Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzien dobry!
u nas wieczorem Lilka troszke pomarudzila (chyba baczka nie mogla puscic) ale jak usnela o 23 to obudzila sie na butle o 5.30 potem o 9 a teraz dalej spi na podworku 😆

Daniela nawet nie wiesz jak Cie rozumiem...moj m. tez roztrzepany strasznie jest i wiecznie czegos szuka 😁
wmisiaga mi polozna powiedziala zebym na ten katarek zwykly spirytus zmieszala pol na pol z oliwka ( ale ja oliwki nalalam wiecej ) i wcieralam Lilce w plecki stopki i cycuszki 😉 po 15 minutach oddychalo jej sie duzo lepiej a przed tym zabiegiem katar miala taki ze oddechu zlapac nie mogla 🤨

wszystkiego najlepszego dla Julki szymka i ksawiera 😘 😘 😘

siehankowa ja tez strasznie sie ciesze z mozliwosci wystawienia malej na podworko, czasami nie mam czasu na dlugi spacer to chwile ja powoze, ona zasypia i moge cos w domu zrobic 🙂 🙂 🙂

dostalam wczoraj skierowanie na usg bioderek, teraz tylko musze znalezc gdzie tu w okolicy robia, obawiam sie ze to moze nie byc takie proste ( to jeden z minusow zycia na wsi, nic tu nie ma 😉)

co do tych milionow w totka to m. tez wczoraj wyslal 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Dzień dobry wszystkim 🙂
Nie było mnie parę dni bo sie ogarnąc nie mogę normalnie. Zaposuję od wczoraj pory karmienia i ilości i może jakiś wniosek z tego będzie bo oszalec można. Jak się Rysio obidzi o 6 to do 12 cycka nie wypuści. Przysypia, ja wstaję, 10-15 minut czasem pół godziny w porywach do godziny pośpi. Po południu jest ok bo śpi nawet 3 godz i je jakoś normalnie a do południa koszmar, sam nie wie czego chce. Teraz ubrałam maluszka, opatuliłam i na taras wystawiłam opatulonego w dwa koce w wózku. Może świerze powietrze go ulula. Jak narazie 15 minut jest bez płaczu. Gada sobie, na coś patrzy zadowolony. Wczoraj w desperacji o 15 wyjechałam z nim samochodem bo mojej mamy. Tzn spał od 12 na tarasie, nakarmiłam go o 14 oczywiście wybudzając. Wsamochodzie zasypia szybciutko i tak spał do 16. Pomykał cyca i dalej spał do 17, znów pomykał i dalej na wdorku spał do prawie 19. Wróciliśmy pózno więc pomykał trochę i kąpiel o 20. Od 20.30 do 22 ssał pierś. Położyłam go do łóżeczka, trochę sie rozbudził ale zasnął. Coś tam w domu zrobiłam i o 24 wzięłam go do łóżka do cyca i zasnęłam zanim on się najadł. Obudził mnie o 3 i zdziwiłam się ze on przy mnie lerzy. O już zaczyna ryczec. to lecę, powoże karetą krółewicza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela, zrobiłam dziś tą kaszke bobovita 😉 dałam mniej wody, więcej kaszki, dodałam odrobine cynamonu i cukru waniliowego i .... całkiem całkiem wyszła 😉 brakowało mi troche mleka... ale ... jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my miesliśmy usg bioderek w piątek i nic nie płaciliśmy. Za to jutro mamy okuliste podobno jest to straszne badanie dlatego z mamą powinna być jeszcze jedna osoba żeby trzymała dziecko bo mama może tego nie wytrzymać 😮 😮 🤢 😞 mało któreś maleństwo już okuliste?? faktycznie tak jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
Wszystkiego najlepszego dla naszych 2 miesiecznych bobasków 😘 😘 😘
Hi hi hi, dobre z tymi kluczami w kaloszu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 W naszym zwiąku to ja jestem zamotana jak baranie rogi, wiecznie czegoś zapominam lub szukam. Krzysia to strasznie irytuje, ale taki mój urok i albo przywyknie albo wykończę go nerwowo 😲 🥴 😁 😁 😁
Paninka Lilka słodziaszek niesamowity 😁 😁 😁 jakie ma śliczne sukienusie 😉 😉 😉
My po ciężkiej nocce. Wczoraj Oliwka zasnęła ok 19.30 i spała do 23.00, nakarmiłam ją i zasnęła potem budziła o 1.00, 3.00, 4.30 i 6.00, rano zrobiła mega kupsko ale i tak zasnęła dopiero godzinę temu a ja z oczami na zapałki czekam az znowu sie obudzi. 😮 🤢 🤢 🤢 🤢
Diviana moja Mała tez zasypia tylko na rękach i to jeszcze trzeba ja bujać a jak odkładamy ją do łóżeczka to zaraz się wybudza i znów trzeba ja usypiać i tak po kilka razy za nim zasnie na jakąś godzinkę 🤔 🤔 🤔 🤔
Co wy dajecie swoim pociechom, że tak ładnie Wam śpią???????????????. Oliwka nawet na spacerze wytrzymuje tylko godzinkę do półtora 😮 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Kornelka7 jak tam butelka? dotarla juz? mialam Ci odpisac jeszcze ale bylam akurat na spacerku a pozniej ....zapomnialam ☺️ ☺️ ☺️


