Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Justyna a co z główką Twojego synka i jakie rady siehankowej bo coś mi umknęło...Może Twój synek nie trzyma głowy na prosto tylko na prawej lub lewej stronie? Moja Nadia tak właśnie ma, jak masz jakieś rady podaj proszę, bo ja Nadi podkładam pieluszki z obydwu stron , ale ona śpi głównie na brzuszku a na pleckach tylko na spacerku, więc mało tego leżenia na pleckach 😞 a mała ma już nieco wydłużoną główeczkę i troszkę mnie to niepokoi 😞
Siehankowa nie zamawiaj mi jednak tego miśka na szafka pl. Zakupę zaraz na allegro może przytulankę z kocykiem z linka, który magda nam wkleiła 🙂 A Tobie bardzo dziekuję za szczere chęci pomocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Pati mój Norbert i Ksawier siehankowej upodobali sobie trzymanie glowki na lewej stronie.U nas nie pomagaja misie z drugiej strony lozeczka,czy przekrecanie glowki bo on i tak jaq pozniej polozy jak chce.I z lewej strony taka wypuklejsza mu sie zrobila.A na prosto to zbytnio mi nie przeszkadza bo podobno potylica tez moze sie zbytnio splaszczyc.A siehankowa poradzila jak nosic szkraba i troszke z nim cwiczyc.Jejku jak ty sie nie boisz jej zostawiac w nocy na brzuszku?Szacun..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
a Ksawier pierwszy raz dał "koncert" w nocy 😉 płakał przez godz. - chyba brzuszek go bolał , miał też lekki stan podgorączkowy - 37,7 🥴 ale za to rano jak zrobił kupe, to całe plecy sobie załatwił 😜 teraz słodko śpi, a ja myślę co tu na obiad zrobic 😉

Foga, jeżeli chcesz to chętnie pomoge dokonać zakupów na szafce 😉
Pati, wczoraj pisałam Justynie , jak nosić maluszka, kiedy upodobał sobie jedną strone 😉 my bylismy z Ksawierem u rehabilitantki, na szczęście nie stwierdziła asymetrii i napięcia, główke też ma "równą", po prostu z jednej strony ma troszke słabsze mięśnie i dlatego wygodniej mu dawać główke na jedną strone. Rehabilitantka mówiła też, że takie "upodobania" moga tez brać się z życia płodowego, że to takie przyzwyczajenie z brzuszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas wieje 🤢 jeszcze gorzej niż wczoraj...zimno bo tylko niecałe 8 stopni.....Kurde mąż w pracy, w lodówce pustki nie mam się jak na zakupy wybrać bo mi jeszcze auto ćwiknął.....
Magda ale fajne przytulanki wygrzebałaś.... 🙂
Tosia też sobie bardziej prawą stronę upodobała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann mój też napalił w centralnym. I cieszę się że już Ci przechodzi 🙂
U nas padało, spacer sobie chyba odpuszczę bo też mocno wieje sama nie wiem. Tosi w wózku pewnie ciepło będzie gorzej ze mną.....
Ja już poprasowałam aj jak ja tego nie lubię..... cisza tu dzisiaj.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powinna mieć po 6 tygodniu, ale miała katar. Stwierdziłam, że pojadę w 7, ale zaczęło mnie już brać choróbsko, więc bałam się, że mała się zarazi i znowu wolałam poczekać. W poniedziałek skończy 8, więc myślę, że skoro mnie przechodzi, a jej do tej pory nie wzięło to się wybierzemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tylko na chwilkę - właśnie wróciliśmy ze spacerku i trzeba za obiad się wziąć 😜
trochę mnie coś rozbiera i kaszel łapie trzeba się porządnie wygrzać
buziaki i miłego dnia 🤪 🤪 🤪

o mamciu Justyna właśnie przeczytałam opis Twojego porodu - aż mi ciary po plecach przeszły - jak to dobrze że wszystko skończyło się tak jak powinno ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry!
Justyna doskonale Cie rozumiem.moj porod do najlzejszych tez nie nalezal, nie wracam nawet do niego myslalmi 😉 😉 😉

a u nas nocka jeszcze lepsza niz zwykle 🤪 lilka po kapieli zjadla i przy odbijaniu usnela mi na rekach kolo 19.30 wiec polozylam ja kolo siebie na lozku ( bo myslalam ze zaraz sie obudzi jak zwykle i kolo 22-23 usnie twardo) ogladalam jakis film i ...glodomorek obudzil mnie o 1 🤪 zjadla i spala do 5, znowu butla spala do 9, potem sen do 13 i teraz tez spi na dworze 🙂ja sie powaznie zastanawiam czy to normalne ze ona ciagle spi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):

