Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wercia co do odchudzania to taj jak pisały dziewczyny jak się dobrze czujesz to po co masz to robić. Ja nigdy się nie odchudzałam bo nie musiałam ale po ciąży się to zmieniło no i przez zimę się zapuściłam. Ale co do jedzenia to po prostu jem lżejsze papu, nie piję gazowanego i mniej słodzę kawę czy herbatę. Nie zamierzam zmieniać niczego drastycznie bo kocham słodycze a nie chcę tez efektu jojo. Więc w moim wypadku małe zmiany w diecie i ćwiczenia ćwiczenia ćwiczenia 😁

A mój lubi szczupłe ale nie chude wiec jak wczoraj wieczorem skończyłam ćwiczenia (a wie że ćwiczę też w ciągu dnia) to powiedział tylko tyle "pamiętaj nie lubię chudzielców i nie mam zamiaru przytulać kości więc nie przesadzaj" 😜 😁

Kinia ja robię ciasto czekoladowe ale całe zabieram do mamy i sałatkę do teściowej. W domu nic nie szykuje bo święta spędzamy u rodziny 😉

emiliaeem babcia ma racje 😁 a co do zakupów też mnie korci coś kupić na święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam

a co tu taka cisza!?

Ja wczoraj byłam tak zmęczona po ćwiczeniach ze ledwo obejrzałam Prawo Agaty 🤢 Wydłużyłam sobie wieczorne ćwiczenia do 1h wcześniej ćwiczyłam max. 40 min. Lenka za to poszła spać dopiero o 22 potem pobudka o 4 na mleczko i spała do 8 🙂

Pogoda słaba idę ratować się kawą 😉

Miłego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U Nas dzisiaj od rana ostre słońce

Jak zwykle kolejne pranie, mialam nastawic nasze ale oczywiscie nazbierala
sie mega kupa od Patryka wiec musialam nastawic jego

Z samopoczuciem z wlasnym cialem to czuje sie srednio ani zle a ni dobrze,
w sumie przydaloby sie zrzucic dla zdrowotnosci pare kg
no ale mam mega slabosc do slodkosci 😠

Ja jestem troche podziebiona, drapie mnie w gardle i kreci w nosie, no ale moj maz tez byl przeziebiony
teraz tylko sie boje zeby Patryk nie zlapal ode mnie
A w sobote idziemy na urodziny do tesciowej (noż normalnie sie doczekac nie moge 😜
pewnie juz zaczniemy wysluchiwac gadek o "drugim" dziecku


Kiniek
- ja tez bardzo lubie marke Ziaja, ma mnostwo produktow, szkoda ze
nie wszystkie sa w sklepach, byc moze temu ze ludzie by kupowali mniej innych

a co do szykowania na swieta to raczej nic specjalnego bo szczerze to mi sie nie chce
jak ladnie bedzie to wole na spacer isc
zrobie tylko tu tradycyjnie rolade, kluski i kapuste na obiad, byc moze nawet i na drugie swieto
popularny zurek na swieta, tu na slasku jest na Wielkanoc raczej malo gotowany a niby dlatego ze sie w ciagu roku
duzo zurku jadlo - ale to taki "zabobon" dawny

salatke z brokulami, jajkiem i kurczakiem - na sniadanie wielkanocne - w tym zakresie pelna moja improwizacje bedzie
a ciasto to nie wiem, moze jakis sernik poszperam na necie
ostatnio znalazlam na necie ale nie pieklam i nie wiem jak wyjdzie...

http://kobieta.interia.pl/kuchnia/na-slodko/news-sernik-zebra,nId,935198

emiliaeem
- super ze zakupy udane
Babcia niezlym haselkiem strzelila no ale babcie maja swoje stare poglady i lubia puszystych
Patryk też wielbi swoją butlę, prawie co fota to ma z butlą


Kiniek, emiliaeem
- ja tez czekam na okres ale nie mam pojecia kiedy teraz po tym zabiegu dostane
juz myslalam ze wczoraj dostane bo brzuch mnie pobolewal a na papierze toalet. mialam troche krwi jak na poczatek okresu, dzis chodze z podpacha i nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 my po spacerku zmarzlysmy bardzo bo wilgotno i zimno..Zuza juz zasnela szybciutko 🙂

