale u nas nie ma problemu z samodzielną zabawą 🙂 zazwyczaj 1,5h sam śmiga po mieszkaniu obstukuje drzwi zabawkami, chodzi,chodzi i chodzi, potem 13:30 -14 spać ,tak jest codziennie 🙂 no i od 16 zazwyczaj już do 21 chodzi 🙃 niekiedy padnie koło 19 na godzinkę .Jedyne to trzeba pilnować by nie dłubał w ziemi, bo mamy w domu drzewo ponad 2 metrowe, więc donica jest wielka 🙂

Dobra mykam na śniadanie, młodziana kaszka manna już ugotowana czeka na swoje 5 minut .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 ahh pospalam do 4tej rano i na butle pobudka i spala do 7.30
a wiecie co ja chyba mam omamy....karmilam ja rano buleczka z dzemem i w pewnym momencie ona "us e cie" i wyplula 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka może być mleczko o 3.30 a potem mąż dawał jej koło 7 spałą do 8.30 wiec ja wstałam dzisiaj o 9 😉

emiliaeem witaj w klubie u mnie też pogoda okropna zimno pochmurno i pada 🤢 a lenka też rano kichała a teraz cisza wiec pewnie alergia ja mam tak samo 😜

Kiniek ja jak zamontuje bramkę w kuchni to Lenka też będzie sobie wszędzie śmigała a tak muszę pilnować bo otwiera mi szafki no i buty to jej nowa zabawka 😮 Ona jak widzi że ja siadam do laptopa to czasem przychodzi ciągnie mnie za rękę kładzie mi główkę na kolanach wiec pewnie nie podoba jej się że przed nim siedzę 🤢 no ale czasem muszę tak jak dzisiaj 😉

Biorę się za poprawianie projektu bo jak będzie miała drzemkę to muszę poprasować ciuchy i wziąć się za pakowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja witam w zimny i deszczowy dzień 😞
nocka znów dobra, pobudka o 5.40 na jedzonko i już ją zostawiłam u nas, spałyśmy do 9 🙂 tylko o 7 się pokręciła i pokwękała to ją przytuliłam, pogłaskałam i zasnęła... ale jakaś dziś jest marudna, w kuchni nawet nie mogłam nic włożyć do zmywarki bo stała mi przy nodze i płakała, cały czas, oczywiście co chciała-iść na schody, zawssze w kuchni płacze i pokazuje na drzwi, jak otworze to rura na schody...

Maja dobre z tym dzemem 🤪

Gosiaczek dobrze że Paulinka jesczze nie odkryła butów 🙂 ale za bardzo nie ma możliwośći bo tam na dół nie chodzimy, tam jest zimny beton, tyllko jak do kuchni idę to musimy przyjść.... no i na schody...

i ja muszę dziś męża rozliczyć bo czas ucieka, tzn dziś chyba tylko zusy a jutro reszta bo mąż będzie to się zajmie małą, tak jak zobaczy że mam laptopa to przychodzi i wali po klawiaturze albo woła dzidzi- czy chce żebym jej puściła filmiki z nią 🙂 i się cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo halo
Ja miotam sie po mieszkaniu, probuje pakowac nasze manatki
Swoje spakowalam, poprasowalam pranie Patryka
Teraz Rozbojnikos spi a ja wskoczylam na chwile
Jak wstanie spakuje go bo nie chce szelescic reklamowkami
Nastroj fatalny nadal - okresu brak, chyba mnie rozerwie normalnie, a tu kurde testow ciazowych nie mam
Na dodatek potrzebuje pewne papiery na wyjazd i za diabla nie umiem ich znalezc 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki, Lenka ma jasno różowe plamki na brzuszku. Co to może być, pojawiły się wczoraj? Dałam jej co prawda nektarynkę, pierwszy raz, więc może od tego. Poza tym nocka straszna, znowu płacz był. Marudzenie cały dzień, dałam jej Ibuprofen dla dzieci i Camile. Teraz id 12:20 śpi.

