Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wercia mój jednak był już na 12 i jak wracał z pracy to zrobił zakupy i zahaczył o aptekę, kupił leki i termometr do ucha wreszcie 🙂 bo mieliśmy taki do czoła badziewie a ten pod pachę za długo mierzy a ten 1 sekunda i zmierzona temperatura więc polecam co prawda mam go krótko ale koleżanka używa już 4 lata i jest z niego zadowolona 😜

McDa o kurcze no to ładnie Paulinka szalała 😮 😁 a co do okresu to nie boli mnie brzuch tylko miałam go dostać tego dnia więc nie czułabym się komfortowo no i dostałam wczoraj wieczorem.

A ja już posprzątałam jeszcze tylko odkurzanie i mycie podłóg na obiadek łosoś w sosie pieczarkowym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

McDa naprawde romantycznie 😁 hehe
Gosiaczek my tez mamy fajnytermometr do ucha i do czola mozna i jeszcze mierzy temp pokoju i wody. jest ZAJEBISTY nie wyobrazam sobie teraz tym pod pache operowac.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A nie zgadniecie co ja na te walentynki tym razem dostałam , pokrowiec do iPada. Jak nim o podloge pi.... to tylko eho poszło. Spytalam sie czy to nad tym tak wczoraj intensywnie myślał. Powiedział ze nie ale tak dlugo ogladal lodowki i telewizory wmedia market, ze sie zasiedzial i mu inne sklepy pozamakyali obok. Więc ja na to ze walentynek nie ma ,nie było i nie będzie. Focha zapuscilam. To on w samochód i po wino do sklepu, tylko ze pił go sam niestety, bo mi sie mega kolejny foch zapododal bo po przyjeździe powiedział ze jeszcze worki do odkuzacza kupił. I to był gwóźdź do tzw. trumny. No i sie focham do dzis.

A Lili dzis tak rypnela zębami o stół ze dziury po nich zostały. Dosłownie wszystko w sekundzie . Trochę papierkowej roboty miałam. Ona nie chciała zasnąć więc ja posadzilam obok mnie, dalam kartke i kerdki ,niestety posadzilam na krzesełku zwykłym , bo nie chciała w krześle swoim usiąść. I ona oczywiście zobaczyła mój dlugopis chciała go zabrać itak sie na tych moich papierach poslizgnela, ze Ustka ma rozwalone bo po prostu zeby sie w nie wbily i w stole slady zostaly,ale sie tak wystarszyla ze godzinę na rękach ja nosilam a ona ikala. Siedział obok niej i nie zdążyłam jej nawet złapać, jestem taka wściekła bo moglam chociaż ten fotelik do krzesła przypisany jej zapiac.
Ale w końcu zasnela. Tylko ze muszę ja zaraz obudzić , bo muszę odebrać syna od kolegi.


Macda to Paulinka chyba na straży czuwała.



Termometr mamy 10 sekundowy niby pod pache. Ale małej mierze temp. w odbycie zawsze , do tej pory byl super , tylko ze teraz 10 sec, to dla niej za dlugo .Te do ucha Są super zwlaszcza gdy dzieci zaczynaja wiecej protestowac tez miałam okazje kiedyś z takiego korzystać. Kto wie może tez sie zaopatrze w tego typu udogodnienie


Qw... Musże wyłączyć te moje domyślnie słowa w ipadzie, normalnie pisze a mi potem takie bzdury czytam ze muszę potem korektorowac wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anjaP biedna Lila ale tak to jest nawet jak dzieci są przy nas to nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć 🤢 co do męża no to się nie popisał 🤢 Jakoś powinien się zrekompensować no chyba że uważa że wszytko jest ok.
a co do termometru to ten sekundowy jest super bo w nocy można szybko zmierzyć 😉

Lenka spała dzisiaj niecałą godzinę więc mam nadzieję że po 19 już będzie słodko spała 😉 bo ja padam ze zmęczenia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa faktycznie przerażające 😮 no to Maksiak gdybym nawet do 10 go przetrzymała to padłby spać nawet i na podłodze 😮 21:30 ,to nawet jak w dzień 3h spał, to pada jak muszka.

Anja ja mam niską tolerancje rozczarowań po takiej akcji wybuchlabym jak wulkan i mój by mi potem kwiaty w zebach przynosil (akurat tak sie sklada ze jak juz jest burza to go bardzo potem sumienie rusza 😁 ) tydzien caly i przepraszal az bym miala wyrzuty sumienia ze nakrzyczalam ... no i bym w koncu miala, zawsze jest tak samo xD
Ale na walentynki mialam kwiaty, wino, truskawki i winogrona xD taaa a potem impreza przeniosla sie do sypialni ☺️
Co do Lili to najwazniejsze ze nic powaznego, to zawsze dla dzieci jest mniejsze wrazenie niz dla rodzica, nie czuj sie winna, zdaza sie, mi Maks ostatnio zrobil numer, bo schylalam sie dac mu buziaka w czubek glowy ,a on rozkokoszony puscil sie na luz ,jak to on, i wyladowal ze stojacej pozycji jak decha na podlodze, zdziwienie najpierw a potem ryk, ja to nie wiedzialam co mam zrobic -smiac sie ? plakac? no coz przytulilam tego mojego gupola 🙂tak samo zrobil innego dnia, ale zderzyl sie z kantem sciany rozcinajac dziasla ...takze i u nas sie krew polala 🤨