Wercia!!! kochanie moje 😁 zrob zrob ten sernik i podeslij mi kawalonteczek 😁 u mnie cista spasowaly ,pisalam Wam,ze tu gdzie teraz wynajmujemy ,piekarnik jest odpalany na zapalnicze...i nie ma jak ustalic temp. bo od wewnetrznej strony blacha zawsze bardziej sie nagrzewa...ale jak bede chciala cos piec to pojde do przyjaciolki 😁 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek a jak konkretnie ćwiczysz? Bo albo nie doczytałam, albo coś przeoczyłam... ☺️

Tak mnie łepetyna nasuwa, że ledwie chodzę 😮 Zdążyłam poćwiczyć, Olek śpi a przede mną masa prac zaliczeniowych do szkoły. 17 czerwca (w moje urodziny) mamy egzamin ogólnopolski z pielęgnacji twarzy i sztuki makijażu 🙂 Zajebjoza 😜 😉
A dzisiaj dopiero oddałam Mamuśce PIT do rozliczenia 😮 Bo jemioły w zakładzie źle wystawili mi dochód 😠
McDa sporo zwrócili Wam za budowę? Mój Brat kupował mieszkanie +pełen remont w nim i średnio zadowolony 🥴 Ja VATu jeszcze nie podliczyłam...

MajaCh przypomniałaś mi o spacerze, może urwę się z Olkiem do jego kolegi, zobaczymy czy będzie wył 😮 ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jesli wszystko pojdzie jutro zgodnie z planem to biore rano moja magiczna tabletke
i moze umyje okno w kuchni plus kurze na szafkach na gorze
Jakos mnie wzielo za robote teraz, moze to zblizajaca sie wiosna daje malego kopa

Szkoda tylko ze lewy nadgarstek mi sie nie zgina




MajaCh
- jak upiekne ten setnik to podesle wirtualnie dla kazdej
martwi mnie tylko czy wyjdzie bo ludzie w komentarzach pisali tam
ze im nie powychodzil

emiliaeem
- masz urodziny dzien przez Patrykiem 🙂
no i przypomnialas mi o PICie- matko kochana trza rozliczyc 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia zdrówka dla was 🙂

emiliaeem oby głowa przestała boleć. Co do ćwiczeń to rano 30min. na steperze potem jak Lenka ma drzemkę więc tak miedzy 13-14 ćwiczenia z Ewą Chodakowską Skalpel choć sobie lekko zmodyfikowałam i dorzuciłam więcej ćwiczeń na brzuszek 🙂 ( za to wyrzuciłam trochę na nogi) i wieczorkiem rowerek teraz 30minut (wczesnej 20min) a po rowerku jeszcze 15 min brzuszki 🙂 tak ćwiczę na tygodniu w weekend staram się chociaż wieczorkiem poćwiczyć 😉
A w urodziny będziesz świętowała zaliczone egzaminy 😜

Jej jaka zamulająca pogoda gdzie ta wiosna 🤨

wercia ja poluję na cieplejsze dni i wtedy umyję okna chyba ze takie w ogóle nie nastąpią 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uf ja z oknami powalczyłam jak był cieplejszy tydzień, fakt,że dwa zostały ale nie wiem czy do Świąt będzie mi się chciało 🤢

Emiliaeem a dobre to z tym okresem i pieczeniem , fakt może coś w tym jest :d do świąt będę po na szczęście, a łepetyna i mi dokucza, ale to chyba te ciągłe zmiany pogody 🤨

Gosiaczek wow mocny zestaw ćwiczeniowy, mój przy tym wypada cienko 🤢 cóż chyba powinnam podejść do tego poważniej, co prawda przez 5 dni to efektów raczej nie będzie, tam pół kilo to się nie liczy, no nic może sobie dorzucę co nieco i wezmę się za to mocniej 🤔

Aaaa właśnie, bo tak na allegro wypatrzyłam sobie sprzedającą, ma bardzo fajne i oryginalne ciuchy , drogawe, ale naprawdę śliczne ,zwłaszcza dla dziewczynek, sama bym kupiła jakbym miała komu ☺️ rzućcie okiem : "j_pawlowska"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek powiem Ci że też jestem w szoku ze tyle ćwiczę 😮 narazie daję radę mam nadzieję że nie dopadnie mnie leń. Choć np. jak byłam w niedzielę u teściów i pojadłam co nieco to aż nie mogłam się doczekać kiedy poćwiczę więc to chyba dobry znak 🙂 co do j_pawlowska znam świetnie już kilka zakupów u niej zrobiłam i ze wszystkiego jestem zadowolona 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o! Gosiaczek to może masz kogoś jeszcze z allegro z ciekawymi ciuszkami tym razem dla odmiany dla chłopca ? bo u niej są naprawdę fajne rzeczy, ja tez kupiłam głownie kaszkiety kupuję albo apaszki bo lubię takie klimaty ☺️ ale chętnie pobuszuję po czymś więcej 😁