Jutro wylot więc popakowane rzeczy i będę się modliła, żeby jakoś to było ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka pospała 1,5h a ja poprasowałam i naszykowałam ciuchy na wyjazd bo narazie nie mam ich w co spakować 🤢 zamówiliśmy walizki i mają przyjść dzisiaj 😜 no ale i tak teściowa pożycza nam swoją bo nigdy nie wiadomo 😉

wercia
ja bym już poleciała do apteki po test bo bym chyba zwariowała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit - oby Lence przeszla ta wysypka, byc moze po nektarynce
Gosiaczek - poczekam jeszcze byc moze to powrot moich 40 dniowych cykli no a jak w ciazy jestem to co zrobie 😉

Ja juz dalam przykaz ze nie pozyczam walizek, toreb, plecakow, namiotow itp
Kupilismy sobie po walizce na Rodos jak lecielismy - jedna zniszczono na lotnistku
A tera maz pozyczyl kolezance z pracy i co? okazalo sie ze totalnie zniszczona - miala odkupic ale jakos sie jej nie spieszy - a trzymam tam za male ciuszki od Patryka - jeszcze w sobote odlozylam znowu 3 reklamowki za malych rzeczy

Aaaa i 12-ty zab sie przebija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uff... Ogarniałam na budowie, ale kurzu 😮 Cały noch mam zatkany!

Pogoda nadal pod psem,a jutro przegląd piosenki chyba disco polo i festyn ,,diskopolowcom" nie wypali 😁 Oczywiście w moim regionie...

Wercia jak to co zrobisz? Pochwalisz się nam pięknymi dwiema kreseczkami na teście 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko nektarynka sama w sobie raczej nie ,ale kto ma pewniaka czym pryskana? samo mycie nie zawsze usunie wszystko i o ile na dorosłym to pewnie wrażenia nie zrobi ,o tyle nasze bąble mogą mieć zgrzyt , ale obserwuj w razie czego jakaś przychodnia dla pewniaka . Calcium też jak najbardziej dobre wyjście, zresztą jeśli miejscowo plamki to raczej nic poważnego 🙂

A mnie głowa rwie ciśnieniowo coś, masakra jakaś ,już ibupromy połknięte, okres mnie męczy do tego 🤢 mam dzień na "nie" ;/


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niestety z neta na wsi raczej beda nici, bluconecta nie bedziemy mieli bo zostaje awaryjnie w firmie, a z bezprzewodowym tam jest wielka loteria bo raz jest a sto razy ni ma

A ja zauwazylam ostatnio ze Patryk po poludniu robi 2, czasem 3 mokre kupy
Nie wiem czy to przez zeby czy co?
Podejrzewam pieczywo ktore zjada rano - je białe głównie - pewnie jakieś konserwanty z niego
Moze sytuacja poprawi sie na wsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tedit Zuzia miala takie plamki kolo pepka i to od mleka bylo, smarowalam jej hydrocortizone tym dla dzieci i zeszlo.
Wercia na moje oko matczyne zeby :P u nas do 8 kup dziennie na 1 zabka przypada.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no my przeszliśmy się na festyn i małą mi wymalowali 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/dsc01533hu.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2213/dsc01533hu.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc01536cz.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9465/dsc01536cz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i przyszedł jeździk ten co ma Lenka Gosiaczka 🙂jest super i mała szczęśliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

My już spakowani a Lenka zasnęła o 19.30 ale teraz coś jęczy oby się nie rozpłakała 😉

McDa no to widzę że u ciebie ładna pogoda bo u nas cały dzień leje 😠 a Paulinka śliczna to myszka czy kotek?

Kiniek mam nadzieję ze głowa odpuściła 😉

No i Lenka się popłakała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek sama nie wiem czy myszka czy kotek 🙂 tylko to dała sobie namalować, a i tak było ciężko drugą stronę policzka 🙂 po drugim wąsiku już uciekała bo chyba ją łaskotało 🙂 za to nosek super nastawiała 🙂 oczka zamknięte nos do przodu i malujcie 🙂 a pogoda średnia, dośc chłodno bo 18 st ale późnym popołudniem już słoneczko wychodziło 🙂 do południa padało...
no i oby Lenka szybko znów zasnęła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...