Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U nas na słońcu to 28 stopni pokazywało. Krotki rękaw królował. Pól dnia na placu zabaw szalelismy a potem mieliśmy gości. Fajna niedziela ogolem . Nianki nie mam a jutro mam iść do pracy, muszę coś innego pokombinowac, pojadę rano i porozmawiam bo teraz ńic nie umiem sama wymyślić.
Miłego wieczoru

Ps dziewczynki ślicznie zdjęcia ,Kinga ty ekstra laska jesteś a Lenka szaleje.

A dzis mama dziweczynki na placu zabaw wziela mnie za siostrę moich dzieci. Szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kinga i gosiaczek śliczne zdjęcia . Maks mały malarz heheh, a Lenka na tych schodach super zjeżdżała, ale tam wysoko było 😲 ja bym się bała ,że Natalia odwróci i będzie chciała schodzić 😉


anja oby ci ta kombinacja wypaliła i żebyś jak najszybciej kogoś znalazła i zazdroszczę ciepełka 🙂 u mnie słoce wyszło tylko na chwilę 😎


natalia zasnęła przed 21 🙂 miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja jak już osiągnę Twoją figurę to się z tym zgodzę 😁 ale dzieli mnie z tym jeszcze minimum 5kg i najlepiej wyrobienie jakichś mięśni właśnie 🤢
Powodzenia z nianią ,może w końcu jakaś fajna się trafi i będzie po problemie

Emilia Maksiak dziś też szybko padł,a bałam się,że się nie uda, bo o tej 20 z minutami to jeszcze tak szaro było, ale padł jak kawka jak zwykle 😁

Zmykam doczytać "córkę kata" (polecam jak lubicie dobra książkę ) i lulu , dobranocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kingus ja wiem ze lżejszym zawsze lzej 😉 . Hmmm mój "M" inaczej "puzel" jak oglądał ze mną dzis zdjecia z forum sie pytał czy wy tez na chodakowskiej , ja mówię ze tak, stwierdził ze poglupialysmy. Tak więc zbędne te 5 kg do mnie, ale ćwiczymy dziewczyny , ćwiczymy, bo to samo zdrowe no i tylki nam sie podniosą . 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niedziela miło spędzona, bardzo rodzinnie, Paulinka wyszalała się na mini placu zabaw i nie chciała stamtąd iść bo tam dzieci były, potem wrzucała kamyczki do rzeki i znów problem był skończyć 🙂troszkę pospacerowaliśmy, pogoda super, ok 15 st a w słoneczku extra, tylko jak zachodziło to troszkę zimnawo się robiło 🥴

Gosiaczek rewelacyjne fotki z figloparku i widzę że macie bardzo duży! nasz to się może z nim zgubić! i Ty pięknie wyglądasz, chudzina! filmik super 😉 jaka radośc przy zjeżdżaniu 🤪

Kinia kolejna chudzina! i córa w mamę idzie! fotki też extra!

Anja oj zazdroszczę tej temperatury!

Paulisia jeszcze nie śpi 😞 spała dziś w dzień ponad 2 godz, po 2 godzinach szłam ją budzić bo wiedziałam że będzie problem, obudziła się o 15, cały czas biegała, dużo atrakcji, do 20:30 byliśmy u mamy, przyjechaliśmy to siostra męża z chłopakiem przyszli i Paula znów z nimi biegała i teraz leży obok mnie i opowiada z lalką 🤪 terminator mały! a ja jutro o 6wstaję!

no i dziewczyny załamałam się moją kondycją, niby chwilę dziennie staram się ćwiczyć ale weszłam dziś na orbitreka, przejechałam szybko 1,6 km, ok 4 minuty i tętno 120! serducho waliło jak nie wiem a nogi jak z waty jak po schodach schodziłam! oj biore się ostro za siebie, załamałam się tym!

dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka super tylko jedna pobudka o 4.30 i spała do 7.30 😉 Chyba wykończył ją wczorajszy dzień.

