Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kINIA Ty to masz zdolności kulinarne, nieźle! choć ja nie przepadam za takimi smakołykami i tak podziwiam 🙂

M aja ładna pościel, taka wesoła! a czemu nie zostawiasz rzeczy po Zuzi do rodzeństwa?? nie planujesz?? 🙂

Gosiaczek no 5 godzin na nogach wystarczy 🙂 "odpocznij" jeden wieczór z mężem: niech się nacieszy 🙃

ja zrobiłam trochę porządek w garderobie, tzn rozpakowałam ostatnie pudła i gdzie to wszystko udało mi się upchać 🙂 jeszcze pranie musze rozwiesić, poskładać to co już wyschło, kurze powycierać;( a jutro ciasto, jajka galaretkowe, święconka i mam nadzieję wolny wieczór 😉 bo zawsze jest tak że w święta nie odpoczniemy (jeden dzień u teściów, drugi u rodziców) z reguły wracamy bardzo późno;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

McDa a i owszem ,Zuza byla bardzo planowana, jesli znow bede w ciazy to jedynie wpadka 🙂 Poza tym jesli bedzie drugi maluszek to chce tez sie dla niego starac jak dla Zuzyi to przezywac, szukac,kupowac itd. A tak powaznie to nie planuje przynajmniej nie nastepnych kilka lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja w sumie dobrze mówisz, znów na nowo to przeżywać, ja z kolei nie potrafię się pozbywać starych rzeczy, głównie od Paulinki, szkoda mi tego, szczególnie ubranek które miała kilka razy albo nie zdążyła założyć a mi się podobają, wtedy mam nadzieję że jeszcze kiedyś córkę będę miała 😉 i znów będę ją mogła stroić 🙂 wózka, łóżeczka itd też mi szkoda się pozbywać bo oszczędniej zostawić 🙂 a ja mam nadzieję że będę miała jeszcze dziecko 😉 i to niedługo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, padam na zęby... 😮

Sprzątanie, ciasta (których miało nie być oczywiście) i Olek płaczący do mamy na ręce 🤪 Szok!

McDa jakie piękne malowanki 😁 Pakuj Paulinkę do koszyczka, taka kolorowa od tych farbek 😁
Ścięcie włosków, tak jak pisała Wercia, czuprynki nie zagęści, a szkoda ☺️ Poprawi jedynie stan końcówek 🙂

Kinia jakie piękne ochydstwa 🤪 Mam awersję do sushi... Zresztą do ryb w każdej postaci... 😞 Ale danie prezentuje się rewelacyjnie 🙃

MajaCh jak ładnie to ujęłaś 🙂 Ja też wszystko po Olku oddaję, pożyczam i sprzedaję, mam jedynie ubranko ze szpitala, w którym wracał i jeden maleńki pajacyk na pamiątkę 🙂 Żeby za 18 lat... do kupy zdjęć dowalić tyci tyci pamiątki 🙂 W kopercie leży schowany suchy kikut od pępuszka i metka z rączki 🙂 Pamiętam jak ja od Mamy dostałam swój ,,pępuszek" i opaskę z łapki 🙂 Które zresztą trzymam do dziś. Poza tym po co mi rzeczy po Olku, jak kolejne będę płodzić z przekonaniem,że będzie dziewucha 😁 😉

Zmykam, bo wanna wzywa 🙂 Spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem - czyli 23 prawie 🙃

I My po zakupach, glownie spozywka, na jutro jeszcze male zakupy w Biedronce

Pojechalismy do Tesco, potem do Rossmana i tam kurde skaplismy sie ze
Patrykowi pielucha przemokla mimo ze go przed wyjsciem przebieralismy
a ciuchow nie mielismy na przebranie wiec bidul jeszcze Kauflanda zaliczyc musial

Po Rossmanie szalal, biegal i uciekal bo maz nie chcial wozka wziac (to chyba element jego
"oddziczania syna" 😜 😜 😜
W Tesco i Kauflandzie siedzial w wozku na zakupy na siedzisku dla dzieci ale on to akurat lubi

Byl grzeczny, co chwile cos go interesuje no i uwazac tzeba zeby cos z polki nie sciagnal

Przerazona przebarwionym zebem Patryka zakupilam kolejna szczoteczke do zebow i kolejna paste 🤪 🤪 🤪 🤪

Jakich past uzywacie?

