Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

FUCK ćwiczyłam z tymi ćwieczniami 20 minut wiecej nie dałam ray bo zaczęłam ślepnąć hahaha to taki moj defekt po rzutach SM z wysiłku..jutro o 5 minut dłuzej bede ćwiczyła

MajaCh a z jakiej wagi startujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Megan z wagi ciezkiej heheheh serio serio ja jestem duza kobitka . I mam cel 70kg a to dla mnie odpowiednia waga bo mam gruba kosc i przy mniejszej wadze wygladam jak wielkoglowa 😁 😁
Wiem ,ze wiekszoscz Was to drobnica tutaj 😉 Ty napewno!
No 😉 Nie podam Wagi powiem kiedy bedzie 5kg do celu 😁
Nie przemeczaj sei powybieraj sobie najlzesze cwiczenia i powoli rob,nie musisz tempa trzymac wazne zeby poprawnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przesun sobie na koncowke na cwiczenia na brzuch zobacz jakie fajne i takie na boku jak lezysz i nogi cwiczysz to tez fajne,a Ty chcesz boczki i brzuszek wiec skup sie na tych najpierw moze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie tez hormony wplywaja co? watroba inaczejpracuje,wolniej....Tylko prosze cie nie przesadz z cwiczeniami, po rzucie to jak po ciazy, powoli sie rozpedzisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi spacja nie trybi w klawiaturze, a 63kg to ja wazylam na poczatku szkoly sredniej 🤪 a wczesniej 58 pamietam to bylo najmniej i bylam malolata i machalam brzuszki po 800 dziennie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże....ale zawzięta tylko widzisz ja nie moge sobie pozwolić bo zaraz to hujstwo sie odzywa (SM) i jestem zł na to!!!!!!!!!!1 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,ze nie mozesz ja nie moge bo bym umarla z wysilku hehehehehehe
ja przy tych na brzuch cwiczeniach nie moge glowy tak wysoko za dlugo utrzymac i musze rekoma pomagac bo mam wrazenie,ze mi kark péknie 🙃
a gdzie sa nasze mamusie????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak, mała już śpi a ja się przygotowuję do jutra;(czas wrócić do pracy, ale mi sie nie chce, te przerwy są straszne 🙂 i trzeba wstać na 7.30;(

Maja postanowiłam że od środy zaczynam ten skalpel, we wtorek jeszcze podjadę na zumbę, a jutro jeszcze będę miała okres;(

Megan Ty się nie przemęczaj, z Twoim wzrostem ( a coś kojarzę że jesteś wysoka) to i tak jesteś chudzinka.... ja ważę teraz 60/61 (pół roku temu jak jeszcze karmiłam to ważyłam 55 i czułam się super) teraz czuję się okropnie, najbardziej mi przeszkadza brzuch, boczki i tyłek na punkcie którego zawsze miałam bzika.... mój cel to waga z okresu karmienia 🙂 przed ciąża ważyłam podobnie jak teraz (po slubie przytyłam bo wcześniej wazyłam średnio 58 kg)

a Emiliaeem pewnie korzysta z nowego domku i odpoczywa albo odwrotnie 😉


kurcze dziewczyny wypiłam wczoraj z koleżanką całą butelkę martini na pół i dostałam prawie krwotoku, ale się ze mnie lało, paczka podpasek poszła w momencie;( masakra, dalej mam okres bardzo mocny, nie mam pojęcia skąd się tyle tego we mnie znalazło, zawsze miałam dosyć słaby i 3 dni trwał, czuję że będę go jeszcze długo miała... ale w sumie na własne życzenie, nigdy nie piłam w takich ilościach podczas okresu, ale wiedziałam że jak wypiję kawę to leje się ze mnie jak nie wiem, dlatego na te parę dni w miesiącu rezygnuję z kawy, ale nie pomyslałam że alkohol też tak działa;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa alkohol rozrzedza krew tak jak aspiryna....na przyszlosc masz nauczke 😉
Polozylam mala bezmleka na noc po umyciu zebow . Placzi lament bo chciala possac butle i to mleko bo woda to NIE. Ae zasnela szybko. wiec sukces. Zaczynamy powaznie dbac o zabki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już tyle razy zabierałam się do tego, żeby w końcu nauczyć Paulinke zasypiać samą, ale jak leży sama w łóżku i nawet nie płacze to mi jej żal że jest sama ☺️ czasem mnie to wkurza, szczególnie jak usypiam godzinę a mam dużo pracy w domu, ale z drugiej strony uwielbiam to bo to jedyny moment kiedy ma czas się do mnie przytulić 🙂 wtedy się wtula, głaska mnie, całuje cały czas, uwielbiam to 🙂

