Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzieki za odpowiedz

ja rowniez karmie moim pokarmem tylko glownie sciagam bo maly nie lubi ssac, czasami nam sie uda ale zazwyczaj wpada w szal bo ciezko mu ssac
mowia ze pokarmem matki nie mozna przekarmic, a on budzi sie i wola to co ja moge zrobic jak sie urodzil to mial 3010 a przy wyjsciu ze szpitala 2640 stracil wiecej niz 10% przez zoltaczke
i dbalam aby czesto jadl a teraz nie moge go odzwyczaic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
iza1313 napisał(a):
dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras z was uslyszala od pediatry ze dziecko za duzo przybralo na wadze? jezeli tak to ile i co robilyscie ?
moj w ciagu miesiaca przybral 1kg i to duzo jest kazali mu ograniczyc jedzenie ale jak skoro jeszcze niedawno mialam mu dawac mimo ze nie wolala bo duzo stracil na wadze w szpitalu
POMOCY nie wiem czy tp duzo i czy to od tego boli go brzuszek
je okolo 100 ml co 2 godziny

Ja byłam u lekarza jak małą miała równe 4 tyg.
Jej waga urodzeniowa to 3,55, przy wypisie 3,35 a w 4 tygodniu 4,75. Lekarz powiedział, ze ładnie przybiera na wadze i moje mleko jej służy. Nic nie mówił, że za dużo waży. Kazał przystawiać do cyca i nie oszukiwać dziecka żadnymi herbatkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
teraz wazy 4200 wczoraj go wazylam u pediatry za 2 tygonie mam usg jamy brzusznej bo musze sprawdzic mu nerke to lekarz oceni tez zoladek.

pocieszylyscie mnie ze wasze dzieciaczki tez tak rosna i jedza, moj zdesperowany ze mu dawkuje mleczko z butelki wlasnie skonczyl ssac piers i zasnal zmeczyl sie ze hej.
moze ta lekka dieta spowoduje ze bedzie chcial nawet z piersi bo do tej pory wpadal w histerie i czekal na butle a dzis juz rezygnuje powoli 🙂

za tydzien mam znow wizyte to zobacze ile wazy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iza1313 napisał(a):
teraz wazy 4200 wczoraj go wazylam u pediatry za 2 tygonie mam usg jamy brzusznej bo musze sprawdzic mu nerke to lekarz oceni tez zoladek.

Iza jak dla mnie to on jest fajny chłopak. Siłę musi mieć 🙂 A jak pediatrze nie leży niech sam idzie na dietę 🤪 🤪 🤪
Zobaczysz co powie na następnej wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochane Mamusie 🙂
Nie było mnie troszkę bo wyjechałam na tydzień do rodzic.ów na wieś mąż w delegacji w Niemczech więc stwierdziłam,że nie będę sama siedziała cały tydzień i przyjechałam z Nadią pooddychać świeżym powietrzem 🙂
U nas dziś wizyta u pediatry i szczepienie...Nadia waży 4560 i pani doktor mówi,że ładnnie przybiera choć mi się wydaje,że troszkę przymało..Mojej Nadii wyszedło około 2 tygodnia naczyniaczek na nosku i niestety troszkę z nią rośnie na razie go obserwujemy, ale pani doktor mówi,że niewykluczone,że będziemy mieli skierowanie do chirurga jak się nie wchłonie ... 😞 😞 😞
Dodatkowo okazało się,że ta wysypka to niestety skaza białkowa 😞 😞 i troszkę mnie dzisiejsza wizyta zdołowała 😞 😞
Biorę się za zaległości i jak nadrobię to coś jeszcze dopiszę... 🙂

.w poza wysypką ,która okazała się skazą białkową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek, chętnie zawitam w twoje rejony 😁 moze jutro mi się uda, to dam znac smsem 🙂
a ta muzyka przy której ksawier zasypia to raimond lap - divanka rzuciła linka gdzie mozna ją ściągnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati ja to juz się stęskniłam za tobą.. 😜 😁 😁 😁 cieszę się, że wróciłaś.
może się wchłonie ten naczyniaczek trzeba poczekać.
Oj z tą skazą białkową to tragedia co drugie dziecko albo i lepiej, wszyscy na diecie.
Pati gdzie kupiłaś takie butki dla Nadii? widziałam, ze Alicja Diviay też takie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
iza, wg mnie mikołajek ładnie przybiera i wcale nie za dużo 🙂 mój ksawier urodził się z wagą 3540, i wazy już ponad 6 kg 🤪 i tez jest tylko na cycu 😁

Ja dziś zwazyłam swoją małą, ale po jedzeniu i to z 2 cycków 😜
i patrze a ona 6kg waży byłam w szoku 😆 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
iza, wg mnie mikołajek ładnie przybiera i wcale nie za dużo 🙂 mój ksawier urodził się z wagą 3540, i wazy już ponad 6 kg 🤪 i tez jest tylko na cycu 😁

Ja dziś zwarzyłam swoją małą ale po jedzeniu i to z 2 cycków 😜
i patrze a ona 6kg waży byłam w szoku 😆 😮

🤪 a ja myślałam, ze ksawier to klusek 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
Aniołek, chętnie zawitam w twoje rejony 😁 moze jutro mi się uda, to dam znac smsem 🙂
a ta muzyka przy której ksawier zasypia to raimond lap - divanka rzuciła linka gdzie mozna ją ściągnąć 🙂

siehankowa to zapraszam, jak bys sie wybierala to pisz 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Justyna a zdjęcie w avatarku naprawdę cudne 🙂


a dziekuje 😜
wykąpalam sama Norberta-koszmar.Krzyczal jakby go ktos ze skory obdzieral 🤪
teraz usypia (jako tako)
maz pojechal w pilke pograc a potem popiwkowac,niech juz wraca,chce sie przytulic i tez isc lulu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
iza, wg mnie mikołajek ładnie przybiera i wcale nie za dużo 🙂 mój ksawier urodził się z wagą 3540, i wazy już ponad 6 kg 🤪 i tez jest tylko na cycu 😁

Ja dziś zwarzyłam swoją małą ale po jedzeniu i to z 2 cycków 😜
i patrze a ona 6kg waży byłam w szoku 😆 😮

🤪 a ja myślałam, ze ksawier to klusek 😁 😁 😁

twój klusek a moja pyza hehe
Nie widać po niej wogóle na buzi faktycznie okrąglejsza się zrobiła, ale nic poza tym.
az ją zważę jutro jeszcze raz, bo to waga elektryczna może coś kłamać. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
nie wiecie co z Eleeza, agapurka,anusia??

ja nie wiem 😉
a kiedy one się odzywały?


szczerze to na mamusiach tylko eleeze kojarze ze sie odezwala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jej fajnie...Kolobrzeg...ehhh ☺️
mnie dzisiaj piers dokucza,nie wiem juz sama moze hormony sie normuja? to nie taki bol jak na okres tylko takie bolesne klucie w srodku 🤨
DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...