Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
McDa zdrówka 😘 i wreszcie zobaczyłam co kupiłaś na allegro śliczne rzeczy 😁

Kiniek no no i to jak pozuje a mama Maksia wystroiła 😁

wercia o mnie allegro też zapomniało 🤢

a ja mężowi obiadek podszykowałam więc musi sobie tylko odgrzać 😜 bo ja wychodzę z siostrą wyciąga mnie do galerii na jakieś jedzonko 😜 więc przy okazji zrobię zakupy w MarcPolu i kupię te składniki na ciasteczka owsiane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
tak, mała śpi, ja siedzę na kanapie i smarkam;( ale chciałabym przynajmniej z 40 brzuszków zrobić 🙂 ciągle to przekładam na jutro, trzeba się w końcu zabrać!

a mąż sobie jutro jedzie na targi motoryzacyjne do poznania więc rano o 6 wyjeżdża i wróci pewnie nie prędzej niż 22;( cała sobota tylko z Paulą, a boję się że ją zarażę, ma podwójne ryzyko bo była dziś i wczoraj u cioci jak szłam do pracy a tam jej chora na angine wnuczka była bo do przedszkola ją kuzynka nie mogła dać więc tylko czekam aż zacznie kichać;(

dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek a jakie ciasteczka robisz? pochwal się 🙂
no a mój pojechał i sama jestem cały dzień z Paulinka 🙂 ale dwa lata temu jak byłam w ciązy to był tam już ze mną i powiem że nawet mi się podobało 😉 niektóre auta-boskie! i można było usiąść, pooglądać, a ile przystojniaków! 🤪 no powiem że byłam sceptycznie nastawiona wtedy na te targi ale jak już tam byłam to wrażenie na mnie zrobiły! tylko myśmy tam wtedy byli z noclegiem wiec dwa dni oglądaliśmy, to miało sens... a tak oni dopiero tam dojeżdżają i tak max do 17-18 tam będą żeby wrócić ok 23...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂
Gosiaczek ja robilam czesto swego czasu ciasteczka owsiane i byly zjadliwe pozniej dodawalam rodzynkow to juz byly pyszne 🙂
Odkrylam,ze mala ma uczulenie na jajka. Miala suche policzki lekko zaczerwienione, wyeliminowalam jajca i zeszlo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek jak masz blisko to jasne, mąż chciał żebyśmy wzięli mała i pojechali na weekend ale obawiam się że 6 godz w aucie by nie wysiedziała...

Maja ja też czuję że Paulinka ma uczulenia na białka jaja, jak robiłam jej badanie na mleko krowie to wyszło ok, a babka co pobierała krew powiedziała mi że jak ktoś ma uczulenie na białko jaja to pojawia się odczyn po szczepionkach, bo wszystkie szczepionki sa na bazie białka jaja... a paulinka po szczepionkach miała zawsze czerwone, gorące i twarde koło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa mamy jakieś 360km więc pewnie ponad 4 godziny 🙂

Maja najważniejsze że odkryłaś co Zuzię uczula, a co do ciastek to w nich mam rodzynki, żurawinę i daktyle 🙂 więc powinny być smaczne 😉

Nie wiem czy wiecie ale emiliaeem jest Olkiem w szpitalu biedaczek spadł w drugi dzień świąt z łózka i zamroczyło go wymiotował więc znalezli się w szpitalu a tam przeszedł jeszcze przewlekłe zapalenie płuc. Dostał antybiotyk i jest lepiej ale go pokuli 🥴 najważniejsze że tomografia wyszła dobrze ale wyobraźcie sobie co to dziecko przeszło i jego rodzice. W szpitalu będą jeszcze ok. tydzień.
emiliaeem jak wrócicie to się odezwij 😘

Ja zmykam zajrzę wieczorkiem. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek kurcze to straszne co piszesz o Olusiowi, biedny! no i rodzicom współczuję co musieli przyżyć, kurcze jak mało trzeba;( Paulinka już spadła dwa razy z łózka i z kanapy ale na szczęście ona zawsze szczęśliwie upada i szczęśliwie się uderza, oby nigdy takich przykrych sytuacji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa Zuzia nie miala nogdy nawet temperatury po szczepionce szybciutko jej sie goilo.
Gosiaczek ciacha napewno pyszne 🙂
Emiliaeem kurde nie wiem co powiedziec!!! Wytrwalosci Wam zycze i zdrowka dla maluszka, jestesmy z Toba!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem wiem niestety przez co przeszłaś, także sił , wiary, że w końcu wyjdziecie zdrowi stamtąd ... ja pamiętam ,że tylko odliczałam by już wrócić do domku, bo stan dzieciaczków się zazwyczaj dość szybko normuje ale trzymają ...