Ja dzis za to mam zły bardzo dzien bo znow mam stan zapalny pod kanalowym i modle sie by mnie ominelo dlutowanie kosci ... wzielam antybiotyk, ten sam co ostatnio na zapalenie i zobaczymy, dentysta dopiero jutro przyjmie bo dzis mial full do polnocy (takiego mamy hard corowca ,przyjmuje od 5 do w sumie 24)

Zdrówka życze Wszystkim chorowitym Mamusią i Maluszką 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anja i ja mam focha na mojego za wczoraj 😉 ze zasnal przed małą a obiecał ze poczeka na mnie i mala położy spać, jak zwykle tata spał a Paula szalała po pokoju.... no i dziś mu wypomniałam ze nawet na 1 róże go nie stac ani buzi to odburknal mi ze roza lezy od wczoraj w bagazniku i pewnie juz z niej nic nie ma... i ja znów foch ze mi jej nie dal, strasznie się usprawiedliwia że miał mi ją dać jak Paulinka zaśnie.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak, w końcu się położyłam, czekam na męża aż się wykąpie i przyjdzie, ciekawa jestem czy będzie ze mną gadał 🙂 ja nadal mam focha i się nie odzywam 🙂 ale widziałam że jak wyszłam z łazienki to od razu wyłączył tv i poszedł się kąpać... zobaczymy czy będzie godzenie 😉

a Paulinka śpi i cały czas kaszle;( no i zaczyna jej się katarek chyba bo coraz głośniej oddycha przez nos, włożyłam jej przed chwilą smoczka bo się strasznie wierciła i stękała to nie umiała oddychać przez nosek;( w dzień nie kaszlała więc nie wiem o co chodzi, oby nie choróbsko ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek super awatarek 🙂

i zaktualizowałam uzębienie Paulinki na suwaczku ale nie wiem czy ma 6 🙂 a przed wczoraj tu była koleżanka z córką 2 tyg młodszą od Paulinki i ona ma na górze tylko jedynki, a na dole 4 ząbki... zostałam w szoku bo Paula ma pełną buzię i to już dawno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ,McDa 6stki to z druga tura rosna nasze male berbecie maja tylko po 20 zabkow wiec juz za Wami zabkowanie jesli rzeczywiscie wszystkie 5tki juz ma 🙂 Gratuluje i zazdroszcze u nas ciagle brak 5tek i 3jek ktore mozolnie sie DZIEJA..
Noc podobna mala sie tak wiercila, wedrowala........stekala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo halo!!!

Dzisiaj u Nas smetna pogoda
Maz poszedl na spacer z Patrykiem (naszym "za ciasnym" FYN-em 😜 😜 😜
a ja odkurzalam i gotowalam dla PAtryka ale i zrobilam cos dla siebie - rzucilam maseczke na twarz (przed dzieckiem bylam wielka fanka maseczek, potem czasu nie bylo i teraz zuzywam te co mialam nakupione) i pedicura tez zrobilam - tylko pazury pomalowac jeszcze

Piszecie o zabkach to racja jak na razie 6-tek nasze dzieci miec nie beda
U Nas 16 zebow - czekamy ciagle na 5-ki
Przez pewien czas sie PAtryk zas bardziej slinil i grzebal tam z tylu w buzi ale jak mu macalam to nic nie bylo
O ile sobie da zobaczyc bo albo paszczy nie chce otworzyc albo mnie gryzie

Dzis moze wybierzemy sie do Chrzestnego od Patryka ale nie wiem do konca bo cos Nas sluchy doszly ze zle sie czuje a nie chcemy w bakcyle isc



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oczywiście miałam na myśli piątki, nie wiem czemu napisałam szóstki, przecież wiem że mają 20 zabków 🤪

a ja też miałam ciężką noc, Paulinka kaszlała a najgorsze jest to że zaczyna się jej głos zmieniać jak przy zapaleniu krtani co przeszła, mam nadzieję że uda nam się to powstrzymać, dałam już hederesal, dziś w nocy będziemy nawilżać no i witaminki... bo antybiotyku sama nie podam, a poza tym już nie mam bo poprzednio cały zużyła;(

a no i napaliłam się dziś na Ikee, nie wiem co mnie naszło ale stwierdziłam że dziś chcę jechać po stoliczek i krzesełka mamut dla Paulinki 🙂 godzina drogi w jedną stronę więc czekam na męża i zaiweziemy małą do domu, nie będziemy jej męczyć (i nas jej zachowaniem w sklepie 🙂

