Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień 2 nauki zasypiania w łóżeczku zaliczony 🙂 niestety znow byłam przy niej pod koniec i głaskałam ją bo strasznie płakała 😞 a wczoraj miała uraz bo jak gdziekolwiek wyszłam z pokoju to strasznie zaczynała płakać, chyba bała się że znów ją zostawię 😞 dziś już częściej przychodziłam do niej, żeby się nie zraziła... 😞 mam nadzieję że stopniowo mi się uda 🙂

Agapurka ładny masz ten tatuaż! to jest na ręce??

Emiliaeem Paulinka też dużo gada ale po swojemu 🙂 cały czas pod nosem opowiada i krzyczy na nas ale nikt nie rozumie 🤪 a Olek wow, już ciocia mówi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

z tym rozwojem jest bardzo różnie, Ewka u mnie w wieku 12 miesiąca mówiła baba,mama,tata,ciocia i cieść , chodziła, ba biegała jak wariatka, a Maksior mówi mama, nie czasem coś innego bąka ale nie rozumiemy 🙃 chodzi nadal chwiejnie i w sumie tak całościowo dopiero 2 dni , także to kompletnie indywidualna kwestia 🙂

Agapurka tatoo tchnie optymizmem 😁

Emiliaeem avioplant polecam, ziołowy i dobrze działa, ja cierpię na tą przypadłość od 2 roku życia, jezu ile kobiet zarzygałam w autobusie jak do szkoły jechałam ☺️

No a ja znoszę focha małego uparciucha,koniecznie dysk zewnętrzny trzeba wytarmosić ,bo tak ładnie świeci, no i walenie w witrynę -no numer jeden zajęcie 😠 a zrywanie zabezpieczeń na rogi stolika i wianie z nim w łapie z wrzaskiem radości, na początku też chichrałam, potem już tylko kręciłam głową z niedowierzeniem na jego upór ,teraz powłóczę zrezygnowana nogami za małym łobuzem....ehh
odkąd biega co chwila jest wrzask, bo się o coś potknie ,a chisteryca rośnie ,że hej ! zmykam bo dorwał lapka taty ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam do żywych 😜 tak się słabo czułam że musiałam zadzwonić po męża, słabo mi było ręce mi się trzęsły no i wymioty mnie męczyły troszkę się wystraszyłam 😠 mąż przyjechał na godzinę a jak Lenka poszła o 12 spać to i ja się położyłam ale spałam tylko 45min bo na górze u sąsiadów dzieciaki biegały 🥴 Lenka spała 1,5h a potem jeszcze w łóżeczku leżała ponad 30min. i gadała sobie wiec ja trochę się zregenerowałam 😉

wercia my mamy taki sam kubek z Lovi Lenka dostała go od znajomych 🙂 Sandałki super 🙂
wercia nie arbuza a bębenek trzeba Patryczkowi kupić 😁

Maja widzę że i u Zuzi ząbki wychodzą a u nas ni widu 🤢

McDa podzielam zdanie Kini i werci nie martw się i na Paulinkę przyjdzie czas moja już trzy razy sama zrobiła kroczki ale wcale jej się nie pali do samodzielnego chodzenia, widzę że jest ostrożna, wiec przyjdzie i czas na moją niunię 🙂

agapurka gratulujemy Filipkowi kolejnego ząbka a tatuaż śliczny 😉

emiliaeem no coś tam jednak kupiłaś lepsze to niż wracanie z niczym 😉 no i nieźle Oli już ciocia mówi 😉

Lenka już po obiadku ładnie się bawi jeżdzikiem i Elmem 😁 a ja was nadrobiłam 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Dziś mam kolejny dzien z serii "bez kija nie podchodz"
Oby ten okres juz przyszedl bo oknem wyskocze wrrrrrrrrrr



Zapomnialam dodac ze przy kupowaniu butow mielismy niezla jazde oczywiscie
Patryk szybkim, niespodziewanym ruchem porwal pani sprzedawczyni okulary z nosa (tzn on tak Nam robi ale sie tego nie spodziewalismy totalnie)
a potem sie rozryczal na maxa i wyl sobie przez chwile i mega lzy oczywiscie do tego
potem w mcdonaldzie chcial ugryzc blat i sie uderzyl i znowu zaczal wyc na maxa az sie wszyscy zaczeli gapic - co za wyrodna matka

