Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Maja no to super że dzień minął spacerowo 🙂 My w domu siedzieliśmy ja miałam taki ból migrenowy że szok wymiotowałam i głowa mnie tak bolała że aż płakałam z tego bólu teraz dopiero jest lepiej.

Lenka zasypia i mam nadzieję że zaśnie bez większych problemów no i że noc będzie lepsza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kurcze Gosiaczek widzę że często masz te bóle migrenowe, nie idzie temu jakoś zapobiec?? nic z tym nie można zrobić? nie zazdroszczę

Maja zazdroszczę tych spacerków, Paulinka była na chwilę bo nie chcę żeby sie rozchorowała na całego;( a teraz goni śpiąca już ponad godz i położyć się nie chce;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka.....walentynki i urodziny udane...zakupiliśmy tez kremówki Wadowickie odwiedziliśmy górę Żar...masaże super..ja miałam z maską arbuzową na całe ciało..pozniej w folie i pod kocyk..jacuzzi ahhh...co za bajka...no ale....mąż na antybiotyku a Marcel ma baktrim i gentamecyne do nosa bo leje mu sie okropne do tego kaszel jak narazie takie leki zobaczymy za 3 dni co dalej..ja po rezonansie dowiem sie w środe co i jak no i mam wlew dożylny i badania...tak bardzo chce zeby choroba nie postępowała 🤨 ahhh w środe ide na zumbe z koleżanką z podstawówki hihi
mam masakre z podawaniem leku Marcelowi..wlaśnie słysze jak krzyczy i kaszle 🤢
lekarz mowi ze nie od zebow bo wszystko wylazło już..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka znowu nieprzespana, katarek mniejszy ale jeszcze jest a najgorsze jest to że od rana kaszle 😞 na pewno mąż ją zaraził bo on też jeszcze kaszle 😠 A ja już ledwo funkcjonuję nawet nie pamiętam kiedy dobrze spałam w nocy od 1,5 tygodnia śpię po 4 godziny 🤢

megan super że wyjazd udany co do podawania leków to u nas nie ma problemu najgorzej to jest z zapuszczaniem kropli do nosa i wyciąganiem glutków krzyk i płacz 🤢

A u mnie sypie od rana i zapowiadają spore opady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


U mnie też sypie od rana 😲 zima wróciła 😠


Nocki u mnie od 2 dni cale przespana tzn od 20- 5,30 😉 Jak dziś dawałam mleczko o 5,30 przez sen to po chwili słyszę już nie chcę i jak poszłam odnieść butelkę to ona stała już w łóżeczku i wolała mama 😉. No i wcześnie zrobiła sobie drzemkę bo juz od 10 spi 🙂


gosiaczek współczuje tych bóli migrenowych, to to samo przechodziłam po 1 wszej ciaży wyłam skulona z bólu 😮 , ale jakoś w drugiej ciąży ból całą ciążę ustąpił i teraz o wiele łagodniej przechodzę migrenę. Nie wiem czy hormony sie poprzestawiały czy to dzięki tabletek anty 🙂


megan no to super ,że wyjazd sie udał i zycze dobrych wyników 😉


Zdrowia zyczę wszystkim dzieciaczkom i mamusiom 🙂


a ty emiliaeem gdzie sie podziewasz 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂
Megan swietnie,ze wypad sie udal szkoda tylko,ze ta choroba sie przyczepila, mnostwo ludzi teraz choruje szalenstwo jakies....
U nas znow slonecznie i maluch spi jak wstanie zabieram ja na spacerniak i do miasta na chwile bo w lodowce jogurty zostaly...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i Ja

Zdrowka dla Wszystkich Chorowitkow!!!

U Nas tez dzisiaj pada snieg ale jak juz od dluzszego czasu niewiele go zostaje
a tylko ciagle trabia jakie to intensywne opady maja byc

Ja dzis juz bylam oddac krew na badania - naczekalismy sie strasznie bo duze kolejki

Weekend minal Nam standardowo, w sobote wyskoczylismy do Chrzestnego
od Patryka na kawe, Patryk nawet nie wyl za wiele na poczatku, szybko sie oswoil i byl radosny
Troche Nas zniesmaczyla zona od chrzestnego od Patryka bo zachowaywala sie tak ze patrzyla tylko na to zeby Patryk nic nie nabrudzil bo bylo posprzatane - ech...same wiecie jak to jest z malym dzieckiem




