Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, to widzę, że w cenach duży rozstrzał jest. Tak gdzieś od 50 do 150 złotych.
Ja póki co czekam na wycenę. Wybrałam już menu, ale nie wiem ile będzie kosztować. Mam nadzieję, że zbliżę się do 50 zł a nie tej górnej granicy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Kurcze, to widzę, że w cenach duży rozstrzał jest. Tak gdzieś od 50 do 150 złotych.
Ja póki co czekam na wycenę. Wybrałam już menu, ale nie wiem ile będzie kosztować. Mam nadzieję, że zbliżę się do 50 zł a nie tej górnej granicy 🤢
Hehe zawsze możesz w Polanicy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Kurcze, to widzę, że w cenach duży rozstrzał jest. Tak gdzieś od 50 do 150 złotych.
Ja póki co czekam na wycenę. Wybrałam już menu, ale nie wiem ile będzie kosztować. Mam nadzieję, że zbliżę się do 50 zł a nie tej górnej granicy 🤢
Hehe zawsze możesz w Polanicy 😁 😁 😁


Ale co z tego, że za jadło zapłacę 5 dyszek jak i tak kolejną stówkę wydam na noclegi 😁 😁 😁
Chyba jednak zostanę w domowych pieleszach. Mam nadzieję, że cena mnie nie zmrozi. W końcu Śląsk to nie Warszawa 🙂 i ceny są bardziej przyjazne dla płacącego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Siehankowa to zdjęcie łapek i stópek na aguagu rewelacja 🙂 🙂 🙂
A jakiego masz przystojnego osobistego 🤪

dzięki ann, tez mi się podoba - mój osobisty 😁
za to u ciebie zdjęcie z najstarszym i najmłodszym członkiem rodziny robi mega wrazenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas nocka ok. Nakarmiłam Tymcia o 23 potem wstał o 5 a następnie o 10. Teraz go coś męczy, chyba brzuszek boli 😞

siehankowa tak bardzo Ci współczuję. Ja jak leżałam z malutkim tydzień po porodzie w szpitalu, bo miał infekcję i widziałam jak wbijają mu się w stópkę to nie mogłam przestać płakać. A jak wkładali mu rurkę do noska, bo tak musieli go karmić to wyszłam bo chyba bym zemdlała 😞 Trzymaj się dzielna kobieto. Wiem, że serce matki boli, że nie można swojemu dziecku pomóc, ale musisz być silna dla synka.

daniela Tosieńka jest super słodka 😁 Mój Tymcio tylko czasami się uśmiechnie i to nieświadomie.
I tu mam pytanie do innych mam: kiedy Wasze dzieciaczki zaczęły się uśmiechać tak pięknie jak Tosiulka danieli?

Pati, lydzia ja mam tak jak Wy. Na myśl o ''przytulankach'' 🤨 Normalnie strach mi nie pozwala a i ochoty jako takiej nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
_Evelina_ napisał(a):
a jaki jest koszt od talerzyka i co w tej cenie jest w menu?

To właśnie zależy od menu, ale w granicach od 130 do 150zł chociaż jak ja wybrałam to wycenili mi na 154zł 😞 wiec jeszcze cos pozmianiam może 😉
Matko święta 😮 😮 😮
Ja rok temu za wesele zapłaciłam 150zł od osoby i to pod Zakopanem. A w naszych okolicach za komunijny obiad z tortem, w maju - 70zł/os.