Mielismy tez malo wychowawczy incydent i tu pale buraka ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Przejezdzajac przez dzial z zabawkami Patryk wzial autko wywrotke ale nie mialo ono kodu wiec
i tak by Nam go nie skasowali wiec poszlam go odlozyc na polke a Patryk w ryk i wycie i co?
Wyszukalismy na szczescie inne z tej serii - betoniarke ktora miala kod do wbicia i dostal pieron na Zajaca - wychowacze to nie ma co

Nie wspominajac o tym ze autko juz lezy posklejane i wysycha bo.........
jak juz bylo skasowane to dalam je Patrykowi i mu wypadlo na podloge i sie wywrotka urwala


Kiniek
- jeee poznalam ze to sushi, sukces, przyznam ze nigdy nie jadlam
przymierzalismy sie z mezem zeby kiedys zjesc ale odkad jest Patryk zapomnielismy o tym

Gosiaczek
- widze ze i u Was zakupy udane i ciuszki tez pokupione
I jednak i dla Lenki nowe ciuszki - Nam tez pielucha przemokla


MajaCh
- co do dzieci to jakbym siebie czytala


McDa
- ja tez trzymam ciuszki po Patryku, dosc duzo mamy, na poczatku odkladalam mniej wiecej 1 reklamowke na miesiac
takze nazbieralo mi sie, chociaz jak na razie mam takie podejscie jak MajaCh - co do kwestii dzieci
co do wozka i lozeczka to sie waham czy nie sprzedac bo juz w sumie podoba mi sie nowsza wersja z FYN-a zwlaszcza ze ma pare ulepszen
ktore bardzo by Nam odpowiadaly


emiliaeem - ja tez mam odlozone osobno malutkie ciuszki od Patryka, malutki pajacyk w ktorym i tak sie topil na poczatku
Wy dziewuche plodzic bedziecie a ja mam przeczucia ze jesli kiedys mi sie zamarzy nastepne dziecko to bedzie nastepny syn - ja bym chciala


Nic milej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem hehe życzyć możesz ale ja niestety musze poczekać do końca sierpnia bo na razie mam umowę do 31, oczywiście mam nadzieję że dostanę nową, jak tak to od razu się staramy 🙂 teraz trochę się boję że jakbym teraz zaszła w ciążę to mi nie dają nowej umowy, a tu kredyt trzeba spłacać;( no ale przyznam się że nie uważamy tak jak kiedyś 😉 co ma być to będzie... chciałabym znów urodzić na lato (tylko tym razem ok maja, czerwca, nie końcem lipca (jak sobie przypomne moje nogi jak balony w tych upałach:angry 🙂 no ale to są tylko marzenia... nawet nie wiem czy nie będę miała problemu z zajściem w ciążę przez tą tarczycę, bo czytałam że trudniej;(