a na święta zastanawiam się nad tym:
http://allegro.pl/puzzle-ukladanka-edukacyjna-3wzory-cyferki-alfabet-i3019519904.html
http://allegro.pl/vtech-jablko-z-literkowym-zoo-nauka-alfabetu-60136-i3022923752.html to jest super ale drogie;(
http://allegro.pl/mini-alfabet-25301-dumel-sklep-wawa-i3022874916.html
http://allegro.pl/smoby-kuchnia-dla-dzieci-cheftronic-monster-high-i3018345218.html
http://allegro.pl/sliczny-zestaw-do-sprzatania-z-odkurzaczem-baterie-i3011391325.html to już załatwiłam z mamą i jej kupi 🙂
a ja chyba kuchnię i jakiś alfabet, chyba ten pierwszy i trzeci 🙂
a to mi się marzy na dwa latka ale musze z mężem ponegocjować;( http://allegro.pl/little-tikes-domek-miejski-plac-zabaw-444d-444c-i3034293201.html

no i już stwierdziłam że zrobię Paulince urodzinki z figloparku- max, 15 dzieci za 200 zł- 2 godz zabawy, przystrojona sala urodzinowa, kubeczki, czapeczki, baloniki, animator do zabaw i malowania twarzy jak ktos chce to 50 zl dodatkowo, no i prowiant samemu się wnosi... ja naliczyłam na razie 12 dzieci 🙂 ciągle się zastanawiam, a potem disco w domu 🙂

a Wy już się zastanawiacie nad tym? macie jakieś pomysły na prezenty??
chcę coś kupić chrześniaki na święta takiego niedrogiego i nie ma pomysłu;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i udało mi się sprawdzić Paulince piątki, nie ma aczkolwiek na jedej dolnej zaczyna być jakieś ostrzejsze to dziąsełko, oczywiście palec pogryziony 🙂

Wercia Paulinka właśnie też od jakieś czasu wciska paluszki do buzi do tyłu i chodzi ze szczoteczką do zębów, też do tyłu pcha więc pewnie zaczyna czuć że idą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa fajne te zabawki na pewno kuchnia spodoba jej się najbardziej 🙂 a domek świetny więc negocjuj z mężem 😜 i ja k tam wypad do ikea?
Ja jeszcze nie myślałam nad prezentami ale na pewno kuchnia z ikea i rowerek bo Lenka jeszcze nie ma 😉
My robimy skromne urodziny czyli tort i ciasto dla babć, dziadków i chrzestnych 😉 a jak będzie większa to na pewno jakąś imprezę się zrobi 😁 w jakiejś bawialni 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam , życzę zdrówka wszystkim chorowitkom 😘 😘


mcda Natalia tez jeszcze 5 nie ma , ale ja palca boje się włożyć hehehe i nawet nie wiem czy coś tam już kiełkuje czy nie 😉


co do nocek to u mnie też ostatnio nie ciekawie, dziś w nocy coś po 1 wszej Natalia stała przy naszym łóżku 🤪 zauważyła paczkę po chrupkach i jeść jej sie zachciało 😲 wcinała krakersy w naszym łóżku, później pić jej robiłam i tak się rozbudziła ,ze na krzesełku chciała siedzieć i tam jeść 🤢 i tak po 2 zasnęła i rano o 5 juz wstała 🤪 a ja na 7 do pracy szłam 😮 . W dzień spała 2 godz od 12-14 i teraz zasnęło przed 20 tą 🙂 Ona potrzebuje mnie snu niż ja 😁 😁 zmykam spac bo jutro znów do pracy dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia Paulinka też mniej snu już ja potrzebuje;(

teraz zasnęła jak wracaliśmy po 20 to już tam chyba z 5 razy byłam;( ale zaczyna jej się katarek;(

stolik i krzesełka kupione, ciekawa jestem jak Paulinka zareaguje jutro 🙂 teraz musze męża przycisnąć żeby to jeszcze dziś złożył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka znowu nie przespana tak sobie myślę że to nie tylko wina kataru ale i zębów 😠
Mąż rano wstał do Lenki i się nią zajął a ja do 10 spałam choć i tak niewyspana jestem, no ale nocy się nie odeśpi 🤢

McDa i jak Paulinka pewnie zadowolona z zakupu 😉

Maja
to pozazdrościć pogody u mnie szaro buro i ponuro 😞

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek no Paulinka zdziwiona rano była ale jaka szczęśliwa 🙂
i nocka też fatalna, o 3 już się zamieniliśmy z mężem miejscami w z łóżku bo chyba nie spałam wcale, Paulina cały stękała, kwękała, siadała, szukała mnie ręką i ciągle za twarz mnie łapała, potem mąż przy niej leżał a ja w końcu zasnęłam, ale chyba też o 4 bo ciągle słyszałam jak tak stęka, od 4 spała już lepiej, aż do 9.20! ja szłam na 9 do kościoła to spała słodko 🙂
ale wydaje mi się że ją boli gardełko, czasem jak się śmieje to słychać znów taki głos od krtani;( daję jej już ten syropek co miała, wydaje mi się że dziś lepiej, i katarek trochę jeszcze ma....

teraz poszedł mąż z nią na 15 minut na dwór bo strasznie chciała, ja kończę obiad, mała zje i mam nadzieję pójdzie spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...