Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
I ja witam

A u mnie nocka rewelacyjna tylko jedna pobudka o 5 na mleczko 😮 🙂 jej ale było by super jakby tak zostało 🙂

Maja coś mi się wydaje że mimo wszystko musisz być konsekwentna bo ona cię sprawdza i testuje kto wygra więc nie daj się niech wie kto tu rządzi 🙂
I gratuluję zrzucenia wagi 🤪 ja co prawda zmieniłam troszkę jedzonko na lżejsze i nie piję gazowanego ale czasem skubnę coś słodkiego i nie zamierzam z tego rezygnować za bardzo lubię słodycze 😜 no ale w dwa tygodnie zrzuciłam 1,5kg a w pasie ogólnie wszędzie 2cm mniej niż na początku a w brzuchu aż 4cm mniej więc nawet jestem zadowolona i walczę dalej 😉

megan
zgadzam się ja tak robiłam że jak nabroiła i chciała się przytulic ja nie przytulałam i nie brałam na ręce co prawda serce mi się kraje no ale przynajmniej Lenka jest grzeczna.

U nas słonecznie Lenka teraz śpi a po obiadku jedziemy do teściów dzisiaj Zbigniewa 🙂

Miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gosiaczek i Tobie gratuluje 🙂 !!! Ja gazowanych napoi nie lubie jak mam wybrac wode a cole czy sprite to wole wode. A sprite tylko z Martini 🙂))))))))
Megan dojdziesz do wprawy,pilates napewno Ci pomoze,a podziwiam bo ja sie trzese jak popieprzona w tych cwiczeniach heh 🙂
My dzis wielkie sprzatanie zrobilismy i jeszcze mi szafki zostaly w kuchni gary poukladac bo moj pomagier wszystko poprzestawial. Ale to jak wstana bo teraz maja drzemeczke oboje 🙂
Zastosuje sie do Waszych rad. KAT bedzie napewno bo juz go kojarzy z kara. Tylko musz emezowi przetlumaczyc bo ona jak cos przeskrobie u mnie to do tatusia na skarge leci,ze mama skrzyczala,abo cos zabrala.... taka jest juz cfana..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST! nadrobiłam ponad 25 stron !

Najpierw słówko dla Wszystkich - powodzenia z ćwiczeniami bo widzę,że z tym mocno ciśniecie Dziewczyny 😁 no i zdrówka chorowitkom (my nadal twardo nie chorujemy)

Gosiaczek u nas to samo Maksior mówi tylko po swojemu choć ja nie wiem czy to przez wadę czy ot tak ma, "au au" to i piesek i halo , mówił już miś, powiedział "kubu" co miało być kubuś, pać pać znaczy "spac" co oznacza, że chce iść na drzemkę po 2gim śniadanku,"mniam mniam" rano jak jest głodny, "fuu" woła jak widzi okruszki na stole, a "fuj" to brudna pieluszka, ogólnie nie mówi za wiele 🤢 ale jak to się utarło "chłopcy często zaczynają później", choć moja córa też bardzo opornie gadała ,a miałam koleżanki córcie w tym samym wieku i właśnie jak tu niektóre maluszki prawie pełne zdania , nie ma reguły, ważne, że widzimy, że kumają 🙃

Wercia miałaś identyczny zabieg jak ja 🙂 z tym, że mi zdecydowali sie wycinac pod znieczuleniem miejscowym i z pochwy nie z macicy, najgorsze w tym wszystkim było radosne komentowanie wszystkiego przez lekarza, przez co znowu (po zdaniu "ooo ile krwi") odpłynęłam i musieli mi tlen podawać :/ być może przez umiejscowienie Cię boli, bo mnie ledwo ledwo pobolewało do 2h po zabiegu i tyle.

Tili a co się stało, że operacja?! bo ja nie doczytałam albo ominęłam ten właśnie post ...