Wercia ja [pamiętam że jak byłam dzieckiem to ubierałam lalki w moje ubranka, które mama zostawiła 😉 jeszcze jakieś zostały 😉 nawet mam sukienkę z roczku, jak przymiezyłam ją Paulince na roczek to miała ją do pasa 🤪 ale na zdjęciam mi tez pieluchę w niej widać 🤪 i rajstopy długie jak na kilkuletnie dziecko, to były czasy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Was wzięło na temat dzieci, rozumiem ,że to w klimacie jajek, kurczaczków i małych puchatych króliczków ? 😉 a poważnie, mi wystarczy w zupełności 2jka 😁 a jesli bym kiedykolwiek miała chęci i możliwości to wzięłabym adoptowała sobie (poważnie! coś mi się ubzdurało,chęć "ocalenia" jakiegoś niechcianego istnienia, nie w tym kraju rzecz jasna, bo biurokracja z niemowlaka obdarowałaby mnie mniej więcej 4latkiem - tyle to tu trwa) za to mój luby powiedział zdecydowanie "nie" także chyba poprzestaniemy na naszych uwidzianych kotach rasowych za te 5 lat :] takie z nas dziwolągi ^ ^
Rzeczy trzymam, po Ewce mam bajeranckie kurteczki, sukienki chyba na każdy wiek, ba nawet zastanawiam się czy może któraś nie chce kupić xD bo ja polowałam na efekciarskie unikaty i trochę tego mam 😁 nie umiem się pozbywać ubranek, sa urocze i tez zaraz myśle "a może komuś z rodziny się przyda" poza tym wzrusza mnie to jak mamuśka podarowała mi po mnie pajacyk z tandetną naszywką, na drutach robioną sliczną ,białą sukieneczkę, w których to ciuchach chodziła moja Ewka no i Maksior też ma gdzieś fotę w śpiochach (sukienkę mu odpuściłam 😉 ) wózka już się pozbyłam, łóżeczko jest tak ogryzione, połamane i rozklekotane że nawet 5 zeta nie jest warte, ale jeszcze za wcześniej na spanie w "dorołym" ,które to i tak już stoi i czeka 🙂

Wracając do Świąt - pasztet mi wyszedł nawet niezły, ładnie doprawiony 😁 zobaczymy jak mi jutro pójdzie z sernikiem i żurem 🤔
tymczasem zmykam,
dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa to Cie wzielo 🙂 bede kibicowac 😁
Wercia piona 😁
Kiniek niezly z Ciebie widac kucharz 😁
Ja za to zrobilam 3 litry cytrynowki i bola mnie palce....od prziskania cytryn i spirytusu 🙃 a najlepsze jest to ,ze wcale juz nie mam ochoty pic jakos. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Mąż z Lenką poszli ze święconkiem a ja śniadanko szykuję 😉
Dziewczyny ja tez ciuchy wydaje bo tak naprawdę nie wiadomo kiedy będzie drugie a jak będzie to sama przyjemność z kupowania 🙂


Kochane przede wszystkim Wszystkiego dobrego, spokojnych i radosnych świąt spędzonych w gronie rodzinnym i oby pogoda dopisała chociaż niech słoneczko poświeci 😉 Buziaki od Nas dla Was 😘 😘 😘

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/ka42021.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3167/ka42021.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i ja właśnie się dowiedziałam że rano mój kolega z klasy się powiesił;( a mieliśmy mieć 19 maja spotkanie klasowe po 10 latach, oczywiście się zapisał;(


no poza tym to wesołych świąt:
za oknami śnieżek śnieży... -cóż to, patrz zajączek bieży
komu święta się zmyliły?
to Wielkanoc w środku zimy?
Zmartwychwstały z groby wstanie
a tu śnieg na powitanie,
wiosna drzewa przystroiła
białym puchem wykleiła
cóż, tak te święta spędzimy:
Alleluja w czasie zimy!
na dyngusa ciepłej wody
świętowania aż do środy! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ledwie weszłam... ☺️ Zamuła z tego neta 🤢

Jestem w trakcie oczekiwania gości, dopiero jadą z Wawy, więc mam troszkę czasu, wszystko podszykowałam 🙂

Kinia też marzę o adopcji, z tym,że ja bardzo bym chciała zabrać mojego chrześniaka z patologii, w której niestety tkwi ☺️ W tamtym roku zaczęłam podgadywać Męża, nie mówił ,,tak", nie mówił ,,nie", nie ukrywał,że bałby się wziąć na siebie taki obowiązek... Narazie sami nie mamy możliwości, gdyż ja nie mam stałej pracy, sytuacja nie jest do końca stabilna...
I ten pasztet 😁 Ukłon w Twoją stronę!

