Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anja 😁 fajnie,ze Lila zaczyna gawadac konkretnie bo jak nazwac mowienie dupa heheheh,moja tez znow wirusa zlapala......to niekonczaca sie opowiesc jest..........ahhhh a smarta mamy od kilku miesiecy i polecam. ma niezle funkcje youtuba itd. Mi w to graj bo lubie muzyki sluchac duzo i wszedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa i anjaP no teraz nie damy rady ale może kiedyś w każdym bądź razie nie rezygnuję z tych planów 🙂

McDa Paulinki minki pierwsza klasa i podtrzymuję co pisałam wcześniej 😜 co do zjeżdżalni pomysłowa jest 😁

Maja zdrówka dla Zuzi 😉

Widzę ze dzieciaczki dużo Wam mówią Lenka zdecydowanie mniej a czasem jak chcę żeby coś powiedziała to ona że nie 🙃

a ja oglądam Lekarzy a potem lulu. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

My pospałyśmy do 9 🙂

Maja u nas z czytaniem książek ciężka sprawa jak tylko zaczynam jej czytać ona zaraz przekręca kartkę i pokazuje a ja mam mówić co to 😉 albo sama pokazuje zwierzątko i wydaje dźwięki 😁

a tu zabawa z pieskiem a raczej zaczepianie pieska i uciekanie przed nim 😜
http://www.youtube.com/watch?v=TZbFFNVraes&feature=youtu.be

święta tuż tuż a nam popsuł się odkurzać 🤢 i zmywarka chyba pompa siadła nie ma to jak dodatkowy wydatek aż się cieszę ze nie robię świąt w domu. Jakiś kolega męża ma przyjść i zajrzeć ale tak czy siak nowa pompa to podobno 500zł 🥴 😠

Dziewczyny czy któraś z Was tam była ? http://www.oceanpark.pl/#/pl/galeria/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki! 🙂

Ale fajne te Wasze Dziewuchy 🤪 🙃 Paulinka pomysłowa, u nas też niestety krzesełka nie stoją, wszystko powywracane jak u cyganki za piecem 😮 No i Olek także ma trzy latka 😁 A Lenka jak ładnie uciekała przed pieskiem 😁 Ale się uśmiałam 😁 😁 😁

My dzisiaj Szopena wywieźliśmy do fryzjera 🙂 Trochę popłakał, ale był tak zmęczony,że chwilami przestawał wyć 😁 Irokez świąteczny gotowy 🙂 Na koniec powiedział ,,eki" (dzięki) i ,,lala" (nara) 🙂 Przyzwyczaić się nie mogę jeszcze, bo takie włosie miał już długie 🙂 ☺️

Moich męczarni dzień drugi, jutro mamy mieć gości, więc muszę podkasać rękawy ☺️ 🥴

AnjaP powodzenia we francuskim, ja uczyłam się podstaw przez trzy lata, piękny język,ale i jaki trudny... Może potoczny jest nieco łatwiejszy i bardziej zrozumiały, dla mnie był kosmosem 🥴 ☺️ Ps. Łapiesz ten ich akcent??? Ja do dziś nie czaję 😁

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już po kilerze 😜 Lenka śpi ale pewnie o 15 wstanie wiec idę obiadek szykować 😉

Maja kurcze szkoda że nie nagrałam Lenki jak mąż ją zabrał od pieska a ona aż do płaczu się zbierała 😮 😉 i trochę płakała 🤢 ależ ten piesek przypadł jej do gustu 😁

emiliaeem święta racja francuski to ciężki język w każdym bądź razie dla mnie napewno i też szybko dałam sobie z nim spokój 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie obejrzałem popularnego tu skalpela chodakowskiej, ścigam teraz na iPada . Lika śpi a ja sie trochę rusze, potem zamki osobowe powtórzę i podmieniam z kilkoma czasownikownikami .Wieczorem powtórzę. Może bede tak doceniona ze mi szybciej nowe słówka w głowę wejdą.
Jednak może sie zmotywuje żeby trosze ciało rozruszać, w końcu 3 razy w tyg może znajdę czas na ćwiczenia . A pomyśleć ze kiedyś wstawalam godzinę wcześniej żeby pobierać przed praca. Ćwiczenia i nauka powinny iść w parze. 😉
Emiliaeem o akcencie mowy nie ma żebym teraz go załapać. Najwazniejsze dla mnie płynnie mówić i poprawnie gramatycznie . Potem mogę zacząć zwracać uwagę na akcent. Tak przynajmniej kazali mi sie belgowie.
Mój sym mi zwraca uwagę na te akcenty, ale on miał zajęcia z logopeda i tez dopiero od dwóch lat szkoła go na te lekcje wysłała.
Pójdę do szkoły od wrzesnia i wtedy sie okaze co z tym faktem mam zrobić.
Francuski a belgijski niby jedno i to samo a akcent jakby inny, liczebniki tez jakby inne, i niektóre słówka tylko podobne do siebie.
Mój maz tez biegle po fr. mowi ,lecz bez akcentu. Tez uważa ze powinien to poprawic ,chcialby iść do szkoły.

