Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Paninka Liliana śliczna i sukienusie też piękne
Ja dokarmiam mm a poza tym pierś, ja dokarmiam w dzień co 2-3 godz ale mało 60 najcześciej chyba że nie mam własnego wtedy 90 w nocy mam wystarczająco w cycach to nie dokarmiam mm wcale
A my już po spacerku, zauważyłam nagły wzrost u małejj i wzrósł jej też apetycik chyba 🙂 dziś pierwszy raz nie zmieściła sie w śpioszki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Aniołek ja myślę że nie musisz sie martwić że przekarmisz małą, mi powiedzieli że jak mała miała za małą wage która spadała to teraz by ją karmić tyle ile chce, by zacząć od 60 jak zje wszystko to dać 90 jak zje wszystko to 120 bo najważżniejsze by przybierała


Oliwka jada tak 90, nie raz zdazy jej sie zjesc 120 a wazy ponad 4kg ale dokladnie nie wiem bo wazylam ja na domowej wadze i w ciuszkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
A oto mój wypiek ryż z jabłkiem 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/638/obraz054x.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8177/obraz054x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

🤪 ale mi smaka narobiłaś 😜
a ja właśnie expresowy obiad wcinam - ryż ze szpinakiem 😁 jakbym mojemu m. taki obiad podała, to chyba by mnie wygonił z domu 😁 😁 😁 na szczęście dla niego został wczorajszy obiadek - pulpeciki w sosie pomidorowym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jola smaka mi narobiłaś, ja przed chwilą wciągnęłam 2 michy tej kaszki ryżowej co Daniela polecała, przynajmniej coś ciepłego i nie mięcho 🙂
Aniołek Ala też waży coś koło 4 kg bo też tylko na elektronicznej w ciuszkach i z poduchą ją ważyłam, tylko ona jest takim szczupaczkiem, ma długie ręce i nogi a sama w sobie jest szczupluteńka, a Oliwcia takie maleństwo była ładnie przybrała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Divianka ja juz tez odstawiam ciuszki te na 50cm 🤪 🤪 🤪 🤪 😉 😜

🤪 🤪 🤪


Hi,hi, ale nasze dzieciaczki mają rozpiętość wzrostowo- wagową!!!!
Niby ten sam wiek, a każde jest inne.
Aniołek - ty masz chyba najbardziej filigranową kobietkę. Moja Hanka przy Oliwce to gruba baba jest 😁 🤢
Naprawdę ubierałaś ją dotąd w ubranka 50??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny powinnyscie dostac nobla za to co jecie 🤪 🤪 🤪
kaszki bleeee......az mnie otrzepalo.Dobrze ze ja nie musze byc na takiej diecie.
a wczoraj skusilam sie na nalewke z aronii 😜 co prawda tylko pol kieliszka bo sie balam ale jednak.A w nocy mnie brzuch pobolewal,chyba podswiadomie te bole wywolalam z tego strachu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Z wodą jadłam bo mleka nie wolno, ale myślę by kupić mleko sojowe tylko na naszej wsi nie ma, a kaszkę sama wcinam bo już mam dość tego wszystkiego co jem od miesiąca codziennie to samo, kaszka ryżowa z bobowity i robie z woda bo mała chyba bezbiałkowa

Ja tez unikam nabiału... i tez myślałam o zakupie mleka sojowego, bo brakuje mi jak cholera 😜 dzisiaj urozmaiciłam sobie tą kaszke - dodałam cynamon i cukier waniliowy 😁 bo jednak na wodzie to nie jest to co na mleku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iza1313 napisał(a):
hej dziewczyny

czy ktoras z was karmi wlasnym mlekiem odciaganym oraz modyfikowanym
ja dzis pierwszy raz dokarmilam malego mm bo nie nadazam odciagac pokarm a on potrzebuje coraz wiecej i w tej chwili mam za malo

jak czesto dokarmiacie butelka ?


Iza ja odciągam mleko w dzień, bo w nocy łatwiej jest mi położyć małego koło siebie i dać pierś. Zdarza mi się też dokarmiać małego mm, ale ostatnio rzadko. Może tak raz na 2,3 dni. Wczoraj np dokarmiłam, bo mały jadł tuż przed kąpielą (jak on chce jeść to nie ma mocnych 😜 ) i po kąpieli domagał się dalej.Nieraz również po spacerze jak wracamy ''na sygnale'' i nie ma zmiłuj, nie poczeka aż odciągnę 😁. Wcześniej dokarmiałam też w nocy bo się nie najadał, ale teraz już jest ok.
A jak jest u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Diviana jaka to kaszka ?
myślałam że to dla dzieci a to wy jecie ja?

ja ostatnio wypatrzylam wafle ryżowe w polewie jogurtowej calkiem dobre szkoda, ze jest ich tylko 6 😞
jola, gdzie znalazłas takie wafle? ja kupuje zwykłe ryzowe i smaruje dzemem lub miodem 😉 chociaż miód na jakis czas odstawiła, bo Ksawier znów dostał wysypki - albo od miodu albo od wafelków orzechowych, a czytałam, że i jedno i drugie moze uczulac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo-aneczka dzwoniłam do Zusu się nie spieszą, przelew dopiero 30 😠 😠 i tak co miesiąc w ostatni dzień miesiąca 😠 😠
Paninka śliczna córeczka i jakie sukienusie 🙂 moja jeszcze nie ma ani jednej

Byłam z Tosią na spacerku, odebrałam Gabi z przedszkola i byłam u weta.
Niestety muszę uśpić swojego Dżingusia 😞 😞 😞 liczyłam się z tym ale jak to uslyszałam to się rozbeczałam. Dzisiaj pod wieczór mąż ma z nim jechać bo wet powiedział że przy mnie tego nie zrobi..............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...