a u nas nocka jeszcze lepsza niz zwykle 🤪 l


kochana nie dobijaj nas 🤪 🤪 😁 😁 chyba ty masz najlepiej z nas wszystkich jesli chodzi o wysypianie sie 😁 😁 😁
marta rozumiem te wyprawy..widze po siostrze jak sie gdzies wybiera z trojka dzieci(7.4 i 1,5roczku:woohoo 🙂
co do tych porodow,maz mnie wczoraj zaskoczyl.Rozmawialam z nim i powiedzialam ze chyba nie chce miec wiecej dzieci bo na sama mysl o godz zero chce mi sie plakac.A on?...Ze jeszcze by z dwojke chcial i jak teraz dalismy rade to damy i nastepnym razem.No nie wiem,jemu sie dobrze mowi 😲 I tak bez zastanowienia to powiedzial pomimo calej nie przespanej nocy,placzu w dzien itp itd. Laduje przy nim bateryjki pomimo ze padam ze zmeczenia,zaczal mi o 3 w nocy dowcipy opowiadac. 🤪 😁 a przeciez mogl wszystko olac i isc spac bo o 7 musial wyjechac. Jak dobrze ze siebie mamy 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna i ine mamy karmiace mm czy w ciagu dnia budzicie maluszki na jedzonko? bo ja Lilke budze po 4 godzinach na butle i nie wiem czy powinnam czy mam czekac az sama zglodnieje i sie obudzi 🙂

nie chce Was dobijac, fakt wysypiam sie ale tez martwie czy to calkiem normalne jest, ona wogole nie robi sie aktywniejsza w dzien ( w nocy zreszta tez) 3 godziny to max w ciagu dnia ( nie liczac jak ja brzuszek boli ) kiedy nie spi 🤔 a wasze dzieci coraz wiecej czasu spedzaja aktywnie

Pati jak naczyniaczek Nadii? Lilka urodzila sie z naczyniaczkiem na oczku, pediatra mowila zeby sie nie przejmowac ze on zejdzie i nie trzeba nic robic, czasem mam wrazenie ze blednie ale po kilku dniach znowu jest wyrazniejszy...mi on nie przeszkadza zreszta nie jest jakis strasznie duzy i rzucajacy sie w oczy ale boje sie zeby z tego nic zlego sie nei zrobilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka kiedyś żaliłam się mojej kumpeli, ze moja maleńka prawie cały czas śpi. Odpowiedziała mi, ze miała ze swoja to samo i żebym się cieszyła dopóki mogę, bo moze się to bardzo szybko zmienić. Teraz faktycznie sie to zmienia - mała śpi ok. 6-7 godzin w dzień. Resztę buszuję 😁 Tak, że teraz ja ci piszę to samo - ciesz sie dopóki możesz 😁 Myślę, że gdyby to było chorobowe bardzo szybko zwróciłabyś na to uwagę, bo takie dzieci ponoć nawet bardzo ciężko wybudzić do jedzenia. A twoja maleńka z tego co wiem bardzo ładnie je, więc myślę, że nie ma się czym martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 dzieki! czasem mam wrazenie ze z braku zmartwien sama sobie wymyslam problemy 😉 Lilka faktycznie je bardzo ladnie ale czasem musze ja obudzic jak zapomina ze czas na butle 😉 bo zauwazylam ze jesli w ciagu dnia robimy dluzsze przerwy niz 4 godziny to wieczorem mamy bolacy brzuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka jeżeli ją boli brzuszek to faktycznie problem. Co prawda moja mała jest na piersi, ale tez bardzo różnie je, niekiedy w dzień potrafi spać 4 godziny bez jedzenia 🙂
A co do wymyslania sobie problemów to chyba wszystkie tak mamy 🙂 Ale to chyba dobrze, lepiej pomartwić się więcej, niz coś przegapić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja codziennie wynajduje sobie nowy problem:P
oj chcialabym wybudzac Norbiego na jedzenie 🤪 w dzien nie wytrzyma bez butli wiecej niz 3,5godz.Ale zjada roznie,raz zje 60 a przy nastepnym karmieniu wsunie 150ml! 🤪 taki berbeć 😁
dzisiaj go probuje troche rozciagac robic te koleczka o ktorych mowila siehankowa.Nawet mu sie to podoba zawsze jakas nowosc.
I robie dla niego sliczny pamietnik na necie 😜
paninka az mnie dziwi zdjecie w awatarku,zdazylas jej zrobic fotke zanim zasnela 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Justyna bo to zdjecie bylo robione chwile po kapieli, na szczescie w wanience mi nie usypia 😉 😉
a tak wyglada rozbieranie Lilki do kapieli

http://www.voila.pl/296/jhvvx/?1



hehe 😁 moze okres buntu tez przespi 😁
widze ze tez mala na podkladzie przebierasz.Ja mojemu musze od razu przykrywac hydrancik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...