Napiszcie dziewczyny czy jak Waszymi dziecmi zajmuja sie np. Babcie czy mezowie to oni umieja je ubrac? ba wyciagnac jakies ubranko, poszukac czegos do ubrania?
ostatnio znajoma poradzila Nam abym dala sie wykazac mezowi w opiece nad Patrykiem zeby sie nim zajal - i co? nie umial go ubrac sam, skonczylo sie na tym ze ja w koncu
ubieralam
mowie mu - zobacz na stacje pogody ile stopni jest to mowi ze 26 - podal temp w mieszkaniu a przeciez na dwor wychodzimy, potem ciagle mu sciagal ciuchy i zakladal inne, miotał się bidul, wyciagal i wkładał ciuchy - jak zagubiony w czasoprzestrzeni 😜 to body z krotkim rekawkiem, to bluza polarowa 🙃
a ja sie gorzko smialam jak sobie (nie)radzi
z moja Mama to samo, jak grochem o sciane, mow i tlumacz a codziennie uczy sie od nowa


Czarownik indianski cieszy sie ze filmik sie Wam podobal 😁 😁 😁



Kiniek
- buciki z Bartka sa bardzo fajne, polecane przez rehabilitantke - cena troche odstasza ale sa i drozsze,
licze na to ze moze uda Nam sie je sprzedac


Gosiaczek
- ech ten nasze migreny, dobrze ze juz Ci przeszlo i brawa dla meza za zrozumienie i pomoc
czy jestescie zadowoleni z tego kubka Lovi? dziś je otwarłam, musze jeszcze umyc i zobaczyc
Patryk sie juz nimi bawil ale pic jeszcze niet



McDa
- super ze nocka udana, oby juz kazda byla coraz lepsza


agapurka
- fajny tatuaz
gratulujemy zabka

emiliaeem
- oby alergia szybko Olusiowi zeszla
a co do choroby lokomocyjnej to znam, przerabialam, znikła z wiekiem (hehe a ja stara dupa takze moze jak bedziesz w moim wieku to Cie juz meczyc nie bedzie)
i jak zaczelam czesto autem jezdzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia Lenka nie wiedziała jak pić z tego kubka ale ja jej pokazałam na sobie(czyli napiłam się z niego) dałam jej i udało się za pierwszym razem a teraz już ładnie z niego pije 🙂
Co do ubierania to babcie nie miały okazji się wykazać bo Lenka jeszcze z nimi nie zostawała ja taka zosia samosia 😉 ale pewnie wiedziały by jak ubrać tak mi się przynajmniej wydaje 🙂 co do męża no to ubrać ubierze Lenkę ale najlepiej jakbym naszykowała ciuchy 😉 choć przyznam się że czasem pytam się męża jak myśli założyć jej sweterek czy nie 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek - a wiec musze kubek umyc i sprobowac
zagapilam sie bo jak dzis mylam gary to zapomnialam o kubkach

apropo u Nas nadal zmywarki brak...
tzn model wybrany
usunelam sie mezowi przeciez jak bylam ten 1 tydzien na wsi z Patrykiem to widzial sie z facetem od przerobek, zrobil miejsce na zmywarke i przecial blat
na moje pyt. nt. kiedy dostaje odp ze "na dniach" - zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój Olek już od dwóch miesięcy pije z tego kubeczka LOVI 360 🙂 Kupiliśmy jak tylko wykazał zainteresowanie piciem z normalnego kubka 🙂 Kawy nie mogłam spokojnie wypić, bo darł się ,,da!" I Lał łzy jak grochy...
Zresztą On taki zrobił się wygodny,że już nie bardzo chce pić mleczko z butli ze smokiem, bo napracować się trzeba 🙃