na razie jedyne co bardzo bym chciała zmienić to aby się nie budziła w nocy, bo często jej pobudki spowodowane są nie wiadomo czym, po prostu usiądzie na spaniu, zaczyna wołać mama i wystarczy że ją spowrotem położę i śpi 🙂 czasem smoczek, czasem ręka, czasem herbatka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia wcale Ci sie nie dziwie bo pracujesz i tesknicie za soba pewnie tez caly system ktory zbudowalam stanal by na glowie gdybym jej nie widziala tyle ile sobie zycze..
A co do picia nocnego, kilka razy plakala musialam wstac ja tylko poglaskac przykryc bo wiecznie na koldrze spi i na brzuszku, a nad ranem co sie przebudzila bo placz, wzielam ja do nas bo myslalam,ze ta godzine bo 6sta byla,to pospi i luz ,a ona wsciekla! ,ze nie chce nie nie nie nie, ja ja glaskam ona nie, tata ja glaska nie, pytam chcesz mleczko a tu BANAN NA BUZI 😁 ....biedna moja tak ja doswiadczam traumatycznie no i wypila o 6stej i spia dalej, jak wstanie pierwsze co myjemy zabki,zazwyczaj wstaje o 7mej ,a juz jest 7.30 🙂 wiec jest ok 🙂 ja juz po kawce i sucharkach 🙂 dziewczyny ,ktore maja FB zachecam do obejrzenia filmiku 4minutowego,ktory udostepnilam na proflu, to sprawy globalne i tak naprawde gowno mamy do powiedzienia ale swiadomosc,ze wiemy jest zdrowa. Ja w tym grzebie sie od lat i odkrywam coraz to nowsze skandale itd. Dlatego m.in WODA dla dziecka do picia. I w tym filmiku jest fakt podany,ze firma BAYERN od lekow.....szefem jest nazista. Ale maja nas w garsci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAYERN.... ostro ja wstałam...od 3 dni mam milczące dni z mężem..poszło o prace...ja mam juz wszystko załatwione i w dupie mam co on bedzie robił. Najbardziej mnie zabolało jak kłóciliśmy sie to mowilam o kasie itd bo boje sie kurwa mam dziecko w koncu a on " wiesz jeszcze wczoraj bym nie uwierzył jakby mi ktoś powiedział że zależy ci tylko na kasie" myslalam ze sie popłacze nigdy nie byłam wymagająca oszczędzałam nawet jak była kasa bo tak mnie rodzice wychowali a tu taki liść w twarz bardzo mnie to zabolało

ciągle naciskałam zeby szukał pracy ale on na lajta podchodzi do tego a to jest życie niestety.
teraz niech robi co chce bo co powiem to i tak jest zle.

jak zwykle.....dam sobie rade......bedzie dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Widzę że forum żyję bardzo mnie to cieszy 🙂 ale nie dam rady nadrobić. Pamiętam o Was tylko zdrowia brak i sił na zaglądanie i pisanie. Jak tylko wrócę do zdrowia to będę pisała częściej.

Mam nadzieję ze dzieciaczki zdrowe i wy też 😘

Lenka przy tym zapaleniu gardła dostała na nowo kataru bidulka miała oczka czerwone i załzawione i z noska jej ciągle ciekło, możecie sobie wyobrazić jak wyglądały noce 🥴 ale już wraca do zdrowia gardło wyleczone został jeszcze kaszel ale od piątku ja się rozłożyłam zaraziłam się od Lenki no ale przebywałam z nią 24h na dobę. I w niedzielę już było tak źle ze man ze z łóżka nie mogłam wstać. Od wczoraj biorę antybiotyk i liczę na szybki powrót do zdrowia. I pomyśleć że Lenka przechodziła to samo 🤢

Zdrówka kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!!
Zyjemy
Wczoraj pojechalismy do Wisly na Stozek - a raczej pod 😜 😜 😜
Patryk sie wyszalał na sniegu

Przeczytalam, postaram sie uzupelnic pozniej

Ktoras pytala kto konczy I-szy 2 latka - ano Patryk 😜 😜 😜 18 czerwca

Nic znikam bo musze dokumentacje zebrac na wizyte do lekarza, kurde jakos sie stresuje bo babka jest miło- upierdliwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek zdrowka dla Was!!! dobrze,ze malej juz przeszlo szkoda,ze na Ciebie wlazlo..........
Wercia wiec weekend udany 🙂 powodzenia ulekarza 🙂 to ja pytalam o to ktore z dzieci pierwsze bedzie mialo 2 latka 🙂
Megan....faceci odbieraja wszytko inaczej swoim mozdzkiem.....porozmawiasz z nim jak emocje opadna ale to Ty musisz go z bledu wyprowadzic.....przykro mi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyprowadze go bo on i tak waza ze ma racje nawet jak jej nie ma taki typ czlowieka...lata mi to....i iesz co? teściowa dzisiaj mi zaproponowała spacer czujesz?!!!!! ja musze obiad robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...