WOW Maju tos mi dala przyklad piekny, tak sie sklada ze tez cwicze od jakiegos czasu a czytam, ze Wy tu wszystkie machacie niezle 😁 (jakas babska obsesja z wiosna przyszła) mi na razie opornie idzie, ale dopiero niecaly tydzien sie wysilam, planuje mocno w tym roku basen przycisnać, nic mi tak nie daje w kość jak dobry sportowy z lodowatą wodą 😁

Mamy z Maksiem problem z jakąś alergią, na buzi mu się niemalże skorupa zrobiła czerwona jak od malin, podchodzi aż pod oczko, lecimy do dermatologa na dniach, nie mamy pojęcia od czego .... ;/ posiłków nie zmieniałam drastycznie, je to co już jadł i nic się nie działo, jedyne co mi do głowy przyszło to płyn do płukania ,bo nowy kupiłam, ewentualnie któraś "zabawka" (on robi zabawki ze wszystkiego, portfeliki siorki, pamiętniki siorki, generalnie wszystko co w łapki wpadnie, wszystko to gryzie oczywiście) no i mam zgadywankę 😞

Potrzebuję też inspiracji macie jakieś fajne przepisy na dobre proste w miarę ciasto ? coś z pianką czy z kremem mogło by być ... muffinki się przejadły, a tu już święta za pasem ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂
Dawno mnie nie było, przepraszam... 😞 Tak strasznie mi się do Was tęskni!!! 😞 😞 😞

U nas średnio na jeża... Olek choruje 🥴 Drugi antybiotyk brał od początku roku,a flukom końca nie widać, porażka 😞 Poza tym ma dziwaczny okres, boi się obcych, wyje jakby Go ze skóry obdzierali, powoli tracę cierpliwość 🤢 😮 W domu z kolei istny szatan, zapewne jak większość dzieciaczków w tym wieku 🙂 Psychiatryk nas czeka 🙂

Widzę,że otro bierzecie się za siebie... Ja też już sezon biegacza rozpoczęłam 😜 Zakwasy bite, aczkolwiek jaka ulga 🤪 Jeszcze trochę zimy i kufer (czyt. doopsko) bym za sobą ciągała 🤢 😁

W szkole rozpoczęłam drugi semestr, w między czasie byłam na kursie przedłużania i zagęszczania rzęs (zapraszam na promocję) 😜 Widzi mi się ta praca, naprawdę 🙂 Mocno pociąga mnie medycyna estetyczna, a kobietka od praktyk naprawdę mnie wspiera 🙂
Na początku marca byłyśmy na targach kosmetycznych w Wawie, napaliłam się na makijaż permanentny 🙃 Szukam na chwilę obecną kursów w tym kierunku 🙂 Zobaczymy co z tego wyjdzie, chciałabym... 🥴

Poza tym u nas wszystko w porządku 🙂 Leci jakoś z dnia na dzień, Olek już taki wielki chłopisko 🙂 Postaram się wstawić jakieś photo 🙂

Zajrzę później, obiecuję 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan dziękuję fajne przepisy,a świńskie uszka znam jako palmiry i robiłam całkiem niedawno ale ja idę na łatwiznę bo robię z gotowego ciasta francuskiego 😁

Emiliaeem ah o makijażu perm. tez myślałam swojego czasu, a najbardziej nakręciłam się na przedłużanie włosów choć droga impreza , z tego zrób dyplom i działaj ,przynajmniej kasa porządniejsza 🤪 jak coś mam na fb w znajomych laskę od przedłużania ze Szczecina ,popatrz na foty naprawdę robi wrażenie 😁 z przedłużania rzęs bym nie skorzystała i tak jak potuszuje szoruje swoimi o bryle 😁 no i (pozwolę sobie w imieniu nas wszystkich) czekamy na fotki Olusia 😁 Zaglądaj częściej Emiliaeem 😁 (i kto to mówi 🙃 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Udało mi się wyrwać na troszkę 🙂 Oluś terroryzuje Tatusia 🙃

Kinia ja miałam przedłużone włosy raz w życiu metodą zgrzewów. Jeżeli mam być szczera- nie polecam 🥴 Co prawda włosy miałam piękne, bardzo dobre gatunkowo, trzymały się 5 miesięcy, ale po zdjęciu- moje własne w stanie opłakanym ☺️ A dbałam o nie jak o największy skarb ☺️ Ale pomyślę, mam siostrę fryzjerkę 🙂