Werciu mój Olek często zostaje z Babcią i Prababcią z mojej strony 🙂 I nigdy nie zostawiam im naszykowanych ubranek,same dają sobie radę 🙂 Mąż też sam Go ubiera, jak ja odsypiam 🙂 Oczywiście niedzielne strojenie zostawiam sobie,co by Olek nie był odstrzelony jak Anioł Stróż w Boże Ciało ☺️ 🙂 Ale ogólnie problemów nie ma.
Jedynie Mężuś ma problemy z wymyślaniem jedzenia 🙃 Nie wie co kiedy podawać,wówczas pyta 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem no moja zawsze piła z kubka ale takiego z dzióbkiem a teraz z tego Lovi 🙂 co do mleka w dzień dostaje tylko rano wiec sama sobie trzyma butle i je a wieczorem kaszka i na początku trzyma sama ale pod koniec już nie bo ze zmęczenia przysypia 🙂

wercia hehe będzie zmywarka to zobaczysz że to fajna rzecz tylko naucz męża wkładania do niej brudnych naczyń a czasem i opróżniania jej bo mój na początku to myślał że ona jest samoobsługowa 😉 ale już się nauczył i nawet czasem ją opróżnia 😁

Dziewczyny piłyście Somersby Apple Beer Drink no po prostu jest pyszne 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 wrocilismy znad jezior swietnie bylo po prostu swietnie, mala az piala i ciagle chciala plywac w sensie ja ja trzymalam pod paszkami a ona machala nogami cala w wodzie nie sadzilam ,ze tak jej sie spodoba 🙂 najadla sie piasku z piaskownicy zeby mi zrobic na zlosc jak jej kamyki zabieralam,zeby ich nie jadla to ona garsc piachu i do buzi..ehhhh ile zdolalam tyle wyciagnelam z niej a co z reszta bog to jeden wie. w kazdym razie wiem,ze na basenie jej sie spodoba 🙂 no i co ,.....nie wiem czy to po tej wodzie taka odwazna ale wrocilismy do domu a ona ciagle na nogach chodzi!!!!!!!! wszedzie i zawraca i dalej ,no szok za szokiem hehe
Agapurka bardzo ladny tatuaz, mam w takim samym miejscu tylko nutke klucz wiolinowy.
Wercia co do meza.....owszem ubiera itd. ale jak musi nie cieeerpi tego robic bo z mala trzeba ugodowo a on by chcial zeby ona byla z plasteliny... a zmywarka no coz....za slabo o nia walczysz kochana 🙂 znaj swoja wartosc :*
jutro tez gdzies pojedziemy a pozniej Wam zdjecia wrzuce bo mam na FB ale wiem,ze wiele z Was ma NK a ja nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/55935821413405204920859.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3420/55935821413405204920859.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/41885221418758204385514.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/8113/41885221418758204385514.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/29246521418775204383842.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6859/29246521418775204383842.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/30478321411434538451220.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2399/30478321411434538451220.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja słodka Zuzia i super zdjęcia!

Wercia
mój mąż ubiera często, ale musze mu przygotować ciuszki 🙂 on by nałożył byle co, czy brudne, czy wygniecione, co by znalazł to by ubrał 🙂 zawsze jak gdzieś wychodzimy to daję mu ciuszki i walczy z nią a ja się w tym czasie szykuje 🙂 ale jak jest z nią w domu a mnie nie ma i gdzieś idzie to dzwoni co ma jej ubrać 🤪 z kolei moja mama bez problemu, ona świetnie się nią zajmuje i wszystko sama wie 🙂 teściowa nie wiem bo nie próbowałam 🙂

a jutro moja mama chce małą żebym jej przywiozła, a ja sobie w tym czasie posprzątam trochę i umyją choć część okien na budowie bo elewacja prawie skończona to mogę zrywać taśmy i myć okna, a trochę ich jest i muszę już zacząć żeby zdążyć zanim pójdę do pracy 🙂 niestety jak mam Paulinkę to nie dam rady myć, bo nie wezmę jej na budowę, mąż jak przychodzi późno to już mi się nie chcę, więc zostaje mama 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny, prawie tydzień mnie nie było, ale czasem wpadam poczytać.
Piękne zdjęcia wstawiłyście, filmiki tez super. Zazdroszczę wakacji. My niestety nieprędko gdzieś pojedziemy … Ale jakoś przeżyję bo cieszę się z domu.