kurcze tak się napaliłam zrobić sernik (nigdy nie robiłam, bo nie przepadam ) ale tym razem mam przepis upatrzony i się doczekać nie mogę jak wyjdzie 🙃 no i chyba pasztet też upiekę pierwszy raz (będzie wielki debiut kulinarny,żeby tylko nie było dramatu później 🙃 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek na pewno wszystko Ci wyjdzie 🙂 myśl pozytywnie 😉a co do stronek to jak coś mi wpadnie w oko to podeślę linka tu masz jednego choć powiem ci że zawsze było 3-4 podstrony a teraz tylko jedna no ale może po świętach ruszy http://allegro.pl/bajeranckie-spodnie-oczy-japan-style-140cm-wcl1-i3098625536.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka oglądała z nami Na Wspólnej wpatrzona jak w obrazek w ten serial a na piosence tytułowej zawsze wstaje bierze mnie za rękę i się buja 😜

a ja już po ćwiczeniach 🙃 jej te 30 min. na rowerku daje popalić 😮

McDa a ty gdzie się podziewasz?

Tylko obejrzę Top model i idę lulu więc Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek obejrzałam ten SKALPEL i ja mam troszkę podobny choć delikatnie przekombinowany układ. 🙂 No i szybsze tempo. 🙂 Ale muszę przyznać,że tu sporo ćwiczeń na brzuch, ja mam tylko na mięśnie skośne, które pracują przez cały trening 🙂 Ale ta babeczka ma fajną figurę 🤪 Chcę taką! 🙂

Spokojnej nocki 🙂 Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobranocka Dziewczyny,
też zmykam,co prawda już miałam zakupić produkty do mojej kuchni japońskiej, ale straciłam coś wenę ,za duży rozstrzał po sprzedających, żeby tak choć raz jeden miał wszystko co chcę ehh ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem jestem 🙂

czytam właśnie Was 🙂

nie było mnie wczoraj bo w szkole byłam do 16 (dni otwarte) a potem prosto jechałam do Bielska na zakupy z małą i wróciłam po 21 totalnie padnięta, a mała jeszcze biegala do 23.... a dzis powtórka, w szkole do 15, potem jechalam do mamy, wróciliśmy przed 20 i zabrałam się za rozliczenie męża firmy (bo się zorientowałam że dziś już 20stego i do dziś czas na podatek za luty:woohoo 🙂 także ekspresowo rozliczałam, skończyłam właśnie przed chwilą 🙂 a jutro w szkole dni samorządności także na szczęście na lekcje nie trzeba sie przygotowywać ale za to po szkole musze zrobić zakupy i upiec jakieś dwa ciasta, przygotować już coś na piątkową kolację bo znów mamy gości 😉 czsami już wysiadam, nie pamiętam kiedy mieliśmy wolny weekend, ciągle goście albo my gdzieś idziemy, a najczęściej to jeden dzień my gdzieś a jeden do nas;( tym razem moi kuzyni i znajomi, w sumie nas będzie 9 os (nie wliczałam Paulinki 🙂 także muszę 2 ciasta zrobić, jakieś sałatki 2 i coś ciepłego na kolację... przyjdą w piątek także jutro już musze się zabrac za część i posprzątać, a w domu bałagan jak nigdy;(

więc zmotywować do ćwiczeń się już nie potrafię bo każdy dzień podobnie wygląda, jeszcze żeby chcociaż Paulinka wcześniej chodziła spać....

Gosiaczek miło że pamiętasz 🙂 no i powiem że zestaw ćwiczeń mnie powalił na kolana, ja w takim razie nie mogę powiedzieć że ćwiczę, nie umiem się zmobilizowac;(

Emiliaeem za pierwszym razem trochę ponad 9 tys a teraz składałam drugi raz to było chyba coś ok 6 (jak dobrze pamiętam), tylko część faktur już mieliśmy z 8% vatem więc to odpadło, ale jak wpłynęło 9 tys to akurat na kominek było 😉 hehe i drobnostki, także się przydało, lepsze to niż nic 🙂 no i składaj wniosek jak najszybciej, czeka się 4 miesiące na kase, a ulga jest tylko do końca tego roku, potem już nie będzie bo likwidują....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Wstałam mega niewyspana a to dlatego ze Lenka coś mi jęczała w nocy a o 4 musiałam ją przebrać bo się obsikała chyba pampers się przesunął 😮 😠