McDa- fajne te zabawki, widze ze juz za literki sie bierzecie 🙂
sliczna ta kuchnia
a domek piekny- cena troche masakryczna no i miejsce trzeba miec
Co do urodzin to My na razie nie robimy wielkich urodzin, potem sie zrobi w jakims figloparku - jak bedzie chodzil do przedszkola
z reszta na razie nie zgromadzilibysmy za wiele dzieci

poza tym w tym roku byc moze bedziemy nad morzem w urodziny Patryka to mu zrobimy torta na plazy ;p;p;p
A w domu zrobimy kawe i ciacho i kolacyjke dla Dziadkow i chrzestnych
super ze mebelki z Ikei sie spodobaly Paulince


Gosiaczek
- na prawde wspolczuje Ci tych Twoich migren, tez mnie łapie czasem, tyle ze jak teraz biore te swoje tabletki
na bole kosci i stawow to nie czuje bolu glowy a przedtem to tez rzygalam nawet

a probowalas moze ten lek co go tak reklamowali - Excedrin


megan
- super ze wyjazd sie udal
daj znac jak wyniki rezonansu
ja mam za 1,5 tyg rezonans kregoslupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia heheh u mnie tez cały dzień padał śnieg , a teraz tylko wielkie błoto po sniegu zostało 🤢


A ja dziś się rozerwałam, byłam z koleżankami z pracy w knajpie na chińszczyźnie i piwku 😉 Natalia już wykapana i leży w łóżeczku . Ale miałam dziś z niej ubaw, popołudniu kumpela prostowała mi włosy a ja Natalce kazałam iść eis położyć spać, jak weszłam ją przykryć to ona spała na klęcząco z głowa w łóżeczku, nogami na dywanie heheh . Zrobiłam nawet zdjęcie jak znajdę czas to wkleję 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

Gosiaczek witaj w klubie, czuję się tak jak Ty, Paulinka katar i kaszel od kilku nocy mam wrażenie że wcale nie śpię 😞 dziś do 3 mała się ciągle kręciła, i wycierała nosek bo jej się katarek lał, potem już było trochę lepiej, ale i tak ciągle siadała i mama mama...

dziś jest u mojej mamy na noc, bo się już za nią strasznie stęsknili 🙂 szalała tam jak nie wiem, ciekawe co będzie w nocy, strasznie zawsze tęsknie za nią i zamiast korzystać i się wyspać to rozmyślam i nie mogę zasnąć;( teraz nadrabiam zaległości z dokumentami księgowymi męża, muszę się wziąć za dokumenty szkolne, jestem odpowiedzialna za promocję technika handlowca na dniach otwartych i nie wiem jak go wypromować;( no i mamy sobie w końcu z mężem zorganizować zaległe walentynki ☺️

Emilia zazdroszczę przespanych nocek ale nie zazdroszczę tak wczesnych pobudek 🙂 i poza musiała być jedyna 🙂

Wercia no to żona chrzestnego się nie popisała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia daj znac jak wyniki przyjda.
Emilia 🙂 Piweczko no prosze 😁 za mna chodzi desperados ale jakos nie moge sie zebrac do tego moze w weekend..
McDa to fajnie,ze Paula spi u dziadkow i nie placze?? ale jest przyzwyczajona pewnie,zazdroszcze 🙂
Maz ma nocke a ja w dzien drzemnelam wiec pewnie troche posiedze , mala miala 2 drzemki dzis jak nigdy 🙂 i juz zasypia znow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja była tam już kilka razy, mniej więcej co 1,5-2 miesiące jest tam na noc 🙂 szaleje do nocy, wygłupia się ze wszystkimi, w nocy woła mamę ale babcia się przytuli i też jest dobrze 🙂 a teraz musze ją przywyczajać bo w maju jedziemy z mężem na 3 dni do Berlina bez Paulinki;( już się boję jak to będzie, ale pewnie ja będę bardziej tęskniła 🙂
i ja zaraz otwieram desperadosa, mam czerwony, nowy smak, jest pyszny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak, własnie sobie leze w lozku i pije desperados 🙂

