Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
http://www.bezpiecznyurwis.pl/p/pl/s4st/lusterko+do+obserwacji+dziecka+w+samochodzie.html

cos takiego 🙂

a no własnie ciekawe.
ale nie wiem jak to sie sprawdza u tak malego dziecka, jak bym np stala w korku, a zobaczyla, ze cos jej sie dzieje to nie wiem jak bym jej pomogla. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jola, ja lezdze sama z Ksawierem. Mamy 2 auta - małego jezdzika na gaz bez poduszek i kombii z poduchami. Ja przewaznie jezdze jezdzikiem 😉 wygodniej mi , bo moge malucha miec z przodu. Ale czasem biore kombi i wtedy ksawier przewozony jest na tylnim siedzeniu, tyłem do kierunku jazdy, po przekontnej do mnie - nie jest to za wygodne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
http://www.bezpiecznyurwis.pl/p/pl/s4st/lusterko+do+obserwacji+dziecka+w+samochodzie.html

cos takiego 🙂

a no własnie ciekawe.
ale nie wiem jak to sie sprawdza u tak malego dziecka, jak bym np stala w korku, a zobaczyla, ze cos jej sie dzieje to nie wiem jak bym jej pomogla. 🥴


no tak..ja glupia nie pomyslalam 😮 😉
jo-aneczka kiedys pisala ze mozna wylaczyc poduszke powietrzna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
http://www.bezpiecznyurwis.pl/p/pl/s4st/lusterko+do+obserwacji+dziecka+w+samochodzie.html

cos takiego 🙂

a no własnie ciekawe.
ale nie wiem jak to sie sprawdza u tak malego dziecka, jak bym np stala w korku, a zobaczyla, ze cos jej sie dzieje to nie wiem jak bym jej pomogla. 🥴


no tak..ja glupia nie pomyslalam 😮 😉
jo-aneczka kiedys pisala ze mozna wylaczyc poduszke powietrzna

u nas w samochodzie podobno trzeba u autoryzowanego dilera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
jola, ja lezdze sama z Ksawierem. Mamy 2 auta - małego jezdzika na gaz bez poduszek i kombii z poduchami. Ja przewaznie jezdze jezdzikiem 😉 wygodniej mi , bo moge malucha miec z przodu. Ale czasem biore kombi i wtedy ksawier przewozony jest na tylnim siedzeniu, tyłem do kierunku jazdy, po przekontnej do mnie - nie jest to za wygodne...

No chyba mu powiem, żeby mi kupił takiego jeździka małego hehe
ale chyba się nie zgodzi, bo woli nas wozić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, daniela, jak ja wam zazdroszcze, ze mozecie wystawiac dzieciaczki na zewnątrz... ja gdybym miała taką możliwość to Ksawier cały dzien byłby na powietrzu 😁 on jest taki szczęśliwy jak jest na "polku" 😁 a tak, nim ja sie zorganizuje, wyszykuje, zrobie obiad, to zostaje nam jakieś 3 - 4 godz. dotleniania się dziennie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Inez napisał(a):
siehankowa napisał(a):
obiad zrobiony, pranie wstawione, chata z leksza ogarnięta, Ksawier się przebudza, więc zaraz karmienie i uciekamy na 3 godz. spacerek 😉

dołączam się do zyczeń dla maluszków justyny, palomy i aasi 😘


Podziwiam Cię siehankowa...3 godzinny spacer. Mi to by nogi w d... weszły ☺️ Ja wytrzymuję półtora godziny a i tak wracam do domu z wywieszonym jęzorem 😜

Inez, ja tak codziennie 😜 obowiązkowy spacer 2,5 - 3 godz 🙂


Normalnie aż bym Ci zaklaskała za te długie spacery 🤪 🤪 🤪 Ja tak ok godzinki i mam dość ☺️

aniołek, to zmobilizuj krzyśka zeby przywiózł ci wózek dla olivki, to będziemy spacerować razem 😁 zobaczysz, ze ci się spodobają tylo godzinne spacerki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już uśpiłam bąbelka, starsza jeszcze coś wycina i rysuje 😉
Jola, wyłączenie poduszki, nawet jeśli trzeba to zrobić w autoryzowanym serwisie nie jest wielkim problemem ani nie jest szczególnie kosztowne.
Ja to robiłam 6 lat temu, ale jeśli dobrze pamiętam to zapłaciłam max.100 zł.
Jeśli będziesz często jeździć z dzieckiem to wydatek na pewno się zwróci - przynajmniej będziesz miała Emilkę pod ręką.
Nie wiem jakim samochodem jeździsz, ale w większości modeli, można samemu odłączyć poduszkę powietrzną (u mnie w aucie pod kokpitem jest pokrętło)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniq nie tylko Ty liczysz na te 50 baniek 😜

Magda dziękuję za wstawienie fotek na sierpnióweczkach 😘

Mój maluszek też już dawno po kąpieli i jedzonku śpi sobie smacznie 🙂
A ja idę zjeść jakąś kolacyjkę.

Diviana mi cały czas pomaga teściowa, której pomoc jest nieoceniona. Zastanawiam się jak to będzie bez niej, bo gdzieś za 2 tyg wraca do Polski. Oj ciężko będzie...
A ja Ty dajesz radę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...