Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
a moja Lilka juz wykapana smacznie spi 🙂 🙂 🙂 dzisiaj kapiel 15 minut wczesniej bo mala od 17 (!) nie spala i juz strasznie spiaca byla i marudna 😉
dzisiaj pokazywalam jej wszystki grzechotki,do kazdej sie usmiechala a na widok jednej w ksztalcie pieska to az piala z radosci 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

ewelina, ja kąpie ksawiera zawsze koło 19. , no +/- 10 min 😉 i ksawier dzieki temu ładnie unormował sobie dzien. Po kapieli od razu zasypia w łózeczku 🙂 tzn. tak było do tej pory, bo teraz jak jestesmy w szpitalu, to wszystko mu się poprzestawiało, więc po wyjsciu bedziemy na nowo ustalac rytm dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
_Evelina_ napisał(a):
Ja wlasnie szykuje powoli kapiel dla mojej malej paskudy 🙂 A Wy kapiecie codziennie o tej samej porze?

ja staram się zawsze o tej samej porze czyli o 18. Pożniej jedzenie i spanie wychodzi tak ok 19 - 19:30 dziś to nawet się zdziwiłam bo położyłam go do łóżeczka (zazwyczaj zasypiał u mnie w łóżku albo na rękach) a on obrócił główkę i zasnął. Wydaje mi się że jak dziecko ma stałą porę to się przyzwyczaja i nie ma póżniej problemów z usypianiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Siehankowa nie daj się zbyć w tym szpitalu.

marta, ja juz mam dość tego szpitala 😠 tu wszystkie pielegniarki są jak za kare 😮 a doktorowa przyszła rano i do tej pory jej nie widziałam! i pyta sie mnie jakiego wirusa ma ksawier? czy z grupy rotawirusów czy coś innego? 😮 no kurrr..! przeciez to ona jest lekarzem! ona ma wyniki badań! ale po co do nich spojrzec, lepiej mnie zapytac!
przyszła tez dzis pielegniarka i pyta ile było kup, wiec jej mowie... ona na to, "ale prawidłowe"? wiec odp. ze nie, bo wodniste. a ta mi mówi, ze przeciez dziecko na cycku bedzie miało wodniste kupy! wiec jej mówie, ze wiem jakie moje dziecko robiło kupy, a jakie robi teraz! i raczej jak dziecko za przeproszeniem sika dupa, to nie jest normalne! a ta mówi "czyli kupy prawie w normie" 😮 no szlak człowieka trafia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Siehankowa nie daj się zbyć w tym szpitalu.

marta, ja juz mam dość tego szpitala 😠 tu wszystkie pielegniarki są jak za kare 😮 a doktorowa przyszła rano i do tej pory jej nie widziałam! i pyta sie mnie jakiego wirusa ma ksawier? czy z grupy rotawirusów czy coś innego? 😮 no kurrr..! przeciez to ona jest lekarzem! ona ma wyniki badań! ale po co do nich spojrzec, lepiej mnie zapytac!
przyszła tez dzis pielegniarka i pyta ile było kup, wiec jej mowie... ona na to, "ale prawidłowe"? wiec odp. ze nie, bo wodniste. a ta mi mówi, ze przeciez dziecko na cycku bedzie miało wodniste kupy! wiec jej mówie, ze wiem jakie moje dziecko robiło kupy, a jakie robi teraz! i raczej jak dziecko za przeproszeniem sika dupa, to nie jest normalne! a ta mówi "czyli kupy prawie w normie" 😮 no szlak człowieka trafia!


Siehankowa niestety tak to jest w szpitalach....nikt nic nie wie....ja pamiętam jak Gabi była w szpitalu jeden lekarz gada to inny tamto 🤢 🤢 no a piguły to niektóre faktycznie jakby za kare pracowały..Trzymajcie się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Siehankowa nie daj się zbyć w tym szpitalu.