Wercia chciałabym dziewczynkę, ale gdyby był drugi syn i taki absztyfikant jak Olek, czemu nie 😁 Tak naprawdę chyba niewiele matek przykłada wagę do płci, aby zdrowe 🙂 Ale jeszcze sobie poczekam z jakieś 5 lat 🙂

Mcda te duże rajtuzy to ozdoba naszego dzieciństwa 🤪 I dwa kucole na głowie ozdobione największymi kokardami z bazaru 😁 Albo moda na spódnice połączoną z adidasami 😁 😁 😁 Ewentualnie sweter i dresy, jak miał zaszczyt wozić się mój brat 😁 😁 😁 To było coś 🤪

A na koniec najważniejsze!
Chciałabym życzyć Wam wszystkim (tym nieobchodzącym Świąt także 😉) upragnionej, ciepłej wiosny, zdrówka i siły w trakcie przesilenia, łaskawej przemiany materii, co by żarełko szło w cyc!!! 🤪 ( mi dla odmiany w doopsko), rodzinnej atmosfery i spokojnego powrotu do domku dla wyjezdnych 🙂 Buziaki od wiszącego na szyi Olka ( z włosem na żel 😁 ) i mamuśki a'la Zombieeee 😉


Trzymajcie się cieplutko! Buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Ja tak na szybko jeszcze

My juz po swieceniu i cmentarze objechalismy

Maz wyskoczyl do Biedronki a ja gotuje i musze jeszcze pranie poskladac

Rolady sie dusza, kurczak na salatke tez

Jeszcze meza zagonie do obrania kartofli na jutrzejsze kluski i musze salatke dokonczyc
i sernik upiec

Dzis sie wkurzylam rano, specjalnie nastawilam wiecej jajek na wszelki wypadek
i co? i tylko 1 nie popekalo a reszta spekane i wiekszosc "posranych" tzn wylazlo jajo poza
skorupke wrrrr pewnie za zimne byly 😠 😠 😠

McDa - wiec zycze przedluzenia umowy i potem dziecięcia w tych miesiacach w jakich chcesz
macie wielka chalupe to trzeba zaludnic 🙂 🙂 🙂
ja bym chciala wlasnie maj, czerwiec - tak jak Ty i moze bylby 4-ty blizniak bo teraz we 3-ke jestesmy
spod znaku blizniat
tyle ze na razie wiecej przemawia za wstrzymaniem sie z kolejnym dzieckiem niz sprowadzaniem go na swiat
chociazby moje chorowanie (czeka mnie znowu kuracja sterydami) no i w naszych 44 metrach z jednym dzieckiem
i jego i naszymi rzeczami ciasno jest

Ja tez mam swoja sukienke z roczku i ciuchow troche po mnie

Przykro mi z powodu kolegi

Kiniek
- prosze i u Ciebie tez ciuszki "po sobie"
super ze pasztet sie udal 🙂



emiliaeem
- co do plci to matki roznie chca, najbardziej wkurza mnie parcie ludzi na "parke",
gorzej tesciowe, Nam/ mnie tesciowa odpalila ze musi byc wnuk zeby rod nie wyginal
mnie to obojetne ( z przeczuciami ze chlopiec by byl) byleby zdrowe bo to co sie naoogladalam jak Patryka przewiezli do kliniki
to moje...
Ty mlodsza jestes to mozecie poczekac a mnie powolutku czas pogania ale jeszcze poczekam 😜 😜 😜 😜


I My zyczymy
Spokojnych i Zdrowych Świąt
Sloneczka i Wypoczynku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane !!!
Od nas również zdrowych ,rodzinnych, spokojnych, sytych (ćwiczyć zaczniecie od wtorku :P ) Świat i mokrego dyngusa 😉 ja tam święta kościelne obchodzę głównie w kuchni i takiej tradycji hołduję 😁