Maja ja też nie wiedziałam że u nas taki jest, mąż mi go ostatnio kupił, nazywa się desperados red (tequilla, guarana, cachaca) i jest pyszny 🙂

a ja teraz wciągnęłam się w blog http://www.michaltryka.pl/pl/ czasami go poczytuje i zawsze przy tym ryczę jak nie wiem, jakie życie jest niesprawiedliwe, przecież ten chłopczyk jest w wieku naszych dzieci! straszne, na pewno mu przekażę 1 % i jak dziś pooglądałam jego filmiki, zdjęcia, opisy itd to zdecydowalam że jeszcze zrobię jakiś symboliczny przelew, nigdy nie posyłałam kasy na żadną fundację, ale tutaj chyba zrobię wyjątek, oby tylko był zdrowy! 😞 płakać się chce ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Noc nieprzespana spałam tylko od 3 do 4 i od 6 do 7.30 (czyli 2,5h) bo Lenka wstała już o 7.15 🤢 Jak do niej wstałam o 1 to chyba brzuszek ją bolał potem zasnęła po 2 a o 4 nie chciała mleka miała 38,9 więc dałam Ibufen i zabrałam ją na godzinę do nas żeby pilnować czy spada jak spała do 37 to zaniosłam ją do łóżeczka zasnęła dopiero koło 6. Strasznie kaszle więc chyba do lekarza się wybierzemy 🥴

McDa super że się wyspałaś no i fajnie że Paulinka śpi Ci u rodziców 😉 co do piwka to nie wiedziałam ze jest taki smak 😜

emilia zazdroszczę wypadu ja drugi tydzień w domu siedzę zwariować można 😠 Z miłą chęcią zobaczę to zdjęcie Natalki 🤪

wercia
może ona jakaś pedantka 😮 a o tym leku Excedrin nie słyszałam ale poczytam, dzięki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

U Nas w koncu lezy snieg i ciagle sypie 🙂 🙂 🙂

Patryk łobuzuje, z budzeniem sie w nocy roznie bywa - ostatnia noc
wcale sie nie obudzil

Kupujecie moze jakies zjezdzalnie ? Zastanawiam sie czy nie kupic dla Patryka na wies
http://allegro.pl/zjezdzalnia-dino-135cm-niebieska-basen-wielorybek-i2988617199.html

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3015321420&ars_source=ars&ars_socket_id=7&ars_rule_id=102
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3020791892&ars_source=ars&ars_socket_id=7&ars_rule_id=102
http://allegro.pl/super-domek-statek-kosmiczny-apollo-ze-zjezdzalnia-i3041213246.html
http://allegro.pl/smoby-zjezdzalnia-xs-95cm-slizg-wodny-slizgawka-i3025966235.html
http://allegro.pl/mochtoys-5802-zjezdzalnia-z-podstawa-110-cm-bon-i2978621632.html
http://allegro.pl/zjezdzalnia-dino-135cm-czerwona-basen-wielorybek-i3026380648.html

Jutro mam 2 lekarzy i mysle czy czasowo sie wyrobie

No i kolejny dzien SPA dzisiaj - czyli prasowanie i wieszanie nowego

emilia1
- fajnie ze mialas spotkanie z kolezankami
wklej koniecznie foto ze spiaca Natalka w tej pozie


McDa - podziwiam ze Paulinka tak zostaje u Mamy
weszlam na strone od tego chlopczyka, biedne dziecko, tyle sie musi wycierpiec
no i to leczenie, gdzie indziej sie da a u Nas oczywiscie nie
My od lat mamy wybrana juz taka dziewczynke z porazeniem mozgowymi i przekazujemy ten 1%


Gosiaczek
- jakbys uzywala tego Excedrin-u to daj znac czy cos pomaga


MajaCh -czekamy na zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po kroplówce troche zle sie czuje bo brałam ten lek który biore raz na pół roku aleeeeeeeeeeeeeeeeee BRAK NOWYCH ZMIAN W MÓZGU A STARE SIE NIE POWIĘKSZAJĄ...CHOROBA NARAZIE ZATRZYMANA...WYGRAŁAM Z K...RWĄ!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje że na długo długo.!! lekarz określił to tak" rezonans wyszedł świetnie" 🤪

WERCIA daj znać co u ciebie w rezonansie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
megan świetna wiadomość 🙂

A ja byłam z Lenką u lekarza i ma zapalenie gardła dostała antybiotyk 🤢 mam nadzieję że szybko jej przejdzie jak nie w poniedziałek na kontrolę.

wercia ja też myślę kupić zjeżdżalnie ale na pewno jakąś z tych większych i zamontuję u mamy w ogródku 😉 ale będę myslała o tym bliżej wiosny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...