Z nowości u nas to od tygodnia Sabinka pije mleko prosto od krowy. Nie ma żadnych skutków ubocznych 😉
Poza tym zrobiła się bardzo niezależna. Wszystko musi sama, a jak ktoś jej się wtrąca to gryzie…
😮
Ostatnio zaczęła mi sama siadac na nocnik 😮 Nie zawsze coś zroci, ale jeszcze niedawno wogóle nie chciała siadać.
ALe musze przyznać że to zasługa opiekunki. Złota kobieta. Poświęca małej cały swój czas. Ja to zawsze mam coś innego do zrobienia i nie chce mi się przypilnować żeby siadala na nocniczek.
Sabika daniom ze słoiczka powiedziala definitywne NIE. Kupiłam kilka żeby miała u opiekunki a ona tego wogóle nie chce jesć. Jak jedzą obiad to tylko woła "daj"
A tak na marginesie to "daj" jest najczęściej wypowiadanym słowem przez moje dziecko. Ciągle tylko "daj" i "daj" 😉 Smerfetka kochana 😜 😜


McDa Naprawdę współczuje tych nocy. Ja już nawet eksmitowałam małą z naszego pokoju 😉 i nie wyobrażam sobie żeby miała wrócić. Na szczęście budzi czasem się koło 3-4 na herbatkę a poza tym to spokój.
Ale wieczorem wypija pełną butelkę – aż do nakrętki – mleka (jakieś 280ml może więcej?) i popija herbatką bo to mało 😮
Ale jak się budzi w nocy to musze ją przebrać bo jest cała zsikana 😉

A może spróbuj jej przestawić łóżeczko w inne miejsce. Może jej to nie pasuje.


Kineik To straszne co się stało z Madzią, ale 1 mnie zastanawia. Od tamtego czasu minęło pół roku i CO? oni to dopiero teraz odkryli czy co? TA zołza dawno powinna siedzieć!

McDa Dlatego ja dla Sabinki mam dodatkowe buty do bawienia zawsze. Takie za małe których już nie nosi 😉 Bo tak to bawi się tymi co ma na nóżkach ;0


Wercia Jesteśmy bardzo zadowoleni z krzesełka. Sabinka dzięki temu nauczyla się sama siadac na krzesło. Bardzo często przy nim siedzi i się bawi. podoba jej się. Niestety nie można tego przełożyć, na początku mi się tak dziwnie z boku wydawała ta książeczka, ale małej to nie przeszkadza 🙂
Patryk śmiga jak Travolta – będzie z niego dobry tancerz 😉

Maja CH Kocham takie zakupy KOCHAM 🙂

Emilianem Może masz rację co do Paulinki… Ja też długo karmiłam i Sabinka jest straszna przylepa. Zwłaszcza do mnie się klei, uwielbia się przytulać i całować. W końcu kilka miesięcy była do mnie przytulona przez większość dnia 😉
Ale myślę że też w dużej mierze to jednak przyzwyczajenie… Przez kilka dni Pyrka tez robiła mi akcje bo 1 dzień wróciliśmy późno z imienin i ją ululałam i cały czas z nią byłam w pokoju. To był BŁĄD. Przez tydzień potem się musiałam z nią męczyć i wysłuchiwac płaczu przez 2 godziny. Ale ja nie zabieram jej z łóżeczka, tylko jak płacze to wchodzę, przytulam, daję smoka i przytulankę i wychodzę. Ona natychmiast zaczyna płakać – to ja znowu to samo… I tak z 30 razy…. Az się zmęczy i zaśnie.

Emilia Niestety uroki ząbkowania. Ja odpukac nie mam źle 😉 Ani jeden ani druga nie dali mi w kość 😉 Oby Natalce ząbki wyszły szybko i bezboleśnie


Tedit śliczny jeżdzik. Też muszę pomyśleć o zakupie bo my mamy po Filipie – raczej chłopięcy i już bardzo zniszczony.

McDa niech ci się nie spieszy do chodzenia. Sabinka ma tak poobdzierane kolana jak jakiś łobuz. Ciągle biega i się przewraca.