Zrobiłam żur, ale zakwas ,który robiłam nie nabrał jeszcze takiej mocy jak lubię i zupa wyszła kwaskowo- kremowa, jak dla mnie nie ma duszy jak lubię cóż 🤨 za to baba cytrynowa wyszła świetnie, sernik się piecze ..zobaczymy . Niestety bardzo mnie rozbolał kręgosłup co dla mnie jest nietypowe ... dobrze,że mnie nie naszło jeszcze na mazurka czy jajka w skorupkach zapiekane 🤢
Zmykam idę naszykować "świąteczne" ciuchy dla dzieciaków na śniadanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek Ty to naprawdę kucharka dobra jesteś i ambitna! oby ból kręgosłupa szybko przeszedł, mnie też boli ale da się wytrzymać, zawsze tak mam jak dłużej sprzątam albo w kuchni robie (nie wiem czemu) 🙃

a ja się bawię z http://www.tesco.pl/kulinarni-lowcy-smakow/teczowe-jajeczka/ czasochłonne, ale mam nadzieję że wyjdą ładne jak na zdjęciu 😉

Wercia masz rację z tym parciem na parkę, u nas też tak jest, mi to jest obojętne, byleby zdrowe! czy będzie dziewczynka, czy chłopak na pewno się będę cieszyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek Ty to naprawdę kucharka dobra jesteś i ambitna! oby ból kręgosłupa szybko przeszedł, mnie też boli ale da się wytrzymać, zawsze tak mam jak dłużej sprzątam albo w kuchni robie (nie wiem czemu) 🙃

a ja się bawię z http://www.tesco.pl/kulinarni-lowcy-smakow/teczowe-jajeczka/ czasochłonne, ale mam nadzieję że wyjdą ładne jak na zdjęciu 😉

Wercia masz rację z tym parciem na parkę, u nas też tak jest, mi to jest obojętne, byleby zdrowe! czy będzie dziewczynka, czy chłopak na pewno się będę cieszyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa ambitna zawsze! ale czy dobra tu już różnie, zwłaszcza nowe przepisy i tak serniczek miał być nieskazitelnie biały, a spiekł mi się i już wiem ,że na termoobieg temp trzeba będzie obniżać 🤔 za to co do galaretek jutro zrobię fotkę i wrzucę moją wersję, robi się tak samo, ale nie na słodko, a z kurczaczkiem groszkiem i marchewką , już stężały nawet 😁
Ja dużo w kuchni robię, na Wigilię więcej zdecydowanie ale pierwszy raz mnie kręgosłup rozbolał 🤢 niby posiedziałam chwilkę i lepiej, cóż może to już taki wiek 🤪
Czekam z niecierpliwością na Twoją fotkę i ewentualne sugestie jak robiłaś, mnie przerażał fakt że po każdym kolorze musisz wrzucać na tężenie nim podasz kolejny, to jeszcze gorzej niż z moimi "nóżkowymi" galaretami 🤨

Idę kolację szykować małemu i kąpiele, spanie ,a potem wreszcie ja sobie odsapnę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeju ale mi serce wali;( moja mała oczywiście znów biegała po kanapie i nie zdążyłam jej zabrać a ona spadla i uderzyła lickiem w róg szklanego stolika (na szczęście rogi zaookrąglane) masakra, jaki pisk i wrzask jak skoczyliśmy z mężem nie widzieliśmy czym uderzyła, ja oczywiście pierwsze co to otwierałam jej oczko czy całe bo bałam się że oczkiem walnęła, biedactwo małe, licko spuchnięte i sina krecha, ale dobrze że tylko tyle, boli ją jak się śmieje bo mówi ała buzia 😞 leży sobie tak spokojnie jak nigdy i ogląda ulubioną bajkę kieszonkowy dziadek 🙂

i znów zaczęłam rozmyślać jak mało trzeba do nieszczęścia, obaj z męzem byliśmy w domu ale po prostu nie da się upilnować;( gdyby tak uderzyła skronią albo noskiem czy oczkiem, no masakra;( a najgorsze jest to że jutro pewnie znów będzie skakać i biegać po kanapie, już nie wiem jak jej to tłumaczyć, cały czas jej teraz mówimy że nie wolno już tak skakać bo znów się uderzy itd, na pytania: nie będziesz już skakać? odpowiada nie, obiecujesz? odpowiada tak 🙂 ciekawe ile jutro będzie pamiętać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U nas sypie 😠 masakra jakaś z tą zimą 🥴

