Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Foga, współczuje , trzymaj się cieplutko i nie denerwuj tak mocno żeby Jagódka była spokojniejsza
siehankowa odważna z Ciebie babka 😜 - sekcja zwłok brrrrr hehe
nocka mi tak szybko minęła ech,a Tośka budziła się chyba co godzinę 🙃 więc już jestem po zakupach,zaraz wstawię pranie i ciacho do piekarnika,potem szybko przygotuję obiad i chyba zasnę na stojąco hahaha 🙃 😜 🙃
idę parzyć kawkę - zapraszam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

daniela, ja i mój m. to mamy takie schizy po stracie Pumki, że czasem nam sie wydaje, że ona jest w domu 😮 wiesz, nie bardzo wiem jak to wytłumaczyć, ale tak bardzo siedzi nam w głowach, że czasem jak spojrzymy gdzieś "katem oka" to ją widzimy 😮 tak nam myka przed oczami 😮
heh, mam nadzieje, że ona wróci kiedyś do nas w swoim nowym wcieleniu 😉 bo na pewno chce kolejnego kotka...tylko musze odczekać jeszcze troszke....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
siehankowa odważna z Ciebie babka 😜 - sekcja zwłok brrrrr hehe

to takie moje małe zboczenie 😜 sekcja zwłok w ogóle mnie nie rusza, a jak widze cierpiące zwierze to płacze jak bóbr ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
daniela, ja i mój m. to mamy takie schizy po stracie Pumki, że czasem nam sie wydaje, że ona jest w domu 😮 wiesz, nie bardzo wiem jak to wytłumaczyć, ale tak bardzo siedzi nam w głowach, że czasem jak spojrzymy gdzieś "katem oka" to ją widzimy 😮 tak nam myka przed oczami 😮
heh, mam nadzieje, że ona wróci kiedyś do nas w swoim nowym wcieleniu 😉 bo na pewno chce kolejnego kotka...tylko musze odczekać jeszcze troszke....


Siehankowa my jeszcze nie wiedzieliśmy że Dżinks niedługo odejdzie i z jakieś 2tyg temu mąż przytargał kociaka 3miesiecznego jednak wiesz Dżinks to Dżinks do tego jakoś się jeszcze nie przekonałam. Tamten to taka przylepka, kuleczka kochana była......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
siehankowa napisał(a):
daniela, ja i mój m. to mamy takie schizy po stracie Pumki, że czasem nam sie wydaje, że ona jest w domu 😮 wiesz, nie bardzo wiem jak to wytłumaczyć, ale tak bardzo siedzi nam w głowach, że czasem jak spojrzymy gdzieś "katem oka" to ją widzimy 😮 tak nam myka przed oczami 😮
heh, mam nadzieje, że ona wróci kiedyś do nas w swoim nowym wcieleniu 😉 bo na pewno chce kolejnego kotka...tylko musze odczekać jeszcze troszke....


Siehankowa my jeszcze nie wiedzieliśmy że Dżinks niedługo odejdzie i z jakieś 2tyg temu mąż przytargał kociaka 3miesiecznego jednak wiesz Dżinks to Dżinks do tego jakoś się jeszcze nie przekonałam. Tamten to taka przylepka, kuleczka kochana była......

wiem daniela, żadne zwierze nie zastapi nam tego poprzedniego... ale ja nie wyobrażam sobie domu bez zwierzaka... jak jeszcze mieszkałam u rodziców zawsze były psy, koty, swinki morskie itp 🙂 ja gdybym miała mozliwosc, zbierałabym wszystkie błąkające się sierściuchy do domu 🙂 dlatego za jakiś czas chce kotka... ale dopiero jak minie troszke czasu, bo jednak jak wezmę go za szybko, to obawiam się, że nie będe potrafiła go kochać tak bardzo jak moja Pumkę... bo będę cały czas myslała o niej...
hehe, pewnie jakby to przeczytał ktos mniej lubiący zwierzeta, to by sobie pomyślał, co za zeschizowane baby - płaczą za sierściuchami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
moniczek napisał(a):
siehankowa odważna z Ciebie babka 😜 - sekcja zwłok brrrrr hehe