Posiałam gdzieś kable od aparatu,więc ze zdjęć klops ☺️
Ale nadrobię 😉
Na kompie znalazłam tylko z minką... i kawałkami ,,eba" (chleba)


Ciekawa jestem jak Wasze Dzieciątka zaczynają gadać 🙃 Mój wali po japońsku, papuguje wszystko i wszystkich 🙂 Ale niestety rozumieją Go nieliczni 😁
Ostatnio oglądał ze mną ,,Must be the music" i podłapał imiona jury, także w jego mniemaniu ,,Ozio pi, a Koja mij mij" 😁 (Łozo śpi a Kora się myje- chyba) 😁 No i jeszcze plecie ,, Mama kole pi pi" (mama w szkole pisze) 🙂
Ostatnio rozbił mi dwa lakiery do paznokci, w tym jeden czerwony i wymazał nimi całe dłonie, nie wiedziałam gdzie ręce włożyć 😮 Kocham Go,ale doprowadza mnie do szału.
Nie wiem jak mam pojmować ten Jego lęk przed obcymi, to się ciągnie od pobytu w szpitalu. I trochę mnie to dziwi, ponieważ gdy jest z nami na zakupach, w sklepie zgrywa bohatera, ludzie Go zaczepiają, bo naprawdę wydaje się rezolutny, nie płacze. Ale tylko gdy odwiedzą nas goście,albo my gdzieś się wybierzemy- następuje co najmniej 30 minutowe wycie! I tak jest za każdym razem. Nie wiem czy rozmawiać o tym z pediatrą, trochę mi niezręcznie, ponieważ może pomyśleć,że jestem nadgorliwa,albo z dzieckiem sobie nie radzę, nie wiem... Z kolei mam siostrę przedszkolankę ,która mi zasugerowała wizytę u psychologa, niekoniecznie z Olkiem,ale żeby mi samej dał wskazówki jak Go odblokować! 😮 Kosmos!

Chciałam się zapisać od kwietnia na aerobik z dziećmi, ale ww takim przypadku nie wiem czy ma to jakikolwiek sens, naprawdę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak miło jak dziewczyny zaglądacie i piszecie 🙂

a my na 20 byliśmy w domu Lenka wyszalała się i dziadków a ja zjadłam dwa kawałki placka i czekoladkę ☺️ wyrzuty sumienia miałam że tyle słodkiego ale już ostro poćwiczyłam i lepiej się z tym czuję 😉 no i wypiłam dwa wściekłe za zdrowie teścia i mnie lekko zakręciły 😮 🤪

Kinia kurcze mam nadzieję że to nic poważnego ale leć do dermatologa, całkiem możliwe że to płyn ja kiedyś też zmieniłam i Lenka dostała czerwonych krostek na ciele ale jak tylko wróciłam do dawnego płynu wszystko wróciło do normy.

emiliaeem no super że zajrzałaś my za tobą też się stęskniłyśmy. Zdrówka dla Olusia 😘 świetna fotka mały diabełek z niego 😁

I ja zmykam. Dobranoc 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem wiesz co to powinno mu przejść, weź też pod uwagę że być może nie lubi jak ktoś zakłóca jego teren, w domu czuje się bezpiecznie a próbowałaś z ludźmi których zna, na przykład babcie ? jakaś ciocia, która jest u Was baaardzo często, jak na nich reaguje? Jak jest poza domem ? np choćby na podwórku przed samym domem ? jeśli ogólnie źle reaguje na ludzi to psycholog powinien chyba coś doradzić, a jak tylko w domku to ja bym dała mu jeszcze troszkę czasu, no i nic na siłę jak chce płakać przy gościach ,pozwól, może też być tak, że nie lubi dzielić się mamą i tatą, a przy gościach nie ma innej możliwości . Żaden ze mnie ekspert to tylko osobiste przemyślenia, może też ostrożność w podejściu do psychologów, bo wiem, że źle wybrany może bardzo zaszkodzić, a nigdy nie wiesz na kogo trafiasz ...
A zdjęcie rewelacja 😁 i po kim on ma te "różki" na głowie hm? :P