My już po śniadanku ja jeszcze tylko steperek i idę się szykować dzisiaj jedziemy do teściów 😉

Dziewczyny po miesiącu ćwiczeń mam 3kg mniej 🤪 🙃 i to co mnie najbardziej cieszy w pasie 3,5cm mniej a w brzuchu 6cm mniej 🙃 więc walczę dalej 😜

McDa jak czytam co napisałaś to aż ciarki mnie przeszły najważniejsze że skończyło się na guzie i płaczu ale co wy musieliście przeżyć mnie by chyba serce stanęło i znając mnie to płakałabym razem z Lenką 🤢 i prawda nie upilnuje się dziecka jeszcze twoja niunia takie "istne tornado" 😮 😉 Moja z kolei przez to że ostrożna to jak z czegoś spadnie to tam drugi raz nie wchodzi tylko pokazuje na to miejsce i mówi "bam".

coś dla Nas dziewczyny http://www.youtube.com/watch?v=ArR8cQ-dwWU miłego oglądania 😁

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 McDa wczoraj to przeczytalam i poszlam spac ,myslalam dlugo kurde biedna Paula.....u nas takie upadki sa bardziej niefortunne najczesciej na nosek albo usta i albo z nosa krew albo warga rozcieta bardziej tych ust sie obawiam bo nigdy nie wiem czy zeba nie wybila.
U Was sniegi u nas sloneczko i chyba 8 stopni dzis bedzie 🙂 idziemy po poludniu na podwieczorek do znajomych i podaruje im moja wlasnej roboty cytrynowke 🙂 Wczoraj z mezem podrinkowalismy po dlugiej przerwie niepicia i kilka drinow whisky maz wypil chyba 4 ja 2 i on latal po sicanach i wymiotowal jak kot pol nocy. A dzis od rana na szmacie sprztal i prawie plakal ,ze mu nie pomagam ,a ja w lozeczku lezalam 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i Ja

I u Nas sypie snieg i to intensywnie
Patrzylam na kamerke on-line to na Krupowkach nie sypie tak jak u Nas 🥴

Gosiaczek - gratuluje pozbytych kg, ja w koncu musze sie wziac za siebie...

McDa
- no to przezyliscie chwile grozy, nie napisze nic nowego ale wiem z wlasnego doswiadczenia ze dziecka jednak nie da sie upilnowac ciagle
Oby szybko sie wygoilo
Patryk kiedys zaczal ruszac szafke na buty u tesciow i polecialy drzwiczki wszystkie i rog od jednych z drzwiczek uderzyl go kolo oka, krew sie puscila, on wyl a my pojechalismy na pogotowie
jeszcze na pogotowiu patrzyli sie na Nas jakbysmy dziecko ukradli komus i glupimi haslami rzucali, ja wlosy ciemny braz, maz brazowe a dziecie lokaty blondynek (jeszcze wlosy mial rozjasnione przez slonce po lecie)
No i ganbe przed tesciami mialam bo nie dosc ze stalo sie to prawie przed samym wyjsciem, maz byl w wc no i ja "zla" synowa jestem to mieli co gadac 😜
blizna zostala do dzis ale nie rzuca sie za bardzo w oczy, wyglada jak zmarszczenie skory przy kaciku oka
My dzis jeszcze po poludniu kawa u tesciow
Milego swietowania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju rozbroiłaś mnie, ale jesteś nieczuła, mąż tak cierpiał a Ty nic 🙃 🙃 🙃 ja to rozumiem, bo ja po jednym kieliszku już seplenie,dlatego nie piję 😉

Miałam jajca wrzucić ,więc wrzucam ,takie to oto wyszło 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/wp20130331010.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7078/wp20130331010.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...