A ja zamierzam umyć dzisiaj okno balkonowe i balkon bo straszny syf po zimie ale oczywiście jak Lenka pójdzie spać a potem dopiero na spacerek 😉

McDa nawet nie wyobrażasz sobie jaką ja miałam kondycję jak zaczynałam a raczej całkowity jej brak po 10min na rowerku wymiękłam a teraz 30minut to pryszcz. Więc życzę motywacji i do dzieła 😜 A co do bawialni to u nas jest trzy i ta jest największa i najfajniejsza a byliśmy na niej pierwszy raz 🙂 ale napewno nie ostatni 😁

a ja chyba zaraz wezmę się za okno w kuchni 😉

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki wracam do zywych ,goscie pojechali,pusto jakos w domu,smutno jak nie wiem, nie wiedzialam,ze tak za nimi tesknilam 😮
Zuzia zakochana w nich po prostu tak szalala sie bawila wspaniale !! oni zakupy mieli udane, pogoda taka sobie ale i tak cieplej niz w Polsce.
Pozniej moze Was nadrobie jak zbiore sily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam Was

ja już dziś po pracy 🙂 Paulinka padła, w nocy fatalnie spała, poszła spać przed 24, a obudziła się jak tylko wyszłam z sypialni przed 7;( a w nocy kilka razy się budziła, ciągle ją musiałam trzymać za rączkę i popłakiwała pół nocy;(
do tego dziś mi brat zadzwonił że mam się przygotowac na ospę u Paulinki bo Oskarka dziś w nocy strasznie obsypało, a wczoraj się jak zwykle całowali, karmili się wzajemnie jedną łyżeczką itd... już wyczytałam że ospa rozwija się ok 2 tyg także weekend majowy jak znalazł, jestem wściekła, bo miałam już plany i pewnie nie wypali;( także teraz wielkie czekanie na wysypkę 🤨

Gosiaczek to mnie pocieszyłaś, zaraz jak mała wstanie idę na dłuugi spacer, wezmę jej rowerek i pojedzie 😉 a wieczorkiem orbitrek, obiecałam że będzie codziennie dodawać przynajmniej 1 km.... mam nadzieję że dam radę 🙂

popołudniu jadę do mamy pomóc jej piec korę dębu bo jeszcze nie robiła a jutro musi na spotkanie z rady rodziców wziąć ciasto 🙂
także znów dzień przeleci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no własnie Maja niby przez te dwa tyg nie musi się nic dziać, ale zaraża się 2-3 przed wysypką i do ostatniej krostki, także jak go dziś obsypało wczoraj zarażał... a brat mówił mi dziś że dokłądnie 2 tyg temu byli u lekarza z małym bo był przeziębiony i w poczekalni była dziewczynka z kończącą się ospą i podawała mu zabawkę, więc tak jak pisze-pod 2 tyg wysypka... na razie gorączki nie ma ale jest słaby, juz wczoraj nie chciał nic jeść.... i ciągle chce spać podobno....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa juz poczytalam to i droga kropelkowa sie przenosi ,szok. Wspolczuje uzbroj sie z mascie na swedzenie i cierpliwosc, kurde ja wogole o tym nie mysle a przeciez te choroby to chwila i sa...najgorsze jest to ,ze jak Zuzia zachoruje to i ja na bank bo ja nie chorowalam w dziecinstwie na ospe ani swinke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa kurcze no to szkoda jak wypadnie na majowy weekend choć z drugiej strony będzie miała już za sobą 😉 nie wiem jak to jest z tym zarażaniem bo Lenka ospy nie złapała od siostrzenicy a też się bałam bo 5 dni przed jej zsypaniem bawiły się razem 🤢 no ale jak mówisz że się karmili to jest duża szansa 🤢

a ja już umyłam okno w kuchni, balkonowe i balkon masakra jaki był syf a teraz aż miło popatrzeć 😉

u mnie słonecznie i niby 13 stopni ale jest takie chłodne nieprzyjemne powietrze aż nie wiadomo jak się ubrać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Jakie piękne zdjęcia 🙃 Kinia sto latek spóźnione dla Córuchny 🙂 A Maksior ile ma frajdy 🙂 Mój Olek w szpitalu pokochał kredki i codziennie wyje,żeby Mu je dać ☺️ Kredę zapewne by jadł 😮 😉

A my wczoraj urządziliśmy eskapadę na Warsaw 🙂 Musieliśmy dokupić kilka płytek, bo oczywiście po kalkulacjach mojego Męża zabrakło 🙃 Poza tym napadłam na Ikeę 😜 Nakupiłam tysiące niepotrzebnych gażdżetów 😉 które ,,może" się przydadzą 🙂 Oczywiście Olkowi i Mężusiowi bluzki i gacie, a sobie nic, bo .... ,,Nic dla mnie nie było" 😞 Jakaś wypaczona ta moda, bluzki jak wory, baskinki, nic na moją figurę 😠 Ale nadrobię 😜

McDa cieszę się bardzo,że nie jestem sama z takim pozimowym pierdolni... ☺️ Normalnie szlag mnie trafia jak wychodzę na dwór i widzę tą graciarnię! 😠 Mąż dziś znów ogarnia...
Poza tym jestem przed miesiączką i przechodzę bunt dwulatka!