Jak tak czytam co majstrują Wasze pociechy to jednak stwierdzam, że Maks ma aureole 😮 a myślałam,że on daje mi w kość czasem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jak zwykle z rana. sobota ka nam zleciała na imprezie wiosennej w szkole Adama,mój syny fristajla na scenie wymiatał 😉 a moja Lila pod scene oklaski zbierala. jak puścili mocniejszego Roca linkin park,jak zaczęła skakać ,machać głowo i tekami raz na jednej nodze raz na drugiej,rękoma. az do niej prowadzący ze sceny zszedł z mikrofonem i pytał się czy chce solówkę zatańczyć, no i ja speszył . Choć przez sekundę myślałam ze podłapie mikrofon i zacznie śpiewać, bo w domu ma taki podobny mikrofon każe nam do niego mówić i śpiewa do niego da da da da.
i tak się na inne szkraby w tym wieku popatrzyłam, to one wiecznie w wózku pozapinane siedzą nawet nie pisną,a nasza lata a my za nią,ludzi zaczepia i dziaci. Szkoda ze jej nie nagrałam, bo na początku ja tylko sama byłam, mąż doszedł do nas z aparatem po jakiejś godz, a mala juz muliło bo przed wyjściem nie mala tez ochoty się zdrzemnąć. potem żeby dotrwac do wystepu Adama jeszcze z godzine na zjezdzalni na podwórko biegała i przed 18 bylismy w domu zjadla i zanela na godz potem kaszka kapieli znowu sen.

wczoraj bylismy u koleżanki, ona ma synka miałyśmy rodzic w taki sam termin ale ona si pospieszyla za bardzo, i maly zaczyna dopiero chodzic,ale Lila sie z nim wybawila, najlepsza byla wojna o ciastko, kiedy Lila zgarnęła z talerza a kolega jej chciał zabrać, ta nie puszczała trzymala mocno ale juz same okruchy w garści a on kruszył co było na wierzchu. i krzyki, ale zobaczyli potem ze po ciastku tylko wspomnienie, moje ręce tylko wytrzepała i do zabawy. po południo wyskoczyłam na zakupy i kupiłam jej balerinki ze skory na 40 euro, normalnie one w sklepie 70 kosztują. A w tym sklepie wstęp tylko na kartę lub zaproszenie, ja takiej nie mam jeszcze i wszystkie marki scotch and soda hilfinger armani ...wiele innych dla dzieci do domu ,na wszystkie rzeczy 50- 40 procent taniej niz w zwykłym sklepie. No i w niedziele otwarty.