Maja
fajne ciuszki mają a ja kupiłam Lence te bo ja wolę takie spokojniejesze 😉 http://allegro.pl/show_item.php?item=3000233261

emiliaeem to jak Skalpel za spokojny to włącz i poćwicz sobie Killera Chodakowskiej ja po 10minutach wysiadam ☺️ 😜 I mi się też marzy taki brzuszek jak ona ma 🤪

McDa fajnie że jesteś no i nie dziwię się że po całym dniu nie chce Ci się ćwiczyć kurcze jakby Paulinka chodziła spać chociaż o 21 to mogłabyś wieczorkiem. Ja czasem ćwiczę przy Lence tak miedzy 20 a 21 wtedy mąż się nią zajmuje choć ona mi i tak nie przeszkadza bo to złote dziecko 🙂 mówię że nie wolno albo żeby odeszła i ona się słucha 😮 szok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
coś widzę, że się sygnaturki z ząbkami wyłożyły 🤔 (to chyba tylko na chwilę bo jak posta wysłałam to już są)

Coś dziś leniwy dzień mam, nic mi się nie chce ,tzn chce mis ię juz bym mogła piec na święta, ale to jeszcze tyle czasu ;/

McDa widzisz Ty masz zero wolnych weekendów ,a u nas znów zawsze tak spokojnie 🤢 fakt,że mieliśmy zaprosić znajomych na japońszczyznę ale brakuje mi kilka składników a nim to z allegro przyjdzie eh no i tak tuż przed świętami to nie ma co , ale ja dziś marudzę matko 🤢

Zmykam poczytać, póki mały ma drzemkę, no i może poćwiczę skoro już o tym mowa 😁 do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My znow spacerek odbebniony Zuza probuje zasnac ,obiad ready dzis barszczyk bo me dziecie przepada....oby sie nie wypiela na niego. A u cioteczki podjadla troche rosolku, dobre i troche..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Dziewczyny!!!

Nastawialam sie dzisiaj ze umyje okno ale moj zapal skutecznie spieprzyl
intensywny deszcz

Na ta pogode tez od razu czulam sie gorzej, w nocy do wc ledwo dojsc umialam

Mnie na szczescie to mini przeziebienie mija

Patryk wstaje teraz nawet i przed 7-ma co mnie czasem dobija bo czesto
rano budze sie usztywniona cala i musze sie rozruszac a on juz "na nogach"
wiec musze juz szykowac od razu mu picie i wlaczac Reksia

McDa
- Ty nasza zapracowana kobito 🙂
widze ze co chwila macie gosci, wszystko ma + i -
fajnie ze miejsce macie
wcale sie nie dziwie ze nie masz sily na cwiczenia bo calym dniu zapelnionym
roznymi zajeciami
no i lacze sie z Toba w poznym zasypianiu dzieci - u Nas 22 to najwczesniej

chcialabym miec takie zwroty podatku jak Wy za budowe
a ja chyba z 90 zł bede miec za L-4 i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia u Ciebie deszcz a u mnie mewy lataja hehehe umuje okna i zaraz posrane. Dziwne bo jak juz zasraja to wiecej nie widze zeby w nie trafialy... 😁 😁 😁 😁 😁 w zeszlym miesiacy mylismy okna. Zebys widziala jak wygladaja te na gorze zwlaszcza od strony ogrodu....heheh a ciezko je umyc bo inaczej sie otwieraja niz w Pl. gorna czesc sie do gory pod katem otwiera.....wiec pomysl. Angielski narod jest na opak, czesto nawet suwaki maja po lewej stronie spodni ehhh duzo by gadac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dzisiaj trochę sprzątam a jutro dokończę na weekend wyjeżdżamy do Kielc więc w domu musi być czysto 😜 Zrobiłam też zaległe prasowanie i jedno pranie 🙂 dobrze ze zdążyłam przed awarią wody bo żółta że hoho.

Kiniek
witaj w klubie mi też się nic nie chce a jeszcze pogoda taka że spać mi się chciało i jak Lenka miała drzemkę to i ja się kimnęłam.

wercia tak to można sobie coś zaplanować 😉 u nas też padało i nici ze spacerku 😠

siostra zaraz do mnie przyjedzie więc poplotkujemy przy kawce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...