Paninka od soboty mówię mężowi żeby zamówił bo w aptce nie ma i niestety tylko mówię... A zę nie odpisałaś to się nie martw, ja wyrozumiała jestem 🙃 Oooo odrazu oklaska Ci dam. Za postawę i odwagę i całokształt. Obudził się to lecę bo już wyje mały wyjec 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I juz sie obudzila 😞 Cos mi sie wydaje, ze ona za duzo je, boje sie, ze ja przekarmie ale co mam zrobic jak oliwka sie drze i zadne herbatki ani glukozy nie pomagaja. mała musi miec flache i koniec 😞 😞 😞 😞
MAMY KARMIACE MM ILE ZJADAJA WASZE SZCZESCIA NA DOBE 😞
SORKI, ALE TYLKO JEDNA REKA WOLNA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
I juz sie obudzila 😞 Cos mi sie wydaje, ze ona za duzo je, boje sie, ze ja przekarmie ale co mam zrobic jak oliwka sie drze i zadne herbatki ani glukozy nie pomagaja. mała musi miec flache i koniec 😞 😞 😞 😞
MAMY KARMIACE MM ILE ZJADAJA WASZE SZCZESCIA NA DOBE 😞
SORKI, ALE TYLKO JEDNA REKA WOLNA 🙂
Aniołek może Oliwka poprostu taki ma charakter. Moja Emilka taka była cały czas był cyc, właściwie wydawało mi się że ona wisi na nim 24 godziny na dobę. Tylko prawda jest taka że to że wisi nie oznacza że cały czas je. Skoro przybiera na wadze ok to się nie martw. Wiem że jest wtedy ciężko jak dziecko cały czas na cycu, ale przy trzecim sprawa się klaruje 😉 (zarcik taki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamusie 🙂
Ja z Szymonem jeżdżę- nie mam wyjścia, a jak marudzi to migacz w prawo zjazd na pobocze i go uspakajam 🙂

Inez- super fotki 🙂

100 lat dla dwumiesięczniaków

daniela- dobrze, że nie w lodówce (ja tam kiedyś pilota z tv znalazłam :P)

Kornelka- mój mały by cały czas pałaszował(ma to po tacie) no i w ciągu dnia mało co śpi- tylko drzemie po 15-30 min no chyba, że na dworze jesteśmy, ale nawet tam musi się przebudzić. Na szczęście w noc nie ma takiego problemu

Paninka- śliczna dziewczynka z Lilki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...