No marta ja wiem masakra, ja za wesele płaciłam 120z,l a było 6 dan na gorąco a tu jedno 😠 😞

No chyba z ta cena to nikt wawy nie przebije, gdzie ja sie przeprowadzilam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
Czesc dziewczyny.
U nas nocka nie zla ale za to dzien..norbi marudzi
ale chyba mu sie moj humor udziela bo sama mam ochote plakac od rana 😞
milego dnia 😘


A coś się stało czy po porostu taki dzień?


jestem zla na ojca bo za przeproszeniem bardziej interesuje go latanie za babami niz wlasna corka 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa dziekuje bardzo. sorki ze ci zawracałam głowe takimi pierdołami jak masz o wiele wieksze zmartwienia.
pisze z małym na reku wiec sorki za bledy 😜
o 14 przychodzi do michalka lekarz podobno jeden z najlepszych zobaczymy co powie 🤢 martwie się troche 😞 mało tego u małego w buzi zobaczyłam białą kropke i dziś strasznie się ślini i cycka cały czas rękę 🤢 chyba to nie ząb? 😮
Daniela Sliczną masz córcie i jaka uśmiechnieta ciesze się że u Was już lepej 🙂
Foga powodzenia u ortopedy czekamy na wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Jola, a ty do W-wy dopiero po ślubie się przeprowadziłaś czy mieszkałaś już wcześniej? A skąd pochodzisz, jeśli mogę spytać?

Mieszkałam praktycznie całe studia to jakieś ponad 7 lat 🙂 ale w innej cześci wawy.
a pochodze z podlaskiego, w sumie przy granicy mazowieckiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Jola, a ty do W-wy dopiero po ślubie się przeprowadziłaś czy mieszkałaś już wcześniej? A skąd pochodzisz, jeśli mogę spytać?

Mieszkałam praktycznie całe studia to jakieś ponad 7 lat 🙂 ale w innej cześci wawy.
a pochodze z podlaskiego, w sumie przy granicy mazowieckiego.


Aaaa, no to już parę ładnych lat mieszkasz w W-wie 😉. Bo wcześniej to zabrzmiało tak, jakbyś dopiero niedawno się przeprowadziła do stolicy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze w końcu doczytałam Was do końca.

Sercem jestem z chorymi maluszkami i mamusiami, DUŻO ZDRÓWKA dla WAS KOCHANI !!! 😲

Ja Walczę z zatokami. Katar jeszcze mam ale już ustępuje i wszystko dzięki leku homeopatycznemu, jak ja jestem wdzięczna, że go wymyślili bo tak to było by znacznie gorzej. Nawet mam wrażenie, że pomaga lepiej niż np. Ibuprom zatoki. A przecież tego nie mogę brać karmiąc piersią.

Daniela cieszę się, że córeczka już tak nie cierpi z powodu brzuszka. I piękna z niej laleczka, uśmiech rewelacja z resztą tak samo jak włoski 🙂

jo-aneczka
przeczytałam, że będziecie ćwiczyć. Trzymaj się dzielnie. Mam nadzieje, że szybko się uporacie.

Miałam jeszcze coś napisać ale jak zwykle po zapominałam ☺️ ☺️ wybaczcie. Jak mi się przypomni to na pewno napiszę.
Teraz jemy obiadek z Kubą póki Szymek śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry dopiero Was doczytałam
Mnie chyba jakies przeziebienie łapie bo od kilku dni czuje sie niewyrażnie za to Alicja ma coraz wiecej tych kolej i ani biogaja ani espumisan nie pomagaja, przed chwila wyła przeraźliwie 😞 juz sama niw wiem co jej podać, a dziewczymy stosujace dicoflor 30 w kapsułkach, jak je podawaliscie maluchom i na ulotce jest napisane od 3 miesiaca zycia to czy mimo to moge podać?
Moniczek ja zainteresowana tymi kosmetykami tylko 1 katallog mi się nie chce otworzyc pewnie coś z moim kompem, moze w koncu kupie cos dla siebie
Lydzia Szymek jakie super buty miał na chrzcie
Jola Emilka śliczna a jaka do Ciebie podobna, nie wiedziałam ze Ty z podlaskiego ale tam same fajne babki mieszkaja wiec czego sie mozna było spodziewac
Daniela Antosia urocza 🙂
Siehankowa i Eliza dużo zdrówka dla maluszków i cierpliwości dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...