ide sie malowac
witam dawno nie widzianych
Olo jak ganksterek maly, terroryzuje mamusie,fajny jest, i moze wyrośnie niebawem z tych lekow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry 🙂 Anija zdjecie Lili mnie wita 🙂 i Zuzia od raz mowi dzidzius 🙂 No sluchaj to pewnie duma Cie rozpiera ,Twoj synek tak wymiata!!! 🙂 Zdjecia swietne uwielbiam na Was patrzec 🙂
Kinia wlasnie ja zapomnialam po przeczytaniu tego postu o uczuleniu Maxa, moze cos zaczelo pylic ,co?? u nas juz sie zaczynaja alergie na pylki nie wiem jak tam z wiosna stoicie bo tu juz páki puszczaja drzewa i krzaki..
Emilia napewno Olus potrzebuje czasu z tego co pisalas on tylko w domu nie toleruje obcych. I poza domem poczatkowo,moze ma traume podswiadomie,ze go zostawisz albo w "zle " miejsce zaprowadzisz jak szpital..no dzieci pamietaja wbrew naszym oczekiwaniom,ze szybko zapomna...
Dziewczyny moja siostra nakupila malej butkow jakie piekne, w Polsce oczywiscie, trampki ,balerinki i jeszcze takie wciagane dosc wysokie z hello kitty, ale prosilam ja o wieksze rozmiary ,zeby na wiosne miala bo w tej chwili ma 22- 22,5 a ona kupila na 24 i wiecej. Tesciowa tez miala trampeczek poszukac to mam z glowy buty narazie 🙂 i ciesze sie ,bo trampki w Polsce sa dosc mieciutkie,a tu sa tak sztywne,ze dziecko sobie moze nozki poobcierac kolo kostek..
Co jeszcze.......dzisiejsza noc pozostawia naprawde wiele do zyczenia.Do 3ciej Zuza sie wiercila,stekala, to u nas to u siebie, pozniej pila mleko, jeszcze pozniej zaczela prykac i sie wiercic wiec dalam jej smecte,po ktorej zasnela po 3ciej w nocy i co...o 6tej juz pelna wigoru i checi do zabawy wolala mnie ..do teraz bawi sie ,broi i tylko patrzy,czy nic nie przeskrobala 🙂
Ostatnio tez pogniewalska jest na czesanie. Nie cierpi jak jej czesze wlosy!! wiec nosi rozpuszczone i tylko spineczka jej grzywacza podpinam 🙂
To tyle Milego Dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amy mamy meetengi hehe, Landord byl piec naprawil ale trza elektryka wiec musza go umowic najpierw. Zaraz landordka przyjedzie z inzynierem sciane zobaczyc bo mi podmokla,a na zewnatrz jest rynna ktora niby do sasiada nalezy,a sasiada ni ma bo chata na sprzedaz wystawiona,a byla u mnie wczoraj znajoma,ktora tam mieszkala i mowila,ze z tamtej strony tez mokra sciana wiec napewno to ta rynna.
A my bylysmy u kolezanki z prezentem urodzinowym i dziewczynki sie wybawily cudnie ale Zuza byla niegrzeczna chwilami....ile ona ma zlosci w sobbie!!! nawet na krzaczku sie wyzywala!nie wiem co z nia jest jakby nadpobudliwa ale nie adhd tylko tak raczej zlosliwosci jakies ma...to wozek Nikoli zabrala, to ja popchnela....no nie wiem jak do niej dotrzec. W domu tez czesto jest niegrzeczna....czyzby sie bunt dwulatka zaczynal???
A i brawo dla mnie. Wypilam tam kawe, pozniej redbulla ,wrocilam i zjadlam serek wiejski a teraz mam ogien w brzuchu zaraz bedzie kibel grany,a i zaraz ma byc landordka jak mnie przy niej zlapie to sie usmiejemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

Maja Paulince też zdarzy się mnie uderzyć, ale tatę tak samo, nie ma zasady że tylko mama be 🙂 kto nie pozwoli to dostanie 🙂 a teraz zaczyna mnie gryź, dziś np. przyniosłam ją z góry bo skakała znów po łóżku to jak ją niosłam wrzeszczała i mnie ugryzla w rękę ze złości... choć wydaje mi się że już mniej nerwowa niż ostatnio, miała taki okres podobny do Zuzi, bardzo nerwowa, o wszystko!

Gosiaczek zazdroszczę że tak długo sobie pospałyście 🙂 Paulisia też podobno spała do 9 ale wczoraj znów poszła spać o 23:40, już czasami nie wyrabiam z nia;( a jeszcze w nocy od 4 do 5 stękała i się strasznie wierciła, ciągle musiała mnie trzymać po twarzy....

Anja zdjęcia super! i jak czytam Twój post to widzę Paulinkę pod tą sceną razem z Lilką 🙂 też taka jest, choć zaczyna się wstydzić 🙂

Emiliaeem Paulinka też tak miała jakiś czas że bała się wszystkich no i tak samo, w centrum handlowym zaczepiała wszystkich, do wszystkich się śmiała ale jak do nas ktoś przyszedł to tylko na rękach u mnie wystraszona siedziała (nie płakała, tylko czasami) ale po jakimś czasie się oswajała, gorzej było jak szliśmy do kogoś, (poza znajomymi domami-moja mama, brat, ciocia) to wrzask był zawsze, bardzo się bała i płakała, ale po czasie też się raczej oswajała, choć nigdy tak jak u nas w domu... teraz jej to przeszło, nie boi się tak, choć zdarzają się osoby których się boi, ale jak pisałam wyżej zaczyna się wstydzić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju wiosny ni ma, śnieg leży i -3 😞 także alergia na pyłki odpada, narazie raz schodzi to coś z buziaka raz wraca , dermatolog umówiony i zobaczymy 😞

Anja mała rockamnka Ci rośnie 🤪 super zdjęcia !