Zmykam do domciu 🙂 Spokojnego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja no ale lepiej jak teraz zachoruje Zuzia, podobno im młodsze dziecko tym lepiej to przechodzi, dorosły ponoć najgorzej, a w ciąży to już w ogóle, mnie mama specjalnie wiozła do kuzynki jak miała ospę żebym się nie zaraziła kiedyś jak w ciązy bym była 😉 podobno niebezpieczne, także jak Gosiaczek mówi będzie to już miała za sobą (jeśli się oczywiście zaraziła) mam nadzieję że przejdzie łagodnie i nie wypadnie to w długi weekend 🙂

Emiliaeem widzisz, mąż Twój ogarnia to będzie szybko porządek, mój tylko w soboty może bo tak wraca do domu jak już jest ciemno;( a sobotę to też nie za długo bo najczęściej mamy gości albo gdzieś jedziemy, także cieżko się chwycic porządnie...;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

U Nas w koncu slonecznie i w miare cieplo 15 stopni

Weekend minal Nam szybko i dosc standardowo ( za wyjatkiem wypadu do szmatex-u)

Ja tez tak jak Gosiaczek zabralam sie w koncu za umycie balkonu - syf masakryczny
- woda w wiadrze jakbym wegle moczyla, no i parapety juz brudne na maxa a mylam je
przed Wielkanoca

Dobrze ze moja Mama byla takze zajela sie Łobuziakiem i moglam umyc ten balkon

Poza tym moje SPA znowu daje o sobie znac- czyli sterta prania atakuje kurcze nie mam gdzie suszyc
wiec piore tyle zeby poschlo
a sterty ogromne az wstyd
Na balkonie nie susze raczej ubran tyle co szmaty, czasem koce bo sie strasznie kurzy - mieszkamy blisko drogowej
trasy srednicowej i sie syfi strasznie

Dzisiaj wlaczylam Patrykowi killera Chodakowskiej - haha Patrykowi - sama chcialam sie "zapoznac" 😜
i mial ubaw na maxa, smial sie i cieszyl

U Nas jutro jest cyrk i jezdza juz po miescie i wyja swoimi reklamami a Patryk spi, mam nadzieje ze go nie obudza 🙃

A mnie codziennie rano boli glowa od tych tabletek na rzs


Gosiaczek
- bardzo ładne zdjęcia i filmik, jestes szczuplutka widze bardzo
ja tez chce sie wybrac z Patrykiem do bawialni chociaz troche sie boje zeby go dzieci nie stratowaly...

jak przyjdzie Ci ksiazka Chodakowskiej to daj koniecznie znac czy jest fajna

emilia1
- bardzo fajne ciuszki wylicytowalas


Kiniek
- prosze nastepna chudzinka
bardzo ladne foty

anjaP
- no to macie juz cieplo fajnie
oby udalo sie szybko zalatwic opiekunke


McDa
- oj, szkoda ze potencjalna ospa moze ujawnic sie w weekend majowy no ale jak juz jest zarazona to nic nie poradzicie
pewnie lepiej teraz odchorowac


ale slyszalam tez ze te "grupowe zarazanie" tez nie sa takie obojetne dla zdrowia dziecka
- kiedys o tym dosc duzo mowili ze rodzice robia nawet takie spotkania zeby pozarazac dzieci i wlasnie wypowiadal sie lekarz ze
to niezdrowe

U mnie kondycjac zapewne jeszcze gorsza, a teraz jak sie cieplej zrobilo to juz zaczynam sie pocic jak swinka
kondycja zerowa 😞


MajaCh -
super ze weekend udany

emiliaeem
- Ikea - skad ja to znam, zawsze wypatrzy sie jakies super przydatne "drobiazgi"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju nie przechodziłaś ospy ? 🤢 dorośli duuuużo gorzej znoszą ospę, moje duże Kochanie miało 32 jak przechodziło i za przeproszeniem rzygał dalej niż widział, nic nie jadł kilka dni niemalże i wciąż miał gorączkę ... ja to się modlę zawsze, by maluch przeszedł jak najwcześniej tak koło 2 lat już jest ok, Ewka miała koło 3-4 (nie pamiętam dokładnie) i jedyny ból to pilnować by nie rozdrapywała zwłaszcza z twarzy, bo wiadomo te blizny zostają ...