Maju jajko mówisz? my walczymy do dziś, bo coś poza jajem nas uczula, jajo bardzo gwałtownie ale chyba mleko krowy troszkę tez w mniejszym stopniu ... jak jest odstawione kompletnie to jest dużo lepiej ...ale nadal nie idealnie , już mamy zapis na testy u prywatnego alergologa, zrobimy jeden blok pokarmowy i zobaczymy co to będzie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem

Zakupy nieudane Lenka to istny diabełek dzisiaj 😠 nie wiem co w nią wstąpiło 😮

Kiniek moja Lenka uczulona jest na truskawki, maliny i pomidory wiec to narazie odstawiłam. Jak już będzie sezon na truskawki to jej dam i zobaczę czy jest jeszcze uczulona 😉

ciasteczka nawet smaczne choć za dużo bakali więc następnym razem dam mniej 😉

a mi mąż ma dzisiaj zaserwować http://www.naturaherbaty.pl/artykul/martini-code-16.html mam nadzieję że drink będzie dobry 😉

Dzisiaj dzień bez ćwiczeń no ale miałam spacer 4-ro godzinny po sklepach więc musi wystarczyć 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laseczki , padam na ryjek a tu jeszcze 2 dni do pracy 😠 Natalia dziś nie spala cały dzień i o 18,30 zasnęła 🙂


emiliaeem oj bidulko najadłaś się strachu 🥴 🥴 bardzo ci współczuję , ale najważniejsze że już wszystko ok trzymaj sie kochana jestem z tobą i dużo zdrówka dla Olusia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze obejrzałam pierwszy raz chyba od roku film w tv 🙂 w tvn leciało och życie, czekałam na męża to oglądałam 😉 ale się pobeczałam 🤪 a paulinka dzielnie oglądała ze mną, lepiej niż bajkę! bo tam występowało dziecko koło roczku prawie cały czas, czasami więcej dzieci 😉 cieszyła się no i doczekała się tatusia, zasnęła o 23.30! więc rano sobie pośpimy 😉

dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 no to ja Wam powiem moje ranne zdarzenie,ktore mnie PRZERAZILO i dotyczy mnie,a nie Zuzy,mala wstala sciagnela ze mnie koldre i za reke wieci ja wstalam. Wykapalam sie i potarlam oczy jak to zwykle, cos mnie oko pielko jedno i uczucie,ze cos w nim jest,rzesa czy cos no jak czesto bywa. Pobawilam sie z mala ubralam,przebralam itd, poszlam wyjac do lusterka bo to oko draznilo ciagle. I wiecie co....mam guza na galce ocznej, ide jutro natychmiast do lekarza, przerazilam sie nie na zarty, oko bylo cale czerwone przekrwione i po prawej stronie od teczowki to cos jakby spuchniety babelek ktory sie ugniata jak przesuwam okiem patrzac w prawa strone. Wpuscilam szybko krople z soli fizjologicznej, to cale czerwone zeszlo ladnie i to szybko a TO jest dalej. Licze,ze zejdzie albo chociaz sie zmniejszy .Malo tego Michal polecial zaraz do internetu ,zeby mnie uspokoic i pierwsze co to mowi,ze to u starszych wystepuje i ze zazwyczaj to nowotwor 🙃 to mnie pocieszyl.
A tak powaznie to staram sie obejsc obok tego zachowac spokoj ale uwierzcie...moje mysli tego ranka, Zuzia mala, co chwile mnie szuka. Wiem ,ze od tej strony nie powinnam myslec itd. ale znam takie smutne historie i wiem jak takie zlosliwe choroby postepuja. Niedawno przyjaciolka opowiadala mi o kolezance z jej bylej pracy, dziecko 2letnie ona zachorowala i zmarla w 2 tygodnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka ok Lenka piła wodę o 1.30 i mleczko o 6.00 spała do 8.30 🙂 My z mężem spędziliśmy wczoraj romantyczny wieczór tego nam brakowało a potem zasnęłam momentalnie. Drink smaczny choć wolę w wersji z cukrem brązowym 😜

Maja wiesz nie wiem co Ci napisać bo ja taka sama panikara jestem i zaraz myślę o najgorszym miejmy nadzieję ze to nic poważnego i tego się trzymaj a zobaczysz co lekarz powie. Trzymaj się 😘 A drink na pewno by Ci smakował 😜

McDa
kiedyś oglądałam ten film i naprawdę rewelacyjny uśmiałam się i nie tylko 😉

a i Lenka uwielbia wyciskane soki z pomarańcza i czerwonego grejpfruta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jej Maja aż mi się gęsia skórka pojawiła! ja też jestem panikara i pewnie zachowałabym się jak Ty, wiem że łatwo mi pisać nie martw się i że to nic nie da.... ale postaraj się teraz o tym nie myśleć i wybierz się jutro do lekarza! będę się modlić żeby to nic poważnego nie było!!