marta, ja juz mam dość tego szpitala 😠 tu wszystkie pielegniarki są jak za kare 😮 a doktorowa przyszła rano i do tej pory jej nie widziałam! i pyta sie mnie jakiego wirusa ma ksawier? czy z grupy rotawirusów czy coś innego? 😮 no kurrr..! przeciez to ona jest lekarzem! ona ma wyniki badań! ale po co do nich spojrzec, lepiej mnie zapytac!
przyszła tez dzis pielegniarka i pyta ile było kup, wiec jej mowie... ona na to, "ale prawidłowe"? wiec odp. ze nie, bo wodniste. a ta mi mówi, ze przeciez dziecko na cycku bedzie miało wodniste kupy! wiec jej mówie, ze wiem jakie moje dziecko robiło kupy, a jakie robi teraz! i raczej jak dziecko za przeproszeniem sika dupa, to nie jest normalne! a ta mówi "czyli kupy prawie w normie" 😮 no szlak człowieka trafia!
Wiem Siehankowa wiem. Leżałam w szpitalu z Emilką jak miała 2,5 roku. Tylko dlatego że dostała duże łóżko mogłam z nią spać, tam nie było innej możliwości. Nie mogłaś wykupić łóżka, bo ich poprostu nie było.
A pielęgniarki. Ciągle narzekały na nas matki, że im się plączemy. Ale nic przy tych dzieciach nie robiły. Nawet temperaturę same musiałyśmy mierzyć.
Nie pozwól im tylko "wywalić" się do domu. Są tam do cholery jak d... od sr... żeby wyleczyć Ksawiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya ja karmię piersią 😉

A co do kąpieli my tez o stałej porze - 19 🙂
Ale od jakiegoś tygodnia Mały nie zasypia zaraz po niej i karmieniu...nie wiem dlaczego
Wcześniej od razu sam usypiał w łóżeczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
ojej to niefajnie w tym szpitalu traktuja pacjentow....a byl szczepiony na rotawirusa?

nie był... ale doktorowa wczoraj mówiła, ze to nie rotawirus, ani zaden z jego szczepów... z tym ze ta dzisiejsza to była tak przygotowana do obchodu, ze nawet nie raczyła spojrzec do papierów co dolega ksawierowi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczoraj nie mogłam pisać wiadomości, wyświetlała mi sie informacja, że strona jest tylko do odczytu 😮 😮 😮
Dziś już mogę, choć napis widnieje, że jest to tryb awaryjny 😮 😮 😮
Siehankowa - życze dużo zdrówka dla Ksawisia a dla ciebie cierpliwości i wytrwałości, bo tego ci najbardziej teraz chyba potrzeba 🙂

Eleezaaa - dla was równiez dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu..

U nas jakoś leci, choc od rana boli mnie gardło...i stąd moja prośba : czy może któraś wkleić tego posta oo Madzi z tym co możemy brAC PRZY PRZEZIĘBIENIU... BO JA TRĄBA OCZYWIŚCIE NIE ZAPISAŁAM SOBIE TEGO...

I pytanko mam jeszcze.. czy u was w mieszkaniach już grzeją?? Bo u nas zimno okrutnie ale nikt z zarządu nie zamierza nawet deczko podgrzać grzejników... ech... boję sie, że niunia może od tego zimna zachorować... oby nie, bo wtedy wpadnę chyba do prezesa i zrobię mu awanturę o to że w takie zimno nie grzeją...... 😠 😠 😠 😠

Idę się wygrzac do wanny.. później jeszcze zajrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga proszę i dużo zdrówka 😘

na to Twoje przeziębienie możesz łykać rutinoscorbin, psikać Tantum verde i ssać tabletki homeopatyczne Oscillococcinum. Które w moim przypadku świetnie się sprawdzały przy przeziębieniu. Dowiedziałam się nie dawno, że W trakcie karmienia piersią przyjęcie homeopatycznego środka leczeniczego oddziałuje dodatkowo ochronnie na dziecko.

Łagodząco i przeciwzapalnie działa napar z majeranku i sody. Do około 1,5 litra wody dodaj łyżkę majeranku i łyżkę sody. „Miksturę” gotuj przez 15 minut, spacerując w pobliżu (maluszkowi takie inhalacje nie zaszkodzą) lub pochyl się nad garnkiem, okryj głowę ręcznikiem i wdychaj parę przez 5–10 minut.

Na wodnisty katar bezpieczny jest natomiast homeopatyczny preparat Euphorbium, a na podrażnioną skórę pod nosem – maść majerankowa, Alantan lub maść z witaminą A.
Na gęsty katar przydadzą się środki rozrzedzające i ułatwiające usunięcie wydzieliny. Możesz stosować sól fizjologiczną w kropelkach lub roztwór wody morskiej, np. Sterimar, Marimer, Unimer. Nalej 5 ml soli fizjologicznej na dłoń i wciągnij ją do nosa.
Na kaszel bez obaw możesz wypróbować Flegaminę, Mucosolvan, Ambrosol oraz syropy ziołowe, np. prawoślazowy albo Herbapect.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...