Emiliaeem, a znów Maksiak kredek nie bardzo , tzn do buziola jak najchętniej ,a kreda ładnie się bawił 🙃

Wercia ano niby grupowe zarażanie niezdrowe ? ja bym powiedziała ,że w ogóle najlepiej nie przechodzić nic,ale ospa jest jedną z tych chorób ,które lepiej przejsć za młodu (i to taki czynnik napędzający) ,a jeszcze lepiej zaszczepić, chroni dodatkowo przed opryszczką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia ja mam właśnie dwa piękne kratery po ospie na czole 🙃 A przechodziłam w szkole podstawowej, więc po kryjomu darłam pazurem, gdzie był strupek. Do tego stopnia,że na podbrzuszu zrobił mi się czyrak! 😮 Tak zainfekowałam ☺️ Boże, pamiętam jak darłam gębę na pogotowiu jak mi ropę ściągali z niego 😲 Tata się śmiał,że dwie lufy napełnili 😁 😉
Ja nie przechodziłam na pewno świnki,więc w ciąży trochę stres był. Poza tym chyba każda zaraza mnie się czepiała, włącznie ze świerzbem! 😮 Którym poczęstowała mnie koleżanka na ,,piżamaparty". Mama moja miała niestety z naszą trójką przeboje 🙃

McDa i tak jesteście w lepszej sytuacji (co wnioskuję ze zdjęć), bo działkę mieliście pustą,a my przerabialiśmy,więc teraz trzeba dużo pracy i cierpliwości,żeby pozakrywać elegancko tandetne buduary sąsiadów 😠 A uwierz,że jest co zakrywać, aż wstyd ludzi zapraszać, takie szopy przez płoty widać ☺️ 🥴 A sąsiad takiego biznesmena zgrywa, szkoda tylko,że od głównej drogi,a nie pokaże jaki sajgon ma dalej... 🤨

Wercia Ty jesteś taki sam szop pracz jak ja! 🤪 U mnie też wiecznie sterty łachów do prania, ale ja już tak mam,że ciuch zakładam tylko raz, później niekomfortowo bym się czuła... ☺️ Takie uroki porytej bańki 😉

Zmykam biegać w końcu 😜 Biorę Staruszka w obroty, miłego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia przerabane masz z tym praniem tym bardziej jak piszesz,ze nie mozesz suszyc na balkonie. LIPA jednym slowem!
Kinia no wlasnie nie przechodzilam i czuje,ze bedzie ciezko. U nas dalej sloneczko siweci 🙂
Zuza juz zmeczona ostro widze po oczkach i jakis katar jej delikatnie sie saczy mam nadzieje,ze sie nie nadziebila na spacerze bo dzis dlugo spacerowalismy.
Gosiaczek zamawiasz ksiazke 🙂 Ja tez chce wiedziec czy fajna, napewno te dzienniki ktore sie samemu prowadzi sa motywujace bo trzeba byc szczerym samemu ze soba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej ale wiosna zmarzłam tak że szok kurcze w słońcu ciepło ale tak to strasznie zimne powietrze 😠 Wychodzi mi mycie okien bokiem...krzyż mnie boli cholera pewnie mnie przewiało 🥴

wercia ty myłaś przed Wielkanocą a ja balkon chyba przed zimą ☺️ 🤔

Maja zamówiłam przez internet i przyjdzie do księgarni Matras. Oczywiście nie kupuję kota w worku najpierw przejrzałam ją w empiku ale 10zł droższa niż w matrasie więc nie będę przepłacać. wercia, maja obiecuję że jak przyjdzie to napiszę 😉

emiliaeem
to witaj w klubie ja też zakładam raz i buch do kosz z brudną bielizną 🤢

Mąż właśńie usypia Lenkę bo coś zasnąć nie mogła a ja zaraz biorę się za ćwiczenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam chyba siebie 😜 bo nikogo niema 🤢

Właśnie ratuję się kawą bo aż czuje jak mi oczy puchną 🥴 U nas słonecznie ale jak narazie chłodno na spacerek idziemy o 15 umówiłam się z koleżanką która przyjechała z Anglii idziemy z dzieciakami na plac zabaw 😉

a to jest sukienka w której się zakochałam na żywo jeszcze ładniejsza 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/wp000233a.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9200/wp000233a.jpg[/IMG][/URL]

ale strasznie krótka 🥴 dodam ze mam na sobie rozmiar 38 bo nie było 36 z tego koloru ale przymierzyłam 36 w innym kolorze i jest super tylko krótka...mężowi oczywiście się podoba (że taka mini) ale ja chyba nie czułabym się komfortowo 🤢 Chyba pozostaje mi powzdychać do zdjęcia ☺️ 🤨

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...