a ja mam pod łokciem pod skórą takiego małego guzka, no i na udzie, wyczuwalny palcem, nie widać, ostatnio mi wydaje że ten pod łokciem jakby troszkę większy i też od razy zaczęłam myśleć jak Ty;( muszę iść do lekarza ale boję się i wstyd mi trochę iść z czymś takim, bo może jakieś zgrubienie zwykłe a ja od razu że guz, nowotwór itd;( oczywiście mam nadzieję że to nic strasznego... no i jak to ostatnio wyczułam to stwierdzilam że muszę iść wyciąć pod kolanem, kiedyś, chyba z 5,6 lat temu jak depilowałam nogi wrastały mi włoski, jeden dosć widocznie mi wrósł pod kolanem i ja długo tam dłubałam żeby go wyciągnąć, m.in. igła odkażoną, pamiętam to jak dziś, nie udało mi się go wyciągnąc ale od tego czasu mam taką bułę czerowną w tym miejscu, wypukłe i bardzo widoczne, ale tez mi wstyd iść z tym do lekarza żeby mi to wyciął bo co powiem? że włos mi wrósł i dłubałam tam? no i ostatnio też się zaczęłam zastanawiac czy to aby na pewno nic groźnego;( także Maju kochana nie jesteś sama, też jestem straszek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja mama miała rok temu usuwane torbiel z łokcia , zero komórek rakowych ja tez miałam kiedyś usuwane torbiel z miejsc intymnych i tez straszli mnie rakiem. Teraz mam kolejny do usunięcia ale już wiem o co chodzi i nie dywan już tak. Tak więc bądź dobrej Majka myśl pozytywnie.
Torbiele powstają dość szybko przez Zatykanie sie kanalikow odprowadzajacych wodę czy słuz.
Maja ale moze to tylko taka choroba http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/oczy/gradowka-guzek-na-powiece_38523.html
Moze tak ciebie uspokoje trochę lub pociesze, głowa do góry.

U nas ok przywieźli nam lodówkę maz zrobił doprowadzenie wody wczoraj , ale posol przy tym zawory doprowadzajace wode do pralki i zmywarki. pranie czeka a zmywam jak narazie recznie. moze dzis uda mu sie kupic ten trojnik czy cos . Wczoraj było wielkie sprzątanie, moja koleżanka jeszcze prosila abym załatwila im kilka spraw w bxl bo na gwałt musiała jechać do polski, czeka mnie trochę jeżdżenia dzisiaj. Poza tym pogoda słoneczna nie wiem jak z temperatura, ale i tak zachęcająca do spaceru, wybierzemy sie na rowerem z LIlcia .
Na majowe wspieramy sie do http://www.plopsa.be/plopsaland-de-panne/. Tylko oby pogoda była względna to będziemy szaleć z dzieciakami. Chyba ze niedopisze to jest jeszcze jedna kryta tylko mniejsza. Moze jeszcze zaliczany pierwszy w tym roku spacer nad morzem 🙂
Kto jedzie z nami?

Zdrowia zła Olunia, i trzymajcie sie, bedzie już dobrze.

Milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majupęcherzyk i uczucie "ciała obcego w oku" to jak dla mnie opryszczka bardziej która upierdliwa ,ale całkowicie uleczalna ... spokojnie ,nie sięgaj po czarny scenariusz 🙂 być może też jakaś drobna zmiana od podrażnionego oka , daj się zbadać ale zapewne odeślą Cię z kwitkiem ,że to nic takiego, dadzą kropelki i zejdzie 😁 głowa do góry 😉 (ja też mam pesymistyczne spojrzenie na wszelkie anomalie więc rozumiem, ale trzeba w Ciebie tchnąć troszkę optymizmu 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy 🙂 troszke to zmalalo ale nadal czuje. Anja to nie gradowka bo ja mam to na galce ocznej nie na powiece. tak bedzie pewnie dostane kropelki ew.antybiotyk i juz.
Poslalam meza po syropek na kaszel dla Zuzi bo juz tak dlugi go ma....zwlaszcza jak biegnie kilka minut lapie ja kaszel i w nocy ..a mi to juz nie pasuje. wogole dziecie spi tatus byl z nia na spacerze, nakarmil napoil, wycackal a ja spalam 🙂 wzielam ja do siebie do lozka i ona sie na bok przekrecila utulila siumka - miska i od raz zasnela 🙂 kochane moje juz pol godzinki spi, a ja lece pranie rozwiesic bo nic dzis nie robie! Maz spanikowal tym moim okiem i wszystko za mnie robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my już po obiadku dzisiaj łosoś z sałatką pycha. No i wspólnie z mężem robiliśmy lubię takie wspólne gotowanie 😜

Dziewczyny wiem że łatwo mi pisać ale nie panikować tylko do lekarza...już... bo przez to zamartwianie się osiwiejecie 😉

anjaP ja jadę z Wami 🙂

Dziewczyny jeśli nie oglądałyście polecam film "Poradnik pozytywnego myślenia" piękny i naprawdę warto obejrzeć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...