Wercia Widze że Patryk jest uzdolniony muzycznie 😉 Zacznij inwestowac w instrumenty 😉

Agapurka Gratulacje dla Filipka!
tatuaż śliczny

Gosiaczek Współczuję, ale z drugiej strony to dobrze masz z mężem 😉 Ja nie mam na kogo liczyć. Jak dzwonią z pracy to nawet w środku nocy musi jechać – w końcu funkcjonariusz państwowy 😉


Wercia Ja już mam 2 dziecko więc babcie i tatuś już mieli okazję nabrac wprawy 😉
Co prawda teściowa nie lubi małych dzieci więc mogę liczyć tylko na mamę, która niestety jest daleko…

Co do picia z kubeczka… to mojej najlepiej idzie prosto ze szklanki , uwielbia też pić Kubusia play – kocha tę butelkę 😉


Wydaje mi się że ona szybciej się uczy niż Filip - bo ma wzór do naśladowania - Starszego brata, czasem aż za bardzo chce być dorosla 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patryś chyba baję oglądał... Taka powaga wymalowana na twarzy 😁

Gosiaczek Ty to masz farciocha z tymi drinkami 🙃 Ja ogólnie po ostatnim podtruciu mam obrzydzenie do alko 😮 🤢 Zapach wódki działa na mnie odstraszająco ☺️
Mój Olek pił z kubeczka Nuk-a,ale takiego z miękkim ustnikiem,a teraz ma z twardym (też z Lovi) i ten 360 i chyba Mu podpasowały... 🙂

McDa ja swojej Teściowej chyba bym nie powierzyła Olka pod opiekę ☺️ Dziecko ma 12 miesięcy,a Ona nie wie jak do Niego zagadać 🙃 Mówi ,,ti tju ti" czy jakoś tak,a Mały patrzy na Nią jak na wariata 😁 Zresztą On trochę się jej boi, wcześniej za nic w świecie nie dał się jej wziąć na ręce (z czego w duchu się cieszyłam) ☺️ 😎 Teraz niby lody przełamał,ale nadal jest bardziej za teściem 🙃

Poza tym mam oczy podpuchnięte jak miś panda 😮 Koleżanka użyczyła mi książki ,,ps. kocham Cię" jestem daleko za połową i ryczę przy niej jak bóbr 🤪 Piękna 🙂 Muszę koniecznie obejrzeć film oparty na jej podstawie 🙂 Jeśli lubicie romansidła z życia wzięte- polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka taka sobie, pogoda też nieciekawa za oknem, zaraz biorę się za sprzątanie mieszkanka a jak Lenka pójdzie spać to biorę się za projekt 😉

emiliaeem ten drink somersby to piwo jabłkowe a co do wódki ja od zajścia w ciąże już nie piję tyle czyli dwa drinki max jakoś nie wyobrażam sobie mieć kaca przy Lence 😜

Tilii no no ładnie się rozpisałaś wiedzę że Sabinka to mała zdolniacha no ale tak jak mówisz ma kogo naśladować 🙂

hehe napisałam posta i Lenka mi przeszkodziła wiec poszłam sprzątać i łazienka i WC już posprzątane 😁 i patrze a tu post nie wysłany 😉

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek

Maju pogody zazdroszcze, ślicznie razem wyszłyście 😉

Tilii dziwne ,że nie siedzi to fakt ale nasza urocza biurokracja wszystko wstrzymuje 🤢 Sabinka zdolniacha 😮 gratulacje postępów!!

Emiliaeem ja lubię każde książki,więc skoro polecasz zaopatrzę się, mi się za to podobał z romansideł, ale z elementami fantasy "Magiczny ogród" -Sarah Addison Allen i też polecam, a ostatnim czasem mam fazę na "zakochała się w cudzoziemcu, wyjechała do jego kraju i trafiła do piekła" np "Arabska żona" , "Biała masajka" tego typu 😉

Gosiaczek u nas pogoda się poprawia , ogólnie przejrzałam długoterminową i są dobre wiadomości ,ma jeszcze być w Polsce kilkudniowe uderzenie upałów rzędu 30 stopni, więc jeszcze ostatnie tchnienie lata będzie 🙂

Zmykam na śniadanie , miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek u mnie pogoda też sie poprawia i jak dla mnie nie musi być 30 stopni ale chociaż 25 to było by super a nie 18 🤢

Lenka spała 1,5h wiec dobrze że mąż wrócił z pracy to się nią zajmuje i sprząta kuchnie a ja właśnie narysowałam 5 projektów i wysyłam je do szefa niech sprawdzi co tam ewentualnie do poprawy bo chciałbym przed wyjazdem złożyć projekty a nie wiem czy się uda bo 15 wyjeżdżamy 🤢