Co do bicia, ja bardzo nie toleruje takich zachowań, na szczęście Maksik jak się bardzo złości to się wypręża albo stoi zamyka oczy i po prostu płacze niemiłosiernie, jak jest bardzo zły, a mama chce przytulić to się odpycha ode mnie i tyle, nie był agresywny nigdy w sumie 🙂 choć przed nami najcięższy rok opanowywania umiejętności radzenia sobie z frustracją, odmową i rozczarowaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
he widzę że moja Lenka to taka spokojna jest w porównaniu do waszych dzieci oczywiście jak się bawi to wygłupia się na całego ale nie bije i nie robi awantur chyba odziedziczyła charakterek po mamusi 😜

Lenka zasnęła o 13.30 choć bałam się ze bedzie problem bo długo spała 🙂

McDa twoja Paulinka po prostu nie potrzebuje snu 🤢 Lenka zasnęła o 21 ale to dlatego że wróciliśmy dopiero o 20 od teściów. Z reguły kładę ją o 20.30 🙂 i wieczór mam na ćwiczenia i dla męża 🙂

A ja mam dzisiaj lenia nie chce mi się nic gotować chyba mąż będzie musiał sobie coś zamówić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek Ty to masz złote dziecko, grzeczne i jeszcze ładnie śpi... ja już wiem że dziś będzie problem ze spaniem bo zasneła 40 minut temu, już myślałam że dzis nie pójdzie spać ale padła;( zaraz idę ją budzić, choć i tak już wiem że zaśnie dopiero po północy;(
ale u nas rekolekcje i dziś o 18 msza i nauka dla kobiet, chce iść więc się pomodlę żeby zasnęła szybko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieńdoberek 🙂

Kinia wiesz co, sprawa wygląda tak,że Olek reaguje bardzo różnie. Na jednych lepiej, na innych gorzej. Nie ma problemu, gdy ma zostać ze znajomymi (babcie, prababcia, dziadek, chrzestna, chrzestny, ciocie, które regularnie widuje).W tej kwestii jest im bardzo ufny. Ostatnio nawet wypróbowałam,czy będzie się bał nowego mieszkania mojego Brata. O dziwo szybko się zaklimatyzował, ale wśród obecnych nie było obcych twarzy. Problem stanowią osoby, które widuje rzadziej. W swoim domu czuje się pewnie, to oczywiste,ale na podwórku jest gorzej 🥴 Boi się śniegu, piachu 😮 Przed zakupami pozwalam Mu biegać po parkingu, tam się nie boi,a ludzi jest więcej 🤢 Wogóle beczy jak ma przejść po błyszczącej podłodze, przez próg. W domu mamy maleńki 3-y cm próg (nie więcej) przez który przechodzi na czworaka!!! 😮 A po łóżku skakać się nie boi! Wchodzi, schodzi 50 razy dziennie. Spędzam z Nim praktycznie cały dzień, nie wiem czym to podyktowane 🥴

Olek od samego początku wyraźnie przedstawiał swoje oczekiwania, nie lubił skupiska ludzi, zbyt dużego hałasu, ale wrażliwcem nigdy nie był. Teraz też lubi się popisywać, wygłupiać, nowe umiejętności chłonie jak gąbka, wydaje się roztropny, oprócz tych swoich fobii... 🥴 ☺️

Co prawda złości się czasami i adekwatnie do wieku to pokazuje (rzuca zabawką, gdy coś się nie spodoba, czasami obrażony położy się na podłodze), sporadycznie podniesie rękę,żeby uderzyć, ale zaraz całuje i przytula, bo wie,że tak nie można. To udało mi się wypracować,ale lęków pozbyć się nie potrafię... Ani Go nie bijemy,ani się nie znęcamy, w domu panuje spokojna atmosfera, nikt na siebie nie krzyczy, skąd to wszystko??? 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

U Nas zaczal padac snieg takze znowu powrot zimy
Patryk spi a ja jak zwykle, porobilam z praniem i umylas podlogi
Weekend minal Nam standardowo

Gratuluje i zazdroszczę Wam Dziewczyny motywacji do cwiczen i tak jak Gosiaczek
napisala szkoda ze mamy do siebie daleko bo bysmy razem chodzily cwiczyc