to takie moje małe zboczenie 😜 sekcja zwłok w ogóle mnie nie rusza, a jak widze cierpiące zwierze to płacze jak bóbr ☺️


znaczy serducho na swoim miejscu 🤪...mi temat sekcji obcy nie jest (mąż pracuje w prosektorium) i filmy takowe oglądać lubię ale tak na żywo to jednak bym się nie odważyła hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
siehankowa napisał(a):
moniczek napisał(a):
siehankowa odważna z Ciebie babka 😜 - sekcja zwłok brrrrr hehe

to takie moje małe zboczenie 😜 sekcja zwłok w ogóle mnie nie rusza, a jak widze cierpiące zwierze to płacze jak bóbr ☺️


znaczy serducho na swoim miejscu 🤪...mi temat sekcji obcy nie jest (mąż pracuje w prosektorium) i filmy takowe oglądać lubię ale tak na żywo to jednak bym się nie odważyła hihi

hehe, no to maz ma ciekawe zajęcie 🙂
ja obawiałam sie troche zapachu...bo straszyli że jest dośc specyficzny 😉 ale mnie tam nie ruszało - mimo ze w ciąży nos mi sie wyostrzył 😜 śmiałyśmy się z kumpela, że nawet kanapke mogłybyśmy wyciągnąć i jesć 😁 taka znieczulica w nas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Siehankowa a jak wygląda twój brzuszek (no mój do twojego to się nie umywa) ?
Ale czy stosujesz jakiś balsam ujędrniający czy cóś ? Hmmm.... Bo ja ćwiczenia rozpoczęłam, ale skóry jakoś za dużo, trzeba by to czymś potraktować 🤢 🤢 🤢


Martuś polecam masło poporodowe Ziaja Mammamia - jest rewelacyjne a z dodatkiem ćwiczeń czyni cuda 🤪 wypróbowałam przy Bartku i teraz też stosuję,bo skóra mojego brzucha była mega rozciągnięta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Siehankowa a jak wygląda twój brzuszek (no mój do twojego to się nie umywa) ?
Ale czy stosujesz jakiś balsam ujędrniający czy cóś ? Hmmm.... Bo ja ćwiczenia rozpoczęłam, ale skóry jakoś za dużo, trzeba by to czymś potraktować 🤢 🤢 🤢


Martuś polecam masło poporodowe Ziaja Mammamia - jest rewelacyjne a z dodatkiem ćwiczeń czyni cuda 🤪 wypróbowałam przy Bartku i teraz też stosuję,bo skóra mojego brzucha była mega rozciągnięta
O dzięki Moniczek 🙂
Mój brzuch jak patrzę na niego z góry hehe, to nawet mi sie podoba. Ale jak patzrę w lustro to jakies mieszane uczucia mam hehe 🙃 🙃 🙃 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Siehankowa a jak wygląda twój brzuszek (no mój do twojego to się nie umywa) ?
Ale czy stosujesz jakiś balsam ujędrniający czy cóś ? Hmmm.... Bo ja ćwiczenia rozpoczęłam, ale skóry jakoś za dużo, trzeba by to czymś potraktować 🤢 🤢 🤢

ja nie uzywam żadnego ujędrniającego balsamu - tylko zwykły nawilżający na całe ciało (i to nie zawsze, bo często zapominam 😉 ) brzuch jest prawie jak przed ciążą... jest jeszcze taki troszke mniej jędrny (przed ciążą ćwiczyłam troche, teraz nie mogę sie zmusić) ale nie ma nadmiaru skóry... no ale wiesz, ja dopiero po 1. ciąży, więc ty martusia, to laseczka jesteś po 3. dzieciaczku 🙂 co do balsamów to słyszałam, że Elancyl ujędrniający jest dobry... ja używałam w ciąży tylko, że przeciw rozstępowy... z tym, że to droga seria...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Foga nie wiem co powiedzieć... 🥴 bardzo mi przykro, przyjmij moje kondolencję. 😞

Ja zaraz zmykam na spacerek, taka jestem gościnna, że aż uciekam z domu żeby mieć spokój. 🤨
No ale cóż, nie które osoby na to sobie zasłużyły 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...