Dziewczyny jak maliny na zdjęciach. . No i przepraszam macda bo wczoraj Ciebie z gosiaczkiem pomylilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka to mnie zainspirowalyscie ja sie uczylam niemieckiego zawsze i rosyjskiego w szkolach, na studiach dopiero angielski byl . A teraz Anglii mieszkam i wciaz sie ucze chociaz juz jest naprawde dobrze, moj maz swietnie rozmawia, ale slabo pisze. I my jak glupi i glupszy 🙂 ja slabiej mowie ale pisze i czytam perfekt no ale ja nie mam praktyki w mowie, tyle co na te playgrupy chodze, sklepy,banki itd. Ale zawsze sie dogadam lepiej niz ja byc kali 😁
W kazdym razie chyba poszukam jakiegos kursu francuskiego 🙂!! chociaz troszke bo jestem ciekawa, nie mialam do czynienia nic a nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Anja 🙂 ale sie motywujemy heheh wiekszosc z nas cwiczy 😁 bomba 🙂 ja tez niedlugo rzucam sie w wir tylko bajeczki sie skoncza, mala wykapie i poloze spac .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem 🙂
właśnie wróciłam od dentysty, bałam się bo nie byłam od 2010 roku! ale nic nie było tylko kamień ściągnął 🙂 powiedział że spokojnie za rok mogę przyjść pokazać się 🙂 no ale kupiłam sobie żel do wybielania, powtórzę sobie zabieg, ostatnio robiłam ponad 4 lata temu i przydało by się powtórzyć 🙂

Gosiaczek super filmik 🙂 Lenka pocieszna jest 🙂

Anja kurcze Ty nawet się zmotywowałaś! nie wiem z czego chcesz się odchudzać! chyba z kości na ości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa87 napisał(a):
jestem 🙂
właśnie wróciłam od dentysty, bałam się bo nie byłam od 2010 roku! ale nic nie było tylko kamień ściągnął 🙂 powiedział że spokojnie za rok mogę przyjść pokazać się 🙂 no ale kupiłam sobie żel do wybielania, powtórzę sobie zabieg, ostatnio robiłam ponad 4 lata temu i przydało by się powtórzyć 🙂

Gosiaczek super filmik 🙂 Lenka pocieszna jest 🙂

Anja kurcze Ty nawet się zmotywowałaś! nie wiem z czego chcesz się odchudzać! chyba z kości na ości 🙂


Ja to nie dla ości ale dla kondycji i samopoczucia no i przeciw ceulitowo i może dłużej młoda przez to zostanę.

Ja szukam dentysty chirurga mam koslawe dwie ósemki do usunięcia,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja już po godzince ćwiczeń 🙂 Maja i anjaP i ja też ćwiczę dla kondycji i dobrego samopoczucia no i dla płaskiego brzuszka 😜 a najgorsze jest że jak coś zjem to zawsze idzie w ten brzuch i mam tak zwaną "ciążę spożywczą" mam nadzieję ze dzięki ćwiczeniom się tego pozbędę ☺️ 😉 a i żałuję że nie zrobiłam sobie zdjęcia zanim zaczęłam ćwiczyć dobrze chociaż że się pomierzyłam 🤢 😉

McDa jej ja nie przepadam chodzić do stypendysty ale na szczęście mam wszystkie ząbki wyleczone a jak pomyślę o wyrywaniu 🤢 masakra

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek ja tez nie zrobilam zdjecia ale zrobilam jakies 2 tyg temu wiec zobacze za jakies 2 miesiace 🙂 ja tez wlasnie skonczylam cwiczyc skalpel i takie fajne na nogi znalazlam :
http://www.youtube.com/watch?v=1eELIuo0elY&feature=endscreen&NR=1 po skalpelu bo wedy sobie leze na macie 🙂 wygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cwicze po pierwsze dla kondycji bo juz leniwy mors bylam, waga spada mimo woli i super to mnie cieszy i chce zeby to byl nawyk zdrowy w moim domu bo Zuzia widzi,ze cwiczenia sa codziennoscia i sama sie swietnie bawi 🙂 jakie pozycje robi heheh nagram ja kiedys jak robi taki mostek wiecie jak joga na glowie sie opiera,raczkach i nozkach 🙂 i tak stoi i nie chce wstawac!!! a czuje sie juz troszke lepiej, katar jest ale juz nie zielony tylko sie sáczy i kaszel zelzal troszke, dlugo dzis spala w dzien. Wogole to zauwazylam,ze ona lepiej spi jak tata spi w domku...a jak on ma nocke to Zuza sie budzi i chce do mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...