U Nas od piatku przerabiamy codzienne rozbieranie się Patryka, przynajmniej 1 raz
na dzien sie rozbiera i nie chce ubrac diabelek, sciaga sandalki, spodnie i skarpetki
i tak gania na bosaka

Ja juz czuje sie "ginekologicznie" ok, tylko nie moge sie przeciazac - tak mi
nabazgrali na wypisie,
siniak po wenflonie mi schodzi z reki, a kluli mnie akurat w ta moja bolaca, a ja
nie moge reki w nadgarstku zgiac wiec babka kombinowala i se chciala zginac

U Nas wyrazy : kaka - to kaczka ale i wszystkie inne ptaszki - golabki itp
czasem myli hał (pieska) z miał - czyli kotem
no i radio - to jest i radio i tv i komorki (na reklamach)


Gosiaczek
- widze ze zakupy udane,
ja te legginsy co kupilas Lence widzialam praktycznie takie same w C&A
i wlasnie ciemniejsze byly a kosztowaly cos kolo 40 zł

Kiniek
- nie przejmuj sie u Nas tez opornie z mowa, za to po swojemu gada

co do zabiegu to ja mialam lyzeczkowana macice i jej trzon, krwawienie i bol
w sumie 1 dobe i potem bolalo ze 2 wieczory ale obylo sie bez srodkow przeciwbolowych

oj widze ze piszesz ze jakas skorupa wyszla MAksiowi na buzi, a moze tarl o cos buzka?
bo u Nas Patryk ma czerwona i taka wlasnie skorupowata skore na brodzie ale wiemy z czego
- dzien w dzien trze broda o wszystko- zabawki, butelke i cala reszte, smarujemy mu ta brode
kilka razy dziennie

emiliaeem - no jestes kochana w koncu, My tu co chwile Cie wywolujemy
prosze ile kursow przechodzisz, ja juz stara dupa to mi sie uczyc nie chce juz ale z checia skorzystalabym z jakis zabiegow
duzo zdrowka dla Olusia
a z tym jego zachowaniem to poczekalabym jeszcze z psychologiem, pewnie to przejsciowe,
ja pisalam o tym jak zaczelam chorowac i Patryk dosc mial ograniczone wychodzenie to potem jak szlismy gdzies
to masakra, w kosciele ryk, w gosciach ryk, do sklepu po buty wjechac nie moglismy bo ryczenie i lzy krokodyle
ale zaczelismy "od nowa" wychodzenie i znowu spoko jest, byc moze tez byl to po prostu taki okres

obejrzalam foty, ale Olus juz duzy

anjaP
- sliczne zdjecia,
u Nas tez PAtryk nie usiedzi w wozku za dlugo


MajaCh
- wiesz co mnie sie wydaje ze byc moze to juz powolutku bunt 2 latka
ja tak powolutku obserwuje ze u Nas sie zaczyna, wsciekanie sie, rzucanie, ogolnie coraz wiecej na "nie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa Pięknie sobie Paulinka pomalowała paznokcie 🙂

Kiniek Emiliaeem Fajnie że jesteście

Kiniek Sabinka urodziła się w takim ubytkiem? Na głowie i w sumie nie wiadomo co to jest. Wygląda jak duża wypukła blizna. Musi mieć to usunięte bo nie wiadomo jak to głęboko siedzi. A poza tym muszą to zbadać

Maja Sabinka chwilowo boi się facetów.. Chowa się za mną i najchętniej by uciekała. Ale jak się oswoi to już jest ok

Wercia Sabinka ciągle zdejmuje skarpetki albo rajstopki – jak ma i chodzi na boso



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa no grzeczna jest to prawda ale nigdy nie wiadomo 😜

Dziewczyny które myślą jechać gdzieś na weekend majowy albo w ogóle szukają fajnych miejsc dla rodzin z dziećmi tu macie fajną stronkę http://www.dzieciochatki.pl/ my mieliśmy nigdzie nie jechać ale nie wiem jak to będzie z tymi wakacjami więc może chociaż na weekend majowy uda się wyrwać 😉 oby tylko pogoda dopisała 😉

wercia nie strasz tą zimą tylko módlmy się o wiosnę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...