Nic idę odkurzać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Maks pobuszował 3h jak na niego nieziemsko 🤪 ale ale , zabawne odkrycie poczyniliśmy, po śniadaniu zabieram młodziana do pokoju dzieciaków ,gdzie mam odgrodzone plastikowymi pudłami z zabawkami Ewki ,kawałek mojej strefy do malowania, bazgram kwiatki na ścianie aktualnie, no a Maksiak ściąga pokrywki z pudeł, wczoraj jak to zrobił chisterycznie się rozpłakał, nie bardzo wiedziałam o co chodzi, a że boi się otwartych szafek i tuli do mnie, zwaliłam to na pokrywkę. Dziś sytuacja się powtarza, ale dostał takiego ataku strachu i ryku ,że aż mi ze zdziwienia gały wyszły, no i rozgryzłam zagadkę ... w jednym z pudeł jest maskotka czarnego konia, to jego Maks tak histerycznie się boi 😮 😮 trochę to zabawnie wygląda, tak gwałtowna reakcja na zwykłego pluszaka, no ale cóż on świat widzi po swojemu, zabawka już w szafie, biedny mój głuptasek 🙃 zjadł jabłuszka z cynamonem i jogurtem, łezki otarliśmy i poszedł spać 😁 tyle przygód w jeden poranek

Zmykam pobazgrać po ścianach ,mam coraz mniej czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hellol

Od razu sie chwalę że dziś moj maz ma wolne wiec nadrabiamy zaleglosci
Dzis musze jeszcze odkurzyc i upieke ciasto marchewkowe
Moze uda mi sie jeszcze przesadzic paprotki bo maja za male doniczki i w najmniej sprzyjajacym momencie urzadzaja Nam wielki bałagan w "salonie"
spadajac z polek - potem pol pokoju jest w ziemi
Wczoraj gruchnela znowu jedna jak akurat podloga byla swiezo umyta
Ja dzis jak zwykle pranie nastawilam no i oczywiscie kupa do wyprania nadal czeka

Wczoraj Patrykowi z rana przemokla pielucha z kupa i pol lozeczka bylo za przeproszeniem zasrane wiec znowu sie kupa z jego praniem powiekszyla

Dzisiaj juz pije z tego kubka Lovi - praktycznie od razu załapał no i poobryzac juz go zdarzyl
Tylko ze on ma teraz taki dziwny nawyk - w ostatni dzien na wsi sie nauczyl - jak mial butelke z piciem to specjalnie mazal nia po podlodze
i zginal smoczek tak zeby sie wylewalo picie i to rozmazywal - nie dosc ze smok brudny to w domu cala podloga potem mokra i klejaca
I z tym kubkiem tez mu sie przypomina o tym a z niego juz bardziej leci jak nim stuknie no i jak spadnie

Macie jakies plany powiedzmy ze na dlugi weekend na 15 sierpnia???

McDa
- fajnie ze maz ubiera Paulinke, moj sie "uczy" jak twierdzi
oby mycie okien poszlo sprawnie, ciesz sie ze mieszkasz w "eko" miejscu bo tutaj okna wiecznie brudne

MajaCh - gratulujemy zabka

Tiliiii -
super ze Sabinka tak ladnie sie rozwija
dobrze ze zasmakowalo jej mleko, no i ze macie mozliwosc prosto od krowy, chociaz ja za mlekiem takim nigdy nie bylam bo nie przepadam
niestety my skazani jestesmy na te Biedronkowe takze jak na razie pije Bebiko 3 - podobno ma wiecej zelaza od tego krowiego

emiliaeem - a nie, Patryk nie ogladal bajki, wtedy dopiero co wstal
hehe jak piszesz tak o tesciowej to od razu mi sie moi kuzyn przypomina no ale on ma 10 lat to tez ostatnio do Patryka "agu, age" i takie tam
ja sie smialam i Patryk patrzyl na kuzyna jak na mini wariata 🙃

hehe Gosiaczek - ja tez za chwile znikam odkurzac, kibelek wczoraj wypucowalam

Kiniek
- niezle z tym konikiem ale wazne ze przyczyna placzu juz odkryta i usunieta


Nic znikam poodkurzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...